En erken kacinci gunde test yapilmali

merhaba bayanlar off bende heyecanlıyım bu ay bide forumları okuyorum iyice heyecanlanıyorum artık tutamadım kendimi yazıyorum aslında beebk düünmüyorduk ama bi kez denedik 28 -25 günde falan regl ıoluyorum geçen ay 25 oldu bu ay 25i geçti bikaçta belirti var forumdakiler le tutan yoksa bende mi demeden geçemiyorum...:KK1:

merhaba canım hoşgeldin :KK52: hadi bakalım hayırlısı olsun ins müjde verirsin bize :KK52:

kızlar işim vardı da çıkmak zorunda kaldım meltemcim hoşbulduk sağol. hayırlı habermi artık kötü habermi iki gün sonra belli olacak bakalım 2 gün kaldı :KK52: benden önce kimse yokmu veya benimle beraber 2 gün bekleyen?

merhaba canım hoşgeldin :KK52: hadi bakalım hayırlısı olsun ins müjde verirsin bize :KK52:

hoşbulduk canım ya düşünmüyorduk bide ilk denemede tutarsa ohh süper ama heyecan yaaaptık ya test yapmak istiyorum eşimde bekle geçsin iyice diyo o rahat tabi benim içim kıpır kıpır

kızlar işim vardı da çıkmak zorunda kaldım meltemcim hoşbulduk sağol. hayırlı habermi artık kötü habermi iki gün sonra belli olacak bakalım 2 gün kaldı :KK52: benden önce kimse yokmu veya benimle beraber 2 gün bekleyen?

nerlerdesin canım ya :KK52: en yakın sen varsın şimdilik canım hadi bakalım müjdeyi ilk sen ver açılışı yap arkadan kızlar artık en son ben veririm haberi......allahım daha cok gün var :KK52: temmuz 30 beklenecek sonra üstüne 10 gün gecicek allahım artık bayramda anca ögrenicem canlar ben :KK52:

walla canım ilk sensin şimdilik daha sonra gelen olmazsa :KK66:

sivilce çıkınca kesin regl olunuyo mu yaaaa

yok canım belli olmuyo mesella andean da sivilcelendiğini söylemişti yanlış hatırlamıyorsam ama hamile :KK66:

hoşbulduk canım ya düşünmüyorduk bide ilk denemede tutarsa ohh süper ama heyecan yaaaptık ya test yapmak istiyorum eşimde bekle geçsin iyice diyo o rahat tabi benim içim kıpır kıpır

onlar hep rahat canım olayın için de biz daha cok varır her seyı bız yaşıyoruz :KK52: ya varya ilk denemede tutarsa süper olur :KK52: bakalım o şanslılardan mısın canım :KK12:

senin batın ne zaman canım

kızlar pek ümitlenmiyin benide ümitlendirmeyin yaaaa. dün test yaptım biliyorsunu 3 gün kala negatif çıktı pozitifi görürmüyüm bilemiyorum kiii

senin batın ne zaman canım

normalde 28-25 günde oluyordum mayısta 11 di haziranda 7 oldu bugün ayın 3 işte iki gün önce regl belirtilerini yaşadım hatta o zamana kadar böyle bi şüphemde olmadı ha oldum ha olcam ama çok fene oldum olmadım tabi sonra forumdada okuyunca şüpheler başladı
ve normalde kilo alan birisi değilim bi ay içinde kilo aldım ya göğüslerimde hiç belirti olmazdı regl de bu ay çok acıyor bilmiyorum bulantıda var hayırlısı yaa :KK52:

kızlar pek ümitlenmiyin benide ümitlendirmeyin yaaaa. dün test yaptım biliyorsunu 3 gün kala negatif çıktı pozitifi görürmüyüm bilemiyorum kiii

hayırlısı olsun tabi ki canım ....ama cok az kaldı seninde varsa bebiş seviniriz.....yoksada işlemlere baslarsın .....kendini üzmek yok

normalde 28-25 günde oluyordum mayısta 11 di haziranda 7 oldu bugün ayın 3 işte iki gün önce regl belirtilerini yaşadım hatta o zamana kadar böyle bi şüphemde olmadı ha oldum ha olcam ama çok fene oldum olmadım tabi sonra forumdada okuyunca şüpheler başladı
ve normalde kilo alan birisi değilim bi ay içinde kilo aldım ya göğüslerimde hiç belirti olmazdı regl de bu ay çok acıyor bilmiyorum bulantıda var hayırlısı yaa :KK52:

canım nerhaba son adet tarihlerimiz aynı benimde 7 haziran 5 temmuz da da adet olucam bende de hiç belirti yok adet belirtiside.

bende forumda ümitlendim beklenen bişey değildi ama ondan olsa gerek heyecan tavan yaptı ..:KK1: iki üç gün sonra hüsranda olabiliriz ama hayırlısı neyse olsun canım ya ne yapalım

canım nerhaba son adet tarihlerimiz aynı benimde 7 haziran 5 temmuz da da adet olucam bende de hiç belirti yok adet belirtiside.

valla benim geçen ay 5 gün önce olunca bu ayda öyle olur diye ümitlendim yoksa yanı sen gibi 5 temmuza yolu var

bende forumda ümitlendim beklenen bişey değildi ama ondan olsa gerek heyecan tavan yaptı ..:KK1: iki üç gün sonra hüsranda olabiliriz ama hayırlısı neyse olsun canım ya ne yapalım

hayırlısı canım vallahi bu ay yumurtlama günümün ne öncesini ne sonrasını kaçırdım boş geçmedik ama tabiki yinede allah bilir herşeyi.

hayırlısı olsun tabi ki canım ....ama cok az kaldı seninde varsa bebiş seviniriz.....yoksada işlemlere baslarsın .....kendini üzmek yok

inşallaaah seviniriz canım benim. bu arada 2 3 saat sonra testte bir çizgi daha çıktı dikkate alıyımmı almıyımmı?

canım test yapsana sen ne duruosun :KK70:

hiç test yapmadım şu zamana kadar yapsam belli olurmu silikte olsa yaa:KK1: eşimde biraz daha bekleyelim diyo

ben geçen ay bat'tan sonra 2 günde bir test yaptım hep negatif çıktı, nitekim 7. gün regl oldum ve o testlerin sonuç vermesi için en az 10 gün geçmesi gerektiğine inandım. bu ay erken hamilelik testini deneyeceğim (sözümona işe yaradığını okuyarak aldım netten) ama daha 11 gün var, direniyorum :) şöyle son 5-6 güne kadar ah dayanabilsem :KK52:

Son düzenleme:
X