PKO için Inofolic kullananlar buraya......

inşallah canım benim bizde başaracağız Rabbimin izniyle dualarım seninle canım benim...

Bende Hazirandan beri kullanıyorum hiç bende ağrı sancı yapmadı sadece ilk başlarda aşırı derecede mide bulantısı yaptı onun dışında hiçbir yan etkisini görmedim.

Merhaba normalde adetinde bu kadar gecikme oluyor muydu bende ilk kullandığım ay adetim 6 gün gecikti ama benim normaldede gecikmelerim oluyor bir ay düzgün 2 ay gecikmeli oluyorum adeti bu ay düzenli geldi mesela ilaçtan en güzeli doktora gitmek bizi de bilgilendirmeyi unutma

Merhaba
Bugün Doktoruma gittim. normalde de adetim düzensiz olur . adet söktürücü verdi, inofolice aynen devam ve bunların üzerine klomen de verdi bakalım ne sonuç alıcam bunlardan..

kizlar oncelikle hepimize allah şifalar arkasinada bebisler nasip etsin
3 yillik evliyim hic gebelik yasamadim adet ilacsiz olmuyo arada kafasi eserse geliyo dogal olarak kilo var boy 1 60 kg 78 di suan 71e dustum zorla glifor kullaniyrm 2 ay oldu simdilik yarari yok doguda gorev icabi yasiyoruz doktr yok içtiğiniz folik asit icerikli ilaci alsam icsem zarari olurmu cevap brkliym
BEBİS İSTİYRM ARTİK COK NAZ YAPTİİİİİİ

Hanımlar Merhaba...

Inofolıc ve Klomen kulanıp hamile kalan arkadaşlar ne kadar sürede hamile kaldınız? :KK49::KK49::KK49:

Hanımlar Merhaba...

Inofolıc ve Klomen kulanıp hamile kalan arkadaşlar ne kadar sürede hamile kaldınız? :KK49::KK49::KK49:

tekrar mrb canım ben yaklaşık 2 ay ınofolıc kullandım.pko için 3. ay doktorum bana klomen basladı. adetımın 5 gunu basladım onuda 5 gün kullandım sonra yumurtlama takıbıne basladık yumurtam 21mm olunca pregnly catlatma ıgnesı yaptık ardından 36 saat sonra ilişki onerdı. doktorumun dedıgı herseyı harfı harfıne yaptım klomen kullamamın ılk ayında hamıle kaldım.. ama sıze tavsıyem oncelıkle iyi bır doktora gıdın doktorunuzu ıyıce arastırın yoksa doktor doktor gezersınız...allah yardımcın olsun..

tekrar mrb canım ben yaklaşık 2 ay ınofolıc kullandım.pko için 3. ay doktorum bana klomen basladı. adetımın 5 gunu basladım onuda 5 gün kullandım sonra yumurtlama takıbıne basladık yumurtam 21mm olunca pregnly catlatma ıgnesı yaptık ardından 36 saat sonra ilişki onerdı. doktorumun dedıgı herseyı harfı harfıne yaptım klomen kullamamın ılk ayında hamıle kaldım.. ama sıze tavsıyem oncelıkle iyi bır doktora gıdın doktorunuzu ıyıce arastırın yoksa doktor doktor gezersınız...allah yardımcın olsun..

Rabbim tamamını erdirir inşallah . doktorumda aynı şeyleri söyledi inşallah banada aynı duyguları tattırır sizin gibi

Son düzenleme:
Merhaba ben Temmuz 12 ve 30 regli oldum. 18 gün arayla sonrasında ağustos 30 regli oldum ama iki ayın kanamasıda tam değildi sadece kahverengi lekelenmeler geldi. Doktora gittim. mantar olduğunu söyledi ve bir fitille krem verdi devam ediyorum. Bugün doktoruma sonuç göstermeye gittim. LH biraz yüksek çıkmış dedi.

FSH 6,18
LH 5,09
GLUKOZ 89

Ama değerlerin iyi dedi. pseudotumor serebri (yalancı beyin tümör) hastasıyım günde 3*2 DİAZOMİND kullanıyorum. Kilo problemimde var. Doktorum sana öyle birşey vereceğimki 3 ay sonra buraya zayıflamış geleceksin dedi ve inofolic verdi. Bende zaman zaman mantar ve kist rahatsızlığı oluyor ama pkos falanda demedi. Neden verdi şimdi bana bu ilacı zayıflamam içinmi yani bir yıldırda çocuk düşünüyoruz korunmuyoruz. Zaman zaman olan kist oluşumları pkos habercisimi ilacın prospektüste de pkos için kullanılır diyabet 2 falan diyor anlamadım :S

aynen bende yaklaşık 1.5 aydır inofolic kullanıyorum . ama kilo verdiğini zannetmiyorum aldım ben baya da iştah acıldı:KK43: adet düzene girdi ama bebek istiyorum:emir_bebek:,bende bu yolla hamilee kalan varmı çok merak ediyorum:KK52:

merhaba canım doktorun sana ne şekilde önerdi bilemiyorum ama bana sabah akşam 2şer paket içmemi söledi

sagol canım banada 2x2 demişti ama hemen bitiyor:)birde sen faydasını gördün mü benim coook hafif akıntım var pembe renkli sanırım ılactan daha önce hic olmamıştım birde senen yas kac pkosla uzun süredır mi ugraşıyorsun

sagol canım banada 2x2 demişti ama hemen bitiyor:)birde sen faydasını gördün mü benim coook hafif akıntım var pembe renkli sanırım ılactan daha önce hic olmamıştım birde senen yas kac pkosla uzun süredır mi ugraşıyorsun

evet hemen bitiyor.. faydasını görmüyorum desem yalan olur. benim bilmediğim faydaları vardır mutlaka bünyeden bünyeden değişiyor. mesela ben adet göremedim kullanmama rağmen tarlusla kullandım adet gördüm, klomen+inofolic kullanıcam bu ay. pkos la 17 yaşımdan beri uğraşıyorum yaşım 27 :KK43:

evet hemen bitiyor.. faydasını görmüyorum desem yalan olur. benim bilmediğim faydaları vardır mutlaka bünyeden bünyeden değişiyor. mesela ben adet göremedim kullanmama rağmen tarlusla kullandım adet gördüm, klomen+inofolic kullanıcam bu ay. pkos la 17 yaşımdan beri uğraşıyorum yaşım 27 :KK43:

canım nasıl bir fayda gördün benım kilo 75 kılo var tabi tüp bebek yapıldımı hic hamıle kalabıldın mi benım yumurtalar hep 15 mm kaldı e2 cook yükseldi ve bu ayda yumurta catlamadı kıst oldu bendede pkosun tüm belırtılerı var ne olacak bilmem bazen hıc anne olamıyacakmısım gibi geliyor coook bunalıyorum .......................bunu sizde coook iyi anlarsınız...............

canım nasıl bir fayda gördün benım kilo 75 kılo var tabi tüp bebek yapıldımı hic hamıle kalabıldın mi benım yumurtalar hep 15 mm kaldı e2 cook yükseldi ve bu ayda yumurta catlamadı kıst oldu bendede pkosun tüm belırtılerı var ne olacak bilmem bazen hıc anne olamıyacakmısım gibi geliyor coook bunalıyorum .......................bunu sizde coook iyi anlarsınız...............

merhaba canım hamile kaldım hemde iki kere ilki 11 haftalık kalbi durdu kürtaj oldum, ikinciside 23 haftalıkken servikal yetmezlik teşhisiyle erken doğum yaptım ve bebeğim 6 gün yaşadı. inofolicten sağladığım yarar varmı dersen 92 kiloyum kilom da değişiklik yok yumurtalıklarıma bi yarar sağladığınıda düşünmüyorum çünkü tarlusal ile adet gördüm ama doktorum mutlaka yararı var bırakma dedi.yarın klomen kullanmaya başlıyacam benim için dua edin. kalbimizi ferah tutalım doktorlar kesinlikle çocuğun olmaz demediği sürece hepimizin bi şansı var rabbime sığınalım ona yalvaralım dua edelim bol bol güzel nimetlerinden bizlerede tattıracaktır muhakkak.

merhaba canım hamile kaldım hemde iki kere ilki 11 haftalık kalbi durdu kürtaj oldum, ikinciside 23 haftalıkken servikal yetmezlik teşhisiyle erken doğum yaptım ve bebeğim 6 gün yaşadı. inofolicten sağladığım yarar varmı dersen 92 kiloyum kilom da değişiklik yok yumurtalıklarıma bi yarar sağladığınıda düşünmüyorum çünkü tarlusal ile adet gördüm ama doktorum mutlaka yararı var bırakma dedi.yarın klomen kullanmaya başlıyacam benim için dua edin. kalbimizi ferah tutalım doktorlar kesinlikle çocuğun olmaz demediği sürece hepimizin bi şansı var rabbime sığınalım ona yalvaralım dua edelim bol bol güzel nimetlerinden bizlerede tattıracaktır muhakkak.

bak ne güzel !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! demek ki klomenle yumurtalar gelişiyor benim iğnenin disinda asla gelişmiyor birde aşılama yaptır spermler yıkandığı icin cooook daha iyi oluyor benimde 8 haftalık kalbi durdu dr dedim ki tüp yapalım oda sen hamile kalıyorsun gerek yok dedi bende yumurtanın kalitelisini secerlerse belki iyi olur umudu var ama inan nasıl olur bilmiyorum bildiğim psikolojımın cooook bozulduğu ve kürtajdan nefret ettigim senin icin cooooooooooooooooooooooooooooook dua edecegim yüce rabbimin kapıları acıktır ALLAH IM sen hamıle kalda bizede bir umut kapısı aralansın ya rabbim...............................
NOT: CANIM CAHİLİGİMİ HOŞ GÖR SERVİKAL YETMEZLİK NE? BİRDE O CIKMASIN BAŞIMIZA SEN NEREDESİN ?

bak ne güzel !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! demek ki klomenle yumurtalar gelişiyor benim iğnenin disinda asla gelişmiyor birde aşılama yaptır spermler yıkandığı icin cooook daha iyi oluyor benimde 8 haftalık kalbi durdu dr dedim ki tüp yapalım oda sen hamile kalıyorsun gerek yok dedi bende yumurtanın kalitelisini secerlerse belki iyi olur umudu var ama inan nasıl olur bilmiyorum bildiğim psikolojımın cooook bozulduğu ve kürtajdan nefret ettigim senin icin cooooooooooooooooooooooooooooook dua edecegim yüce rabbimin kapıları acıktır ALLAH IM sen hamıle kalda bizede bir umut kapısı aralansın ya rabbim...............................
NOT: CANIM CAHİLİGİMİ HOŞ GÖR SERVİKAL YETMEZLİK NE? BİRDE O CIKMASIN BAŞIMIZA SEN NEREDESİN ?

estağfurullah canım ne cahilliği insanın başına gelmeyince bilmiyor bende bilmezdimm taki başıma gelene kadar. servikal yetmezlik rahim ağzının esnek olması yani bebek büyüdükçe otomatik olarak açılman oluyor ve 20.haftalarda erken doğum oluyor ben Ankaradayım bu arada :)

bende 3 ay inofolic kullandım bu ay klomende verdi yumurtamın mm söylemedi ama tam istediğim gibi dedi çatlatma iğnesi vermedi çatlar dedi inş tutmuştur 5 ekimi bekliyorum belli olması için inş olur

estağfurullah canım ne cahilliği insanın başına gelmeyince bilmiyor bende bilmezdimm taki başıma gelene kadar. servikal yetmezlik rahim ağzının esnek olması yani bebek büyüdükçe otomatik olarak açılman oluyor ve 20.haftalarda erken doğum oluyor ben Ankaradayım bu arada :)

cpolat bir arkadaşım demişti ki rahime dikiş attılar (yanlız o ikizdi) senin de atılması gerekmiyor mu bu pkoslarda görülen bir şey sanırım allhım inşallah senin bebişin olur inşallahhhhhhhhhhhh

mrb arkadaşalr ben 1,5 yıllık evliyim 6 ay çocuk denedk olmadı dktora gittim pko luumuşum :KK43: inofolic verdi 3 ay kullan gel dei ben şimdi günde 2 defa 2'şer paket alıyorum. geçen ay adet oldum bu ay olmam inşlh :) allah bebek isteyen herkese nasip etsin inşlh birbirmize dua edelim.

X