İğneli Epilasyon Iğneli Epilasyon Yaptiranlarin Paylasim Alani

Kızlar yüzüm için iğneli epilasyon düşünüyorum. Pendik Kartal civarında işini temiz ve düzgün yapan bildiğiniz biryer var mıdır?

simlayla .!.:
merhaba _PETUNYA_ , iğneli epilasyonla ilgili yorumunu gördüm.yardımcı olursan çok sevinirim. bende düşünüyorum memnun kaldınız mı ve kaç seansta sonuç aldınız?
Özel msj hakkım olmadığı için bu şekilde yazıyorum sana sevgili simlayla.Ben daha yeni başladım bir süre ara vermek durumunda kaldım.Memnunum iğneli seans olarak değilde senin yapmak istediğin alandaki kıl/tüy yoğunluğuna ve yaptırdğın süreye göre değişir canım.Çünkü tek tek tüylere müdahale yapılıyor.Gidiceğin aralıkları kendin belirleyebilirsin.Çabuk kurtulmak istiyorsan sık sık ve uzun zaman diliminde çalışırsın ya da pahalı oluyorsa kısa kısa gidersin.Benim yazımı görmüşsün.Dediğim gibi gittiğim yerden çok memnunum ben şimdiye kadar bir sorun yaşamadım.Tavsiye ederim sanada

Özel msj hakkım olmadığı için bu şekilde yazıyorum sana sevgili simlayla.Ben daha yeni başladım bir süre ara vermek durumunda kaldım.Memnunum iğneli seans olarak değilde senin yapmak istediğin alandaki kıl/tüy yoğunluğuna ve yaptırdğın süreye göre değişir canım.Çünkü tek tek tüylere müdahale yapılıyor.Gidiceğin aralıkları kendin belirleyebilirsin.Çabuk kurtulmak istiyorsan sık sık ve uzun zaman diliminde çalışırsın ya da pahalı oluyorsa kısa kısa gidersin.Benim yazımı görmüşsün.Dediğim gibi gittiğim yerden çok memnunum ben şimdiye kadar bir sorun yaşamadım.Tavsiye ederim sanada

teşekkürler petunya, gittiğin yer ve isim neydi onuda söyler misin rica etsem

teşekkürler petunya, gittiğin yer ve isim neydi onuda söyler misin rica etsem
Dharma Med güzellik merkezine gidiyorum.Göztepe ve Kozyatağında şubeleri var.Ben Göztepedekine gidiyorum.Dakikası 2.25 TL, iğne ücreti 5 TL.İnternette aratırsan dharma med diye çıkar.

Beylikdüzün de bir yere gidiyorum. Dakikası 1.25 kuruş, bir saat ve üzeri uygulamalarda 60 tl alıyor. Bu gittiğim yerde Sevnur Hanım var çok ilgili, bazı yerler gibi kesinlikle olsada bitse modunda değil, 10 yıldır bu işle uğraşıyor :) iğnesi 5 tl oluyor. Yüzüm çok fazla tüylüydü oldukça azaldı, koltuk altıma da başladım, yakında genitale başlayacağım, uyuşturuyormuş hemde. Kısacası bu tüylerden bıktım ve uygun fiyatlı bir yer bulduğum içinde mutluyum. Cildim çok hassas hemen iğneliden sonra fucicort krem de sürüyorum şiş falan kalmıyor. :)

Beylikdüzün de bir yere gidiyorum. Dakikası 1.25 kuruş, bir saat ve üzeri uygulamalarda 60 tl alıyor. Bu gittiğim yerde Sevnur Hanım var çok ilgili, bazı yerler gibi kesinlikle olsada bitse modunda değil, 10 yıldır bu işle uğraşıyor :) iğnesi 5 tl oluyor. Yüzüm çok fazla tüylüydü oldukça azaldı, koltuk altıma da başladım, yakında genitale başlayacağım, uyuşturuyormuş hemde. Kısacası bu tüylerden bıktım ve uygun fiyatlı bir yer bulduğum içinde mutluyum. Cildim çok hassas hemen iğneliden sonra fucicort krem de sürüyorum şiş falan kalmıyor. :)

nerde orası canım baya uygunmuş fiyatıda bende beylikdüzünde oturuyorum ama beylikdüzünü hiç tavsiye etmediler bana bende lazere gitmiştim artık iğneliye dönmem lazım bir gidip denemek istiyorum ama dediğin yeri

ankarada yüz için iğneli epilasyona başlamak üzere meryem hn. denilen şahısla görüşmeye gittim. gayet normal biçimde görüştük ettik, randevu günü ve saati belirledik. randevu günü geldi çattı. tam dükkana varmak üzereyim ki kadından bi mesaj geldi "bugün çok acil işim çıktı sizi yarın alsam" diye. yani son dakka golü oldu tam. kadını arıyorum telefonu açmıyor. belki yoldadır falan diyerekten ya sabır çektim. neyse ertesi gün oldu, kadın hala geri dönüş yapmadı. gün içinde 2-3 kez aradım, karşıdaki resmen duvar. telefonu açmıyor. bu yaşıma kadar defalarca güzellik merkezine gittim. hayatımda hiç bu kadar terbiyesiz ve sorumsuz bir davranış görmedim. hiç kimseye tavsiye etmiyorum. kadın şımarmış resmen. oraya ümit bağlarsanız belli ki yarı yolda kalırsınız. zaten forumda da okumuştum kadının böyle bir huyu olduğunu. çok şükür ki daha başlamadan kendini belli etti bana :113:

Son düzenleme:
Arkadaşlar koltukaltıma iğneli epilasyon yaptırmak istiyorum.7 seans diode yaptırdım kalan tüyler için iğneli epilasyon yaptırmak istiyorum ortalama kaç seasta tamamen biter?

kızlar izmirde iğneli epilasyon yapan iyi bir yer arıyorum yardım edin lütfen.yüz bölgesi için,daha önce lazerle yaptırıyordum azalır gibi oldu ama coştu yine belli ki sonuç alamayacağım,kaç seans olduğunu unuttum artık bezdim.:KK50:

Merhabalar bende İstanbul'da ikamet ediyorum hafta sonu Elit epilasyona başladım iğneli için süreçlerimi burada yazmayı düşünüyorum genelde baktığımda araştırma için yazıldığını sonrasın çok fazla bilgi verilmediğini farkettim yani pek bilgi alamadım o yüzden memnuniyetimi şikayetimi belirteyim gidecek arkadaşlara yardımcı olsun:KK16:Öncelikle hiç korkulan gibi birşey değilmiş iğneli gitmeden nasıl korktum tırstım diyebilirim dişçiye giderken ayakları geri giden çocuklar gibi:18:Sonra bir başladık senelerdir lazere neden bu kadar devam ettim keşke başlasaymışım en başında dedim ben bu işe en azından bu zaman kadar biterdi ah o pişmanlık hala var kaçgündür düşünüyorum ama olan oldu artık bundan sonra güzel sonuçlar alırız hepimiz inşallah:nazar::KK17:

Henüz bir kabuklanma ya da şişme yok seans sadece yarım saat aralıkta olduğu için hepside bitmedi maalesef sadece üzerlerinden toparlanabildi çok yoğun oldukları için bir ay sonraya anca randevu alabildim inşallah boşluk olduğunda alacaklar:KK51:Şuan memnunum ficudin diye bir krem önerdi uzman antibiyotikli sürekli nemli kalmasını sağlıyor 1 hafta kullanmayı düşünüyorum öneririm :nazar::KK12:

Son düzenleme:
söylediklerinize katılıyorum bende 2 senedir rengin hanıma gidiyorum geçen sene çene bölgemi orada halletmiştim bu senede ekimden beri bıyık bölgesine gidiyorum 10 15 günde bir 15 dk gidiyorum yer yer azalmalar incelmeler var ama ben daha çabuk biter diye düşünmüştüm biteceğini biliyorum ama inşallah hazirana kadar biter:) siz hangi bölge için gidiyordunuz?

Maya Hanım'ın adres ve telefonunu alabilir miyim rica etsem?

merhaba
bende handan hanıma gidiyorum daha öncede yazmıştım ben 2. senansına gittim yüzümde hiçbir iz kalmadı akımı azda vermiyor hatta daha önce gittiğim yerden daha fazla acıdı 10 gün kabuklanma dökülme vs sürüyor ben yüz bölgeme gidiyorum benim de reklam gibi bir amacım yok çünkü bende çok çektim yüzüme lazer yaptırmıştım ve mahvettim heryere dağıldı
ceylin hanım ın tavsiyesi üzerine gittim zaten kendisi çok tatlı bir bayan evde çalışıyor o nedenle uyguna yapıyor ben yeni başladığım için bende çok kabuklanma oldu tabi ama daha sonraları azalacağını sölediler
iğneye gelince ben altın iğnemle gittim daha önce gittiğim yerden almıştım o yüzden kendi iğnelerimle yaptırıyorum kendisi iğnelerimin iyi olduğunu söledi ayrıca o hangi iğneyi kullanıyor onu bilmiyorum
bende kendisi tavsiye ederim ama evde yapıyor ben gitmem derseniz eski gittiğim merkezide tavsiye ederim ben orayı pahalı diye bıraktım ve handan hanım onlardan hiçbir farkı yok,hamile kalana kadar seansalara devam edeceğim ilerleyen günlerde yine yazarım bi aksilik görürsem yine bildiririm handan hanıma gitmek isteyenler benide takip edebilir
herkese iyi günler :KK3:

Canım Handan Hanım nerede ? telefon ve adresini alabilir miyim?

Kizlar izmirde karsiyaka veya alsancakta onereceginiz bir yer var mi? Koltukalti yaptirmayi dusunuyorum ama tedirginim. Cok yara oluyor mu deneme seansi yapiliyor mu yaklasik ne kadar tutar ucret?

ben 2006dan beri lazer yaptırıyordum ama nerden bulaştım bilmiyorum aktif olmayan tüylerimi aktifleştirip mahvetti şimdi 1 aydır iğneli epilasyona başladım inş. etkisini görürüm tüylerim ince ayva tüyü gibi ama uzuyolar bu sinir bozucu oluyor ne kadar sürede kurtulurum acaba net bişey diyen olurmu??

kızlar izmirde iğneli epilasyon yapan iyi bir yer arıyorum yardım edin lütfen.yüz bölgesi için,daha önce lazerle yaptırıyordum azalır gibi oldu ama coştu yine belli ki sonuç alamayacağım,kaç seans olduğunu unuttum artık bezdim.:KK50:

Aysel Epilasyonu öneririm

epilasyon randevuma daha iki hafta var ama yüzümde çok fazla kıl var ve randevuya erken gitme şansım yok. onları makasla kessem sorun olur mu veya başka bir şey yapma şansım var mı ?

epilasyon randevuma daha iki hafta var ama yüzümde çok fazla kıl var ve randevuya erken gitme şansım yok. onları makasla kessem sorun olur mu veya başka bir şey yapma şansım var mı ?

Canım yüzünde iz kalmıyor mu? Ben parmaklarımın üstüne yaptırmıştım, deneme amaçlı. Ama iz kaldı. Çok canım sıkılıyor. 3,4 ay oldu geçmiyor hala.

X