PKO için Inofolic kullananlar buraya......

Günlerdir inofolic le ilgili bilgi almak için topik topik dolaşıyorum her yere yazıyorum sonunda burayı da buldum:)
Bende 1 haftadır kullanıyorum adetimle başladım.Hiç bir sorun görünmüyor ama hamile kalmayı kolaylaştırması için verdi doktorum umarım işe yarar.
Baya olmus yazalı ama merak ettım faydasını gordunuz mu bende yenı basladım bana da dokttorum o amacla verdı

merhabalar, inofolik nasıl kullanılıyor arkadaşlar, bilen var mı ?ne zaman başlamak gerek, dr. vermedi ama ben yinede istiyorum kullanmak, Mart ayına gebelik düşünüyorum, 2 düşüğüm var, inşallah hayırlı olur.

merhabalar, inofolik nasıl kullanılıyor arkadaşlar, bilen var mı ?ne zaman başlamak gerek, dr. vermedi ama ben yinede istiyorum kullanmak, Mart ayına gebelik düşünüyorum, 2 düşüğüm var, inşallah hayırlı olur.
Benım de ıkı dusugum var sabah bır aksam bır poset suya katılarak ıcılıyo.ac karnına.pko lu arkadaslar ıkıser poset kullanıyolar

Benım de ıkı dusugum var sabah bır aksam bır poset suya katılarak ıcılıyo.ac karnına.pko lu arkadaslar ıkıser poset kullanıyolar
sağol canım cevap için. pko yok bende ama yinede kaliteli olsun yumurtalarım istiyorum. çok beklemek istemiyorum, nasip kısmet tabi ama ben kullanayım da, verip vermemesi Allaha kalmış. İnşallah hayırlısı olur :)

tekrar mrb bende ıkı senedır aynı problemı yasıyorum cnm ılk baslarda pko ıcın yasmın (dogum kontrol hapı) kullandım hem adet oldum hemde korunmama yaradı fakat hapı bıraktıktan sonra senın hesap adet duzenlu olamadım anca adet sokturucu ıle adet oluyorum... ınan denemedıgım kalmadı üstelik yasmini kullandıktan sonra rahat 15 kg aldım.. dogum kontrol hapı kullanma sana tavsıyem cunkı hem bedensel hemde psikolojik olarak yıpranıyorsun....glifor olsun , sogan kürü olsun, incir kürü olsun hepsini denedim ama bi yararını görmedim sadece kilo almamaya calıs hatta biraz ver...gerisi allahın takdiri....
Selam, testere dişli aslan pençesi otunu içmeyi denediniz mi? tavsiye ederim.

Arkadaşlar infolic yan etki yapiyormu bizim bir arkadaş kullaniyorda şuan acayip sorunlar yaşıyor beden olarak ağrı sizi icindeymis.. Bilgi verirseniz sevinirim

Arkadaşlar infolic yan etki yapiyormu bizim bir arkadaş kullaniyorda şuan acayip sorunlar yaşıyor beden olarak ağrı sizi icindeymis.. Bilgi verirseniz sevinirim
kesin başka bişi vardır. bu böyle abartılacak bişi değil canım. folik asit içeriyor. sadece folik asit değil tabi amam ağrı sızı olacağını sanmam. bulantı duymuştum sadece bende yapmadı.

Bu ilacın bir yan etkisi yok 3 aydır kullanıyorum adetlerim düzene girdi. Artık şeker krizlerim olmuyo. Kan şekerim çok çabuk düşerdi bunu düzeltti.

Bu ilacın bir yan etkisi yok 3 aydır kullanıyorum adetlerim düzene girdi. Artık şeker krizlerim olmuyo. Kan şekerim çok çabuk düşerdi bunu düzeltti.

aaa ne guzel sende ne war cnım?yada warmı bı sorunun ?diyim.ınofolıc combı mı kullanıyosun yoksa toz olanımı ıcıosun cnm?benımde adetım sıkıntı.pko war bende.yumurtlama sorunu yanı

merhabalar,
ben de pko ile uğraşıyorum. 1 temmuzdan beri glifor kullanıyorum. doktor ramazanda günde 1 tane sonrasında 2 tane iç dedi. temmuz ayında regl oldum (Haziranda olmamıştım) ama ağustos ayında yine olmadım ve günüm 10 gün geçti. cumartesi tekrar doktora gideceğim. bu sayılan ilaçların hepsi aynı etkiyi mi gösteriyor acaba? pko yüzünden canım çok sıkılıyor. aralık ayından beri ilaçsız regl olamıyorum :KK43:

canım goruyorum kı hamılesın.nekadar guzel...bende pkoyum.3ay bende glifor kullandım ama adetımı getırmedı.acaba daha uzunmu kullanmam gerektı???senın hamıle kalma surecın nasıl oldu anlatır mısın bana cnm

aaa ne guzel sende ne war cnım?yada warmı bı sorunun ?diyim.ınofolıc combı mı kullanıyosun yoksa toz olanımı ıcıosun cnm?benımde adetım sıkıntı.pko war bende.yumurtlama sorunu yanı
Bende ileri derecede pcos var. 6 yıldır evliyim. aşılama tüp bebek de yaptırdım olmadı. Bu ilacı 3 aydır kullanıyorum. Mavi hap olanı kullanıyorum. Toz olanı pek etkili olmadı bende. Onu da denedim.

Bende ileri derecede pcos var. 6 yıldır evliyim. aşılama tüp bebek de yaptırdım olmadı. Bu ilacı 3 aydır kullanıyorum. Mavi hap olanı kullanıyorum. Toz olanı pek etkili olmadı bende. Onu da denedim.

gecer ıns cnm be.ılerı derecede derken mesela adetlerın ılacsız gelır mı?çok sayıda mınık kıstın war mı???pekı 3 aydır ınofolıc kullanıosun mesela neler gozlemledın?yumurta akı kıvamında akıntın oldumu hıc??

gecer ıns cnm be.ılerı derecede derken mesela adetlerın ılacsız gelır mı?çok sayıda mınık kıstın war mı???pekı 3 aydır ınofolıc kullanıosun mesela neler gozlemledın?yumurta akı kıvamında akıntın oldumu hıc??
Canım, bu ilacı kullanmaya başladığımdan beri adetlerim düzenli. Çok şiddetli adet sancıları çeken biriydim. Bu kayboldu. Adet dönemlerimde sinir stres olurdum. O da gitti. Şeker krizlerim de olmuyo. Çabuk acıkmıyorum hatta yemek pek aklıma bile gelmiyor. Akıntı da her zaman olur bende onda pek brşey gözlemleyemedim.

Canım, bu ilacı kullanmaya başladığımdan beri adetlerim düzenli. Çok şiddetli adet sancıları çeken biriydim. Bu kayboldu. Adet dönemlerimde sinir stres olurdum. O da gitti. Şeker krizlerim de olmuyo. Çabuk acıkmıyorum hatta yemek pek aklıma bile gelmiyor. Akıntı da her zaman olur bende onda pek brşey gözlemleyemedim.

pekı normalde adetlerın kaç gunde bır olurdu ılacı ıcmeden once?bırde sordum ama gormedın sanırım mınık cok kıstın warmıydı?

pekı normalde adetlerın kaç gunde bır olurdu ılacı ıcmeden once?bırde sordum ama gormedın sanırım mınık cok kıstın warmıydı?
Bekarken 3 ayda bir olurdum. Evlendikten sonra hızla kilo aldım bu süre daha da uzadı.4-5 ay kadar. Evet çok sayıda minik kistim var. Yumurtalıklarım büyük canım. Senin nasıl peki?

Bekarken 3 ayda bir olurdum. Evlendikten sonra hızla kilo aldım bu süre daha da uzadı.4-5 ay kadar. Evet çok sayıda minik kistim var. Yumurtalıklarım büyük canım. Senin nasıl peki?

ben bekarken 6 ay olmadıgımı bılırım cnm:KK43: benımde cok kıstım war ıncı gbı.bende asılama olucam nasıpse reglımı beklıyoruz.puregon ıgnelerle buyutulcek yumrta.acaba ıcsemmıkı bende ya

arkadaslar selam.bende pkoyum hemede kızlıgımdan beri.6 ay adet olmadıgımı bılırım yanı.mınıkte baya kıstım war ıncı gıbı.sıze sorum su asılama olucam nasıpse reglımı beklıyorum.adetın 2.gunu puregon ıgnelerle bslıycaz.acaba bende ınıfolıc combı alıp ıcmeye bslasam mı smdıden ?doktorum bısey wermedı ama????

X