En erken kacinci gunde test yapilmali

selam canım aynı sorunları bende yaşıyorum maalesef tamamen psikolojik canım ya siz ne zamandır istiyorsunuz ?

Bizimde 3.ayımız tatlım çok yeni olmasına rağmen kendi kendime çok kızıyorum bu filmlerde yada çevremde ilk geceden hamile kalanları görünce kendimi sanki sorunlu hissediyorum:26: ama topiği görünce sevindim kendim gibi arkadaşlarımın olması güç verdi şuan.

Bizimde 3.ayımız tatlım çok yeni olmasına rağmen kendi kendime çok kızıyorum bu filmlerde yada çevremde ilk geceden hamile kalanları görünce kendimi sanki sorunlu hissediyorum:26: ama topiği görünce sevindim kendim gibi arkadaşlarımın olması güç verdi şuan.

:KK16:kafana takma kuzum ben de aynıyım ama normaldir diye umut etmekten başka bi şey yapamıyorum....inş. en kısa zamanda güzel haberlerle geliriz buraya :26:

hoşgeldin canım sende benim de 5 temmuz hayırlısıyla burdan çok hamiş çıkacak inşallah belirtilerin nedir şu anda?

Hoşbulduk canım. 3 aydır deniyoruz ama bu ay hiç düşünmemeye çalıştım işin doğrusu acaba oldu mu oluyor mu olacak mı diye. Benim bugün itibari ile sol kasığımdan aşağıya doğru bi sızı mı desem batma mı desem garip bir şey var. Bu batmadan dolayı aklıma düştü yine acaba mı diye :KK34:

canım hiç dert etme inan ki benim de 2. gebeliğim olacak oğlumda hiç böyle bir şey yaşamadık 3 aydır deniyoruz bir sonuç alamadık doktor da bir sorun yok diyor allah ne zaman nasip ederse artk canım. öyle şeyler filmlerde oluyor ne yazikki :KK52:

Hoşbulduk canım. 3 aydır deniyoruz ama bu ay hiç düşünmemeye çalıştım işin doğrusu acaba oldu mu oluyor mu olacak mı diye. Benim bugün itibari ile sol kasığımdan aşağıya doğru bi sızı mı desem batma mı desem garip bir şey var. Bu batmadan dolayı aklıma düştü yine acaba mı diye :KK34:

canım bende 1 haftadır belirtilerle kafayı yiyicem oysa ki oğlumda hiç bir belirti yaşamadım inan ki test yapmasam hiç hamile demezdim kendime. şimdi ise 3 aydır deniyoruz olmuyor ya ay ayağım üşüdü ay sivilce çktı göz bebeği büyüdü göğüslerimmi şişti baktım ki kendimi dinleyerek belirti üretiyorum vazgeçtim. benim şuanda sadece kasıklarımda adet sancısı gibi bir ağrı var sanki adet olacakmışım gibi inşallah ta adet olmam.

Bugun benımde sol kasığım da batmalarım oldu birde bu vajınal salgılar diğer gunlerden fazla olunca acaba bir belirtimi diyorum.

evet bekleme kısmı baya zor bi sürec :KK52: ne zamandır deniyosunuz peki canım ?

geçen aydan bu yana ciddi düşünmeye başladık canım ama aslında en bilinçli denemeyle bu ay ilk oldu, ovulasyon testi kullandım.. 27 yaşındayım, biyolojik zamanımdan ötürü ister oldum, Rabbim aratmasın...

inşallah sırayla güzel haberler veririz burdan ben de çıkmak zorundayım gece girebilirsem gelirim canlarım görüşürüz kendinize iyi bakın

bıtanem kusura bakma çıkmak zorunda kaldım esımı ıse yolladımda yemektı vs.bende bır degısme yok kuzum hala gelen gıden yok bu ay adet gormuycem herhalde bugun ıdrar testı yaptım negatıf 8.gundeyım ne olacak halımmm uffffffffff yaaa

Bugun benımde sol kasığım da batmalarım oldu birde bu vajınal salgılar diğer gunlerden fazla olunca acaba bir belirtimi diyorum.

İnşallahh :KK16: Akıntım normal gibi benim ama zaman zaman çok da oluyor. Geç yumurtladığım bile geldi aklıma. Umarım hamişizdir canım :KK16:

bıtanem kusura bakma çıkmak zorunda kaldım esımı ıse yolladımda yemektı vs.bende bır degısme yok kuzum hala gelen gıden yok bu ay adet gormuycem herhalde bugun ıdrar testı yaptım negatıf 8.gundeyım ne olacak halımmm uffffffffff yaaa

canım bir arkadaşım daha burda aynı durumdaydı meltemba sonra adet oldu ama sen bir kan ver istersen yarın kafanan soru işaretleri gider.

X