tupperware kullanan varmııı?

kelebeeekk

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
16 Nisan 2013
343
21
tupperware ürünleri kullanan var mı arkadaşlar? pratik su şişesini almayı düşünüyorum ama kararsızım..bilgisi olanlar yardımcı olabilir mi?

bi ara satışınıda yaptım ama pratık su şişesi bir süre sonra koku yapıyor. kullanışlı değil.

Hamur mayalamak için aldığım 3 boy ürünü daha çok salata kasesi için kullanıyorum ve makinada çok güzel yıkanıyor benim kullandığım ürünler ,sevgiler..........

pratik su şişelerini kullanıyorum ve makinaya atıyorum rahatlıkla..
yoğurt mayalamak için kabı varmış onu merak ediyorum açıkçası..kullanan var mı?

Bir çok ürünü güzel ancak çok pahalı. Su şişeleri mika sanırım. Cam şişeden şaşmam. Hem ucuz, hem sağlıklı.

şişelerde bir süre sonra koku oluşması normal, ağız teması olduğu için. koku olduğu zaman şişenin içine bir tatlı kaşığı karbonat ve su koyup çalkalayın bi beş dk beklettikten sonra yıkayın, kokudan eser kalmaz bilginiz olsun

Bende kullaniyorum, evet koku oluyor ama mesudd'un da dedigi gibi agizla temas ettigi icin. Zaten bizim gibi titiz kadinlar her aksam siselerini yikar 😊 tupperware siselerin bir ozelligi de, marketlerde satilan plastik siseler sicak yerlerde birakildiginda isinip sogumaktan kaynakli suyun icine kanserojen maddeler geciyor; eco siselerde boyle bir durum soz konusu degil. Biliyorsunuz kadinlarin kansere yakalanma riski daha yuksek. Bunlar ufak seyler ama dikkat etmekte fayda var :)

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

tupper'ın salata doğrama gerecini kullanmıştım ,ipli bir şey...o kadar paraya değer mi aslaa değmez,hediye geldi bana yoksa tupperlara o kadar para verip almak akıl karı değil;bildğin plasttikk

X