bebeğim az hareket edıyo

gUzeljoe

Nirvana
Kayıtlı Üye
2 Aralık 2006
155
1
arkadaslar oğlum cok az hareket edıyo nadır arada bı pıtırdıyo oda bır ikı kere vuruyo okadar korkmaya başladım herkesın buayda kıpır kıpırken benımkı nıye oyle anlamadım az once şekerlı su içtım yok bişey sadce dun bı dondurma yedım eh işte bıraz tekmelemeye başladı sıznkılıer nasıl:uhm:

cnm benim daha çok erken olduğu için gebeliğim sana bilgi veremiycem en doğrusu bi drna bi sor ama sıkma canını bişeycik olmaz üzmez o annesini tama mı cnm

benimde bu konuyla ilgili verebileceğim bilgi yok ama doktorunla bi görüş istersen ama arkadaşım anlatmıştı bebişi bütün gün hiç hareket etmiyomuş oda senin gibi korkuyodu ama taa ki ne zaman babası akşam ewe geldiğinde sevmeye başlayınca bir kıpırdanmalar sorma ve şuan 6 yaşında acaip babacı....

kız canım korkma olabilr herkesin ki çok hareket etcek diye bişey mi var yani sende lütfen senin ki sakin demekki kız seninle tanıştıgımız ilk gün aklıma geldşide demek hamleymişsin nerdeyse dogruacaksın allahım saglıkla kucagına almayıda nasip etsin inşaallah

canım seni en rahatlatıcak kişi doktorundur hemen sor. bişeyi yoktur bebeğinin üzülme. hem bence bebeğinin kilosunu boyunu harektelerini hiç kimsenin bebeğiyle kıyaslama herkeste farklı farklı olur tabiki.canım sonra ister istemez takılır kafana sen kendini üzersin ortada üzülecek birşey yokken

ben cok stersli hamılelık gecırıyorum arkadaslar cok cıddı aile problemlerım var herkes bebeğin asabı olcak dyıo ben suan stresli oldugu için arastırdıgım yazılarda hareketlı bebek saglıklı bebek demek dıyolar haraket etmeyen bebeğin canını sıkan bıseyler oldugu yazıyo bunu okuyunca cok uzuldum bana acı yasatanlara allahda acı yasatsın benı bitirdiler:çok üzgünüm:

ben cok stersli hamılelık gecırıyorum arkadaslar cok cıddı aile problemlerım var herkes bebeğin asabı olcak dyıo ben suan stresli oldugu için arastırdıgım yazılarda hareketlı bebek saglıklı bebek demek dıyolar haraket etmeyen bebeğin canını sıkan bıseyler oldugu yazıyo bunu okuyunca cok uzuldum bana acı yasatanlara allahda acı yasatsın benı bitirdiler:çok üzgünüm:

YA GERÇCEKTEN ÇOK MERAK EDİOYRUM GÜZELJOE YA NASILYANİ KAYIN VALİDEN Mİ SORUN KIYAMMA SANA DOGRU AMA STRESLİ HAMİLELİK GEÇİRENLERİN BEBEKLERİ SİNİRLİ VE ASABİ OLUR AMA ONUN O HAREKETLERİNİ SEN SEVGİNLE GÜZELLİĞE DÖNÜŞTÜREBİLRSİN :1hug:

kendı ailemle şekerlik burda yazamıyom herkes oyle dıyo ama benım bu sorunum ortaya cıktı peşinden hamılelık cıktı rabbım ıkısınıde aynı anda verdı sakın olamıycamıycamı üzülücegımı bılerek verdı aynı anda elbet bı bıldıgı vardır inşallah huysuz olmaz bebeğim tek istediğim yeterınce yıprandım ve stresli olmamın dozu gıttıkce artıyo bıde bebek huysuz olursa kafayı yerım herhalde yedım zaten dee

kendı ailemle şekerlik burda yazamıyom herkes oyle dıyo ama benım bu sorunum ortaya cıktı peşinden hamılelık cıktı rabbım ıkısınıde aynı anda verdı sakın olamıycamıycamı üzülücegımı bılerek verdı aynı anda elbet bı bıldıgı vardır inşallah huysuz olmaz bebeğim tek istediğim yeterınce yıprandım ve stresli olmamın dozu gıttıkce artıyo bıde bebek huysuz olursa kafayı yerım herhalde yedım zaten dee

yapma özelden paylaşabilrisin istersen ama kendini lütfen yıpratma

canım ya ne zordur bu şekilde bi hamilelik geçirmek. zaten hamileliğin verdiği bi stres oluyo insanda. ama bebeğin için sakin olmaya çalış onunla hep konuş güzel güzel müzik dinlek ona klasik müzik ikinizede iyi gelir sakinleştirir sizi. umarım sorunlarını aşarsın bebeğinle birlikte birbirinize destek olursunuz

Benimki Bu Haftada Hareketli Ama 32 Den Sonra Azalmasi Normalmiş.günde 10 Dan Az Hareket Etmiyorsa Sorun Yoktur Cnm Merak Etmeeee....

annemin dediğine göre ben çok hareketliymişim balık gibi ordan oraya kadın yorulurmuş o halimden.erkek kardeşimse zar zor dönermiş , çok az hareket edermiş olay doğunca anlaşılmış meğer bizim beyefendinin yeri darmış şişmanlıktan hareket edemiyormuş :)
o yüzden güzeljoe bence korkulacak birşey yok , sen içini ferah tut

canım sen içini ferah tut benimde bebeğim herşeyi gayet normal yolunda doktorumun dediğine göre ama sanırım birazcık keyfine düşkün çok yoğun ve çok stresli bir ortamda çalışıyorum bebeğimin hareketlerini hissedememeyi buna bağlıyorum ama akşama babamız eve gelince kıpır kıpır oluyor her bebeğin boyu kilosu hareketleri çok farklıdır kimsenin bebeğiyle kıysalayıpta canını sıkma bence

X