10 günde 10 kilo verdiren liste

slm kızlar yarın bu diyete başlıyorum...kimse cvp yazmasa bile her günümü yazıcam..sabah tartılıp kilomu paylaşırım..umarım yanıma bi yoldaş çıkar aranızdan..

ben de dün başladım,bi diyet listem yok ama birbirimize yoldaş olabiliriz.
sabah tartıldım 61.700 üm..
ilk defa bu kadar istekle diyet yapıyorum,daha yeni ama pes etmeye niyetim yok.:KK6:

ben de dün başladım,bi diyet listem yok ama birbirimize yoldaş olabiliriz.
sabah tartıldım 61.700 üm..
ilk defa bu kadar istekle diyet yapıyorum,daha yeni ama pes etmeye niyetim yok.:KK6:

hoşgeldin canım..senin pek kilon yokmuş..o kiloya inmek şimdilik hayal benim için..bende şimdi kahvaltımı yedim..tartıldım 76.3 çıktı..bakalım ne kadar vericem..sen nasıl bi diyet uyguluyosun canım..70 insen çok iyi olcak..tüp bebek tedavisindeyim..transferden önce kaç kilo versem kar benim için

boyum 1.63 olduğu için ve de 3-4 sene öncesine kadar 50 kg olduğum için bu kilo bana çok geliyor.bir de göbek var bende,çok rahatsız oluyorum.aslında bölgesel hareket etsem iyi ama biraz kilo veriyim,sonra da spor yapıyım diyorum.5-6 kilo vermek istiyorum.
aslına bakarsan,bilinçli bir diyet yapmıyorum ben sağlıklı olduğunu da düşünmüyorum.yediklerimden oldukça az yiyorum.ekmek neredeyse yok denecek kadar az.hatta 3gündür ekmek yemedim.mesela dünkü menüm:
sabah bir bardak meyve suyu
öğlen tavuklu marullu salata
ikindi bir küçük süt yarım elma
akşam bir küçük karnıyarık,bir kase patates salatası

çay çok içiyorum ben.günde 10 bardağı buluyor.bir de regli bekliyorum,şişkinlik var bu aralar.

hoşgeldin canım..senin pek kilon yokmuş..o kiloya inmek şimdilik hayal benim için..bende şimdi kahvaltımı yedim..tartıldım 76.3 çıktı..bakalım ne kadar vericem..sen nasıl bi diyet uyguluyosun canım..70 insen çok iyi olcak..tüp bebek tedavisindeyim..transferden önce kaç kilo versem kar benim için

sen de 6-7 kilo vermek istiyorsun.yani ikimizin de vermek istediği kilo yakın.sen nasıl diyet uyguluyosun?ben diyetteyim diye kendimi sıkıştırınca daha çok acıkıyorum ve yemeyince de başım ağrıyor.o yüzden bi listem ve zamanlarım yok.istediğim zaman çok az olmak üzere yiyorum.

sen de 6-7 kilo vermek istiyorsun.yani ikimizin de vermek istediği kilo yakın.sen nasıl diyet uyguluyosun?ben diyetteyim diye kendimi sıkıştırınca daha çok acıkıyorum ve yemeyince de başım ağrıyor.o yüzden bi listem ve zamanlarım yok.istediğim zaman çok az olmak üzere yiyorum.

canım ben bu topikteki diyete başladım bakalım nolcak..şimdi tavuğumu yiyorum..bende birebir uymayı düşünmüyorum..tedavi gördüğüm için bünyemin sağlam olması lazım..kendimi çok sarsmak istemiorum..10 gün sonra başlıcam tedavime o zamana kadar kaç kilo versem kar

afiyet olsun..umarım amacımıza ulaşırız,ben sabah bir yumurta,öğlen de 1 kase salata yedim ve 4-5 bardak çay şua ana kadar.

hımm...tedavinizin etkilenip etkilenmeyeği konusunda bi yorum yapamam ama doktorunuza bi danışın bence.ya da yediklerinizin yarısını yiyerek devam edin.bu daha sağlıklı.

Arkadşlar ben bu diyete bugün başladım yanlız hiç ara öğün yok mu yapan arkadaşlar bilgilendirirseniz sevinirm.....

bu diyetle 5 günde 3 kilo vermiştim geçen sene... 5. günden sonra bünye duruyo sporla desteklenirse bence 7-8 kilo gider bu diyetle

X