Sevgilim 1 sene okulu uzatmış..

19DisiKartaL03

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
23 Şubat 2013
3.829
18
İyi geceler arkadaslar az once edindigim bilgiyle moralim alt ust oldu

Sevgilim zaten hic okula gitmez sadece sinavlara girer

Okula gitmez evde oturur pc de online oyun oynar

Az once de 1 sene okulu uzattigini soyledi

Sigamiyorum bu odaya, o kadar sinirliyim ki..

Ne olacakmis ki oda arkadasi x 2 yil uzatmis y de 3 yil uzatmis okulu

Herkes uzatiyormus ne olacakmis ki?

Babasi her harc odenecegi zaman (ikici ogretim harci) kufurler ediyor, harc fiyati yuksek oldugu icin

Maddi durumlari zaten cok kotu ailesi zar zor okutuyor

Bir iki yil okulu uzatsa ne olacakmis ki?

Cok uzgunum, cok kirginim, cok kizginim..

kusura bakmayın sevgiliniz biraz vurdumduymaz...ailesi okutmak için nelere katlanıyor kimbilir...rızıklarından kesip evlatları için saçıyorlar ama oğullarındaki rahatlığa bak...ne olacakmış ki...tabi o kazanmıyor sonuçta...paranın kıymetini bilmiyor...
size de tavsiyem böyle rahat gamsız biriyle ilişkinizi bi daha düşünün...ilerde evlendiğinizde, evine de bakmaz bu...sonrada nolcakmış ki deyip online oyunlarına devam eder...

Babasi her harc odenecegi zaman (ikici ogretim harci) kufurler ediyor, harc fiyati yuksek oldugu icin

sınırlenme sakın ol oncelıkle,

erkek arkadsın ailesini bıle dusunumuyosa kımı nıye taksın kı :)
kusura bakma ama ailesını dusunmeyen derslerını asılmayan adam senımı dusunecek
eger düşüncelı bı ınsan olsa derslerımı verıyım hemn meslek haytıma atılıyım ( belkıde arada askerlık var ) sonra sevgılımle bıran once evlınıp yuva kuruyum der
ama o onlıne oyun oyun ve sen buna mı canını sıkıyosun

kusura bakmayın sevgiliniz biraz vurdumduymaz...ailesi okutmak için nelere katlanıyor kimbilir...rızıklarından kesip evlatları için saçıyorlar ama oğullarındaki rahatlığa bak...ne olacakmış ki...tabi o kazanmıyor sonuçta...paranın kıymetini bilmiyor...
size de tavsiyem böyle rahat gamsız biriyle ilişkinizi bi daha düşünün...ilerde evlendiğinizde, evine de bakmaz bu...sonrada nolcakmış ki deyip online oyunlarına devam eder...

sınırlenme sakın ol oncelıkle,

erkek arkadsın ailesini bıle dusunumuyosa kımı nıye taksın kı :)
kusura bakma ama ailesını dusunmeyen derslerını asılmayan adam senımı dusunecek
eger düşüncelı bı ınsan olsa derslerımı verıyım hemn meslek haytıma atılıyım ( belkıde arada askerlık var ) sonra sevgılımle bıran once evlınıp yuva kuruyum der
ama o onlıne oyun oyun ve sen buna mı canını sıkıyosun

o kadar cok haklisiniz ki, ben dedim ailenin parasina yazik degil mi? Zaten ailesinden gizleyecekmis yoksa babasinin dilinden kurtulamaz. Garsonluk yapip oyle odeyecekmis okul harcini..

Ben de diyorum ilerde sen nasil aile babasi olacaksin diye? Simdi gencim ilerde olgun olurum diyor. Her seye cevabi var yani..

sorumsuz bi sevgilin varmi$
sorumsuz bi insandan e$_koca nasil olur bilemedim valla
benim kafa biraz eskidir,sevgili demek benim için ilerde buyuk ihtimalle evlenecekler demek
yine benim kafaya gore yanli$ ata oynuyorsun be guzelim :)

o kadar cok haklisiniz ki, ben dedim ailenin parasina yazik degil mi? Zaten ailesinden gizleyecekmis yoksa babasinin dilinden kurtulamaz. Garsonluk yapip oyle odeyecekmis okul harcini..

Ben de diyorum ilerde sen nasil aile babasi olacaksin diye? Simdi gencim ilerde olgun olurum diyor. Her seye cevabi var yani..

afedersin zaten eş..ek kadar olmuş daha ne zaman olgunlaşacakmış...tövbe tövbe...bence sen sevgilini düşüneceğine kendini düşün canım...aklını başına al...bu adamla ileriye dönük planlar yapıyorsan, bi daha düşün bence...

Benim herif gece gece duygulandi galiba, simdi de seni seviyorum uzulme ben bir is bulayim evlenelim mi diyor

Ben de gece gece duygusala baglamissin belli dedim balik gibi atlamadim hemen

Canım erkek arkadaşın daha hiç bir şeyin farkında değil,bırak bir şey söyleme o zaten çook pişman olacak,bazı sebeplerden dolayı ben de okulu uzatmıştım,çektiğim eziyetleri ben bilirim,o da yaşayacak bunları..Aileden para istemek( ki erkekler bu konuda biraz daha hassas para istemek güçlerine gidiyor),parasız kalmak..arkadaşların işe girerken senin hala öğrenci olman,alt sınıftaki yüzüne bakmayacağın insanlarla derse girmek..boşa geçen zaman ,hayat ,parasızlık..bunları yaşayacak ve umarım 1 yıl uzatmıştır sadece..uzattığı zamanın her günü haram oluyor insana bence, gördüğüm ve yaşadığım kadarıyla öyleydi..

Kendine acimiyo madem anasina babasina acisin be,
durumlarida iyi degilmis adamcagizda oglum okuyor saniyor heralde,
okumaya niyeti yoksa tamamen biraksin,
hem okula gitme hem harc yatir yazik o ana babaya ya...

Canım erkek arkadaşın daha hiç bir şeyin farkında değil,bırak bir şey söyleme o zaten çook pişman olacak,bazı sebeplerden dolayı ben de okulu uzatmıştım,çektiğim eziyetleri ben bilirim,o da yaşayacak bunları..Aileden para istemek( ki erkekler bu konuda biraz daha hassas para istemek güçlerine gidiyor),parasız kalmak..arkadaşların işe girerken senin hala öğrenci olman,alt sınıftaki yüzüne bakmayacağın insanlarla derse girmek..boşa geçen zaman ,hayat ,parasızlık..bunları yaşayacak ve umarım 1 yıl uzatmıştır sadece..uzattığı zamanın her günü haram oluyor insana bence, gördüğüm ve yaşadığım kadarıyla öyleydi..

Benim sozumu dinlemedi, o okul uzamayacak dedim, anlattim uzarsa neler neler olur, beni dinlemedi artik kendisi ceksin cezasini..

Valla böyle ite kakada okuyacak gibi degil duruma bakarsan,
karsinda umursamayan bir adam var...

Benim cabalarimla bugune geldik ben de artik biraktim cabalamayi bakalim ne olacak, ona da dedim zaten napiyorsan yap umrumda degil her sey olacagina varir

Olan olmuş canım artık,o çekecek..tabi dolaylı yoldan sen de..bu arada ne okuyordu ?

İsletme canim

onu cok saglam bır4 silkeleyıp kendıne getırmelısın bence ve en onemlısı o arkadas cevresı onu çok çok olumsuz etkılıyor bellı...anasına babasına yazık tabı bırde sanaaa evlılık beklentın varsa...

X