Telefondan anlayanlar??

Saolun kizlar yorumlariniz icin, suan aklim iphonelarda ama bakacam artik 2 hafta sonra elimde hangi telefon olacak merak ediyorum :KK70:

tatlım İphone 5'te inanılmaz bir şarj sorunu var...zaten uygulama hataları vardı.. ilk çıktığında bayağı konu oldu... ben telefonların sar değerlerini de karşılaştırıyorum... iphone'nun yaydığı radyasyon Samsung S3'ün neredeyse 4 katı...

S3 sar değeri-----0.342 W/Kg

S4 sar değeri-----0.450 W/Kg

iphone 5---------1.180 W/Kg

iphone 4S---------1.110 W/Kg

bunlarda yaydıkları radyasyon oranları... ben şahsen hem özellikleri hem yaydıkları radyasyonun düşük olması sebebiyle Samsung serisinden alırdım...

tatlım İphone 5'te inanılmaz bir şarj sorunu var...zaten uygulama hataları vardı.. ilk çıktığında bayağı konu oldu... ben telefonların sar değerlerini de karşılaştırıyorum... iphone'nun yaydığı radyasyon Samsung S3'ün neredeyse 4 katı...

S3 sar değeri-----0.342 W/Kg

S4 sar değeri-----0.450 W/Kg

iphone 5---------1.180 W/Kg

iphone 4S---------1.110 W/Kg

bunlarda yaydıkları radyasyon oranları... ben şahsen hem özellikleri hem yaydıkları radyasyonun düşük olması sebebiyle Samsung serisinden alırdım...

Sar degeri nedir radyasyon nedir? anlamadimda

Sar değeri telefonların ne kadar radyasyon yaydığını gösteren değerdir...

:) ne kadar çok avantaj dezavantaj sıralamışız. evet s4ün kamerası iyi ama iphoneun kamerasını daha aktif olarak kullanabiliyorsunuz size daha çok seçenek sunuyor. bizimde samsungla çekildiğimiz o fotoların hepsi gittiği için kameranın iyi olması değilde bütün olarak telefonun iyi olma durumuna bakıyoruz. o fotolar bi anda puff balon olup uçuyor :KK5:

:) ne kadar çok avantaj dezavantaj sıralamışız. evet s4ün kamerası iyi ama iphoneun kamerasını daha aktif olarak kullanabiliyorsunuz size daha çok seçenek sunuyor. bizimde samsungla çekildiğimiz o fotoların hepsi gittiği için kameranın iyi olması değilde bütün olarak telefonun iyi olma durumuna bakıyoruz. o fotolar bi anda puff balon olup uçuyor :KK5:

keske bilgisayara fln koysaydiniz o fotolari yazik oldu :/ suan gercekten hala kararsizim :KK70:

zararlı tabiki mesela diyelimki telefonu şarjdan çıkardın ancak şarj aleti hala prizde takılı.... bu da çok zararlı.
ben iphonelarda öyle birşey duymamamıştım. anca şarj süresinin kısa olması daha kısa süre radyasyon yayması demek derim ben de :KK1:

burdaki yorumlarla şekillendirme aslında daha öncede dediğim giib yarın dolaş teknomarketleri... ona bakarsan radyasyon heryerde mevcut. kaldı ki akıllı telefon alıcaksın yani o telefon günün 14 saati kesin yanında olacak. al sana radyasyon...

zararlı tabiki mesela diyelimki telefonu şarjdan çıkardın ancak şarj aleti hala prizde takılı.... bu da çok zararlı.
ben iphonelarda öyle birşey duymamamıştım. anca şarj süresinin kısa olması daha kısa süre radyasyon yayması demek derim ben de :KK1:

burdaki yorumlarla şekillendirme aslında daha öncede dediğim giib yarın dolaş teknomarketleri... ona bakarsan radyasyon heryerde mevcut. kaldı ki akıllı telefon alıcaksın yani o telefon günün 14 saati kesin yanında olacak. al sana radyasyon...

gercektenmi :O radyasyon yaymasi sarjlami alakali? sali günü dolasacam

hayır şarj ile alakalı değil yani sadece şarj ile alakalı değil, telefonun açık olduğu sürece radyasyon yayar zaten. :) evet bilgisayara kaydedicez artık her çektiğimiz fotoyu :)

I cloud hesabi acarsin butun resimlerin ve rehber bilgilerin yedeklenir. Pc kaydetmene gerek yok hicbisiyi..
Radyasyon yaymayan bir alet yok ki artik bir tek iphonda mi varmis???

Telefon kisiden kisiye degisir. Kendin incele hangisi sana hitab ediyosa onu al bence

I cloud hesabi acarsin butun resimlerin ve rehber bilgilerin yedeklenir. Pc kaydetmene gerek yok hicbisiyi..
Radyasyon yaymayan bir alet yok ki artik bir tek iphonda mi varmis???

Telefon kisiden kisiye degisir. Kendin incele hangisi sana hitab ediyosa onu al bence

sabahtan beri inceliyorum zaten, hayirlisi.

s3 kullanıyorum ama ilk fırsatta s4 almayı dusunuyorum. Şöyle bir durum var, şu an akıllı telefon piyasasında galaxy s4 en iyisi bir çok açıdan. Fakat iPhone 'u geçemeyeceği bir nokta var; o da uygulamalar. Google Play uygulamalar açısından cok sıkıntılı fakat iphone kullanıcıları piyasaya yeni cıkan uygulamalara ilk sahip olan taraf oluyor( Teknik nedenleri var, cok uzun, açıklamayayım). Eğer telefonu uygulamaları için almayı düşünmüyorsan, s4'ün ek özelliklerinin sana daha cok yarayacağını dusunuyorsan kullanışlı, sağlam, kaliteli ve hatta teknoloji harikasıdır. Lakin uygulamalar benim için cok onemli diyorsan iPhone derim.

ben daha önce galaxy s3 kullandım bir kere fazla büyük ikincisi kronik sorunları arayüzler arası geçiş yaparken takılıyor falan android markettede uygulama çeşitleri pek kaliteli gelmiyor bana
şuan iphone 4s kullanıyorum ve çok memnunum ios işletim sistemi mükemmel telefon stabil en önemlisi kaliteli indireceğin oyunlardan uygulamalara kadar apple ın farkını yaşıyorsun ayrıca alacağım samsung telefonda cok fiyat farkı yaşarsın yani üzerinden bir iki model geçince fiyatlar nerdeyse yarılanıyor ama apple da böyle bir durum olmuyor bence bir bayana en çok yakışan telefon beyaz iphone

annemin kulandigi telefon samsung galaxy s2 az önce sordum takiliyormu diye ara sira takiliyor dedi :/ o yüzden alacagim telefon iphone 4s olacak galiba

X