En erken kacinci gunde test yapilmali

ben geçen ay bat'tan sonra 2 günde bir test yaptım hep negatif çıktı, nitekim 7. gün regl oldum ve o testlerin sonuç vermesi için en az 10 gün geçmesi gerektiğine inandım. bu ay erken hamilelik testini deneyeceğim (sözümona işe yaradığını okuyarak aldım netten) ama daha 11 gün var, direniyorum :) şöyle son 5-6 güne kadar ah dayanabilsem :KK52:

diren canım ya ne demişler sabreden derviş :KK52: çünkü negatif cıkınca üzülüyo insan....

hoşbuldum canım benim bat bugün :KK16:kasıklarım ağrıyor sabahtan beri adet olacak mışım gibi zırt pırt ta tuvalete gidiyorum kırmızı da yok daha :KK16:dua edin bana :KK52:

batın bugünse test yapsana canım bugün çıkar silikte olsa. dualarımız seninle inşallah bebişin karnındadır :KK52:

batın bugünse test yapsana canım bugün çıkar silikte olsa. dualarımız seninle inşallah bebişin karnındadır :KK52:

canım elimde test yok olanı da sabredemeyip yaparım diye attım eczane bize biraz uzak şu an gidersem eşim durumu anlar ama bi şey yoksa da onu da boş yere umutlandırmak istemem :KK43:o yüzden sabredicem çünkü her ay erkenden test yapıyorum sonuç kırmızılar kırmızılar :KK43:

nerlerdesin canım ya :KK52: en yakın sen varsın şimdilik canım hadi bakalım müjdeyi ilk sen ver açılışı yap arkadan kızlar artık en son ben veririm haberi......allahım daha cok gün var :KK52: temmuz 30 beklenecek sonra üstüne 10 gün gecicek allahım artık bayramda anca ögrenicem canlar ben :KK52:

10 gün niy yaff:) Bide onu mu bekleyecez:) Benim BAT 19 temmuz 10 unda yaparım test:) sonra cıkmazsa vazgecerim bakmaktan cıkarsada bi daha gerek kalmaz:) Bana cok eğlenceli geliyo bu süreç yaa:) Sonunda da mükemmel bişey gelcek hadi kızlarrr acele etmeyin daha rahat ve içimize sindirerek geçirelim bu süreci:)

canım elimde test yok olanı da sabredemeyip yaparım diye attım eczane bize biraz uzak şu an gidersem eşim durumu anlar ama bi şey yoksa da onu da boş yere umutlandırmak istemem :KK43:o yüzden sabredicem çünkü her ay erkenden test yapıyorum sonuç kırmızılar kırmızılar :KK43:

yapma canım yaa umutlandırmak değil ki bu merak ediyor insan... ayyy ne olur bugün yaparsan buraya yaz tamammı? belirtin varmı peki?

yapma canım yaa umutlandırmak değil ki bu merak ediyor insan... ayyy ne olur bugün yaparsan buraya yaz tamammı? belirtin varmı peki?

bugün biraz zor canım yapmam ama bugün kıkrmızıları görmezsem yarın yapıcam inş. :KK16:tabi yazarım tatlım :)belirtileri anlamıyorum yaklaşık 1 haftadır adet olacak gibi belim ve ara ara kasıklarım ağrıyor 1 haftadan beri de acayip tuvalete gidiyorum fakat bu olası bi enfeksiyon da olabilir çünkü çok sık idrar yolu enfeksiyonu geçiriyorum kasık ağrısı ise adetime 1 kaç gün var ken hep olur o yüzden şu an kafam karışık canım maalesef :KK43:

bende merak ettim canım inş hamilesindir:)

bugün biraz zor canım yapmam ama bugün kıkrmızıları görmezsem yarın yapıcam inş. :KK16:tabi yazarım tatlım :)belirtileri anlamıyorum yaklaşık 1 haftadır adet olacak gibi belim ve ara ara kasıklarım ağrıyor 1 haftadan beri de acayip tuvalete gidiyorum fakat bu olası bi enfeksiyon da olabilir çünkü çok sık idrar yolu enfeksiyonu geçiriyorum kasık ağrısı ise adetime 1 kaç gün var ken hep olur o yüzden şu an kafam karışık canım maalesef :KK43:

hayırlı haberlerini bekliyoruz canım dualarımız seninle inşallah hamilesindir.

kızlar bişey sorucam adet oldum hatta bitti.....ama sol karnımın altında bi his var yani batma mı desem ne desem anlayamadım ya...üşüttüm mü acaba

kızlar bişey sorucam adet oldum hatta bitti.....ama sol karnımın altında bi his var yani batma mı desem ne desem anlayamadım ya...üşüttüm mü acaba

canım seni umutlandırmak istemem ama adet sandığın yerleşme kanaması da olabilir rengi nasıldı...

X