İğneli Epilasyon Iğneli Epilasyon Yaptiranlarin Paylasim Alani

8 mesaj sonra ozel mesaj atabilicem. Yazarım numarasını.

Evinde nasıl yapıyor peki yani hijyen durumları, özel iğne vs.. gibi konularda güvenilir mi? İçimiz rahat rahat gidebilir miyiz yani? Sen memnun musun?
Bir de bana da yazabilirsen numarasını çok memnun olurum. Şimdiden teşekkürler...

Evinde nasıl yapıyor peki yani hijyen durumları, özel iğne vs.. gibi konularda güvenilir mi? İçimiz rahat rahat gidebilir miyiz yani? Sen memnun musun?
Bir de bana da yazabilirsen numarasını çok memnun olurum. Şimdiden teşekkürler...
Memnunum ben..başta ben de cekinmiştim ev oldugunu duyunca ama gayet rahat. igneyi zaten seans sonrası size veriyor.

merhabalar.. ben yeni üyeyim ilk mesajımı buraya yazıyorum:) burayı uzun zamandır takip ediyordum. bende iğneli epilasyon yaptırmayı düşünüyorum. ama kime yaptıracağım konusunda kararsızım. istanbuldayım. Cemile hanım, Zeynep hanım ya da Handan hanım hakkında yorumlar okudum. ama hangisi?

Merhaba Croiselle,
Mesajında bahsettiğin Çorlu' daki iğneli epilasyon yapan kadının adres ve telefon bilgilerini verir misin? Teşekkürler...

canim gec gördüm msj ini kusura bakma. Özel den msj attim sana canim adresi

öncelikle meraba arkadaşlar herkesin geçmiş bayramı mübarek olsun.
Sormak istediğim hangi epilasyon daha iyi merak ediyorum.Elbet yaptıran arkadaşlar vardır umarım bana yardımcı olurlar.Ben koltukaltı,genital,göbek ve göğüs bölgesine yaptırmak istiyorum ama hangisi yaptıracğıma karar vermiş değilim.Balıkesirde yaşıyorum burada epilasyon yaptıranlar varsa cevap atarlarsa çok sevinirim.Şimdiden teşekkürler herkese.

tabbi ki de igneli epilasyon. defalarca söyledim yine söylüyorum lazer den uzun süreli sonuc alamazsiniz. Sadece gecici cözüm. Benim 3 sene oldu neredeyse hic bir yerimde cikmiyor. HEryerime yaptirdim. Ama tam bitiremedigim icin bacaklarimda kalanlar oldu ama aldirdiklarimin hepsi bitti hic cikmadi. Ayrica benim gögsümde ki bir iki tane vardi onlarada yaptirdim gayet saglikli ve temiz bir cözüm. Ama karar yine de sizin

bu arada ben yorlu da yaptirdim. Gittigim yerin tee alamnya dan bile müsterisi vardi. Ayrica istanbul dan gelen arkadaslarimda vardi.

Canım öncelikle iyi günler sevilay hanıma yaptıranları tanıyorum iyi yapıyor diyorlar ama orda kızı varmış sakın ona yaptırma iğneli epilasyon yaptırak ankarada tek yer güngör hanım başka üstünede tanımam bu kadar canım??İş yeri tunalıda..Kendinize iyi bakın..BB :KK49::KK1::KK33:

Canım öncelikle iyi günler sevilay hanıma yaptıranları tanıyorum iyi yapıyor diyorlar ama orda kızı varmış sakın ona yaptırma iğneli epilasyon yaptırak ankarada tek yer güngör hanım başka üstünede tanımam bu kadar canım??İş yeri tunalıda..Kendinize iyi bakın..BB :KK49::KK1::KK33:
en son başka başlıkta güngör hanım hakkında bilgi istiyordunuz.gittiniz demek.peki nasıldı biraz ayrıntı verebilir misiniz?siz de yara kabuklanma vs. şeyler oldu mu?

arkadaslar bütün sayfalari okuyamadim kusuruma bakmazsiniz umarim:KK17::KK17:
benim sormak istedigim ISTANBULda igneli epilasyon yapan arkadaslar.. tavsiye edebileceginiz biri var mi?
ve FIYAT konusunda bana yardimci olabilecek olan biri var mi acaba.. en azindan assagi yukari nekadar dakikasi?saati?

cok yardimci olmus olursnuz cevap verebilirseniz eger:KK71::KK69:

mrb..zonguldakta veya giresunda iğneli epilasyon yaptıran var mı acaba..bana yardımcı olursanız sevınırım..

iğneli epilasyona gidenler 1 dk ya ne kadar ödüyorsunuz? ben zeynep hanımı aradım dk ücreti yüz için 1.75 dedi bana biraz fazla geldi

Kızlar ben çenemdeki favori bölgemdeki ve yanaklarımdaki tüylerden rahatsızdım bu yüzden lazere başladım. Başlarda her şey güzel gibiydi ama 4. seanstan sonra çenemde bir iz kaldı ve belli bir zaman geçtikten sonra çenemdekiler daha ince ancak yanağımdakiler daha belirgin ve sık çıktılar. resmen bunalımdayım. İğneliye başlamayı düşünüyorum ama emin olamıyorum. Böyle problem yaşayıp iğneliyle kurtulan varsa bu dertten(izsiz ve de tüysüz) İstanbul'dan iyi uzman önerisi bekliyorum:)

merhaba bende yüz bölgeme iğneli epilasyon yaptırmak istiyorum. yazılanları görünce korktum iz kalmasından. nişantaşında bır yer buldum daha gitmedim. önerebıleceğiniz bir yer varmı. birde yaptırdıktan sonra kızarıklık ve şişlik ne kadar zamanda geçiyor. lütfen cevaplarınızı bekliyorum.istanbulda oturuyorum avrupa yakasında önerebılceğiniz gerçektek memnun kaldıgınız yer varsa yazarsanız sevınırım.

merhaba bende yüz bölgeme iğneli epilasyon yaptırmak istiyorum. yazılanları görünce korktum iz kalmasından. nişantaşında bır yer buldum daha gitmedim. önerebıleceğiniz bir yer varmı. birde yaptırdıktan sonra kızarıklık ve şişlik ne kadar zamanda geçiyor. lütfen cevaplarınızı bekliyorum.istanbulda oturuyorum avrupa yakasında önerebılceğiniz gerçektek memnun kaldıgınız yer varsa yazarsanız sevınırım.

canim kim iz kaldigindan bahsetti ki ? ben iki sene önce yaptirdim iz falan yok bende. Hatta hani agda ile veya makine ile veya jilet ile kol altini aliyorsunuz ya ; ondan sonra ne kadar tertemiz yapsaniz bile illaki siyah bir görüntü kaliyor. Iste o görüntü bende iki senedir yok. Kilin kökü kalmadigi icin o siyah görüntü de yok oldu. Acayip memnunum o acidan.

Kabuk tutma , iz kalma olayindan bahsediyorsunuz hemen söyleyeyim: seans sonrasi zaten (bölgenin hasasligina göre degisir gerci ) hafif bir kabariklik oluyo kil diplerinde sonra ertesi gün kabuk tutuyor ( kesinlikle ellemiyoruz o kabuklari ) daha sonra da bir iki gün icerisinde o kabuklarda dökülünce tabiiki cok hafif iz kaliyor ama sonrasinda kesinlikle bu izler kalici degil ben bütün vücuduma yaptirdim.Tabii ki kisin yapilinca hic kimse farketmez ve su an Asla iz falan yok bende.

ancak yüz epilasyonu yaptirmak isteyenlere önerim ; ( ben yaptirmadim ancak beraber gittigim arkadasim yaptirdi) eger calisiyorsaniz bence cuma aksamina ayarlayin seansinizi.böylece pzts ye kadar gecmis olur. Birde su var : yüz icin yapilan epilayson da yüz cok hassas oldugu icin bence az az yaptirilmali. Arkadasim bütün yüzünü bir kerede yaptirdi taa kaslarinin altindan , kulaginin dibinden yan yanaklari falan hepsi..görünmeyen tüyler dahil ...nasil olsa acisina dayaniyorum bir an önce kurtulayim dedi. Ama o surat oldu bir balon :))) dudklari falan icine gömüldü öyle komikti yani :KK60: neyseki pztesi ye kadar gecti de kurtuldu :))

ama o biraz abartti yani bütün suratta calisildigini düsünün normaldi böyle olmasi.eger siz az az yaptirirsaniz yüzünüz okadar tepki vermez .

nasıl yani tek seferde mi alındı hepsi peki çıktımı tekrar bütün yüzü kabuklandıusa kötü bi görüntü olmadımı bende yaptırmayı düşünüyorum eğer yaptırdığınız yer kısa sürede bitiroysa tabi izssiz ve leksesiz adresini özelden atarsanız sevinirim:)

canim kim iz kaldigindan bahsetti ki ? ben iki sene önce yaptirdim iz falan yok bende. Hatta hani agda ile veya makine ile veya jilet ile kol altini aliyorsunuz ya ; ondan sonra ne kadar tertemiz yapsaniz bile illaki siyah bir görüntü kaliyor. Iste o görüntü bende iki senedir yok. Kilin kökü kalmadigi icin o siyah görüntü de yok oldu. Acayip memnunum o acidan.

Kabuk tutma , iz kalma olayindan bahsediyorsunuz hemen söyleyeyim: seans sonrasi zaten (bölgenin hasasligina göre degisir gerci ) hafif bir kabariklik oluyo kil diplerinde sonra ertesi gün kabuk tutuyor ( kesinlikle ellemiyoruz o kabuklari ) daha sonra da bir iki gün icerisinde o kabuklarda dökülünce tabiiki cok hafif iz kaliyor ama sonrasinda kesinlikle bu izler kalici degil ben bütün vücuduma yaptirdim.Tabii ki kisin yapilinca hic kimse farketmez ve su an Asla iz falan yok bende.

ancak yüz epilasyonu yaptirmak isteyenlere önerim ; ( ben yaptirmadim ancak beraber gittigim arkadasim yaptirdi) eger calisiyorsaniz bence cuma aksamina ayarlayin seansinizi.böylece pzts ye kadar gecmis olur. Birde su var : yüz icin yapilan epilayson da yüz cok hassas oldugu icin bence az az yaptirilmali. Arkadasim bütün yüzünü bir kerede yaptirdi taa kaslarinin altindan , kulaginin dibinden yan yanaklari falan hepsi..görünmeyen tüyler dahil ...nasil olsa acisina dayaniyorum bir an önce kurtulayim dedi. Ama o surat oldu bir balon :))) dudklari falan icine gömüldü öyle komikti yani :KK60: neyseki pztesi ye kadar gecti de kurtuldu :))

ama o biraz abartti yani bütün suratta calisildigini düsünün normaldi böyle olmasi.eger siz az az yaptirirsaniz yüzünüz okadar tepki vermez .

ben daha yeni üye oldugum için mesaj atamıyorum bana özelden gittiğiniz yeri yazabılırmısınız .

X