Bende anne olmak istiyorum

evet o an insanın yıkıldıgı an inşallah bızde bıgun anne olucaz rabbım nasıp etsın hayırlı zamanda hayırlısı evlatlar

şu adet gunlerini ergenlik zamnlarındaki gibi takib etmememyi bırakmak en buyuk hayalim :KK70::KK70: tabiki de olucaz canım inşallah herhangi bir kür uyguluyormusun

bizde istiyoruz evlendıgımızden berı korunmuyoruz 11 aylık evlıyım ama hala olmadı banada yardımcı olun yaaa :)

Kızlar çok canım sıkılıyo kafama çok takıyorum 8 aylık evliyim bebek istiyorum dogum kontrol hapı kulllandım ve mart ayında adet olunca bıraktım son bı ılacım vardı içmedim esımle bırlıkte artık bebek ıstıyoruz doktora gıttıgımde bı ay korur demıstı ama hala bısey olmadı rabbım hayırlısını versın tabı ama canım sıkılmıyo degıl cevremde ilaç kullanıpda bırakan var benden uzun süre kullananlar hamıle korkuyorumda allahım bununla sınamasın bızı yarabbım :KK43: bana bı akıl verın yardımcı olun takmak ıstemesemde içten içe boguluyorum kafama takıyorum :KK43:

8 aylık evlisin ve daha 3 aydır bebek istiyorsun ve olmuyor diye takıyorsun öyle mi ?
inşallah en kısa zamanda olur üzülüp takılma ... kendine edersin
ben 7 yıllık evliyim 84 aydır istiyorum olmuyor bende BEBEĞİM olsun çookk istiyorum
RABBim büyük inşallah tüm isteyenlere arasında bizede verir .....

8 aylık evlisin ve daha 3 aydır bebek istiyorsun ve olmuyor diye takıyorsun öyle mi ?
ben 7 yıllık evliyim 84 aydır istiyorum olmuyor bende BEBEĞİM olsun çookk istiyorum

Amin inşallah verir tabiki buda bi imtihan sonuçta rabbim imtihanımızı isyan etmeden geçebilmemizi nasip etsin inşallah

bizde istiyoruz evlendıgımızden berı korunmuyoruz 11 aylık evlıyım ama hala olmadı banada yardımcı olun yaaa :)

canım sürüye hoşgeldin :)) soğan kürü falan uyguladın mı yada baska hrhangi bir kür uygulamadıysan denemelisin o kürlerle hamile kalanlar çok tabi vesile onlar gelecek onlan Allahtan ama olsun vesilelerde yardımcı olur inşallah :) bende de idrar yolu enf.vardı sonra kaşıntı oldu muhtemelen mantar da var bugun kadın doğuma gidicem eğer tavsiyelerde bulunrsa paylaşırım sizinlede :)

rabbım hepımıze en kısa surede nasıp etsın inşallah sende cok haklısın senınkının yanında bızımkı kucuk kalıyo allah sanada yardımcı olssun

adetım gecıkelı 4.gün bugun dün DAYANAMAYIP kan testı yaptırdım 0,9 dedıler telefonda aldım bılgıyı cok üzüldüm adetımı sureklı takıp ederım hiç gecikmezdi sizce kesın bebek yoktur dımı böyle olduğuna göre :KK43: bılen bırılerı yazsın lütfen moralım cok bozuk

rabbım hepımıze en kısa surede nasıp etsın inşallah sende cok haklısın senınkının yanında bızımkı kucuk kalıyo allah sanada yardımcı olssun

hiç kendini üzüp yıpratma
ben o kadar üzüldüm de ne oldu şeker hastası oldum
bugün öğrendim şekerim varmış doktor ilaç ve diyet verdi

kızlar bende 7 aydır korunmuyorum ama henüz sonucumuz yok maalef idrar yolları iltihabım varmıs buyukler ondan olmuyor diyor :KK43: perşembe gunu kadın doğum dr gidicem acaba sorun mu var diye :KK43: bu ay soğan kürünü de denicem deneyip fayda gorenler çokmus sizde deneyin inşallah faydası olur

canım benim yengemdede idrar yolları iltihabı varmıs onlar 2010 yılında evlendiler evlendiginden beri hic korunmamıslar sonra yengem dr a gitmis iltihab icin ilac vermis iltihab söküldükten bi ay sonrada hamile kaldı simdi oglu 15 aylık oldu ve 6 aylık yine hamile yani endiselenme iltihab sürekli bi sorun teskil etmio

Son düzenleme:
bu ayda olmadı hamıle kalamadım :KK43: rabbım ne olur nasıp et banada hayırlı bı evlat saglıklı sıhatlı her kım ıstıyorsa ver yarabbım zor bı durum beklemek her ay gene uzuntu buruk içinde kalmak

bu ayda olmadı hamıle kalamadım :KK43: rabbım ne olur nasıp et banada hayırlı bı evlat saglıklı sıhatlı her kım ıstıyorsa ver yarabbım zor bı durum beklemek her ay gene uzuntu buruk içinde kalmak[/QUOT

GÜNAYDIN , BENDE SENİN GURUMUNDAYIM BENDE BU AY HAMİLE KALAMADIM , SABAH SABAH O KADAR ÜZGÜNÜMKÜ MAYIS AYINDA 5,5 AYLK BEBEĞİM KARNIMDA SU KAYBINDAN ÖLDÜ ŞAYET YAŞASAYDI BUGÜN DOĞUM YAPICAKTIM TAKVİMDE HER YERE YAZMIŞIM 32. HAFTA DOKTORDAN RAPOR AL, 37. HAFTA DOĞM İZNİ 9 EYLÜL KIZIMIN DOĞUMU . ÇOK ÜZGÜNÜM AYNI ŞEYLER YAŞAMAKTAN ÇOK KORKUYORUM HAMİLE OLAN KADINLARI KISKANIR HALE GELDİM. ALLAHIM SEN İSTEYEN HERKESE NASİP ET

bılmıyorum yaa hala hasta olmadı bısey yok böyle olmazdı hiç nebılım umutlandım testı yaptım bısey çıkmadı ablam dıyo bırak bu hafta gecsın sonra bakarsın dıye hemen bellı olmaz dıyo nebılım neye ınanacagımı sasırdım rabbım en kısa zamanda hayırlısıyla nasıp etsın ınsallah sağlıklı sıhatlı hepımıze bı evlat versın

inşallah kimseyi bekletmeden isteyen herkese versin. Ben geçen ay adet olduğum halde test aldım miğdem bulanıyor diye. Iyicine kafayı yedim . Ben çok geç kaldım çok yaşım 37 oldu iyicene ümitsizleniyorum. Allahım yardım et lütfen

inşallah kimseyi bekletmeden isteyen herkese versin. Ben geçen ay adet olduğum halde test aldım miğdem bulanıyor diye. Iyicine kafayı yedim . Ben çok geç kaldım çok yaşım 37 oldu iyicene ümitsizleniyorum. Allahım yardım et lütfen

cok uzuldum senın durumuna gercekten anlayabılıyorum senı allah sabır versın canım onunda omru okadarmısçok acı herkes aynı durumda ınsan sanıyorkı sadece benım basıma umıtsızlık beklemek ne kadar acı bende ilaç kullandım bırakalı
6.ayımdayım doktora gıttım erken dedı korunmasız ılıskıde bıle 1 sene dedı ama gel anlat bana kalbıme hormon testiı yaptırıcam bende adetın 3.gunu gel dedı cuma gıdıcem hayırlısı artık demekkı dogru zamanda degılız

kızlarrr moralım cok bozuk adetım gecıktı bugun 2.günü hala adet olmadım az once ıdrar testyı yaptırdım negatıf cıktı :KK43: moralım bozuldu cokk hemde umutlanmıştım gene olmadı

merhaba ,
ben de yasmini bırakalı 1.5 ay oldu , 3 yıl bitti evliliğimiz , artık bebiş istiyoruz ,
adetim 4 gün gecikti , idrar testi yaptım - , dün kanda baktırdım - ,
acaba durumum ne olucak :KK43:

X