Sayfa: 478/1499 İlkİlk ... 428468476477478479480488528 ... SonSon
Toplam 14983 adet sonuctan sayfa basi 4,771 ile 4,780 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: 2014 ikiz anneleri

1. Konu Sahibi : durudenizderya #4771
    Giriş tarihi
    Jan 2012

şirinnn şeyyyyy

kızlar bakın mart annelerinin topiğinden bir resim..bayıldm bennn

Resmi gerçek boyutunda görmek için tıklayın.

Resmin ismi:  bebeekk.jpg
Görüntüleme: 0
Büyüklüğü:  6.0 KB (Kilobyte)Resmi gerçek boyutunda görmek için tıklayın.

Büyüklüğü:  6.0 KB (Kilobyte)

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 16-01-2015

Hamileliğimin 15. haftası içindeyim.
    Bebeğimi kucağıma almama 178 gün kaldı.

Bebeğinizin saç modeli bugün ortaya çıktı. Bebeğinizin bağırsaklarında mekonyum (ilk dışkı) oluştu. Bu ay artık daha az meme hassasiyeti ve memelerinizde daha az karıncalanma hissetmelisiniz. Anne adayları genelde ikinci trimester da (4,5 ve 6. aylar) kendilerini daha rahat hissederler.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 74 gr. - Yaklaşık boyu : 87 mm. (Baştan Popoya)

Hamilelik Takvimi - Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

2. Konu Sahibi : durudenizderya #4772
    Giriş tarihi
    Feb 2012
    Alıntı flufem kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    bebişlerin sıvısı iyiyse değildir büyük ihtimalle canımcım.

iyi olmanıza çok sevindim canım

geçmiş olsun canım.dikkat et,ama çokta üzülecek bir durum değil.allah korusun.

karından usg ile ölçülüyor.drun ölçüyodur seninde.
    benim erken haftalarda daha kısaydı,şimdi 5'in üstünde şükür.değişebilen bir şey
    Kız naptında öle 5 in üstünde:)

3. Konu Sahibi : durudenizderya #4773
    Alıntı orkide2 kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    Merhaba kizlar. Nasılsıniz? Bunvp iyi olmana sevindim. Ayse-23 canim Allah içine ferahlık versin. Benim de 28 mm. Dr um ikizlerde olur diyor. Sen de şükür 28 haftayi doldurmussun.insallah daha cok haftayı da böyle böyle atlatacaksin.
    teşekkürler orkidecim.senin de çok kısaymış uzunluk.

Ben de iyiyim cok şükür. Hastanedeyim. Yarin tam 30 hafta bitecek inşallah. Haftalar geçtikçe rahatliyorum ben de
    iyi olmana çok sevindim.az kaldı arkadaşım senin doğuma 7 hafta dayansanız süper olur .sıkıntıların geçmediği için mi hala hastanedesin?

Alıntı ayse_23 kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    Arkadaşlar dün aşırı zonklama sebebiyle dra gittik nst de sancı çıkmadı fakat dikiş atılmasına rağmen rahim ağzı boyu 2'5. C.m çıktı dikkatli olun.lavabo hariç yerimden kalmıyorum...dualarınızı eksik etmeyin.
    çok geçmiş olsun cnm yatarak geçiyormuş gerçekten yemek için bile kalkma boşver.allah yardımcın olsun.

Alıntı sdtive kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    geçmiş olsun canım yaa, dinlenmeye ve dua etmeye devam. bence sonu da güzel olacak bu sabrının

bu rahim ağzı boyunu üstten baktıkları ultrasonla ölçebiliyorlar mı? yoksa alttan mı bakılması gerekiyor?
    benimkini alttan bakarak ölçtü.karından net söyleyemiyorlarmış.

4. Konu Sahibi : durudenizderya #4774
    Giriş tarihi
    Feb 2012
    kızlar bakın mart annelerinin topiğinden bir resim..bayıldm bennn

Resmi gerçek boyutunda görmek için tıklayın.

Büyüklüğü:  6.0 KB (Kilobyte)Resmi gerçek boyutunda görmek için tıklayın.

Büyüklüğü:  6.0 KB (Kilobyte)
    Allahım ya:))ısırılır bu bebek.

5. Konu Sahibi : durudenizderya #4775
    Giriş tarihi
    Jan 2012
    Alıntı Jelybonsdf kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    Kız naptında öle 5 in üstünde:)

walla 5.10cm ölçtü dr...yanlış değildir sanırsam:)geçen ay 3,,6 ile 4 arasıydı
    tek fark sürekli uzanmak canımmcım.
    Düzenleyen: flufem Düzenleme Tarihi : 15-11-2013 Düzenleme Saati :18:36

Bebeğinizin saç modeli bugün ortaya çıktı. Bebeğinizin bağırsaklarında mekonyum (ilk dışkı) oluştu. Bu ay artık daha az meme hassasiyeti ve memelerinizde daha az karıncalanma hissetmelisiniz. Anne adayları genelde ikinci trimester da (4,5 ve 6. aylar) kendilerini daha rahat hissederler.

6. Konu Sahibi : durudenizderya #4776
    Giriş tarihi
    Feb 2012
    Ben de iyiyim cok şükür. Hastanedeyim. Yarin tam 30 hafta bitecek inşallah. Haftalar geçtikçe rahatliyorum ben de
    Allah daha gzl haberlerini yazmayı nasip etsşn canım...hep gzl haberler verelim

7. Konu Sahibi : durudenizderya #4777
    Giriş tarihi
    Feb 2012

walla 5.10cm ölçtü dr...yanlış değildir sanırsam:)geçen ay 3,,6 ile 4 arasıydı
    Peki özel bişey yapılıyomu sana canım o uzunluk için.vallahi maşallah diyorum:))

8. Konu Sahibi : durudenizderya #4778
    Alıntı aksu81 kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    Çağrı Bey'i biliyorum canım, haftaya salı da beni çagirdi kültürler için, nasıl sevindim çok beklemeden bebişleri görücem diye seninkiler kız mıydı ? Kaçıncı haftada kim söyledi? Bi değişiklik oldu mu? Birde rahim ağzi uzunluğunu hatırlıyor musun? Vee son olarak hoca kaç haftada bir çağırıyor soru yağmuru için özüürrr
    benimkilere kız dediler birine hep kız dediler de diğerinden pek emin değilim pazartesi ayrıntıda belli olur tam diye düşünüyorum 12. hafta birine kız dedi tarama yapıldığı zaman diğeri altta olduğu için göstermedi bende 15. hafta da özel bir hastanede cinsiyet iiçin gittim orada söylemişlerdi ikisininde kız olduğunu rahim uzunluğunu söylemedi bana hoca normal herşey demişti hocada 3 hafta da bir çağırıyor beni senide öylemi salı ben büyük hastanede kalbe gideceğim çok çarpıntım olduğunu söyledim hocaya randevu aldılar benim için ayrıntılıyı devlette yaptıracagım memnun kalmazsam filize yaptıracağım çok para istediler ya soru yağmuru içinde özüre gerek yok cnm

9. Konu Sahibi : durudenizderya #4779
    Giriş tarihi
    Jan 2012
    Alıntı Jelybonsdf kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    Peki özel bişey yapılıyomu sana canım o uzunluk için.vallahi maşallah diyorum:))
    sadece ölçüyor canım..birşey yaptığı yokk başka.
    inşallah böyle devam eder.ama sedef benim oğlanlar hep kaburgamın altında.mideme çöküyolar resmen.

10. Konu Sahibi : durudenizderya #4780
    Giriş tarihi
    Feb 2012
    sadece ölçüyor canım..birşey yaptığı yokk başka.
    inşallah böyle devam eder.ama sedef benim oğlanlar hep kaburgamın altında.mideme çöküyolar resmen.
    Olsun canım yukarda olsunlar daha iyi

Sayfa: 478/1499 İlkİlk ... 428468476477478479480488528 ... SonSon