Kilomuzu Koruyoruz!

Günaydınlar herkese...

Sanırım bu topiğin faydalı olması için uzun zaman diyet takımda istikrarla kilo vermiş ve hala forumu kullanan arkadaşlara bildirmek gerek.

Ve burada da takımlarda olduğu kadar kurallar çerçevesinde olmasa da paylaşımda bulunmakta fayda var.

Ben geçen hafta 58.2 ile mezun olmuştum , bu hafta tartı 58.4

Demek ki salmaya başlamışım :KK52:

Neden 200. gr geri geldi diye düşündüm .Planladığım spor olayını hayata geçirmedim mesela.

Şimdi kendime sürekli şunu hatırlatmam lazım .Evet 58.4 benim için ideal , 58. 8 de mesela ama ;

200*20 = 4000 yani en iyi senaryo ile korumaya çalışmazsan 5 ay sonra 62,5 olacağım ... Bir 5 ay sonra da 67 :KK52:

Zaman dediğin çabuk geçer , 1 yıl sonra başladığım yere geri döneceğim demektir bu .

Spor yapmak gerek , haftada en az 4 gün ve planlı.

Güzel hesap, mantıklı ve planlı olmaya zorlayıcı..
Bu hafta demek ki toparlanma haftası yapmalısın..

Tatlım ben bu topiği şöyle değerlendiriyorum.. Kim, nasıl paylaşımda bulunmak isterse bulunur..
Herkese ne iyi gelir, uyguladığı yöntemin işlerliği nasıldır.. Bir nevi günlük gibi sanki.. Ama zorunluluk yok.. Her gün girmek bile gerekmeyebilir..
Ama yine de zorunluluk iyi gelecekse kişi zaten bu disiplini kendi belirler..
Topik herhalde zaman içinde işlerliğini belirler, diye düşünüyorum..

Ve bugünkü mesajına baktığımda senin için iyi bir topik olduğunu düşünmekteyim..

Kalan 800 gr. ı verince benim için de iyi olacak dilerim..:KK31:

merhabalar:KK16:
yeni topiğimiz hayırlı olsun:21:
bende geçen hafta mezun oldum arkadaşlar:KK9::KK16:
hedef kilom 55 kg idi ve şu anki hedefim 49 kg ye doğru gitmeye çalışıyorum:KK9::KK76:
bu gün itibariyle 54.4 kg yim ve çok mutluyum....:nazar::emir_bebek:En Büyük KKEn Büyük TÜRKİYE
gerçektende kiloları vermek ne kadar zorsa korumak ta bir o kadar zor.... hatta daha da zor en azından belirli bir zaman geçene kadar:44:diye düşünüyorum ....
bu bir haftada çok fazla bir değişiklik yok bende ....aynen diyete devam ediyorum....kendimi diyet modundan çıkarmadım henüz:KK47::KK53:ama son zamanlarda hedefe yaklaştıkça, içimdeki psikolojik baskıdan çıkardım kendimi....ve biraz da olsa rahatladım diyebilirim....
bu arada eski kilo çizelgemi yeniledim:KK53::KK52:o 75 kg yok artık:KK47::KK53::KK9:bana bu da iyi geldi:nazar::KK8::KK9::KK55::KK12:
az kalorili ve keyifli bir günle sevgiler hepinize:KK16:

selamlar ben her ne kadar sınsı adımlarla kılo almaya baslasamda buranın varlıgını yenı kesfettım.Bellımı olur belkı yenı bır sevkle aldıgım 2 kılolyu gerı verıp hatta bıraz daha ılerı gıdıp mezunıyet kılomun altına bıle ınerım.Sımdı netı actım....sımdı topıgı gordum....... ve elımdekı cıssssssı bıraktım.
kılo korumamamdakı en buyuk etken sporu hayatımda cıkarmam oldu.tasınma donemım yerlesmem vs.derken yedıklerım yerlesmedı ama benım en buyuk sorunum sanırım aksamkı keyfler oluyor.saglıklı yeme faslım cocuklar uyuyunca yerını gunun katlıyamına cevırıyor.ama bugun erkenden yeme ısını kapatıp cıssız bır gun oldu deyıp kendımı sevke getırmeyı planlıyorum.eskıden 24 saat acık olan pc mız sımdı bazen haftalarca acılmıyor tembellık ıste............sorumsuzluk kılo almamda bas rolu oynayan zengın oglan nefsıme yenılmemde bızım kandırılmaya musaıt fakır kız sankı...........
bırde nacızane bır dusuncemı sızınle paylasayım gıtmeden.koruma donemınde lutfen kulagınızı dısardakı seslere tıkayın.ben amelıyat hamılelık dogum vs........derken aldıgım kılonun cogunu verdım yaklasık 20 kılo ve cok kısa bır surede takım dısıplınınde.sonrasında gorenlerın aaaaaaaa ne kadar zayıflammıssın
ayyyyy nasıl verdın cok guzel olmussun
hıc 3 cocuk annesı degılsın vs.gıbı sozlerı ve eskı elbıselere gırmemın rehafetıyle ıstah kumandamın tusu cık hızlı yukseldı.sakın bu sozlere kanmayın.tartıyla ırtıbatı koparmayın.bugun sabah farkettımkı al verlerım olmasaydı coktan ıstegım kılodaydım ve bellı bır yeme seklını oturtmustum.ama olan oldu.bende burdayımm bakalım 31 temmuzda ne halde olacam.esımle 31 temmuzda 15 yıldır yapamadımız cocularsız 3-5 gun bır kacamak planımız varda.gercı kısa ama buna ıhtıyacım ıhtıyacımz buyuk.
ılerleyen zamanlarda yıne gelıp gunahı sevabıyla yaptıklarımı yazarım.bakarsınız spor bıle yaparmısım.............

Iyi aksamlar.
Nasilsiniz citirlar:KK17:

Ben bu aralar kaciriyorum,yaz geldi bende kendimi saldim .Kac gündür spor yapmiyorum,bide abur cubur yiyorum:18:Ya yine dombis olursam:KK43:

toplayin beni kizlar,eti sizin kasi benim olsun:KK14:

merhabalar:KK16:
yeni topiğimiz hayırlı olsun:21:
bende geçen hafta mezun oldum arkadaşlar:KK9::KK16:
hedef kilom 55 kg idi ve şu anki hedefim 49 kg ye doğru gitmeye çalışıyorum:KK9::KK76:
bu gün itibariyle 54.4 kg yim ve çok mutluyum....:nazar::emir_bebek:En Büyük KKEn Büyük TÜRKİYE
gerçektende kiloları vermek ne kadar zorsa korumak ta bir o kadar zor.... hatta daha da zor en azından belirli bir zaman geçene kadar:44:diye düşünüyorum ....
bu bir haftada çok fazla bir değişiklik yok bende ....aynen diyete devam ediyorum....kendimi diyet modundan çıkarmadım henüz:KK47::KK53:ama son zamanlarda hedefe yaklaştıkça, içimdeki psikolojik baskıdan çıkardım kendimi....ve biraz da olsa rahatladım diyebilirim....
bu arada eski kilo çizelgemi yeniledim:KK53::KK52:o 75 kg yok artık:KK47::KK53::KK9:bana bu da iyi geldi:nazar::KK8::KK9::KK55::KK12:
az kalorili ve keyifli bir günle sevgiler hepinize:KK16:

49 az degilmi.Yani karismak gibi olmasinda kulaga cok az geliyo,50 olsa neyse:KK60::KK60:

senin boyun kac acaba:44:

Yeniden kh diyetiyle sahalara dondum bugun 2. gunum sanirim bu diyet pek bana yaramadi aksam Midede ne varsa cikardim
Ama Yok ya Ben bu yolu bittrerem kizlar sizler neler yaptiniz

Son düzenleme:
şeytanın bacağını kırdım bugün,regli dönemi olduğu halde - kiloyu gördüm 3 ay sonra :21::21:

hissediyorum yakında gelicem buraya,

püsküüt kesin bugünden itibaren burada,ben halen ojeli tırnaklarımla bi foto çekemedim yanarımda ona yanarım...

şeytanın bacağını kırdım bugün,regli dönemi olduğu halde - kiloyu gördüm 3 ay sonra :21::21:

hissediyorum yakında gelicem buraya,

püsküüt kesin bugünden itibaren burada,ben halen ojeli tırnaklarımla bi foto çekemedim yanarımda ona yanarım...

O şeytanın bacağı düzelemesin inşallah!
Tebrikler Mevcancım.. :KK9: :nazar:

Ben de öyle sanıyordum ama olmadı maalesef.. Ama 3-5 güne burada olurum herhalde.. Oysa ne güzel planlar yapmıştım..
bühü.. fırk..:KK14:

O şeytanın bacağı düzelemesin inşallah!
Tebrikler Mevcancım.. :KK9: :nazar:

Ben de öyle sanıyordum ama olmadı maalesef.. Ama 3-5 güne burada olurum herhalde.. Oysa ne güzel planlar yapmıştım..
bühü.. fırk..:KK14:

Bir edit daha!

3-5 güne ne hacet!

An itibariyle işlem tamamdır! Ay heyecandan yerimde duramıyorum.. Fotoğrafı paylaşıp çıkayım.. Kendimi yollara falan atayım..

Dönüşte görüşürüz topik!

$2013-06-22 09.18.45.jpg

:118: :KK62: :KK9: :nazar:

Daha önce kilo koruma deneyimim ve becerim olmadığı için aklımda bir yöntem yok. Bu nedenle de aynı kilo verirken yaptığımı yapacağım ve deneme-yanılma yöntemini uygulayacağım. :126:

Dün özgürlüğümün 1.günüydü.. Doğal olarak akşam ipin ucunu saldım. :KK56:

Bugün yine dikkatli beslenmeye geri döndüm. 3 gün böyle devam edip Çarşamba tartılacağım. Eğer 58 kilodaysam özlediğim tatlar listemin 2.sırasına geçeceğim.. Baktım olmadı.. 58 olana kadar başka cıs yok.

Bakalım bu yöntem işe yarayacak mı? :KK4:

Uyduruk yöntemim özetle; Bir öğün istediğin yemeği ye. 3 gün dikkatli beslen. 4.gün tartıl. Kilo almamış durumdaysan yine bir öğün istediğini ye.

Deneme.. 1.. 2.. 3 :118:

Merhaba günlük,

Cumartesi akşamı nasıl delirdiysem hala 58 kiloya geri dönemedim.. :18:

"Geç buldum, çabuk kaybettim" şarkısını kendime hediye ediyorum.. :KK24:

Artık vücut ne kadar yoksun hale geldiyse yediğime yapıştı demek ki.. :KK60: Kararımdan geri dönüş yok. Yeniden 58 olmadan cıs yok. Tabii diyet zamanı kadar katı beslenme yapmıyorum.. Ama bu aldığım gramlar bu hafta sonuna kadar gitmezse %100 diyet moduna dönmek lazım demek ki kısa süreliğine de olsa..

Bir sonraki mesajımda güzel şeyler konuşmak üzere günlükcüğüm.. :KK16:

Merhaba günlük,

Cumartesi akşamı nasıl delirdiysem hala 58 kiloya geri dönemedim.. :18:

"Geç buldum, çabuk kaybettim" şarkısını kendime hediye ediyorum.. :KK24:

Artık vücut ne kadar yoksun hale geldiyse yediğime yapıştı demek ki.. :KK60: Kararımdan geri dönüş yok. Yeniden 58 olmadan cıs yok. Tabii diyet zamanı kadar katı beslenme yapmıyorum.. Ama bu aldığım gramlar bu hafta sonuna kadar gitmezse %100 diyet moduna dönmek lazım demek ki kısa süreliğine de olsa..

Bir sonraki mesajımda güzel şeyler konuşmak üzere günlükcüğüm.. :KK16:

sevgili püsküüt arada bünye öyle yapıyo bende afrikadayken aldığım 700-800 gr yapıştı gitmedi ama gidecek durmak yok yola devam senin takipçilerin olarak peşindeyiz

X