İğneli Epilasyon Iğneli Epilasyon Yaptiranlarin Paylasim Alani

ya ben çok pişmanım daha bi bacağım bile bitmedi ve bir sürü param gitti çok sinir oldum ve çok mutsuzum yaa :KK43:(

hayatın boyunca ağdaya vereceğin parayı ve zamanı düşün lütfen pes etme. ilerde iyiki yaptırmışım diyeceksin emin ol. epilasyon yaptırıp, pişman olan kimseyi görmedin ben.

Ankarada gitmeyi dusunenlere ayrancida miss guzellik salonunda sultan hanim var. Ben daha once baska yerde basladim igneliye 7 aydirda sultan hanima gidiyorum. Toplamda 1 yil oldu. Hala bitmedi ama cok azaldi. Yuz+ kolaltina gidiyorum.15 dk da bitiyor. Birkac ay bacaklarima da yaptirdim ama dayanamiyorum artik. Bitsede artik kurtulsam:KK43:

merhaba ben samsunda iğneli epilasyon yapan bir yer arıyorum.Bilgisi olan yazabilir mi lütfennn.Özelden mesaj atabilirsiniz yada citgirildim@hotmail.com adresine yazarsanız sevinirim teşekkürlerr

Ben yüz bölgeme yaptırıyorum ve 3. ayımı doldurucam bu ay. Her ay gidiyorum ve azalmayı farkediyorum. Bazen alınan yer 2 ay cıkmıyor. Acısı oluyo elbette cene kemiğinin oralarda özellikle ama dayanabilirsiniz. Ben ilk başladıgımda 2,5 saat gibi bi sürede bitmişti yüzüm düsünün:) Şimdi max. 80 dk da halloluyo ve maliyette azaldı haliyle. Yüzümdeki tüyler yüzünden cok cektim o yuzden emin olmadan kmseyi yönlendirmek istemedimn. ben zeynep polata gidiyorum yeri mecidiyeköyde. internette aratırsanız bulunur iletişim bilgileri.iz kalmadı şimdilik ben gayet memnunum.

ne kadara mal oluyo canım 1 seans ortalama

sabır gerektiğini biliyorum da bir yılda biter 9 ayda sonuç alınır demişsiniz başka bir mesajınızda gerçekten bilmediğim için soruyorum. 9. ayda şak diye azalma mı olucak ben aralıktan beri gidiyorum,r haftada bir de gittim 15-20 günde bir de ama hiç hiç bir gelişme olmadı hala başladığım yerdeyim..1 yılda bitmesini kabul ediyorum ama dediğim gibi bir anda bitme olmaz aşama aşama olur yavaş yavaş azalır, ee5 ay da nerdeyse bir yılın yarısı bir farklılaşma olması gerekirdi, demek ki bir yerde hata var o yüzden ben gittiğim yeri değiştirmeyi düşünüyorum, şu an da bütün arkadaşların önerisine açığım

aynen katılıyorum biyerlere sorun var

seansla oluyo demi seansı nekadar bilgi verirmisin

seansla değil dakika hesabı oluyo
işte dakikası şu kadar tl filan gibi
eğer benim gibi sarı ve ince kılların varsa azmış gibi görünüp çok uzun sürebilir
baya pahalıya patladı pişman oldum ben
ama başladık bi kere

seansla değil dakika hesabı oluyo
işte dakikası şu kadar tl filan gibi
eğer benim gibi sarı ve ince kılların varsa azmış gibi görünüp çok uzun sürebilir
baya pahalıya patladı pişman oldum ben
ama başladık bi kere

6 seans IPL bitti k.altı ve bacakta, tamamen biten alanlar çoğunlukta fakat tek tük sarı tüyler ve incelen grimsi kıllar kaldı.... k.altı ince gri kıllar, bildiğin kedi tüyü...
üst bacakda zaten sarı tüylerim duruyo ezelden beri, onlara lazer olmamıştı...
tüy içindeyim :)))
iğneli düşünüyorum, umarım çözüm olur
dakka hesabı ücret olduğunu ilk defa duyuyorum, senin kaç saat sürdü ne kadara mal olmuştu peki?
ve genelde kaç seans gitmek gerekir? tek seansta çözüm olsa süper oldurdu :KK70:
kesin çözümü var mı tüylere incelere gerçekten???

nasıl yedi saat 1 seanstanı 7 saat sürüyo
tek bacak, 7 saat sürdü..kalıba görede değişiyor tabi....çok gözümüzde büyütmeyelim 2. seans 5 saat gibi oluyor...4. seans 2 saat ..böyle böyle bitiyor.tedavi gibi kabul etmek lazım. sonuç mükemmel.. cilt falanda düzeliyor kıl bitince.

lazerden sonra kalan tüyler için iğneli malesef tek çözüm..bende öyle başladım..vücudun bazı bölgeleri için sıkıntı yaşamadım lazerde ama bacaklarım sarı ve tüydü.lazerden sonuç mümkün değildi.tüm bacak ve yüz bölgesi için yarım saat falan toplattırıyorum artık. yok gibi yani. ben bitti diyorum:KK9:
bir iki seans sonra onlarda bitecek belli zaten.süre olarak sıkıntı yapmayın arkadaşlar . bitince iyiki yaptırmışım diyeceksiniz.

X