Orijinal tester parfüm satan yerler ve online siteler

Benim favorilerim bunlar, sizce hangi parfüm ?

• Ankete Katılan
    9
  • Anket Kapalı .
Merhaba bayanlar ; çok uygun fiyatlarla Orijinal Parfüm satan bildiğim yer var. Açık parfüm hiç alıp kullanmadım ve hep orijinal kullandığımdan artık dünya para bir parfüme vermektense çok uygun fiyatlarla ihtiyacımı karşılıyorum. bütün arkadaşlara eşe dosta önerdim onlar da çok memnun..:) Orijinal tester olduğu için aslının aynı ve kargo ile de istediğiniz yere gönderiyorlar. Eğer ihtiyacınız varsa bana özel mesaj atabilirsiniz. Esen kalın..

Merhaba bayanlar ; çok uygun fiyatlarla Orijinal Parfüm satan bildiğim yer var. Açık parfüm hiç alıp kullanmadım ve hep orijinal kullandığımdan artık dünya para bir parfüme vermektense çok uygun fiyatlarla ihtiyacımı karşılıyorum. bütün arkadaşlara eşe dosta önerdim onlar da çok memnun..:) Orijinal tester olduğu için aslının aynı ve kargo ile de istediğiniz yere gönderiyorlar. Eğer ihtiyacınız varsa bana özel mesaj atabilirsiniz. Esen kalın..
merhaba forse, senin gizlilik ayarlarından ötürü sana özel mesaj gönderilemiyormuş, önerdiğin yer neresi acaba öğrenmek isterim..teşekkürler..

merhaba forse, senin gizlilik ayarlarından ötürü sana özel mesaj gönderilemiyormuş, önerdiğin yer neresi acaba öğrenmek isterim..teşekkürler..

bunu bilmiyordum düzenlemeye çalıştım sanırım oldu.
Özel mesaj ile bildirdim.. :)

ben de isterim ben dee =)

Tekin acardan orjinal Tester alıyorum ben kizlar aynı koku orjinal şişe ve koku kendi mağazasından alıyorum bizzat sadece kapağı yok ve parfüm şişesi nin üzerinde Tester yazıyo sadece hatta göstereyim size

Eklentiler

• 20150419_145137.jpg
    20150419_145137.jpg
    67,3 KB · Görüntüleme: 375
  • 20150419_145111.jpg
    20150419_145111.jpg
    50,1 KB · Görüntüleme: 404
Tekin acardan orjinal Tester alıyorum ben kizlar aynı koku orjinal şişe ve koku kendi mağazasından alıyorum bizzat sadece kapağı yok ve parfüm şişesi nin üzerinde Tester yazıyo sadece hatta göstereyim size

aa nasıl yapıyorsun onu? her tekin acar yapıyor mu bunu acep? bir de kaça aldın mesela bunu? o_O

ben de bir parfümeriden black xs tester almıştım senin gibi 120tl ye,üzerinde tester yazıyor..

arkadaşlar bana yazan arkadaşlar oldu. ben de tester parfüm deneyimi gerçekleştirdim. gayet de memnunum. ekşi sözlükten okumuştum ilk oradan fikir sahibi oldum. chanel coco da harika bir parfüm denemenizi tavsiye ederim. 100 lira civarında genelde parfümler. instagramda "testerparfume" den aldım ben, bankayla alıyorlar ödemeyi. satan kişi de gayet sempatik biri. parfüm tavsiyeleri için kullandığım kadarıyla fikir vermeye çalışırım. ayrıca platin saç hakkında da forumda yorumlarım bulunmakta. merak ettiklerinizi sorabilirsiniz.

ya ben son konuyu tam anlayamadım.
siz şimdi tekin acar ın magazasına gittiniz ve ordaki satıcılar size tester ürün mü sattılar orjinal yerine??
nasıl hani el altından falan mı oldu?

canım nasıl alıyosun? magazada tanıdığın biri mi çalışıyor? benmde tanıdıgım sevilde calısıyor oda bana testerları veriyo başkalarınada sattıgını söylüyo ama bilemedim şimdi mağazaya gidip tester istesek satarlar mı kio_O

X