2014 ikiz anneleri

Orkidecimm rabbimm zamaninda dogum nasip eylesin bu okudumuz dualarr sanada geliyooo bilesin hep hastanede yatan arkadaslarima yarfim et rabbim diyorumm sizin sikintiniz iki kat hastane kolay dgl ama bi yondende iyi hemen mudahale oluyo emin ellerdesin onun rahatlini dusun ..
Allah razı olsun canım. Inan duaları hissediyorum. Bu kadar bu haftalara gelmek mucize. Hayal gibiydi

Gözün aydın canım benim:)ne gzl bi duygu demi o sesleri duymak:)inş sağlıkla kucağımıza aldığımız günleride görecez beraber

hemde ne guzel bır duygu muhteşem ya.amin canım ınşallah sağlıcaklar alırız hepımız bebişlerimizi...

Gözün aydın canım. Seni hatırlıyorum nisan tüp bebek yaptiranlardan. Cok mutlu oldum senin adına

evet canım nısanda yaptırdım gebeliğimin devamı olmadı.inşallah rabbim bu sefer sağlıklı bir şekilde kucağımıza almamızı nsıp eder.ınşallah bebeklerın zamanında gelir.

Geçen haftaya kadar annem sürekli yanımda kaliyordu. Bu hafta ben de daha iyi olunca akşam esimle birlikte gelip yemek getiriyor gec saatte gidiyorlar. Benim bulantı kusma hala bitmedi. Hastane yemekleri de kötü olunca böyle bi çözüm bulduk.

inşallah dayanırsınız...ayy çok heyecanlı orkide.ilk sen alıcaksın bebişlerini kucağına sanırım:nazar::nazar:

gözün aydın.en taze ikiz annesi:KK1::nazar::nazar:

çok teşekkürler. sanırım en taze anne benim :KK1:

fikrim yok ayrıca anlamadım canım.
ne işe yarıcak önce çalışır raporu almak?

İns gorursun hatta geçersin 34. Haftayı..ay cok heyecanlı bebislerin gelecek artık ins:)

Canım ne guzel :) allah sonuna kadar gitmeyi nasip etsin..cok guzel oluyo iki kesede de pit pit ses duymak dimi:)

amn canım amin çok teşekkürler... ınşallah hepimiz sonuna kadar hayırlısı ile gideriz.muhteşem birşey ya nasıl bir duygu kamaşası yaşadığımı bilmiyorum..

😩😩😩😩😩😩 kislaaar randevum çarşambaya alindii:KK43:

been ozlediiiim galibaaaa siziii
bu yuzdeeen bu kadar siteeeemlerim
siz uzulmeyiiin acıdan bu sozleriiim
ultrasonda görsem dolar gözlerim..

Günaydın kizlaar. Nasılsıniz bakalım? Ben de aynı hastanede dogumu bekliyorum. Bakalım 34 haftaya kadar dayanmaya çalışacağız. Bu arada hastanede yattığım için dogum öncesi izin kullanmamis sayılıyormusum. 18 haftanin hepsini doğumdan sonra kullanabilecekmisim:18:

çok şükür iyisiniz inşallah 34 ü bile geçersin

rabbımın ıznıyle cumartesı gunu kalp atışlarını duydum bebeklerımın şükürler olsun. şuan için artık bende ıkız annesıyım....

Gözün Aydın inşallah sağlıkla kucağına alırsın

Kızlar zor zaman geçiyor benim için artık oturamıyorum yatamıyorum baş ağrısı falan çok şükür diyorum ama epey zorlanıyorum .benimde Allah izin verirse yarın kontrolum var birde 3 gündür mide bulantılarım tekrar başladı kokuya karşı değil sanki yediklerimi çıkarmak istiyorum zor tutuyorum kendimi iştahım da gitti zorluyorum yemek için :KK14:

Benim buu derdim ne yağan yağmurda ne yalancı sonbaharda ne bomboş sokaklarda..
kirilmis heeer yanım kaybolur zaman pit pitlarinizda gözlerim ultrasonda sebeb-ı isyan çarşambaya...
:) neyse ben en iyisi kalkıp isime bakıyım napalım 2 gun daha sabredicez artık:KK43:

Aldınmı randewuyu:)kaçta gitcen
:KK43:( aldım Çarşamba 12 de..kızmıyorum ama doktora bugun rahat bakamayacağı için boyle yaptı..cok doluymuş..ama kendimi cok ayarlamıştım ya:)
kesinlikle öyle beyazcım.dün gibi 16.hafta.
birde kendimi bir rahat bıraksam zaman su gibi akıcak ama yapamıyorum:KK20:
Bırak gitsin bebeklerimiz için en iyisi bizim rahat olmamız..
ben doğumdan hiç korkmuyorum şuan.kaybetme korkusu herşeyin üstünde...:KK14:
doğuracağım günü iple çekiyorum walla:KK16::KK16:.çok ilginç ya..düşünsene akşam seninle uyuycak seni tekmelicekler,ama sabah senden bağımsız nefes alıp ağlıcaklar:KK5: çok duygulanıyorum böyle düşününce.sanki doğdum doğalı karnımdalar:KK1::KK1:
Ayy bu duygular beni cildirtiyo mutluluktan..evimde iki küçük yabancı hemde olesiye sevgi haklariyla gelmişler en cok da beni seviyolar besiklerimizde iki küçük can..cok üzüldüğüm şey artık karnımın bomboş kalması olur:KK43: o bile bi ayrılık sanki..

Kızlar zor zaman geçiyor benim için artık oturamıyorum yatamıyorum baş ağrısı falan çok şükür diyorum ama epey zorlanıyorum .benimde Allah izin verirse yarın kontrolum var birde 3 gündür mide bulantılarım tekrar başladı kokuya karşı değil sanki yediklerimi çıkarmak istiyorum zor tutuyorum kendimi iştahım da gitti zorluyorum yemek için :KK14:
Ay canım ya artık kocaman olmussundur tabi midene baskı yapiyolardir..az kaldı canım sabret bebislerin sağlıkla gelsinler ins..hepsi bitecek bi anda..cok kilo aldın mı kengo kaç kilosun?

Ben bile heyecanlanmıştım kız:))olsun napalım bugün bitti sayılır:)carşambaya az kaldı:)
KENGO canım bu bulantılar neyin nesi.kolay değil canım 31 hafta oldun.ben bile sıkıntılıyım artık otururken yatarken.

Günaydın herkeseeee :)

Canım ikiz olduğun için 30. Haftada ayrılıyorsun. Rapor almış olman önemli değil. Ben de 24. Haftadayım ve uzun zamandır raporluyum. Bu hafta tekrar bir aylık rapor alıcam.
Şimdi benim sorum şu arkadaşlar bilen varsa hepimize yararı dokunur. Yasal doğum iznine çıkmadan önce çalışır raporu hazırlatıp ardından yasal izne ayrılabiyormuşuz diye duydum. Yönetmelik ve tebliğe baktım ama böyle bişey yazmıyo. Dr.rum öyle söyledi bir araştır dedi. Bir fikri olan var mı??

benim bildiğim kadarıyla doktorun 30. haftanda olduğunu ve yasal iznini kullanacağını içeren bir yazı yazacak sadece. çalışır raporu değil...

Günaydın kizlaar. Nasılsıniz bakalım? Ben de aynı hastanede dogumu bekliyorum. Bakalım 34 haftaya kadar dayanmaya çalışacağız. Bu arada hastanede yattığım için dogum öncesi izin kullanmamis sayılıyormusum. 18 haftanin hepsini doğumdan sonra kullanabilecekmisim:18:

bence dayanacaksın canım 34e kadar, zaten ne kalmış şurda :KK34: hastanede yatıyor olman seni sıkıyor belki ama bu izin işi iyi olmuş. 18 haftanın sonraya kalması çok kıymetli

kız 29 haftalık olmuşsunuz:nazar::nazar:alttaki bebişin resmi ne tatlıı:KK16:
ay zaman geçmiyoooo:KK43::KK43: ilk hamile kaldığımda 20. haftalar hayal gibi gelirdi.şimdi 26.haftadayız ama hala çok çok erken:KK19::KK19:
30.haftaları da bir görsek:KK1::KK1:

ben de 21in içindeyim. ilk hedefim 28. o nedenle sizleri görünce mutlu oluyorum :KK16::KK16: herkes kendinden ileridekilere özeniyor :KK1:

yaaaa tüh. insan bebeklerini görmek için heveslenip de böyle erteleme yaşayınca morali bozuluyor. olsun ne yapalım, heyecanla iki günü daha yersin sen :KK34:

yaaa canım öyle deme. ben daha 21deyim ve gece uyuyamamalarım başladı :KK14: şimdiden böyleysen diyorum 30larda ne olurum. azıcık daha sık dişini sen de.. bence bulantıların da midene olan baskıdan kaynaklanıyordur. hep azar azar yemeye çalış. çok doyma bakalım fark edecek mi...

Kızlar bu takvimlerin yanındaki bebek resimleri bizim haftamızdaki bebeklerin gerçek resimlerimi:KK17:nasıl yani benimkiler artık başaşağımı duruyo..korktum öyleyse:18:

olsun canım üzülme...hem 3 gün daha büyümüş olurlar.

neden acaba canım?çok geçmiş olsun..
ben sırt üstü yatarsam mutlaka çıkartıyorum ve kalbim sıkışıyor gibi oluyor.
allah yardımcın olsun..az kaldı maşallah:nazar::nazar:

Kızlar bu takvimlerin yanındaki bebek resimleri bizim haftamızdaki bebeklerin gerçek resimlerimi:KK17:nasıl yani benimkiler artık başaşağımı duruyo..korktum öyleyse:18:

:KK53:sanmam canım..bence pozisyon almamışlardır daha.alsada korkma gayet normal...:KK1:
benim alttaki kuzunun ayakları çıkışta.oraya tekme atıyo çok tuhaf hissediyorum kendimi.kafasının olmasından iyidir gerçi.

Ben bile heyecanlanmıştım kız:))olsun napalım bugün bitti sayılır:)carşambaya az kaldı:)
KENGO canım bu bulantılar neyin nesi.kolay değil canım 31 hafta oldun.ben bile sıkıntılıyım artık otururken yatarken.

yaaaa tüh. insan bebeklerini görmek için heveslenip de böyle erteleme yaşayınca morali bozuluyor. olsun ne yapalım, heyecanla iki günü daha yersin sen :KK34:
..

olsun canım üzülme...hem 3 gün daha büyümüş olurlar.

neden acaba canım?çok geçmiş olsun..
ben sırt üstü yatarsam mutlaka çıkartıyorum ve kalbim sıkışıyor gibi oluyor.
allah yardımcın olsun..az kaldı maşallah:nazar::nazar:
Sagolun kızlar..ilk bi isyan ettim ama Napalım daha cok vakit var zaten şimdiden acele edersem doguma kadar sabrım kalmaz en iyisi sabretmeyi öğreneyim boyle boyle :) gece uyku tutmadı heyecandan neyse artık allah ömür versin Çarşamba görerim bende bebetolarimi..vardır bi hayır diyelim günümüze bakalım bizde :) biraz temizlik yapıcam simdi ama ilk once kahvaltı bebetolar acıktı cunku hiç sesleri çıkmıyo :) onlara bi enerji gönderelim :)

Sagolun kızlar..ilk bi isyan ettim ama Napalım daha cok vakit var zaten şimdiden acele edersem doguma kadar sabrım kalmaz en iyisi sabretmeyi öğreneyim boyle boyle :) gece uyku tutmadı heyecandan neyse artık allah ömür versin Çarşamba görerim bende bebetolarimi..vardır bi hayır diyelim günümüze bakalım bizde :) biraz temizlik yapıcam simdi ama ilk once kahvaltı bebetolar acıktı cunku hiç sesleri çıkmıyo :) onlara bi enerji gönderelim :)

Canım benn özlediğimde devlet hastanesine gidiyorum asma senin kontrole az var.ben yarın gideceğim güzel haberler getiririm inşallah.

Ay canım ya artık kocaman olmussundur tabi midene baskı yapiyolardir..az kaldı canım sabret bebislerin sağlıkla gelsinler ins..hepsi bitecek bi anda..cok kilo aldın mı kengo kaç kilosun?

Kilo çok almadım canım toplam 6kilo aldım ama ilk başlarda kilo kaybım çok oldu

benim bildiğim kadarıyla doktorun 30. haftanda olduğunu ve yasal iznini kullanacağını içeren bir yazı yazacak sadece. çalışır raporu değil...

bence dayanacaksın canım 34e kadar, zaten ne kalmış şurda :KK34: hastanede yatıyor olman seni sıkıyor belki ama bu izin işi iyi olmuş. 18 haftanın sonraya kalması çok kıymetli

ben de 21in içindeyim. ilk hedefim 28. o nedenle sizleri görünce mutlu oluyorum :KK16::KK16: herkes kendinden ileridekilere özeniyor :KK1:

yaaa canım öyle deme. ben daha 21deyim ve gece uyuyamamalarım başladı :KK14: şimdiden böyleysen diyorum 30larda ne olurum. azıcık daha sık dişini sen de.. bence bulantıların da midene olan baskıdan kaynaklanıyordur. hep azar azar yemeye çalış. çok doyma bakalım fark edecek mi...
Canım zaten azar azar sık yemeye çalışıyorum ama az kaldı inşallah sağlıkla alalım kucağımıza

Kızlar yanlış hatırlamıyorsam zuzu arkadaşımızda 33haftada falan olucaktı sağlığı nasıl acaba arada kaçırdımmı ki bu aralar yazdımı hiç,nasıl acaba merak ettim :26:

Son düzenleme:
X