AVON K8 Kataloğu Panaroma ve Fırsat Broşürü

cosmic_c

yorgunellaa..
Kayıtlı Üye
1 Şubat 2009
423
1
panaroma...

$dsad.jpg $fghjklş.jpg $ghjklş.jpg $ghkjlş.jpg $hjbn.jpg $hk.jpg $IMG_0232.jpg $jbk.jpg $jkl.jpg

oofff bütün katalogu alasım geldi
neden bu kadar cezbedici ki :KK9:
canımm çok teşekkür ederiz ayrıca iyi bi ön etüd oldu :) :KK16:

cosmicim teşekkür ederiz canım . bu arada hayırlı olsun Seda' ya da satış yapmışsın hemen :KK60::KK60::KK60::KK60:

nasıl olduda görmedm ki ben bunu teşk edermm :KK54: :KK54: senden hala yorumları bekliyorumm bak kargonun hızlı gelmesi dileğiyleee :)) ( özelden atamıyrum çünkü daha o hakka sahip dğlmmm :KK54::KK54::KK54:

nasıl olduda görmedm ki ben bunu teşk edermm :KK54: :KK54: senden hala yorumları bekliyorumm bak kargonun hızlı gelmesi dileğiyleee :)) ( özelden atamıyrum çünkü daha o hakka sahip dğlmmm :KK54::KK54::KK54:

yok yok canım sorun değil mesaj sayını gördüm zaten . valla gelecek bugün canım ama akşam saat 7 gibi yazabilirim sana sanırım çünkü kursum var kursa gidicem kuaförüme teslim edilecek kargom ondan yani

ohh misss gibii bi katalog olmuşş hele o sensuellye bayıldım doğrusu kızlar sizce sadece o solutions ürünlerinin verilmesi birde parfümün o kadr düşük sunulması bana normal gibi gelmedi sizce ? birde sanırım o aynayı almak için fondtn yada göz farı falan almama gerek kalmıcak sanırım bi makyaj temizlycisine ihtiyacım vardıı zatenn panoramada sadece diğer ürünler için geçerli olduğunu görünce üzülmüştüm tam o öyle bir ayna lazımmdı kii :KK76::KK76:

olsun olsun nasıl olsa daha vermiyorum siparişii :21::21:
tamam o zaman canım akşamı bekle :21::21:
ohh misss gibii bi katalog olmuşş hele o sensuellye bayıldım doğrusu kızlar sizce sadece o solutions ürünlerinin verilmesi birde parfümün o kadr düşük sunulması bana normal gibi gelmedi sizce ? birde sanırım o aynayı almak için fondtn yada göz farı falan almama gerek kalmıcak sanırım bi makyaj temizlycisine ihtiyacım vardıı zatenn panoramada sadece diğer ürünler için geçerli olduğunu görünce üzülmüştüm tam o öyle bir ayna lazımmdı kii :KK76::KK76:

canım sensuelle bende var fakat yaz için pek uygun gibi değil açıkçası :26::26: çünkü yazın insanlık hali terliyoruz ve parfümün kokusu ekşiyor gibi kokmaya başlıyor. daha fresh kokular tercih et bence . güz ve kış için güzel ama yaz için bilemedim yani:26::26:

tamam o zaman canım akşamı bekle :21::21:

canım sensuelle bende var fakat yaz için pek uygun gibi değil açıkçası :26::26: çünkü yazın insanlık hali terliyoruz ve parfümün kokusu ekşiyor gibi kokmaya başlıyor. daha fresh kokular tercih et bence . güz ve kış için güzel ama yaz için bilemedim yani:26::26:

bak bunu söylediğin iyi oldu canım ya todayın kokusuna bayılıyorum ben o yaz için uygun olur mu dergin testerdan beğendim yani onu hiç kullanmadım doğrusu birde surrendrı çok begeniyorumm :KK16:

X