izmir'de iyi bir aile danışmanı veya psikolog tavsiye edebilir misiniz, çok acilll

Merhabalar!
Çok güzel bilgiler paylaşmışsınız, hepsini okudum tek tek. Nil Katre Koç Hanım ile ilgili tavsiyeler okudum ancak yorumlar hep birkaç sene öncesine ait. Yakın zamanda giden var mı ve seans ücreti konusunda bilgi sahibi misiniz ?

Merhaba. Forumlar biraz eski tarihli ben de fikir almak için baktım ama kafam karıştı. Benim evli bir çift arkadaşım izmirde evlilik terapisti için 3 ayrı kişiye gitmişler hemfikir olamamışlar, birinin olabilir dediğine diğeri Hayır demiş. O da ayrı soru olmuş aralarında En son Nur erdil ismindeki psikoloğa gitmişler, ikisi de memnun kaldıklarını söylüyorlar ama onu da aradım sekreteri bireysel danışan almıyor, çift katılım istiyormuş, diğer eşin sonradan katılması güven konusunda sorun yaratırmış, benim de eşim çok istekli değil, sen git diye başından sallıyor. Offf! Ya eşimi ikna edicem nur erdile gidicem ama ikna edemezsem ben kime gidicem? ...

Niye öyle yazdınız bilmiyorum.Ben ruhsat falan bilmem ama Nil katre koç bana çok iyi gelmişti. Ben o zaman bir kaç psikologa falan gitmiştim içinde bana boşan diyen de olmuştu, ilgisizlerdi, soğuklardı.benim eşimle ilgili skntım çok şiddetliydi ama bana hiç boşan demedi benim takıntılarımı düzeltmem konusunda çok yardımcı oldu ve şu anda eşimle çok iyiyiz. Ben memnun kaldım , tavsiye ederim Nil Katre Koç’u.

Ben de panik atak vardı ciddi anlamda, takıntılarım çoktu. şimdiye kadar 4 ayrı yere gittim.en sonuncusuda nil katre koç’du. ve şükürler olsun ilaç bile kullanmadan beni iyileştirdi.

Konuyu tekrar gündeme getiriyorum ama aradan baya zaman geçmiş tekrar yorumnlarınızı alabilirmiyim izmir'de iyi bir aile danışmanı veya psikolog tavsiye edebilir misiniz?
Evet üzerinden zaman geçmiş. Bende İzmirde yaşıyorum. Nerede denk gelse Volkan Öztürk'ü mutlaka tavsiye ederim. Bu sitede de birçok kez yazdım tavsiye isteyenlere. Pandemiden hemen önce gitmiştim. Beni hayata döndürdü diyebilirim Allah binlerce kez razı olsun. Online seansta veriyor galiba tam bilmiyorum internette bulabilirsiniz. Ben merkezinde almıştım. Yeri Alsancak'taydı ama Alsancak'ta ofisinin oralardan geçerken tabelasını göremedim. Taşınmış olabilir. İletişim numarası var bende isteyenlere özelden yazarım ama taşındıysa değişmiş olabilir. İnternette yeri numarası güncel bilgileri mutlaka yazıyordur.

tatlım bu kadar acil olduğuna göre bir sorun var sanırım, çok üzüldüm, seni çok iyi anlıyorum cnm, ben 4 ay önce boşandım, boşandıktan sonra hem ben hem de oğlum ciddi bir travma yaşadık. Destek almamız gerekiyordu. Bir arkadaşım evliliğini kurtarmasını sağlayan birinden bahsetti. Tavsiye üzerine ona gittik. kendisi psikolog, aynı zamanda yaşam koçu. o kadar hayat dolu ki,, onun telkinleriyle hem ben hem de oğlum çok iyiyiz, pek çok şeyin üstesinden geldik, ona nekadar teşekkür etsem az. bizi evinde ağırladı. terapileri kendi evinde yapmayı uygun buluyormuş. galiba ev ortamı güven veriyormuş. bende oğlum da ona güvendik ve şu an yeniden başladık hayata. neyse kısa keseyim canm, seni çok iyi anlıyorum ve nil hanıma güvenebilirsin. Nil Asimo Koç, google'a nil asimo koc yazınca çıkar zaten, istersen numarasını da verebilirim. lütfen kendini üzme cnm herşey zamanla düzelir merak etme
Emin misiniz psikolog olduguna. Bana pek mantıklı gelmedi. Diploma sorun bence

Emin misiniz psikolog olduguna. Bana pek mantıklı gelmedi. Diploma sorun bence

Danışmanlık mezunları da psikologlar da kişisel danışmanlar da kendi kafalarına göre hasta bakıyor bunların yasal bir düzeni de yok galiba. Bir de konu hortlatmayın ya 2013’teki konuyu. Tekrar konu açın.

X