PKO için Inofolic kullananlar buraya......

Bence kimyasal gebelik canım. Benim bhcg adetim 1 gün geçince 45 çıkmıştı sonra 215 e yükseldi sonra 167 ye düştü. En son 30 lara düşmüştü. Doktor dış gebelikten şüphelenmişti ama değerler düşünce dış gebelik değil demişti. Dış gebelikte değerler bu kadar düşük olmaz dedi. Benim kanamam 5 -6 gün sürmüştü. Senin durumunda benimki gibi. Ama tabi doktor daha iyi bilir. Rabbim en hayırlısını kolaylıkla nasip etsin inşallah. Kendini üzme canım bunda da vardır bir hayır. Haberdar et olur mu. Dualarım seninle..

kanamam olur olmaz benım beta hcg hemen düşmedi bıraz bu sevıyelerde devm ettı 115 111 120 falan dıye ondan mı şüphelendiler yoksa dr değer sıfırlanana kadar dış gebelik ıhtımalını mı düşünüyorlar bılmıyorum banada kımyasal gibi geliyor artık p.tesi günkü sonucum ne gelcek bakalım inşallah düşer. sende güzel gelişmeler olursa haber et benımde dualarım senınle

kanamam olur olmaz benım beta hcg hemen düşmedi bıraz bu sevıyelerde devm ettı 115 111 120 falan dıye ondan mı şüphelendiler yoksa dr değer sıfırlanana kadar dış gebelik ıhtımalını mı düşünüyorlar bılmıyorum banada kımyasal gibi geliyor artık p.tesi günkü sonucum ne gelcek bakalım inşallah düşer. sende güzel gelişmeler olursa haber et benımde dualarım senınle

Benim kanamam olduğunda ufak pıhtılarda gelmişti. Adet gibi baya sürmüştü. Seninde o şekilde mi oldu? Bir de normalde kimyasal gebelikte vakumla temizleme yapılmıyor sanırım. Ama benim doktorum garantiye alalım parça kalmasın demişti. Ufacıkta olsa pıhtılar bile kalsa sorun çıkarabilir demişti.çok zor günlerdi:KK43: inşallah en hayırlı ve en yakın zamanda güzel haberlerimizi de burdan paylaşırız.

Benim kanamam olduğunda ufak pıhtılarda gelmişti. Adet gibi baya sürmüştü. Seninde o şekilde mi oldu? Bir de normalde kimyasal gebelikte vakumla temizleme yapılmıyor sanırım. Ama benim doktorum garantiye alalım parça kalmasın demişti. Ufacıkta olsa pıhtılar bile kalsa sorun çıkarabilir demişti.çok zor günlerdi:KK43: inşallah en hayırlı ve en yakın zamanda güzel haberlerimizi de burdan paylaşırız.[/QUOT

canım benım çok yoğun bır kanamam oldu siyah ve kahve lekelenme oldu az pıhtıda vardı. vakumdan değilde kürtajdan bahsetmişti ama değer düşünce yapalım demedı tekrar. bence çok uzun sürmez yakında güzel haberler veririz bırbırımıze :KK70:

mrb kızlar bnde 2 senedir pko hastasıyım 4 senelik evliyim ve pkolu olduğum için bebeğim olmuyor doktorum banada inofolic verdi ama ben cok fazla kullanıyomuşum sizden okuduklarıma göre benmki 3 öğün sabah öğlen ve akşam aç karnına kullanmam gerekio faydası olacak mı ki bu ilacın çok merak ediyorum :26:

gittim canım
28/01/2014 : 115.50
01/02/2014 : 68.90
04/02/2014 : 79.80
06/02/2014 : 56.70 bugünkü sonucum buda dış gebeık mı kımyasal mı sıfırlanana kadar kesinleşmeyecek herhalde
Canim bende 1 sene önce kimyasal gebelik geçirdim de doktorlarim kimyasal olduğunda değer 50leri geçmiyor demişti..
mrb kızlar bnde 2 senedir pko hastasıyım 4 senelik evliyim ve pkolu olduğum için bebeğim olmuyor doktorum banada inofolic verdi ama ben cok fazla kullanıyomuşum sizden okuduklarıma göre benmki 3 öğün sabah öğlen ve akşam aç karnına kullanmam gerekio faydası olacak mı ki bu ilacın çok merak ediyorum :26:
Bende çok merak ediyorum canim 3 aydir kullanıyorum .. O kadar moralim bozuk ki bende pkoluyum yaklaşık2 sene olucak bebek isteyeli ama hala yok sabrim git gide tukeniyor napacagimi bilmiyorum... O kadar caresizim ki bir de cevremdekiler baski yapiyo canim ionada sikiliyor nasil kkendimi teselli edicem bilemiyorum.. Ruh sagligim bozuldu bi aglayip bi guluyorum kafayi yedim galiba :KK43:((((((:-)14:

Canim bende 1 sene önce kimyasal gebelik geçirdim de doktorlarim kimyasal olduğunda değer 50leri geçmiyor demişti..

Bende çok merak ediyorum canim 3 aydir kullanıyorum .. O kadar moralim bozuk ki bende pkoluyum yaklaşık2 sene olucak bebek isteyeli ama hala yok sabrim git gide tukeniyor napacagimi bilmiyorum... O kadar caresizim ki bir de cevremdekiler baski yapiyo canim ionada sikiliyor nasil kkendimi teselli edicem bilemiyorum.. Ruh sagligim bozuldu bi aglayip bi guluyorum kafayi yedim galiba :KK43:((((((:-)14:

canım degerım 7.4 e düştü kımyasal gebelikmiş. dış gebelıkde değer artmaya evam edermiş düzensiz şekılde ve müdahale olmadan düşmezmiş kendılıgınden.

canım moralini hiç bozma çevrendekilerede kafanı takma kimse senn ne yaşadığını bilemez psikolojini iyi tut Rabbim verecek oldu mu hastalık dert sıkıntı dinlemez bol bol dua etmemiz gerekio inşallah Allahım bizlerinde yüzünü güldürür kucağını boş bırakmaz hiç üzme tatlı canını

canım degerım 7.4 e düştü kımyasal gebelikmiş. dış gebelıkde değer artmaya evam edermiş düzensiz şekılde ve müdahale olmadan düşmezmiş kendılıgınden.
Anladim canim hakkında hayirlisi olur inşallah.. En Lisa zamanda gelir tekrar bebegin...
canım moralini hiç bozma çevrendekilerede kafanı takma kimse senn ne yaşadığını bilemez psikolojini iyi tut Rabbim verecek oldu mu hastalık dert sıkıntı dinlemez bol bol dua etmemiz gerekio inşallah Allahım bizlerinde yüzünü güldürür kucağını boş bırakmaz hiç üzme tatlı canını

ah canim keşke takmayabilsem ama elimde değil.. Rabbim verecek inşallah dualarimizi geri cevirmeyecek inşallah.. ama canim çok sikkin elimde değil hic inan ki...

kızlar bende inofolik kulanıyorum sabah 2 poşet ve faydasını gördüm aklıma takıldı sizler inofolik ve şeker hapını birliktemi kulanıyorsunuz? benim dr ikisini birlikte alma demişti kafam karıştı glifor ve inofolik birliktemi alıyorsunuz cook sağolun

kızlar bende inofolik kulanıyorum sabah 2 poşet ve faydasını gördüm aklıma takıldı sizler inofolik ve şeker hapını birliktemi kulanıyorsunuz? benim dr ikisini birlikte alma demişti kafam karıştı glifor ve inofolik birliktemi alıyorsunuz cook sağolun

Canim ben 2 sini birlikte iciyorum doktor bana oyle bisey demedi canim

Canım belirsizlik çok zor en azından kimyasal gebelik olduğu kesinleşti. Rabbim en hayırlı ve tez vakitte sağlıklı bebişler nasip eder inşallah. Şimdi herhangi bir müdahale yapılacak mı sana? Doktor ne dedi korunma süresi verdi mi canım?

Canım belirsizlik çok zor en azından kimyasal gebelik olduğu kesinleşti. Rabbim en hayırlı ve tez vakitte sağlıklı bebişler nasip eder inşallah. Şimdi herhangi bir müdahale yapılacak mı sana? Doktor ne dedi korunma süresi verdi mi canım?

korunma süresini sormadım canım bugun bır daha kan verdim 0.90 çıkmış eşim çok kararsız %60 istemiyorum bebek %40 istiyorum dıyo kesin bişey diyemiyorum bılemıyorum böyle ıyi diyo :KK43: net bieşy konuşamıyoruz geriliyo hayırlısı olsun hakkımızda inşallah
demirim çok düşük çıkdı canım ona dr gyno ferro sanol yazdı içerisinde folic aşıt ve b12 vıtamınıde var onu almaya başlıycam bugun

korunma süresini sormadım canım bugun bır daha kan verdim 0.90 çıkmış eşim çok kararsız %60 istemiyorum bebek %40 istiyorum dıyo kesin bişey diyemiyorum bılemıyorum böyle ıyi diyo :KK43: net bieşy konuşamıyoruz geriliyo hayırlısı olsun hakkımızda inşallah
demirim çok düşük çıkdı canım ona dr gyno ferro sanol yazdı içerisinde folic aşıt ve b12 vıtamınıde var onu almaya başlıycam bugun

Hayırlısı olsun canım. Sen kaç yıllık evlisin?

Hayırlısı olsun canım. Sen kaç yıllık evlisin?

5 yıllık evliyiz akrabaglar olmadığını düşünüyor istemiyoruz dıyorum doğru söyle olmuyor degıl mı diyolar :KK36: iyice sık boğaz ettıler laftan anlamıyolar. ne bıleyım ben belkıde olmuycak ilk denemede tuttu ama kımyasal gebelik oldu ikinciye belkı tutacak ama eşim pek istekli değil zaten çocuk konusunda kararsızdı bu yaşadığımız olay iyice onu çocuk fikrinden soğuttu dış gebelik falan dedilerya oda çok yıprandı bende. biz böyle çok ıyıyız çok mutluyuz cocugu napcaz boşver ben ömrüm boyunca yapmadığımıza pişman olmam dıyo bılmıyorum az zamana bırakmak lazım galıba

5 yıllık evliyiz akrabaglar olmadığını düşünüyor istemiyoruz dıyorum doğru söyle olmuyor degıl mı diyolar :KK36: iyice sık boğaz ettıler laftan anlamıyolar. ne bıleyım ben belkıde olmuycak ilk denemede tuttu ama kımyasal gebelik oldu ikinciye belkı tutacak ama eşim pek istekli değil zaten çocuk konusunda kararsızdı bu yaşadığımız olay iyice onu çocuk fikrinden soğuttu dış gebelik falan dedilerya oda çok yıprandı bende. biz böyle çok ıyıyız çok mutluyuz cocugu napcaz boşver ben ömrüm boyunca yapmadığımıza pişman olmam dıyo bılmıyorum az zamana bırakmak lazım galıba

Sorma canım ya şu akrabalar çok meraklı çocuk işlerinde . Bizde 2,5 yıllık evliyiz ve beni her gördüklerinde yok mu hala bişey diyolar. Bu konuları bu kadar rahat sormaları çok sinir bozucu bi durum. Sonuçta geçen sene başımdan bi düşük olayı geçti bunu bildikleri halde bu kadar soruyolar. Biraz yaşta önemli aslında. Ben 28 yaşındayım artık zamanı diye düşünüyorum ama tabiki Rabbim en hayırlı vakitte nasip etsin tüm isteyenlere. Sende dediğin gibi bir kaç ay hem kafa olarak hem de bedenen biraz dinlensen daha iyi olur sanırım. Gerçi biz ne desek boş canım. Rabbim ol derse olur zaten.

merhabalar nemde kullanıyorum ama hiç birr faydasının göremedim malesef inşallah kurban olduğum allahım muradımızız verir:emir_bebek:

merhaba kızlar bnde bi kaç gündür inofolic kullanmaya başladım. doktorum sabah 2 poşet akşam 2 poşet dedi. ama kafama takıla bişi var. 1 bardagamı 2 poşet.yoksa her poşet ayrı bardagamı kullanıyoruz :KK30:

X