Erkek İnfertilitesi ÇAKŞIR KÖKÜ SUYU- MUCİZESİ- Denemekte MUTLAKA fayda var..

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
:nazar::KK49::nazar:
Eşimin değerlerini evrakları uzun zamandır görmediğim için net sayılarla yazamam, ama şunları hatırlıyorum, şekil bozukluğu yani morfolojileri bozuktu, % 15 filandı düzgün olanlar ve bu beni inanılmaz üzüyordu doğal olarak. Ayrıca sayıları oldukça düşüktü 1 sene arayla sayımız baya düşmüştü 80 milyondan 20 milyona düştüğümüzü biliyorum ki ben bunu eczacıya söylediğimde eczacı gözlerini kocaman açmış inanamamıştı:) nasıl yaaa,buraya 60milyon altı hastalar geliyor sizin nasıl 20 milyon demişti, bu zamana kadar nasıl gelmediniz buraya demişti eczacı..

Ve normalde 48 saate kadar yaşayabiliyor ya hani spermler bizim 25 dakikaydı o süremiz.Durum parlak değildi açıkçası..
bu arada eşim sigara da kullanıyordu bıraktıramadık ://
Neyse Çakşır a başladık 1 ay içinde sonuç aldık bu arada yaklaşık 8 litre içmişti.. Ama biz 4. litrede aslında olayı bitirmişiz ama bilmediğimiz için devam ediyordu eşim içmeye..

canım allh tamamına erdırsın allah kucagına almayı nasıp etsin.senden etkılendım hemen aktara gıdıp çakşır koku aldım.esıme içirmeye başladım .senden bıraz beyın jımlastıgı yapmanı ricaedecem:nazar:.1en son sperm testını çakşıra başlamadan ne kadar sure önce yaptırdınız.2enson yaptırdıgın sperm testınde sayı 20mılyon demışsın pekı ileri hızlı nekadardı lutfen benım için çok önemlı bızım sadece hız sorunumuz kaldı.3en son yaptırdıgın sperm testınden sonra çakşıra baslamadan önce kullandıgın ilaç bitki oldumu.şimdiden teseekkurler.

canım allh tamamına erdırsın allah kucagına almayı nasıp etsin.senden etkılendım hemen aktara gıdıp çakşır koku aldım.esıme içirmeye başladım .senden bıraz beyın jımlastıgı yapmanı ricaedecem:nazar:.1en son sperm testını çakşıra başlamadan ne kadar sure önce yaptırdınız.2enson yaptırdıgın sperm testınde sayı 20mılyon demışsın pekı ileri hızlı nekadardı lutfen benım için çok önemlı bızım sadece hız sorunumuz kaldı.3en son yaptırdıgın sperm testınden sonra çakşıra baslamadan önce kullandıgın ilaç bitki oldumu.şimdiden teseekkurler.

Öncelikle güzel dileklerin için çok teşekkür ederim..
Umarım senin de dünya tatlısı ,sağlıklı bir bebek rahmine düşer de ben de senin için aynı duayı ederim :KK66:

şimdi geleyim sorularına, çakşırdan önce sperm testini en son 6 ay öncesi yaptırmıştık. yani sonbaharda, rahim filmimden önce. o zamanlar olmadı ama işte mayıs gibi ben hamile kalmıştım sonra . 2. soruna net bir şey yazamıyorum çünkü bizim değer tablomuzda o dediğin ya yazmıyor ya da başka bir ad ile yazılmış ben bilmiyorum. progresif motilite sanırım bahsettiğin onda da 80 yazıyor. ama 80 ne demek bilmiyorum .
Bu arada evrakları buldum da şimdi bakıyorum yıkama işlemi sonrası eşimin sperm sayısı 5 milyona kadar düşmüş.
wayyy be.. nerelerden gelmiş geçmişiz de haberim yok..
İnsan unutuyor işte..
İstediği şeye kavuşunca geçmişi hep unutuyor.. Neyse ki mutlu sonla unuttuk :)
Darısı hepinizin başına forumdaşlar..

ve son sorun çakşırdan evvel hiç bir şey kullanmadı eşim hiç bir kür ya da ne biliyim hiç bir şey.. Biz çatlatma iğnelerine başlamıştık şubat gibi 1. olmadı 2. olmadı ,en sonunda eşim - ben artık istemiyorum hiç bir şey yapmayalım, çok stres olsuk bi 6 ay bırakalım diyince bırakmıştık çatlatma iğnelerini filan da.. ama ben çakşırı öğrenince içmeye başladı sonradan nisan gibi, öylesine içiyordu umudumuz olduğundan değil, ama tuttu :))

Hadi hayırlısı senin içinde, güzel haberlerini bekliyoruz inş.

Eşimin değerlerini evrakları uzun zamandır görmediğim için net sayılarla yazamam, ama şunları hatırlıyorum, şekil bozukluğu yani morfolojileri bozuktu, % 15 filandı düzgün olanlar ve bu beni inanılmaz üzüyordu doğal olarak. Ayrıca sayıları oldukça düşüktü 1 sene arayla sayımız baya düşmüştü 80 milyondan 20 milyona düştüğümüzü biliyorum ki ben bunu eczacıya söylediğimde eczacı gözlerini kocaman açmış inanamamıştı:) nasıl yaaa,buraya 60milyon altı hastalar geliyor sizin nasıl 20 milyon demişti, bu zamana kadar nasıl gelmediniz buraya demişti eczacı..

Ve normalde 48 saate kadar yaşayabiliyor ya hani spermler bizim 25 dakikaydı o süremiz.Durum parlak değildi açıkçası..
Neyse Çakşır a başladık 1 ay içinde sonuç aldık bu arada yaklaşık 8 litre içmişti.. Ama biz 4. litrede aslında olayı bitirmişiz ama bilmediğimiz için devam ediyordu eşim içmeye..

canım sizin spermlerin 25 dk yaşadığını yazmışsın bu hangi testle anlaşılıyor krugere göre yapılan testle mi WHO ya göre mi?çok önemli bi şey bu bence kaç dk yaşadığı ona göre önlem alınır nasıl olsa 48 saat yaşıyor diye 2 gün çalışma yapmıyoruz mesela ne kadar sürede yaşadığını bilsek ona göre her gün çalışma olur...

slm arkadaş çaksır koku içirmeye başladım demişsin bende aktardan çakşır kökü aldım kaynımış suya bir tatlı kaşığı attam beş dakkika demlendi ama eşim içemedi çünkü çokçok acı bende ona hak verdim bende tadına baktım berbat siz suyu nu mu aldınız yada sizin çakşır açımıydı bizdede sperm sorunu varda

slm arkadaş çaksır koku içirmeye başladım demişsin bende aktardan çakşır kökü aldım kaynımış suya bir tatlı kaşığı attam beş dakkika demlendi ama eşim içemedi çünkü çokçok acı bende ona hak verdim bende tadına baktım berbat siz suyu nu mu aldınız yada sizin çakşır açımıydı bizdede sperm sorunu varda

canım benım eşimde bıtkılerı içmiyor ama ben bıraz zahmetlı yöntem buldum.buna sesını çıkarmıyor.eczanede satılan aferin tabletler fılan varya onun içini boşaltıyorum eldıven takıp .sonra kulak çöpüyle içini sılıyorum sonrada istediğim bitkiyi ahtarda çektırıp içine dolduruyorum.çakşırıda sabah 2 kapsül öğlen 2 kapul içiriyorum

Waldrose neler yaptın, nasıl gidiyor sürecin?

Kürlere başladın mı??

Selam Poisacim,bir güzel tatilimi yaptim geldim yine araniza.😁Türkiye ye annecigimi babacigimi ziyarete geldim.Yegenim dogdu bu arada.Onun sevinci derken bomba gibi geldim izinden.Esimin altinci kutu Proxeed Plus bitecek nerdeyse.L-arginin ve caksir hapi kullaniyor.Aktardan buldum bu ilaci.Cogunlugu caksirdan olusuyor.Tamamen bitkisel bisey.Aslinda bal polen arisutu caksir....bi karisim yaptim ama onu suan kullanmiyor.Cok olur diye vermiyorum.Caksir ilaci bitince baslaticagim onada.Ama bizimki baya bi sıkıldı bu isten.Pesinden kosturuyorum sunuda ictinmi bunuda ictinmi diye.Yani anliycan tam gaz devam💫Sen neler yaptin?Bebisin nasil?

canım benım eşimde bıtkılerı içmiyor ama ben bıraz zahmetlı yöntem buldum.buna sesını çıkarmıyor.eczanede satılan aferin tabletler fılan varya onun içini boşaltıyorum eldıven takıp .sonra kulak çöpüyle içini sılıyorum sonrada istediğim bitkiyi ahtarda çektırıp içine dolduruyorum.çakşırıda sabah 2 kapsül öğlen 2 kapul içiriyorum

Selam umutlucum,Allah umudunu hic eksik etmesin insallah.Yazini okuyunca baya bi duygulandim.Nedir bu kadinlarin cektigi yaw.Bizimkide hazir doldurulmuslari bosaltip iciyor.🙈Maksat eziyet olsunda😏Insallah kisa zamanda biter cilemiz.

canım sen hangi markayı kullandın sahtesi falan çoktur şimdi

bu çakşırdan çok etkilendim linkde görünen çakşır erkek çakşırmı kadın çakşır mı yumurta rezevlerine de iyi gelir demiş sperm sayısınada iyi gelir demiş birde bazı yerlerde 3 hafta içilmeli 1 hafta dinlenmeli denmiş yeterkii şifa olsun da bulunur alınır ya ben şimdi hem erkek almalıyım hemde kadın :KK43: sıkıntı var güzel kardeşlerim yardımcı olursanız çok sevindirrsiniz beni ve benimgibileri:KK43:

merhaba bende 6 yıllık evliyiim bende çakşır suyunu eşime içirmeye çalışacam nasıl olacak bilmiyorum ama çünkü eşim bu konularda bayağı hassas acaba kötü etkisi olur mu diye korkuyorum çünkü eşimin ürtiker ve penisiline karşı alerjisi var 4 tüp denemesinden sonuç sıfır olunca insan ister istemez alternatif aramaya başlıyor benim eşimde hareket ve morfoloji sorunu var acaba işe yarar mı bu konuda beni bilgilendirirseniz sevinirim

merhaba bende 6 yıllık evliyiim bende çakşır suyunu eşime içirmeye çalışacam nasıl olacak bilmiyorum ama çünkü eşim bu konularda bayağı hassas acaba kötü etkisi olur mu diye korkuyorum çünkü eşimin ürtiker ve penisiline karşı alerjisi var 4 tüp denemesinden sonuç sıfır olunca insan ister istemez alternatif aramaya başlıyor benim eşimde hareket ve morfoloji sorunu var acaba işe yarar mı bu konuda beni bilgilendirirseniz sevinirim

slm bende 7.5 yıllık evliyim
5 başarısız tüp bebek denememiz var.daha önce eşime kaynatıp suyunu içirdim o pek etkilemedi ama bu daha başka sanırım kaç gündür araştırıyorum poisa nın aldığı yeri aradım sordum çook etkili olduğunu söylediler inş bizim içinde işe yarar bi kaç gün sonra sipariş vericem

5 başarısız tüp bebek denememiz var.daha önce eşime kaynatıp suyunu içirdim o pek etkilemedi ama bu daha başka sanırım kaç gündür araştırıyorum poisa nın aldığı yeri aradım sordum çook etkili olduğunu söylediler inş bizim içinde işe yarar bi kaç gün sonra sipariş vericem

canım bende daha temin etmiş değilim ben istanbul dışında oturuyorum burdaki eczanelere sormadım daha var mı diye sen nerden almayı düşünüyorsun bana özelden yazabilir misin inşallah emeklerimiz boş çıkmaz canım sizde sorun kimde nerede tüp bebek yaptırdın?

özelden yazamıyorum nerde satılır bunun suyu ankarada var mıdırki:/ istanbuldaysa nerde bilen biri bana mesaj atabilirmi lütfen

Arkadaslar ben de satin aldiginiz eczaneyi öğrenebilir miyim? Bir an evvel alip denemek istiyorum.

canım özelden yazma hakkım yok henüz, yazamadım.Tesekkürler.Biz 9 aydır falan deniyoruz ben gittim dr.a bikaç kez hiçbi sorun yok.Ama eşim gitmedi rahat davranıyo.Belki faydası olur diye araştırdım.İçer mi içmezmi ondan da emin değilim de:/

canım özelden yazma hakkım yok henüz, yazamadım.Tesekkürler.Biz 9 aydır falan deniyoruz ben gittim dr.a bikaç kez hiçbi sorun yok.Ama eşim gitmedi rahat davranıyo.Belki faydası olur diye araştırdım.İçer mi içmezmi ondan da emin değilim de:/
1 yıl dolduğunda hala bişey yoksa eşinde gitmeli dr a inş çok beklemezsin :KK16:
eşin sadece bi sperm testi vericek zor bişey değil ki:26:

1 yıl dolduğunda hala bişey yoksa eşinde gitmeli dr a inş çok beklemezsin :KK16:
eşin sadece bi sperm testi vericek zor bişey değil ki:26:

Biliyorum bence de kolay bişey ama o bile zor gelir ona.Bu ay baya ümitlenmiştim dr progestronm çok yüksek çıkınca hamile olablirsin falan dedi çöktüm resmen olmayınca.Hep en kötüsünü düşünür oldum.Allah sabır versin hepimize

selam kızlar.
bugün bende çakşır suyu aldım aktardan.
eşimin değerlerini bilmiyoruz bir türlü kabul etmiyor doktora gitmeyi.
ben ne olur ne olmaz diyerek gittim aldım çakşır suyunu.
psikolojim bozuldu artık ne yapayım inceldiği yerden kopsun modundayım.
ben aktara bu otun dişisi ve erkeği varmış yanlış kullanımda zararlıymış dedim ben böyle bişey duymadım dedi.
suyunu verdi. bana da çakşırlı karışık çay verdi içinde 4-5 tane bitki var hergün iç dedi
birde kapsül verdi onunda içinde kadın hastalıklarına iyi gelen civan perçemi altın otu maydonoz hayıt gibi otlar var.
içebilirsen hergün adaçayı iç dedi.
valla verdiği kapsülden bahsederken bir çok müşterim var bununla hamile kalan dedi
benide umutlandırdı bakalım sonuç ne olacak.

kızlar burada okuyunca kafam iyice karıştı ama yaaa. ya bide aldığım su dişisine aitse :18:

selam kızlar.
bugün bende çakşır suyu aldım aktardan.
eşimin değerlerini bilmiyoruz bir türlü kabul etmiyor doktora gitmeyi.
ben ne olur ne olmaz diyerek gittim aldım çakşır suyunu.
psikolojim bozuldu artık ne yapayım inceldiği yerden kopsun modundayım.
ben aktara bu otun dişisi ve erkeği varmış yanlış kullanımda zararlıymış dedim ben böyle bişey duymadım dedi.
suyunu verdi. bana da çakşırlı karışık çay verdi içinde 4-5 tane bitki var hergün iç dedi
birde kapsül verdi onunda içinde kadın hastalıklarına iyi gelen civan perçemi altın otu maydonoz hayıt gibi otlar var.
içebilirsen hergün adaçayı iç dedi.
valla verdiği kapsülden bahsederken bir çok müşterim var bununla hamile kalan dedi
benide umutlandırdı bakalım sonuç ne olacak.

kızlar burada okuyunca kafam iyice karıştı ama yaaa. ya bide aldığım su dişisine aitse :18:
canım ben sipariş verdim geldi yaklaşık bir ay olacak eşim kullanıyo şu an 4.şişede inş fayda eder
ben aldığım yerle çok konuştum çok fayda görenler olmuş kendileri üretiyolarmış zaten
ama erkeği dişisi diye bişey demediler eğer sizde sorun varsa sizde için dediler ama eşime gelen sulardan içicektim benimle ilgilide sorun olsaydı eğer.....

Kizlar ben de bugin esime kok seklinde caksir alip demledim icirmeye basladim.insallah faydasini goruruz
Sizce direkt eczaneden ua da aktardan suyunu mu alip icorelip yoksa kökü demleyeyim mi

X