Hislerim mi kuvvetli yoksa şom ağızlı mıyım?

missblue

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
19 Şubat 2013
2.973
470
Kızlar baya düşündüm bu konuyu açıp açmamak için ama öğrenmek istedim başka olan var mı diye...
Şimdi benim hep böyle olurdu ama şu son 1 senede daha fazla olup gözüme batmaya başladı.
Ben ne desem oluyo sanki bu ara:26:

Küçük şeyler ama çevreminde çok dikkatini çekmeye başladı.
Mesela biyere gidiyoruz şimdi araç bozuluyomuş hahaha diyorum anons sesi geliyo araç bozuldu diye.
Bak bukadar sakınma bi'şey olur diyorum dememden 10 dakika sonra düşüyo o şey.
Bundan öncede birini görünce zihnimden düşmesini düşünüyodum şimdi düşüyomuş dememle düşmesi bir olmuştu.
Bi'kere bi'arkadaşım fotoğrafçıda sevgilisiyle fotoğraf çekinmiş facebooka koymuş kızla konuşmayalı baya olmuştu ogün mesaj atmak istedim nazar değer koymasaydın keşke dedim bana "2 yıl oldu ne nazarı:)))" dedi 1 hafta sonra ayrıldılar hala ayrılar kız başkasıyla çıkıyo:KK25:

Bunlar şom ağızlık deyip geçiyoruz çünkü diğer tarafta iyi şeylerde var.

Mesela çok istediğim bi'şey oluyo, kesin şu olucak diyorum oluyo.
Bak beni dinle sen şu sınavı geçiyosun diyorum imkansız diyo hop geçiyo.

Sıfır maç bilgimle iddaa kuponu doldurdup son maçta yatırıyorum, az daha çalışman lazım diye dalga geçiyolar artık çünkü takımları bilmediğim için sadece takımın armasını, renklerini falan gösteriyolar. Bi'keresinde bi'maçta şu alır 2-0 dedim bütün erkekler o çok kötü oynuyo ama diye dalga geçtiler sevgilim de imkansız ama neyse senin adına doldurmuş olalım dedi ve sonuç 2-0 aldı o rezalet oynayan takım:KK9:
Sevgiliminde çok dikkatini çekti arada diyo cadı mısın nesin birine kötü bi'şey desen valla doğrulamaz o adam kavga edersek tut çeneni diye:18:

Yani nazarım değiyo desem benim ağzımdan maşallah eksik olmaz mesela bi'arkadaşımla bi'eve hayran oluyoruz her önünden geçerken ilk cümlem "Allah ağız tadıyla oturmak nasip etsin, daha güzelleri bizim olsun:KK1:" derim. Hani öyle fesatça tüh tüh benim niye yok diye hasetçe bakmıyorum bi'şeye. Annemin bi'bebeğe en çok annesinin nazarı geçer dedi diye bi'şeyi çok içten severken de hep içimden dua ederim:44:Hani çok beğendiğim bi'şeye şu zamana kadar niye hiç benim yok diye içimden geçirmedim zaten çok şükür şu zamana kadar da ne istediysem oldu hayattan. Tamam iyi dediklerim de çıkıyo ama kötüler de olunca "oha şom ağızlısın resmen" demeleri rahatsız ediyo beni düşünüyorum acaba ben farkında olmadan kıskanç gözle mi bakıyorum ama yok oda değil. En son erkek arkadaşım yeni gözlük aldı işte çok sakınıyo bi'şey olcak diye dedim düşücek bak o abartma dedim bana tut diye uzattı o anda hop gitti ki düşmesi imkansızdı. Döndü bu gözlüğe bi'şey olursa senden bilicem he dedi:KK1:

Geçen annem de farketti durdu senin hislerin kuvvetli dedi:44:

6. Hıssın cok kuvvetlı senın canım. Bazen bende hıssederım ama senın kadar degıl :) Benımde nazarım cok deger. Ornek vereyım hıc unutamıyorum hatta sevgılım ve arkadaslarımda hala soyler unıvde katınde oturuyoruz merdıvenlerden dunya guzelı bır kız ınıyo sadece bakıp masallah ne kadar guzel kız dedım 1-2 sn sonra kız 2.80 yerde ayagı kırıldı okadar uzuldum kı. :KK43: bunun gıbı bır suru sey nekadar masallah desemde mutlaka bısey olur. O yuzden pek yorum yapmamaya calısırım.

6. Hıssın cok kuvvetlı senın canım. Bazen bende hıssederım ama senın kadar degıl :) Benımde nazarım cok deger. Ornek vereyım hıc unutamıyorum hatta sevgılım ve arkadaslarımda hala soyler unıvde katınde oturuyoruz merdıvenlerden dunya guzelı bır kız ınıyo sadece bakıp masallah ne kadar guzel kız dedım 1-2 sn sonra kız 2.80 yerde ayagı kırıldı okadar uzuldum kı. :KK43: bunun gıbı bır suru sey nekadar masallah desemde mutlaka bısey olur. O yuzden pek yorum yapmamaya calısırım.

Yok benim öyle bi'bebeğe veya güzel bi'kıza falan çok güzel dediğimde ona kötü bi'şey olmuyo ben genelde o an hissediyorum gibi oluyo. Dedim ya kadını düşcek gibi hissettim o an içimden dedim bi'de düşüyomuş diye ki kadın normal yavaşça merdivenleri iniyodu birden düştü. Bu olduğunda küçüktüm kadını ben düşürdüm diye çok üzülmüştüm hemen ordan uzaklaşmıştım:KK53::KK9::KK9:

Sevgilim geçen arkadaşıma diyo bunla kötü olunmaz yemin ederim gün yüzü göstermez adama bi'lafıyla:18: Ben de gözüm üstünde diye dalga geçiyorum hep:KK9: Arada sen kel kalsan nasıl gözükürsün acaba diyorum onda bile geri al diye utanmasa kavga ediyo fena tırstı:KK9:

6. Hıssın cok kuvvetlı senın canım. Bazen bende hıssederım ama senın kadar degıl :) benımde nazarım cok deger. Ornek vereyım hıc unutamıyorum hatta sevgılım ve arkadaslarımda hala soyler unıvde katınde oturuyoruz merdıvenlerden dunya guzelı bır kız ınıyo sadece bakıp masallah ne kadar guzel kız dedım 1-2 sn sonra kız 2.80 yerde ayagı kırıldı okadar uzuldum kı. :KK43: bunun gıbı bır suru sey nekadar masallah desemde mutlaka bısey olur. O yuzden pek yorum yapmamaya calısırım.

ay canım sankı benı anlatmışsın aynı şeyi yasadım da bı keresınde yanı unıversıtedeyken bı çocuk vardı peşimden ayrılmıyodu hayır cevabını kabul etmıyodu o kadar bıkmıştım kı arkadaslarla duraktayız baktım karsıdan bana bakarak gelıyo lanet içimden düşsede ayağı kırılsa mendeburun dıye geçırdim daha cumlemı bıtırmedım bu düşmesin mı :)sere serpe arkadasları yanına koştu hemen hastaneye götürdüler ayağı kırılmış sargılarala bayağı gezdı o ara çok rahatlamıştım yaaa:)):KK52:

ay canım sankı benı anlatmışsın aynı şeyi yasadım da bı keresınde yanı unıversıtedeyken bı çocuk vardı peşimden ayrılmıyodu hayır cevabını kabul etmıyodu o kadar bıkmıştım kı arkadaslarla duraktayız baktım karsıdan bana bakarak gelıyo lanet içimden düşsede ayağı kırılsa mendeburun dıye geçırdim daha cumlemı bıtırmedım bu düşmesin mı :)sere serpe arkadasları yanına koştu hemen hastaneye götürdüler ayağı kırılmış sargılarala bayağı gezdı o ara çok rahatlamıştım yaaa:)):KK52:

Ya deme öyle:KK1: yazık kırılmış bi'de:KK53: Ben daha o boyutta değilim:KK53:

aslında benım beddualarım çok çıkar hem de çok eltimle tartıştık o zaman hamıleydı çok kızmıştım içiçmden doğuramayasın dedım aslında yanlış ama benım yuvamı yıkacaktı neredeyse laf ustune laf söylemış eşime ve kaynanama şikayet etmıştı benı o ara bayağı sorunlar yasattı neyse aradan ınanın 2 gun geçmedi bı öğrendıkkı aşırı kanaması var yaklaşık 10 gun belkı daha fazla hastanede yattı kan verdiler ama ben çok üzüldüm kendımı suçlu hıssettm acaba benım yuzumden mı oldu dıye nede olsa bebeğin ne sucu var asla öyle bır seyı düsünemedım o an içimden geçirdim işte neyse sonunda ölümlerden dönerek doğdu da rahatladım

ya deme öyle:KK1: yazık kırılmış bi'de:KK53: Ben daha o boyutta değilim:KK53:
ay ne
yazığı hayatı zidan etti bana nüfus cüzdanımı çantamdan yurutmuştu gızlı gızlı nıkah yapmak için salak nufus dairesınde ve her alanda genış bı sulale tanıdıkları da çoktu korktum psikolojık destek aldım ben onun yuzunden kayıdımı donduracaktım neredeyse 1 sene

senın kı ıyı olmus ama :):) valla kem gözlümüyüz neyiz :) ben guzel bayanlara cok dıkkatlı bakarım oda okadar guzel olmasaydı dımı ama :) saka bı yana korkuyorum bazen cok nazar degıyorum ben

aslında benım beddualarım çok çıkar hem de çok eltimle tartıştık o zaman hamıleydı çok kızmıştım içiçmden doğuramayasın dedım aslında yanlış ama benım yuvamı yıkacaktı neredeyse laf ustune laf söylemış eşime ve kaynanama şikayet etmıştı benı o ara bayağı sorunlar yasattı neyse aradan ınanın 2 gun geçmedi bı öğrendıkkı aşırı kanaması var yaklaşık 10 gun belkı daha fazla hastanede yattı kan verdiler ama ben çok üzüldüm kendımı suçlu hıssettm acaba benım yuzumden mı oldu dıye nede olsa bebeğin ne sucu var asla öyle bır seyı düsünemedım o an içimden geçirdim işte neyse sonunda ölümlerden dönerek doğdu da rahatladım

Ay Allah korumuş:26:
Eski sevgilime okadar saydırdım tutmadı ama bak:KK9:

Kesinlikle bende de var bu ozellik.
Cok yakin bir arkadasim ayrildigi erkek arkadasiyla alakali yorumlarimi almak icin sence arar mi, sence barisir miyiz diye sorardi hep. Ben de (her zaman degil, arada yogunlasinca) persembe gunu, 17gun sonra vs boyle tarihler soylerdim bu gunlerde onemli bir sey olacak diye. Istisnasiz tutturmaya baslayinca takvime isaretler olmustu soyledigim gunleri. :))))

Bir de ne kadar profosyonelce soylenirse soylenilsin yalan soylendigini, bir sey gizlendigini saniyesinde yakalarim. Bu da uyanikligimla falan degil hislerimle alakali.

Abimle kiz arkadasinin tus'tan kac alacaklarini ve hangi tercihlerine yerleseceklerini soylemistim. Hatta abla "kacinci tercihi hissediyorsan en cok istedigimi ona yazayim." diyordu. :)))

En son sey oldu... Gerci bu digerlerinden farkli. Erkek arkadasimin benden bir yas kucuk kiz kardesi var. Iyi anlasiriz... Hayatinda kimse yok. Erkeklere mesafeli bir kizdir zaten. Muhafazakardir. Yani bahsettigi birileri falan yok bana. Bir gun durduk yerde onun kimle evlenecegi, hatta dogacak cocugu geldi gozumun onune. Isimlerinin icindeki harfleri soyledim evlenecegi kisinin de, dogacak oglunun da. Oglum olursa koymak istedigim ismin harfleri demisti hatta. Tipini, nasil tanisacaklarini her seyi soyledim. Bakalim tutacak mi. :))) O ciddi anlamda itibar ediyor soylediklerime. Cunku o kadar cok karsilastik ki soyledigimin gercek olusuyla.

Insanin enerjisiyle falan alakali bence. Benim nazarim da cok deger ayrica. Ama ne yazik ki hep sevdiklerime, nazar degmesinden korktuklarima. O kadar icimden nazar degmesin diye okumama ragmen masallah dedigim bebek yerde buluyor kendini cok uzuluyorum buna. :KK43: En cok da kendime nazar degdiriyorum isin kotusu.

Burcla alakali olabilir mi acaba diye dusunuyorum. Yay benim burcum. Tanidigim yaylarin 6. hissi kuvvetli hep. Senin burcun ne?

Şom ağızlı değilsin merak etme ama hislerinin kuvvetli olduğu kesin :KK34:
Burcunu merak ettim ben de :26:
Bende öyleyim çünkü.Mesela aklıma hiç bir neden olmadan birisi gelir sonra o kişiyi görürüm ya da o kişiyle ilgili birşey duyarım.
Sokakta yürürken nedensiz herhangi birşey gözüme çarpar sonra onunla ilgili birşey duyarım.
Artık evdekiler bu durumdan bıkmış durumdalar :KK53:
Bugün dolmuşa binmiştim yanımdaki kız müzik dinliyo ama kulaklığı sanki yok gibi.Ben de sınava gireceğim notlarımı okuyorum.
Ama kızın müziğinden bir türlü konsantre olamadım.
Sonra içimden keşke birisi arasa da onunla konuşsa başkasıyla konuşmasından o kadar dikkatim dağılmazdı dememe kalmadan biri aradı kızı.Tüh be dedim keşke böyle diyeceğime dolmuştan inse deseydim dememe kalmadan kız dolmuştan indi :KK53:
Sonra dedim ki sınava çalışmama gerek yok ben bu dersi geçerim :KK53:

Bende hep sorunlu muyum acaba derdim demek ki yalnız değilmişim :)

Ya her konuda ne geçirirsem içimden gerçekten oluyor, doğru çıkıyor. Hani ben işi büyüttüm bir de birini gördüğüm zaman bu insan iyidir, kötüdür bile diyorum. Mesela bir arkadaşımın görüştüğü biri vardı adamı daha görmemiştim üstelik ben iyi duygular uyandırmadı dedim bir süre sonra adam sapık çıktı :KK53: Bilemedim sanırım 6. his :KK14:

Kesinlikle bende de var bu ozellik.
Cok yakin bir arkadasim ayrildigi erkek arkadasiyla alakali yorumlarimi almak icin sence arar mi, sence barisir miyiz diye sorardi hep. Ben de (her zaman degil, arada yogunlasinca) persembe gunu, 17gun sonra vs boyle tarihler soylerdim bu gunlerde onemli bir sey olacak diye. Istisnasiz tutturmaya baslayinca takvime isaretler olmustu soyledigim gunleri. :))))

Bir de ne kadar profosyonelce soylenirse soylenilsin yalan soylendigini, bir sey gizlendigini saniyesinde yakalarim. Bu da uyanikligimla falan degil hislerimle alakali.

Abimle kiz arkadasinin tus'tan kac alacaklarini ve hangi tercihlerine yerleseceklerini soylemistim. Hatta abla "kacinci tercihi hissediyorsan en cok istedigimi ona yazayim." diyordu. :)))

En son sey oldu... Gerci bu digerlerinden farkli. Erkek arkadasimin benden bir yas kucuk kiz kardesi var. Iyi anlasiriz... Hayatinda kimse yok. Erkeklere mesafeli bir kizdir zaten. Muhafazakardir. Yani bahsettigi birileri falan yok bana. Bir gun durduk yerde onun kimle evlenecegi, hatta dogacak cocugu geldi gozumun onune. Isimlerinin icindeki harfleri soyledim evlenecegi kisinin de, dogacak oglunun da. Oglum olursa koymak istedigim ismin harfleri demisti hatta. Tipini, nasil tanisacaklarini her seyi soyledim. Bakalim tutacak mi. :))) O ciddi anlamda itibar ediyor soylediklerime. Cunku o kadar cok karsilastik ki soyledigimin gercek olusuyla.

Insanin enerjisiyle falan alakali bence. Benim nazarim da cok deger ayrica. Ama ne yazik ki hep sevdiklerime, nazar degmesinden korktuklarima. O kadar icimden nazar degmesin diye okumama ragmen masallah dedigim bebek yerde buluyor kendini cok uzuluyorum buna. :KK43: En cok da kendime nazar degdiriyorum isin kotusu.

Burcla alakali olabilir mi acaba diye dusunuyorum. Yay benim burcum. Tanidigim yaylarin 6. hissi kuvvetli hep. Senin burcun ne?

Akrep burcuyum ben de:KK1: Şu düşcek, bozulcak dediklerim tutmasa da sırf iyiler tutsa şom ağızlı oluyorum sonra:KK9: O evlenme olayı bana şuan kendi ilişkim için de geliyo ama olana kadar susuyorum. Niyeyse hep içimden bi'ses bu adamla evleniceksiniz diyo. Halbuki bundan önceki ilişkim daha didişmesizdi onda öyle hissetmiyodum ama bu ilişkimde kedi köpek gibiyiz ama bilmiyorum:KK16:En Büyük KK
Ferasetin kuvvetli demekki canım. Ne kadar güzel keşke ben de öyle olabilsem! :KK12:

Bilmiyorum ki bu iyi mi kötü mü sevgilim: "şom ağızlı, cadı ve büyücü" diyo:KK9:

Bende hep sorunlu muyum acaba derdim demek ki yalnız değilmişim :)

Ya her konuda ne geçirirsem içimden gerçekten oluyor, doğru çıkıyor. Hani ben işi büyüttüm bir de birini gördüğüm zaman bu insan iyidir, kötüdür bile diyorum. Mesela bir arkadaşımın görüştüğü biri vardı adamı daha görmemiştim üstelik ben iyi duygular uyandırmadı dedim bir süre sonra adam sapık çıktı :KK53: Bilemedim sanırım 6. his :KK14:

Ben bi'kere arkadaşın evine gidicektim bu ev hep gözüme karanlık gözüküyo ya dedim içim sıkılıyo dedim sonra bi'yığın kötü olay oldu o evde:18:

Bende akrebim nazarım falan hiç değmez aaammma hep dediklerim çıkar 17 ağustos depreminde ya uyuyamıyorum bişey olucak dedim oldu
Bir kursta yatılı okuyordum o gece de uyuyamıyordum kursu su bastı :)
Abimin evleneceği kadın hakkında ya bu evlenince çok çektircek sessiz sinsi dedim yine oldu şom ağız oldum :)
Bunlar büyükler tabi küçükleri yazamam bile eşimde farketti bu durumu bana kimse hakkında yorum yapma artık dedi :) baya oturup tembihledi bi arkadaşının nişanlısı hakkında düşündüklerimde susma kararı aldım bende :) ama yine haklı çıktım haklı çıktıktan sonra söyledim tabi :KK70: Lanetli muamelesi yapıo bana evde kimse için ağzımı açtırmıo :KK70:

Benimde bazen aklima gelen basima gelir durumu yasadigim oluyo..
Ama senin ki biraz fazlaymis.
En son gecen ay dayima bisiler gondermistik. Bunlar eline ulasmazda ortada surunur dedim, gercekten gonderdiklerimiz ortada kaldi eline gecmedi:) keske som agzimi acmasaydim demistim..

Su som agzini banada aciversen :KK1::KK1:ama iyi olanindan :KK53:

ama demekki hislerin kuvvetli bi git loto neyim oyna :KK9:

Bu bende de oluyo ama ben bu kadar yakın şeyleri hissedemem. Yani şimdi kapı çalıyormuş diyip kapının çaldığı ya da şans oyunlarında tutturduğum olmadı. Genelde karar zamanlarında ya da bir sıkıntının sonunda olayların nasıl gideceğini hissederim. Özellikle arkadaşlarımdan biri fazlasıyla güvenir ve sürekli sorar hislerin ne diyor diye. Şimdiye kadar şaştığı olmadı:KK9:
Seninki de şom ağızlılık değil hislerinin kuvvetli olması.

X