2014 ikiz anneleri

Ama napıyım jelybondsdf bi tane istersem 2 2 donduklari için bi tanesi çöp olucak hangisini seceyim de atayım onlar da benim kuzum:KK43: napıyım allah verirse ikiz olsunlar yine bunları bi doğurayım da tabi allah onlar için güç kuvvet ve maddiyat versin ins..düşünsene bu bebeklerin eskileri onların olur:) cok komigim ya:)

Canım ya:KK9:bunların kıyafetleri sonrakilere yeterde artar:)masrafsız olur onlar:)kalabalık aile çoo gzl gerçekten.bizde 4 kardeşiz büyüyünce daha iyi anlıyo insan kardeşin önemini.

bende de var,tam sümüksü diyemem ama sarı ve ekşimsi gibi kokusu hafiften.ama yanma,kaşıntı,sancı vb yok,dr.a sormak lazım,amniyon sıvısı olup olmadığını anlamak için pedler varmış galiba,ya da kültür alınabilir.bilmiyorum

canım bilemiyorum,ben de makul bir açıklama bulamadım henüz ama forumlarda bu tarz yorumlara rastladım,iğne olan anneler de yazmıştı sanırım,ondan dedim temkinli olmak lazım diye,eğer erken doğum riski yoksa ciğerlerin kendiliğinden gelişmesini beklemek daha mantıklı,hemen iğne olmayalım diyorum.

İlahi sedef,çok güldürüyorsun beni,allah da seni güldürsün:) o embriyodan ikiz olursa hakikaten şok şok şok flaş flaş flaş olur:) Ben de geçen gün ark.larla sohbet ederken,hamileyim diye canın şunu çekti mi al ye,bunu ister misin diye üzerime düştüklerinde,espri olsun diye 3.yü yapıcam ded,m,sonra biri ya onlar da ikiz olursa dedi kaldım böyle:KK53::KK52:ben de şok olurdum yani:) Bu arada tüp doktor ne tatlı bir tanımlama ya,ilahi sedef:KK1::KK1:çok bilgim yok ama sanırım doğumdan sonra bir kontrolü onlar yapıyor,sonra çocuk dr.a gidiy:KK1:ruz.ama emin değilim,belki anne kontrole gidiyordur kendisi için,deneyimli anneler yazar:)

hey maşallah,6 çocuk mu istiyorsun canım,rabbim gönlüne göre ve hayırlı evlatlar versin inşaallah,anneliği henüz tam anlamıyla yaşamasam da şu haliyle bile çook güzel birşeye benziyor evet:)inşaallah tam anlamıyla yaşamak,içimize kuzu kokusu çekmek de nasip olur,çifte kuzu:emir_bebek::emir_bebek::nazar::nazar:

Tüp doktorum benim:KK16:bebeklerimizde onunda payı yok değil:)valla tekrar ikiz olurmu olur bellimi olur:))biz doğurdumu çift çift doğururuZ:)tek doğurmak marifetmi:KK9:

bende de var,tam sümüksü diyemem ama sarı ve ekşimsi gibi kokusu hafiften.ama yanma,kaşıntı,sancı vb yok,dr.a sormak lazım,amniyon sıvısı olup olmadığını anlamak için pedler varmış galiba,ya da kültür alınabilir.bilmiyorum

canım bilemiyorum,ben de makul bir açıklama bulamadım henüz ama forumlarda bu tarz yorumlara rastladım,iğne olan anneler de yazmıştı sanırım,ondan dedim temkinli olmak lazım diye,eğer erken doğum riski yoksa ciğerlerin kendiliğinden gelişmesini beklemek daha mantıklı,hemen iğne olmayalım diyorum.

İlahi sedef,çok güldürüyorsun beni,allah da seni güldürsün:) o embriyodan ikiz olursa hakikaten şok şok şok flaş flaş flaş olur:) Ben de geçen gün ark.larla sohbet ederken,hamileyim diye canın şunu çekti mi al ye,bunu ister misin diye üzerime düştüklerinde,espri olsun diye 3.yü yapıcam ded,m,sonra biri ya onlar da ikiz olursa dedi kaldım böyle:KK53::KK52:ben de şok olurdum yani:) Bu arada tüp doktor ne tatlı bir tanımlama ya,ilahi sedef:KK1::KK1:çok bilgim yok ama sanırım doğumdan sonra bir kontrolü onlar yapıyor,sonra çocuk dr.a gidiy:KK1:ruz.ama emin değilim,belki anne kontrole gidiyordur kendisi için,deneyimli anneler yazar:)

hey maşallah,6 çocuk mu istiyorsun canım,rabbim gönlüne göre ve hayırlı evlatlar versin inşaallah,anneliği henüz tam anlamıyla yaşamasam da şu haliyle bile çook güzel birşeye benziyor evet:)inşaallah tam anlamıyla yaşamak,içimize kuzu kokusu çekmek de nasip olur,çifte kuzu:emir_bebek::emir_bebek::nazar::nazar:
Bende senin kuzu kokusu lafına bittim:KK9::KK9:

son bikaç haftadır karnım sertleşmeye başladı

karnımın sol tarafı kasığa doğru acıyor sizce nedendir

bu haftadan sonra heyet raporu verecek dr um inş işyeri sıkıntı yaratmaz(özel sektör)

bilgisi olan var mı

son bikaç haftadır karnım sertleşmeye başladı

karnımın sol tarafı kasığa doğru acıyor sizce nedendir

bu haftadan sonra heyet raporu verecek dr um inş işyeri sıkıntı yaratmaz(özel sektör)

bilgisi olan var mı

Canım normal o sertleşmeler.dünde konuştuk hatta kızlarla.ama için rahat etmiyosa doktoruna sor tabi.sancı o haftalarda benimde olmuştu sağ taraftaydı benimde.rahim büyümesi denmişti.gerçi şimdide oluyo:)sancı bitmiyo hiç

slm arkadaslar benden su gibi bişeyler gelmişti ozaman doktor bebeğin suyu değil demişti.ayrıntılıdada sorun çıkmadı enfeksiyonum var antiiyotik ve fitil kullanıyorum.5 gundur bugun yine su gibi bişe geldi kokladım ilaç kokuyor sizden yasayan varmı bunu?

Valla benimde ilk bebeklerim ama annelik şimdiden cok guzel o kuzu kuzu kokuları duyunca tahmin bile edemiyorum o mutluluğu..kadınlar hamileyken depresif oluyo ya biraz doğumdan sonra tam ters hormon salgilaniyomus mutluluk hormonu:) tabi bide kısa süreli lohusslik var onuda unutmamak gerek:)
Canım ya:KK9:bunların kıyafetleri sonrakilere yeterde artar:)masrafsız olur onlar:)kalabalık aile çoo gzl gerçekten.bizde 4 kardeşiz büyüyünce daha iyi anlıyo insan kardeşin önemini.
Evet ya bizde 4 kardesiz ve keske daha cok olsaydık diyorum herbirimizde ayrı sıkıntılar olsa bile bayramda yada yazın hep birlikte sofrada olmak degisilmez:) esim şimdiden hayal kuruyo 6 cocuk hayali:) diyorum belki olmaz allah onlara can vermez kaptırma kendini diye ama düşünsene evin halini sofranın halini diyo gülüyo bana:) bakalım bizimkisi niyet allah ne gösterecek:)

slm arkadaslar benden su gibi bişeyler gelmişti ozaman doktor bebeğin suyu değil demişti.ayrıntılıdada sorun çıkmadı enfeksiyonum var antiiyotik ve fitil kullanıyorum.5 gundur bugun yine su gibi bişe geldi kokladım ilaç kokuyor sizden yasayan varmı bunu?
geçmiş olsun canım..
ben çok fazla su gibi akıntı yaşamadım canım.ama eğer amniyo sıvısı olursa anlarsınız diyolar..
yani kokusu rengi farklymış.bu arada fitilde çoğaltıyor akıntıyı haberin olsun.

Canım değerlerle belli olmayada biliyor yani kıyasla pek anlayamazsin ama istiyosun diye yazıyorum 9. Gun 657 11. Gun 1176 idi benim değerlerim..ins allah gonlundekini nasip eder..

Kızlar benim sizin değerlere göre kesin tek bayağı fark var çünkü neyse hayırlısı olsun Allah sağlıklı evlat nasipt etsin hepimize

kızlar sırt üstü yatmak tehlikelimi sağıma yatıyom sağım agrıyor solua yatıyorum solum ağrıyor sizlerde nasıl durum

rengi ne renk benim sarımsı

Canim dualarimi 100e tamamladigimi yazdım ama gözünden kaçmış sanırım cuma saati geçti ama ona göre ekleme yaparsan sevinirim:KK34:

X