İğneli Epilasyon Iğneli Epilasyon Yaptiranlarin Paylasim Alani

leyli saol canım :) ben epilasyon yaptıracağım bayana da sordum o da yetişir dedi ama yaptııran kişilere de danışmak içimi rahatlattı doğrusu ...

n_yani 2010 senesine kadar bence kesin biter eğer şimdiden başlarsan çünkü ben yüzüme başladıktan sonra kollarımıda istedim benim gittiğim epilasyoncu bayan : ben yaza kadar kollarını tertemiz yaparım demişti ama işte uzun sürer diye vazgeçtim.şuanda yüz bölgemde 5 seansımdı ve yüzündeki tüyler azaldığı için artık göremiyorum 3 hafta sonraya veriyorum birdahaki seansı dedi.Hazirana kadarda benim yüzüm tamamen bitmiş olacak. :) Ama tabiki epilasyonu yapıcak olan kişiyede bağlı gittiğin yerle bence önce bir konuş ve durumunu anlat ama yetiştirebileceklerini tahmin ediyorum ben.

canım iz kalmıyomu yaprırdıktan sonra , benim en büyük korkum bu..:1no2:

ilk yaptırdığımda bende korkmuştum çünkü açık tenliyim ve az da olsa bir iz kalsa göze çarpıcaktı.Korka korka gittim,seans bittikten sonra da aynaya koşturdum ve hafif kızarmaları görünce heyvah dedim bittim ben oraları iz kalıcak :KK70: 3 gün sonra yani kabuklanma olduktan sonra, yüzümü keseyle çooook hafif bir şekilde keseledim .Ve şuanda yüzümde herhangi bir iz yok :)

bende yaptırmak istiyorum ama arkadaşlar biraz korkum var acısı için,3-4 senedir aynı güzellik uzmanında sir ağda yaptırıyorum...
aynı uzman iğneli epilasyon da yapıyor,ama bir doktora gidip cildimi analiz ettirmem gerektiğini düşünüyorum,bilgier iin çok teşekkür ederim...

bir yandan da acaba lazer epilasyon mu yaptırsam diyorum ama önce konu ları okuyup öylede karar vericem çok teşekkürler...

Ben çene bölgeme yaptırıyorum öyle fazla bir acı olmuyor korkulcak gibi değil yani bir de benim cildim hassastır.kişiden kişiye de değişir gerçi.
5.seans falan oldu hala incelme azalma göremedim.Bundan sonra azalmaya başlar dedi epilasyon yapan bayan.:sm_confused:

kızlar iğneli epilasyona giderken tüylerin görünür olması gerekiyormu ?

bende öle yapıodum işte çene altım için cımbız iyice çoğalttı ve kalınlaştırdı sakın alma cımbızla canım:1no2:
zaten biraz çıktı mı gidiyorum ben hemen yani cımbızla tutulcak gibi çıktıklarında gidersin epilasyona.

Kızlar bişi sorcam göğüs ucum için lazere gittim bir seans.şimdi sivilce tedavisi için ilaç kullanmaya başladım.ilacı kullanırken ve bıraktıktan sonra lazer yasak.iğneli epilasyona gideyim diyorum.sizce zararı olurmu doktoruma soracağım ama kontrol için bir ay beklemem gerekiyor.bir de çok acıyor mu.

AZBULUTLU iğnelinin herhangi bir zararı olduğunu duymadım hiç güneşe çıkmadığın ve verilen süre içinde su deydirmediğin sürece ama zaten soracakmışsın Doktoruna :) valla yüz bölgesi fazla acımıyor dediğim gibi ama göğüs ucuna yaptırıken acırmı acımazmı onu tahmin edemeyeceğim ama dayanılmayacak bir acı olduğunu sanmıyorum :)

azbulutlu iğnelinin herhangi bir zararı olduğunu duymadım hiç güneşe çıkmadığın ve verilen süre içinde su deydirmediğin sürece ama zaten soracakmışsın doktoruna :) valla yüz bölgesi fazla acımıyor dediğim gibi ama göğüs ucuna yaptırıken acırmı acımazmı onu tahmin edemeyeceğim ama dayanılmayacak bir acı olduğunu sanmıyorum :)

teşekkür ederim canım.biraz daha beklemem gerekecek.göğüs ucu hassas olduğu için korkuyorum.ama sonuçta kökten kurtulacağım için dayanmam gerek:)

ben koltuklatıyla genital bölgemdeki tüylerden kurtulmak istiyorum. Buraları iğneli yaptırn var mı..Bir de seans ücretleri ne kadar oluyo bilgi verirseniz sevinirim...

yellowcanary ücret bazı yerlerde kapanyalar var şimdi dakikası 1 TL.Normalde 1.50 - 1.75 TL falan olması gerekiyor. Benim gittiğim yer Dakikası 1.75 e yapıyor :)

selma kızlar , roaccutane kullanıldıgı zaman ozellikle yüze iğneli epilasyon yapılabilirmi ? roaccutane kullanıldıgı zaman lazer yapılmamalıdır deniliyor ama roaccutane ile yuz daha hassas oldugundna iğneli ile iz kalırmı ?

selma kızlar , roaccutane kullanıldıgı zaman ozellikle yüze iğneli epilasyon yapılabilirmi ? roaccutane kullanıldıgı zaman lazer yapılmamalıdır deniliyor ama roaccutane ile yuz daha hassas oldugundna iğneli ile iz kalırmı ?

bence yuz daha hassaslastıgı icin daha bi etkilenir hırpalanır gbi geliyo pek emin diilim... yapraksu sen nerdeki igneli epilasyoncuya gidiyosun memnunsan ögrenebilirmiyim?

o ilaci kullanirken bir cok seyden sakinmak gerekiyor diye biliorum yuzun bir yenilenme surecinde iken igneli epilasyon yaptirmani onermem ben sahsen

ben koltuk altım için bir dönem gittim.Kesinlikle acıdığını söylemek isterim.O gece uyurken bile kollarımı başımın altında birleştirip yatıyordum.En çok koltuk altı acırmış demişlerdi zaten.Dediğim gibi bırakmak zorunda kaldığım için az bir azalma oldu iz falan da kalmadı.Dk usulü ile ücret alınıyor.İlk iki seans uzun sürüyor ama sonrasında hiç olmazsa süre 5 dk azalıyor.Ama şunu söylemek isterim ki lasere göre zahmetli ama bence kesinlikle daha güvenli

Kızlar ben de iğneli epilasyon yaptırıyorum yüzüme,yanak ve favori bölgeme.15 günde bir gidiyorum.benim yüzümdekiler çok ince ve sık olduğu için seanslarım uzun sürüyo.acısına bır süreden sonra dayanamadıgım için kısa tutmaya calısoyrum.15 günde bir 30 dak. falan sürüyo.ben de ilk yaptırdıgımda korkmustum iz kalcak diye ama öyle bi sorunum olmadı çok şükür.şuan memnunum 3 aydır yaptırıyorum günlerımı hiç aksatmadım.inşallah tez zamanda kurtuluruz şu tüylerdennn :Saruboceq:

X