İğneli Epilasyon Iğneli Epilasyon Yaptiranlarin Paylasim Alani

ayva tuyler daha kolay biter diye duymuştum sert tuylere nazaran..
sert tuylerin kac seansta bitti peki? ben de haftaya gitmeyi duşunuyorum, son yorumları alayım dedim:)

slm 5 seansta bitti .ama benim önceki gittiğim yerinde mutlaka faydası olmuştur önceki yere 7ay gittim yorumları okuduysanız mağduriyetimi okumuşunuşdur.Cmile hanımabaşladığımda bütün umutlarım tükenmişti manen ve madden .Ama şimdi süperim:KK64:

slm 5 seansta bitti .ama benim önceki gittiğim yerinde mutlaka faydası olmuştur önceki yere 7ay gittim yorumları okuduysanız mağduriyetimi okumuşunuşdur.Cmile hanımabaşladığımda bütün umutlarım tükenmişti manen ve madden .Ama şimdi süperim:KK64:
oh be. valla seviniyorum boyle yorumları okuyunca. peki uzun aralıklarla mı gittin 5 seansa, ne sıklıkla?
ayva tuylere ne diyor Cemile hanım? onlar da az delirtmiyor insanı..

ay tanrımoooo 5 seans hıc bısı deıl yasadıklarımdan sonra ozellıkle en cok sertlerden cekmıs bırı olarak :))
ohh be sonunda guzel yorumlar duyuyorum

pekı avrupa yakasında oturan bırı olarak nasıl gıdebılırım Cemıle hanım a tarif edebılır mısınız acabba arkidişlerim :KK52:

cemile hanımın adresini ve iletişim bilgilerini yazabilir misiniz ya da özelden gönderebilir misiniz bayadır iyi bir yer arıyorum ve bulamadım da

bende merak ettim cemile hanimi varmidir calistigi yerin internet adresi yada yeri tam olarak nerde ?

ay tanrımoooo 5 seans hıc bısı deıl yasadıklarımdan sonra ozellıkle en cok sertlerden cekmıs bırı olarak :))
ohh be sonunda guzel yorumlar duyuyorum

ama benim 7 aylık bir epilasyon geçmişim var onun baya etkisi olmuştur çünkü oaraya 20ye yakın gitmişimdir nerdeyse sıfırdan başlamadığım için bilmiyorum seans aralıklarınada gelince 3hafta yada aylık gittim ama artık devamlı ayda giderim

pekı avrupa yakasında oturan bırı olarak nasıl gıdebılırım Cemıle hanım a tarif edebılır mısınız acabba arkidişlerim :KK52:

bende avrupa yakasındayım direk üsküdara vapurla sonra biraz yürme mesafesi var çok basit yerde

bende bu hafta avrupa yakasında biyere baslıycam... sonuc aldıgım taktirde sizide bilgilendiririm arkadaslar ve tavsiye ederim. şimdiden bişey soylemiyorum kendimle birlikte sizide yakmayayım.

bende bu hafta avrupa yakasında biyere baslıycam... sonuc aldıgım taktirde sizide bilgilendiririm arkadaslar ve tavsiye ederim. şimdiden bişey soylemiyorum kendimle birlikte sizide yakmayayım.

ama benim 7 aylık bir epilasyon geçmişim var onun baya etkisi olmuştur çünkü oaraya 20ye yakın gitmişimdir nerdeyse sıfırdan başlamadığım için bilmiyorum seans aralıklarınada gelince 3hafta yada aylık gittim ama artık devamlı ayda giderim
peki 1 seans kac dk suruyor?
ben haftaya izne cıkıyorum. o yuzden gitmeyi duşunuyorum ama umarım 1 haftada gecer kabuklar falan.

benımde 7 aylık bır gecmısm var aynı yerde ne cabuk unuttun askolsn :))
aaa uskudar ıskelesınden ındıkten sonra meydana dogru yururosun oralarda bır yerde mı kı bıraz daha ayrıntılı anlatabılır mısın canım ya :KK69:

Ben tüm vücut için iğneli epilasyon düşünüyorum.Ama korkunç acıtıyor falan diyorlar ne kadar doğru ?? Nolur cevap verin çok acıyorsa sir ağdaya devam edicem :KK5:

off Cemile Hanım'ı arıyorum randevu icin ama ulaşılamıyor. Tatile falan cıkmamıştır umarım.
Wuslat, derin..Sizin haberiniz var mı? Bir de 1-2 gun sonrasına alabiliyor muyuz randevu yoksa daha sonraya mı veriyor yogun oldugu icin?
Tam da izne cıkmıştım ne guzel..

Ben tüm vücut için iğneli epilasyon düşünüyorum.Ama korkunç acıtıyor falan diyorlar ne kadar doğru ?? Nolur cevap verin çok acıyorsa sir ağdaya devam edicem :KK5:
Selam..Ben de hic yaptırmadım henuz ama genelde gidenler 'abartıldıgı kadar diilmiş' diyorlar.
Zaten hayatın boyunca agda, cımbız ugraşacagına biraz acı cekip kurtulmak en mantıklısı bence.

Merhaba bayanlar bisey sormak istiyorum ben dubaide yasiyorum burada bir elektroliz yonetim demis ama igneli epilasyon olarak biliyorum killara kesin cozum falan fistik neyse internette arastirdim gercekten kalici cozummus...simdi bu igneli iplasyonun seansi turkiyede ne kadar burada 30 dak 120 tl gibi birsey ben cenem icin ozellikle gitmek istiyorum...cunku yanaklarima dogru yayiliyor resmen ben aldikca inatla cikiyorlar...canima tak etti yani birde hamileyim bilginiz varmi bu donemde yaptiriliyormu...

ya Cemile Hanım'a ulaşmam lazım Pazartesi icin randevu almam gerekiyor:KK50:
melike korcanın verdigi numarayı tum gun aradım kapalıydı. numarasını mı degiştirdi, tatilde mi? ona gidenlerden biri bi yardım etsin lutfen.

iyi akşamlar arkadaşlar konu açtım ama kimse oralı olmadı bende burdan sorumu ileteyim ben göğüs uçlarımdaki kılları cımbızla alıyordum ama şuan başademez hale geldim sizce ne yapmalıyım iğnelimi yaptırayım

Merhaba bayanlar bisey sormak istiyorum ben dubaide yasiyorum burada bir elektroliz yonetim demis ama igneli epilasyon olarak biliyorum killara kesin cozum falan fistik neyse internette arastirdim gercekten kalici cozummus...simdi bu igneli iplasyonun seansi turkiyede ne kadar burada 30 dak 120 tl gibi birsey ben cenem icin ozellikle gitmek istiyorum...cunku yanaklarima dogru yayiliyor resmen ben aldikca inatla cikiyorlar...canima tak etti yani birde hamileyim bilginiz varmi bu donemde yaptiriliyormu...

Öncelikle merhaba lazer epilasyon ve iğneli epilasyon hamileyken yapılmıyor;çünkü hamileyken cilt daha hassas olduğu için iz ve leke kalma ihtimali daha fazla oluyor, ayrıca hamilelikte hormonların seviyesi farklılaştığı için kıllar tüyler vs tekrardan çıkabiliyormuş.Hamilelikten sonra yapılması tavsiye ediliyor.. Bu yerlerle ilgili merkezlere fazlaca gittim bu bilgileri aldım.Ayrıca altın iğne öneriliyor,benim sorduğum yerlerde altın iğne 25 TL ve dakikası 2TL ye çalışılıyor...Umarım bilgiler faydalı olomuştur..

ben kaşlarıma ve bıyık bölgeme yaptırıyorum hem de bayağı yüksek akımla çalışılıyor bazen acıyı fazla hisstmiyorum ama bazende gözümden yaş geliyor ama sonuçları gördükçe bu acıya değer diyorum

X