İğneli Epilasyon Iğneli Epilasyon Yaptiranlarin Paylasim Alani

yüz, koltukaltı ve bacak olmak üzere tepeden tırnağa iğneli yaptırdım ve çok memnun kaldım.
öncesinde nişantaşında oldukça lüks bir yerde (ismi lazım değil) koltukaltına lazer yaptırmıştım ve halen yaratttığı tahribatı gidermekle uğraşıyorum.
önce kıllar kedi tüyü gibi sarardı ama uzama devam etti ve deri altında topak topak oldu.
bildiğiniz tavuk derisi..
halen deri altına gömülen kılları çıkartmakla uğraşıyorum. kıllar çok zayıf olduğu için ete bürünmüş ve oldukça uğraş gerektiriyor.
lazer düşünenlere şu küçük uyarıda bulunmak istiyorum..
özellikle yüzünüze yaptırmayın.. çünkü lazer sarı tüyleri ve ayva tüylerini görmez..(anlaşma imzalatıyorlarsa zaten altta küçük puntolarla bu belirtiliyor)
kıllar alınırken jiletle kesildiği için o tüyler kararıyor, ayrıca yüzünüzde ben varsa uzmana sorun bakalım; lazerin benler üzerinde kansorejen etkisi var mı yok mu diye?

Mrb Hanımlar siteye yeni üye oldum.Uzun yıllardır tüylerinden muzdarip bir insan olarak, tüylerden kurtulmak için bazı yollar denedim ama en sonunda lazer ve iğneli dışında hiçbir şekilde tüylerden kurtulmanın mümkün olmadığına kanaat getirdim.Güneşlide bir hastaneye gittim lazer epilasyon için (sadece bilgi almak amaçlı maddi yönden işleme başlayamazdım çünkü).Doktor hanım bana tüylerimi lazerin görmeyeceğini iğneli epilasyon yaptımam gerektiğini söyledi.Sonra bana Şirinevlerde bir yer tavsiye etti.Önce netten sitesini inceledim sonrada aradım kadınla konuştum ve beni tatmin etti.Ama hem pazar günleri çalışmaması hemde benim maddi yönden yetersiz olmam yüzünden gidemedim.Sonra 1 yıl sonra işten ayrıldım artık zaman problemim yoktu.Sonrada para durumumu ayarladım ve kadını tekrar aradım.Tesadüf bu yakadın tatile gidiyormuş, 2 hafta sonra geleceğim dedi teleşlanma iğneli epilasyon çok güzel sonuç veren bir işlem istediğin zamanda tüylerinden kurtulursun dedi.Düğüne kadar kurtulmak istiyorum çünkü.Tabi ben heycanla kadının gelmesini bekliyorum falan zaman doldu kadını aradım.Zorla randevu kopardım yaz mevsiminde çok çalışmıyormuş.25 Temmuz 2011 tarihinde böylelikle 1,5 saatlik ilk epilasyonumu yaptırdım.Öyle acı falan yok yani aslında var ama dayanılmayacak birşey değil.Tabi işlem bittikten sonra bir acı ve yanma hissediyorsunu ki ben o gün akşama kadar hissettim.Kadın bana kabuk bağlayacağından falan bahsetmişti ama ben epilasyon yapılan bölgeyi gördükçe tansiyonum falan düştü.Haliyle korktum.Sonra 28 Temmuz 2011 günü Şirinevlerde bir işim vardı hazır gitmişken sorayım bakalım neymiş bu hal geçer mi geçmez mi diye kadını aradım.Tabi gel dedi.Tam bir müşterisinin işini bitirmiş boştaymış.Sonra gösterdim falan herşey yolunda ben sana söylemiştim zaten dediZamanla geçecekfalan dedi ve beni ikna etti tekrar 1 saatlik 2.epilasyonumu yaptı bana.Ve aradan 1 ay geçti hala izler duruyor.Tam kadını arayacaktım ki kadın beni aradı Leyla Hanım nasılsınız tüylerinizden kurtulmak istiyordunuz yarın müsaitim gelebilirsiniz falan ama benim izlerim bariz belliyken gitmek içimden gelmedi açıkcası ve kadına izlerin hala durduğunu söyledim kadında o izlerin 3 ay-6 ay içinde tamamen geçeceğini söyledi.Ve şuan 2 ay geçti ama izler hala çok belli resmen psikolojim bozuldu.Bu izler geçer mi iğneli epilasyon yaptıran arkadaşlar izleriniz tam olarak kaç ayda düzeldi.

Kusura bakmayın arkadaşların çok uzun yazdım ama kendimi anca böle anlatabildim galiba.

Arkadaşlar bu iğneli epilasyon iilk seasnsta cevap veren bir şey mi???? Ben ilk seansımı çene bölgeme ve göğüs ucuna yaptırdım 1 ay sonra
kıllar çıktı ve yine siyah . İnce mi çıkmalıydı ya acaba bana etki etmiyo mu?Gerçi çok kılım yok çenemde belki 20 tane kıl ancak va....

yüz, koltukaltı ve bacak olmak üzere tepeden tırnağa iğneli yaptırdım ve çok memnun kaldım.
öncesinde nişantaşında oldukça lüks bir yerde (ismi lazım değil) koltukaltına lazer yaptırmıştım ve halen yaratttığı tahribatı gidermekle uğraşıyorum.
önce kıllar kedi tüyü gibi sarardı ama uzama devam etti ve deri altında topak topak oldu.
bildiğiniz tavuk derisi..
halen deri altına gömülen kılları çıkartmakla uğraşıyorum. kıllar çok zayıf olduğu için ete bürünmüş ve oldukça uğraş gerektiriyor.
lazer düşünenlere şu küçük uyarıda bulunmak istiyorum..
özellikle yüzünüze yaptırmayın.. çünkü lazer sarı tüyleri ve ayva tüylerini görmez..(anlaşma imzalatıyorlarsa zaten altta küçük puntolarla bu belirtiliyor)
kıllar alınırken jiletle kesildiği için o tüyler kararıyor, ayrıca yüzünüzde ben varsa uzmana sorun bakalım; lazerin benler üzerinde kansorejen etkisi var mı yok mu diye?

bende nişantaında bir yer buldum gidicem. o yerin neresi oldugunu özeldn mesaj atarmısın mademki kötü eğer aynı yerse gitmiyim bende :KK70:

Mrb Hanımlar siteye yeni üye oldum.Uzun yıllardır tüylerinden muzdarip bir insan olarak, tüylerden kurtulmak için bazı yollar denedim ama en sonunda lazer ve iğneli dışında hiçbir şekilde tüylerden kurtulmanın mümkün olmadığına kanaat getirdim.Güneşlide bir hastaneye gittim lazer epilasyon için (sadece bilgi almak amaçlı maddi yönden işleme başlayamazdım çünkü).Doktor hanım bana tüylerimi lazerin görmeyeceğini iğneli epilasyon yaptımam gerektiğini söyledi.Sonra bana Şirinevlerde bir yer tavsiye etti.Önce netten sitesini inceledim sonrada aradım kadınla konuştum ve beni tatmin etti.Ama hem pazar günleri çalışmaması hemde benim maddi yönden yetersiz olmam yüzünden gidemedim.Sonra 1 yıl sonra işten ayrıldım artık zaman problemim yoktu.Sonrada para durumumu ayarladım ve kadını tekrar aradım.Tesadüf bu yakadın tatile gidiyormuş, 2 hafta sonra geleceğim dedi teleşlanma iğneli epilasyon çok güzel sonuç veren bir işlem istediğin zamanda tüylerinden kurtulursun dedi.Düğüne kadar kurtulmak istiyorum çünkü.Tabi ben heycanla kadının gelmesini bekliyorum falan zaman doldu kadını aradım.Zorla randevu kopardım yaz mevsiminde çok çalışmıyormuş.25 Temmuz 2011 tarihinde böylelikle 1,5 saatlik ilk epilasyonumu yaptırdım.Öyle acı falan yok yani aslında var ama dayanılmayacak birşey değil.Tabi işlem bittikten sonra bir acı ve yanma hissediyorsunu ki ben o gün akşama kadar hissettim.Kadın bana kabuk bağlayacağından falan bahsetmişti ama ben epilasyon yapılan bölgeyi gördükçe tansiyonum falan düştü.Haliyle korktum.Sonra 28 Temmuz 2011 günü Şirinevlerde bir işim vardı hazır gitmişken sorayım bakalım neymiş bu hal geçer mi geçmez mi diye kadını aradım.Tabi gel dedi.Tam bir müşterisinin işini bitirmiş boştaymış.Sonra gösterdim falan herşey yolunda ben sana söylemiştim zaten dediZamanla geçecekfalan dedi ve beni ikna etti tekrar 1 saatlik 2.epilasyonumu yaptı bana.Ve aradan 1 ay geçti hala izler duruyor.Tam kadını arayacaktım ki kadın beni aradı Leyla Hanım nasılsınız tüylerinizden kurtulmak istiyordunuz yarın müsaitim gelebilirsiniz falan ama benim izlerim bariz belliyken gitmek içimden gelmedi açıkcası ve kadına izlerin hala durduğunu söyledim kadında o izlerin 3 ay-6 ay içinde tamamen geçeceğini söyledi.Ve şuan 2 ay geçti ama izler hala çok belli resmen psikolojim bozuldu.Bu izler geçer mi iğneli epilasyon yaptıran arkadaşlar izleriniz tam olarak kaç ayda düzeldi.

Kusura bakmayın arkadaşların çok uzun yazdım ama kendimi anca böle anlatabildim galiba.

Arkadaşlar bu iğneli epilasyon iilk seasnsta cevap veren bir şey mi???? Ben ilk seansımı çene bölgeme ve göğüs ucuna yaptırdım 1 ay sonra
kıllar çıktı ve yine siyah . İnce mi çıkmalıydı ya acaba bana etki etmiyo mu?Gerçi çok kılım yok çenemde belki 20 tane kıl ancak va....

arkadaslar kendimi igneli epi uzmnani gibi hissetmeye basladim :KK9: degilim ama yaptirdigim icin biliyorum.

kesinlikle iz falan kalmiyor daha öncede söyledigim gibi ilk yaptirdiginiz gün
bakin dikkat edin gün boyunca yani o gün boyunca ; yanma hissi oluyor heleki calisilan bölge mesela yarim bacagin tamami gibi ise.

ama bu yanma hissi öle tatli bir his ti ki benim icin yani :KK8: ; hic sikayet etmedim
. Hani agda yaptirdiktan sonrada böyle hafif bir yanma hissi olur ya ama onun
verdigi zevk baskadir cünkü bir aydir uzayan ,üstünde biriken agirlktan kurtulmussundur .
o yanma da beni rahatsiz etmezdi mesela. Iste bu yanmanin bütün gün sürdügünü düsünün.
Ama mutluluktan uctugum icin hic rahatsiz etmedi beni.

Kabuk tutma olayina gelince kesinlikle kabuk tutuyor o yüzden evet insan icine
cikamazsiniz ( ben kisin yaptirmistim görünen yerlerime )ama ertesi gün banyo yaptiginizda ( ayni gün banyo yapmiyoruz ) hemen dökülmeye basliyor. Siz nerelrde yaptiriyorsunuz anlamadim eger haftalarca kabuklar düsmüyorsa bir sorun vardir mutlaka.

Ve iz kalma olayi ; dedigim gibi hemen gecmiyor izler.
Ama öyle kocaman kocaman iz de hayal etmeyin yani.
Incecik igne izleri ilk basta kaliyor ama sonra tamamen
kayboluyor izler. Benimki bir iki ay sürdü en fazla.
iki senedir de hic yok. yaptirilan yer e de bagli bence.
Eger hizli hizli yapan bilincsizce yapan bir yerse güvenmeyin bence. Bu is sabir isidir.

Arkadaslar söylemek istedigim ; eger killardan benim kadar nefret ettiyseniz ( ediyorsaniz ) ,
artik almak zulum gibi geliyorsa o zaman benim gibi gözü kapali gider yaptirrsiniz.
Ondan sonra da ne kabuk sizi rahatsiz eder ne acisi ne de iz leri.
Valla sürekli söylüyorum kesin kurtulmak isteyenler bu isi yapar.
Acisina da katlanir , kabuguna da izinede
. Valla benim agri esigim cok düsüktür. Sinek isirigina dayanamam yani düsünün. :KK60:

ben bile yaptirdiysam dayandiysam acisina herkes dayanir.

ben bu hafta alt bacaklarıma yaptırdım iki bacağım 12 saat sürdü günde 3 er saat ama bayağı acıdı gerçi dayanılmayacak gibi değil ama şunu fark ettim acıyı açlık uykusuzluk daha fazla tetikliyor bacaklarım şişmedi ama heryei kabuk içinde ve kabuklar 1 ay sonra dökülecek ben 2 ay sonra 2. tura gidicem maddi olarak ilk seferler biraz zorlayacak ben daha önce 2 kefer lazer epilasyon yaptırmıştım o gözükmeyen kıllar cımbızla içeriden koca koca çıktı ayrıca o kıllar daha çok uğraştıdı lazere hiç bulaşmayın derim

iğneli epilasyonda izin kalma nedeni akımın kıl kökü yerine ete verilmesinden kaynaklanır. benim arkadaşım bıyıklarını yaptırdı hadi benim tüyler cansız mesela en son ocak ayında gitmiştim, ilk başlarda iki haftada bir gidiyordu. öyle 2 ayda iz geçmese yüzü kratere dönerdi. ama yaptırdığınız yer ve kişinin bilgisi çok çok önemli..
yoksa malesef izler kaçınılmaz.
özellikle yüzde kıl alınırken belki farketmişsinizdir böyle beyaz kök gelir, sakın ola onu koparmayın halen ete yapışık olduğundan siz onu alayım derken bir parçada et kopar ve işte o zaman lekenin ağa babası oluşur..
malesef bir tanıdığımın bu hatası yüzünden çenesi mahvoldu...hoş yaptırdığı yerdeki kuş beyinli al demiş ama netice felaketti. gördüğümde şok olmuştum..
benim koltuk altı uyuşturulduğu için 3 seanstan sonra %90 bitti.
bu arada bacaklar için bir tavsiyem olacak, malum lokal uyuşturma zor ama onun yerine ameliyatlardan sonra kullanılan böyle uyuşturucu etkisi olan kremler var.. onu bacağa sarıp hava geçirmesini engelleyecek şekilde streç film ile kaplarsanız 1-2 saat içinde uyuşuyor, hava almadıysa kokal kadar etkili..
krem ismi aklımda değil ama yaptırdığınız yerde sorun mutlaka bilirler..
yüzde leke olmasın diye düşük çalışıldığı için seans sayısı fazladır ama lokal yapılan bölgeler ortalama 5-6 seansta %90 bitiyor..

croiselle teşekkür ediyorum mesajın için. yeni üye olduğum için özel mesaj yollayamıyorum. diğer arkadaşlar istanbul avrupa yakasında bildiğiniz güvenilir yerler varsa yazarsanız çok sevinirim.

İlk seanstan sonra bile bir fark olması lazım..benim baya sert olan tuylerim daha ilk seanstan inceldi.

Ozel msj atan arkadaşları cevaplayamıyorum..4-5 msj sonra ozel msj atabilicem..

özelden msj yazamıyorum, sadece bana gelen msj lara cvp verebiliyorum..
ama şunu söyliyeyim, lazer epilasyonda çok kaliteli yerler de tam çözüm sunamıyor, çünkü lazer sarı kılları görmüyor,
klinikteki bayan bacak kılları için bile bana jilet atın gelin dediğinde; "epilasyondan sonra tekrar güçsüz olmayacaklar mı " diye sordum, sadece "evet" dedi.
o zaman önce jilet atıp siyahlaştırıp sonra tekrar eski hale gelmeleri için uğraşmayı saçma bulduğumdan lazeri bıraktım zaten...

Croisella cevabın için teşekkürler.Sen nerede yaptırdın.Bugün tam iki ay oldu alınan kıllar daha çıkmadı ama izleri hala duruyor.

melekleyla hangi bölgeye yaptırdın da 2 ay çıkmadı ya benim çenemdekiler 35 gün sonra çıkmaya başladılar koltuk altımdakiler ince çıktı ama çenemdekiler siyah çıktı.neden acaba yaa

iğneli epilasyona gidenler 1 dk ya ne kadar ödüyorsunuz? ben zeynep hanımı aradım dk ücreti yüz için 1.75 dedi bana biraz fazla geldi

ben saat ücreti ödemistim : 44 Tl idi saati. 2 sene önce tabii.

nasıl yani tek seferde mi alındı hepsi peki çıktımı tekrar bütün yüzü kabuklandıusa kötü bi görüntü olmadımı bende yaptırmayı düşünüyorum eğer yaptırdığınız yer kısa sürede bitiroysa tabi izssiz ve leksesiz adresini özelden atarsanız sevinirim:)

bunu ana sordun sanirim. arkadasim yüzüne yaptirdi evet tek seferde ve heryerine yapirdi yüzünün. dolayisi ile o kadar cok sisti. dedigim gibi yüz sürekli yikandigi icin kabuklari hemen düstü . sisligi de iki günde indi. ben corlu da yaptirdim isteyene verebilirim.

ben daha yeni üye oldugum için mesaj atamıyorum bana özelden gittiğiniz yeri yazabılırmısınız .

ben corlu da yaptirdim isteyene verebilirim

iğneli epilasyonda izin kalma nedeni akımın kıl kökü yerine ete verilmesinden kaynaklanır. benim arkadaşım bıyıklarını yaptırdı hadi benim tüyler cansız mesela en son ocak ayında gitmiştim, ilk başlarda iki haftada bir gidiyordu. öyle 2 ayda iz geçmese yüzü kratere dönerdi. ama yaptırdığınız yer ve kişinin bilgisi çok çok önemli..
yoksa malesef izler kaçınılmaz.
özellikle yüzde kıl alınırken belki farketmişsinizdir böyle beyaz kök gelir, sakın ola onu koparmayın halen ete yapışık olduğundan siz onu alayım derken bir parçada et kopar ve işte o zaman lekenin ağa babası oluşur..
malesef bir tanıdığımın bu hatası yüzünden çenesi mahvoldu...hoş yaptırdığı yerdeki kuş beyinli al demiş ama netice felaketti. gördüğümde şok olmuştum..
benim koltuk altı uyuşturulduğu için 3 seanstan sonra %90 bitti.
bu arada bacaklar için bir tavsiyem olacak, malum lokal uyuşturma zor ama onun yerine ameliyatlardan sonra kullanılan böyle uyuşturucu etkisi olan kremler var.. onu bacağa sarıp hava geçirmesini engelleyecek şekilde streç film ile kaplarsanız 1-2 saat içinde uyuşuyor, hava almadıysa kokal kadar etkili..
krem ismi aklımda değil ama yaptırdığınız yerde sorun mutlaka bilirler..
yüzde leke olmasın diye düşük çalışıldığı için seans sayısı fazladır ama lokal yapılan bölgeler ortalama 5-6 seansta %90 bitiyor..

krem in ismi EMLA. ben malum yeri bile o kremle sürüp strecleyip öle gitmistim zira uyusturucu ignenin acisina dayanamiyordum

croiselle teşekkür ediyorum mesajın için. yeni üye olduğum için özel mesaj yollayamıyorum. diğer arkadaşlar istanbul avrupa yakasında bildiğiniz güvenilir yerler varsa yazarsanız çok sevinirim.

ricca ederim

İğneli epilasyon yaptıran arkadaşlar dün bir soru sormuştum onu cevaplar mısınız.

Croisella cevabın için teşekkürler.Sen nerede yaptırdın.Bugün tam iki ay oldu alınan kıllar daha çıkmadı ama izleri hala duruyor.

corlu da yaptirdim ben

melekleyla hangi bölgeye yaptırdın da 2 ay çıkmadı ya benim çenemdekiler 35 gün sonra çıkmaya başladılar koltuk altımdakiler ince çıktı ama çenemdekiler siyah çıktı.neden acaba yaa

Karın bölgeme yaptırdım.Epilasyon yapılan bölgeye an az 4 ay dokunmadın tüylerin hepsi yüzeydeydi.Bu yüzedn hepsine işlem uygulanmış oldu.Büük ihtimalle senin 35 gün sonra çıktı dediklerin epilasyon yapılırken dinlenme evresinde olabilir.Peki senin çenende iz var mı şuanda çünkü benim çok belirgin bir şekilde izler duruyor.Akım yüksek verildiği için kıllar daha çımıyor.

Karın bölgeme yaptırdım.Epilasyon yapılan bölgeye an az 4 ay dokunmadın tüylerin hepsi yüzeydeydi.Bu yüzedn hepsine işlem uygulanmış oldu.Büük ihtimalle senin 35 gün sonra çıktı dediklerin epilasyon yapılırken dinlenme evresinde olabilir.Peki senin çenende iz var mı şuanda çünkü benim çok belirgin bir şekilde izler duruyor.Akım yüksek verildiği için kıllar daha çımıyor.

yok canım benim çenemde iz yok ama göğüs uçlarında tek tük kırmızılık var onlarda geçer diyorlar.bi de göbek deliğinin çizgisi var ya oraya yaptırdım onda da hiç kalmadı ama orayı seyrek yaptırdım yani bütün kılları birden yaptırmadım

Aslında banada 3 ile 6 ay arasında o izlerin geçeceğini söyledi kadın ama ben inanamıyorum.aynı yerde yaptıran bir kişi görsem bitti iz kalmadı falan diyen .. Gerçi epilasyon gittiğimde 2 kişi gördüm orda hiç iz falan yoktu yapılan bölgelerde ama onlar 2 ayda düzeldi falan demişlerdi.İnşallah bende de düzelir.Özelden mesaj atabiliyorsan nerde yaptırdığınıda yazar mısın (Yaprakla).

arkadaşlar gerçekten memnun kaldıgı nız yer varsa özelden mesaj atabılırmısınız. ben özel mesaj yollayamıyorum. istanbul avrupa yakasında oturuyorum. favori bölgesine iğrenli epilasyon yaptırıcam. yüz bölgesi oldugu için korkuyorum açıkçası. nişantaşında epiline diye bir yer buldum ama nasıl bi yer bilemiyorum.

selam..bnde iğneli epilasyon düşünüyorum yüzüm için.bnm yüzümde daha doğrusu yanklarımda ayva tüyü gibi ama beni rahatsız eden tüyler var:/ şimdilik sarartıyorum hiç almadım kaç seansta biter acaba bi fikri olan var mı beni bilgilendirirseniz sevinirim en fazla kaç seans gerekiyor tecrübesi olanlar cevap yazabılırler mi ltfen :)

X