İğneli Epilasyon Iğneli Epilasyon Yaptiranlarin Paylasim Alani

Acaba gittiğiniz yer cemile hanım mı? Evde yapıldığı yazılmış her bakımdan güvenli bir yer mi? Ev olunca tedirgin oldum ve korktum bir çok kötü niyetli insan var malesef ki...Bi de herhangi bir iz kabuklanma falan oldu mu?

slm ben çoktan beri yazmıyorum bu ara epilasyona ara verdim 3 ay felan oldu ben cemile hanıma gidiyorum çok temiz ve titiz hanım ben çok memnun kaldım umutsuz bir şekilde başladım ama bitt diyecek kadar kaldı ısrarla tavsiye ederim kabuklanma konusuna gelince cilte göre değişiyor .umarım yardımcı olmuşumdur

Son düzenleme:
slm arkadaslar ne zamandır gırmıyordum foruma bı bakıyım dedım, cemıle hanımı tavsıye etmıstım, gıdıp tuylerınden kurtulanlar olmus cok sevındım :) dılerım herkes kurtulur kurtulur kurtulur.......... :) sevgıler

slm arkadaslar ne zamandır gırmıyordum foruma bı bakıyım dedım, cemıle hanımı tavsıye etmıstım, gıdıp tuylerınden kurtulanlar olmus cok sevındım :) dılerım herkes kurtulur kurtulur kurtulur.......... :) sevgıler

kızlar lutfen cilt doktarina yapdiriniz yapdirdiniz kişiler dikkat ettin

kızlar lutfen cilt doktarina yapdiriniz yapdirdiniz kişiler dikkat ettin

merhaba..
iyi ki tavsiye etmişsin. teşekkurler :)

Bende hem iğneli hem lazer yaptırıyorum ve çok memnunum.. Lazer seanslarındaki ışık ve ısı daha çk etkilerken beni , iğneden hiç acı duymadım.. Zaten kıl kadar bi iğne ne acısı verebilirki... Hem birinin dizine uzanmışsınızda cımbızla çekiyormuş gibi.... Ben memnunum özellikle kaş ve göz çevresi için öneririm...:21::21::21:

mrblar arkadaşlar çene bölgelsi için lazere başlamıştım tek bir seans gittim henüz ama yüz için lazerle ilgili yazılanları okudukça korktum iğneliyi çok daha fazla önermiş arkadaşlar yüz için. kaldı ki ben sadece çenedekilere çözüm bulayım yeter çok kötüler çünkü :KK43: bursada yüz için iğneli epilasyon yaptırıp memnun kalan varmı? bana tavsiye edebileceğiniz yerler, tecrübeniz varsa lütfen paylaşır mısınız. dilerim hepimiz bu sorundan kurtuluruz...

mrblar arkadaşlar çene bölgelsi için lazere başlamıştım tek bir seans gittim henüz ama yüz için lazerle ilgili yazılanları okudukça korktum iğneliyi çok daha fazla önermiş arkadaşlar yüz için. kaldı ki ben sadece çenedekilere çözüm bulayım yeter çok kötüler çünkü :KK43: bursada yüz için iğneli epilasyon yaptırıp memnun kalan varmı? bana tavsiye edebileceğiniz yerler, tecrübeniz varsa lütfen paylaşır mısınız. dilerim hepimiz bu sorundan kurtuluruz...
kesinlikle yuz icin lazere başlama.igneli daha zahmetli ama daha ilk seanstan farkı anlıyosun.

kesinlikle yuz icin lazere başlama.igneli daha zahmetli ama daha ilk seanstan farkı anlıyosun.

ilgilendiğin için çok teşekkür ederim lunic. bende yol yakınken hemen döneyim istiyorum iğneliye ama bursada bu konuda güvenilir yer bilmiyorum hatta hiç yapan bile bilmiyorum :KK43: bu konu ile ilgili bursa paylaşımı ne yazıkki çok az forumda ya d acamilikten bulamadım hala. bir kaç arkadaş aynı yerden memnun kalmışlar onların sayfasına yazdım bana adresi verir misiniz diye. özelden msj atamıyorum hatta atmama ne yazıkki çok var, o yüzden onların yorumu görüp dönmelerini bekliyorum bana, inş menun kalınan bir yer bulursam hemen başlayacağım bende...

Bende hem iğneli hem lazer yaptırıyorum ve çok memnunum.. Lazer seanslarındaki ışık ve ısı daha çk etkilerken beni , iğneden hiç acı duymadım.. Zaten kıl kadar bi iğne ne acısı verebilirki... Hem birinin dizine uzanmışsınızda cımbızla çekiyormuş gibi.... Ben memnunum özellikle kaş ve göz çevresi için öneririm...:21::21::21:

merhaba
iğneli epilasyonda özellikle yüz bölgesinde hissedilir bir acı mutlaka oluyor ve kesinlikle cımbızla alırmış kadar hafif değil bu acı.. siz hiç hissetmiyorum yazmışsınız akım az veriliyor olabilir, bu durumda istenilen sonucun geç alınma veya hiç alınmama riski var..

merhaba arkadaşlar ben de lazer yaptırıyorum koltuk altına 3 seanstır gidiyorum , geçen hafta da diğer bölelerime yaptırmaya başladım , iğneli ve normal epilasyon arasındaki avantaj ve dezavantajlar nedir sağlık açısından beni bilgilendirirseniz çok sevinirim

merhaba arkadaşlar ben de lazer yaptırıyorum koltuk altına 3 seanstır gidiyorum , geçen hafta da diğer bölelerime yaptırmaya başladım , iğneli ve normal epilasyon arasındaki avantaj ve dezavantajlar nedir sağlık açısından beni bilgilendirirseniz çok sevinirim

meraba..koltuk altında lazer etkili diye duydum. 3seansta baya fark olmuştur. nasıl durum?
bir de fazla terlemeye neden oluyor diye duydum. var mı boyle bir etkisi?

merhaba lunic;
Ben de yüz bölgesi için iğneli epilasyon yaptırmak istiyorum.Daha öncesinde lazer epilasyon yaptırmıştım.Ancak hem tüyler sarardı hem de tüylerim çoğaldı.Sana sormak istediğim senin tüylerin ne renk ?Gittiğim bir yere köklerin görünmediğini söyleyip yapmak istemedi.Başka bir yerden de ben memnun kalmadım.Okuduğum kadarıyla siz Cemile Hanım'dan memnun kalmışsınız.

X