ikili tarama testi

halide21

Üye
Kayıtlı Üye
14 Haziran 2013
1
0
merhaba bugün eşim ikili tarama testimin sonuçlarını almış ama doktoruma göstermeyi unutmuş sonucu merak ediyorum bakıyorum pek birşeyde anlamıyorum 13 hafta 6 günlük hamileyim bu konuda bilgisi olan varsa yardımcı olabilir mi doktor kontrolüm 2 hafta sonra o zamanı beklemesem mi acaba

2 Li tarama testi için ne fiyat ödediniz? Özel hastanede muayene olmadan fiyat vermiyorlar benimde daha 2 haftam var merak içindeyim.Yardımcı olursanız sevinirim.

2 Li tarama testi için ne fiyat ödediniz? Özel hastanede muayene olmadan fiyat vermiyorlar benimde daha 2 haftam var merak içindeyim.Yardımcı olursanız sevinirim.

merhaba ben ikili test için gittiğimde muayeneye 42 tl kan testine de 45 tl ödedim ultrasonda doktorum baktı ense kalınlığına ve burun kemiğine ense kalınlığı 1.52 çıktı burun kemiği de oluşmuş umarım ileride yaptıracağımız testlerde de bir problemçıkmaz

allah evlatlarımızı bizlere bağışlasın onlarla bizi sınamsın. bende test yaptırıcam bu cumartesi dr. kontrolüm var izmir egepol hastanesine gidiyorum ama sanırım ıkıli taramayı yapmıyorlarmış nerde nasıl yapılcak bilmiyorm banada yardımcı olursanız sevinirim

X