Telefondan anlayanlar??

19bUsrA05

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
9 Mart 2013
134
0
Merhaba kizlar, ben yeni telefon almayi düsünüyorum ama 3 telefon arasinda kaldim. iphone 5 - samsung galaxy s3 - samsung galaxy s4. bunlarin ücüne kac gündür bakiyorum googleda tam bi karar veremiyorum bende sizlere sormak istedim :) öyle ille en yenisi olmasada olur. samsung galaxy s4'ün renkleri cok güzel, kamera kalitesi daha yüksek. ama galaxy s3'ün de renkleri cok güzel kamerasi iphone 5 ile ayni ve daha ucuz. iphone 5 neden sectim bilmiyorum :KK70: bu telefonlardan birini kullanan varmi veya bilgisi olan varmi acaba?

Galaxy s3 ve s4 bayan için çok büyük geliyor bana canım. Benim elime sığmıyor :KK70:. S3 mini kullanıyorum ben memnunum. Çok detaylı işler yapmayacaksan yetiyor.

1 sene iphone kulandim.. suan galaxy 3 e gectim.. ve gayat memnunum.. iphoneda kotu dgl ama.galaxy daha iyi..

sana.tavsiyem alicaksan galaxy 4 al ..

suan 3 kulaniyorum 4 u istiyorum :)

3 ve 4 arasindayim suan ikisini googleda arastiriyorum ama galaxy 3ün pembesini gördüm satildigi dükanda bize yakin ve pembe telefona hastayim asigim yani :KK70: kafayi yicem :KK70:

S3 yada S4 derim ben canım .

İphone 3 kullandıktan sonra S2 almıştım farkı farketmiştim . İphone tavsiye etmem .

App Store gibi Google Play Store da var canım . Hemen hemen aynı uygulamalar var zaten

S3 yada S4 derim ben canım .

İphone 3 kullandıktan sonra S2 almıştım farkı farketmiştim . İphone tavsiye etmem .

App Store gibi Google Play Store da var canım . Hemen hemen aynı uygulamalar var zaten

Hakikaten nasıl farklar var iPhonela arasında? Ben bir ara baya heves etmiştim, en iyisi diye düşünüyordum iPhone için ama sonra vazgeçtim. Fazlasıyla uygulaması vardı, gereksiz geldi bana. S3ümden memnunum ama bir sonrakisi iPhone mu olsa diye düşünüyordum. Neden böyle dediğinizi açıklayabilir misiniz acaba merak ettim?

3 ve 4 arasindayim suan ikisini googleda arastiriyorum ama galaxy 3ün pembesini gördüm satildigi dükanda bize yakin ve pembe telefona hastayim asigim yani :KK70: kafayi yicem :KK70:

Telefonda yapacakların nedir ki ? İnternete gireyim sosyal ağlarda gezineyim bide foto çeksin video çeksin armada yapsın mesajda atsın diyorsan ben gereksiz harcamaya karşıyım S3 hayli hayli yeter bence.

Samsung s3 ,s2 ve bazı modellerinde telefonun kenarlarındaki metal kısmı çok çabuk soyuluyor ve altından siyah kısmı gözüküyor. Her özelliği 4/4lük diyebilirim ama bu olay samsunga hiç yakışmıyor.. Görünüm olarak hiç estetik durmuyor.. :KK50:

Telefonda yapacakların nedir ki ? İnternete gireyim sosyal ağlarda gezineyim bide foto çeksin video çeksin armada yapsın mesajda atsın diyorsan ben gereksiz harcamaya karşıyım S3 hayli hayli yeter bence.

en yenisi olmasada olur fazla pahalida olmasa iyi olur, kamerasi iyi olsun, arayabileyim, msj, whatsapp, wifi, app'ler olsa yeter bence

Samsung s3 ,s2 ve bazı modellerinde telefonun kenarlarındaki metal kısmı çok çabuk soyuluyor ve altından siyah kısmı gözüküyor. Her özelliği 4/4lük diyebilirim ama bu olay samsunga hiç yakışmıyor.. Görünüm olarak hiç estetik durmuyor.. :KK50:

anneminki galaxy s2 beyaz ama kenarinda siyah hic görmedim ben :/

en yenisi olmasada olur fazla pahalida olmasa iyi olur, kamerasi iyi olsun, arayabileyim, msj, whatsapp, wifi, app'ler olsa yeter bence

Yanlış anlamayın bence s3 hayli hayli yeter fazla para harcamaya ne gerek var ki zira bunu tabi kendimce söylüyorum. S3 de dedikleriniz hepsini yapabiliyorsunuz.

Yanlış anlamayın bence s3 hayli hayli yeter fazla para harcamaya ne gerek var ki zira bunu tabi kendimce söylüyorum. S3 de dedikleriniz hepsini yapabiliyorsunuz.

Sende haklisin :) cok saol. galaxy s3 alsam olur yani dediklerimin hepsini yapabiliyorsam bununla yeter bu bana.

Sende haklisin :) cok saol. galaxy s3 alsam olur yani dediklerimin hepsini yapabiliyorsam bununla yeter bu bana.

Ben kullanılmayacak özelliklere sahip zımbırtılar almaya :) işte telefon felan yani karşıyım ne gereği var işimi görsün yeter tabi son karar sizin. Görerekte karşılaştırısınız kafanıza oturur her şey hayırlı olsun şimdiden size güle güle kullanın.

X