İğneli Epilasyon Iğneli Epilasyon Yaptiranlarin Paylasim Alani

arkadaşlar yüzüm için gittiğim 3. iğneli epilasyon randevumdan anektotlar aktarmak istiyorum.
ilk iki seans gayet iyiydi, acı duydum ama önemsenecek derecede değildi, ancak 3. seansta farklı bir bayan yaptı ve çok acıdı. suratım şu an çok kötü durumda. kaşlarımın üstüne falan yaptı, alnım tümüyle şişti, kabuklu ve sivilceli döküntüler oldu ve gözlerim kanlandı. aynı şekilde bıyık bölgesine de yaptı ve dudaklarım silikonlu gibi şişti.
sanırım estetisyenin becerisiyle de çok yakından ilintili.
aman dikkat edin, benim durumuma düşmeyin. haddinden fazla acı hissediyorsanız akımı düşürmelerini veya biraz ara vermelerini isteyin.
yineliyorum, böyle olacağını bilsem ne olursa olsun önce alternatif yolları dener, bioder falan kullanırdım.

canım geçmiş olsun öncelikle ama sorun şundan kaynaklanabilir mi ? kaş ve çevresisinde kılcaal damarlar bulunduğu için cilde zarar verebiliyomuş.benim epilasyoncunun biri yaparız dedei, diğeri risk alamam dedi.bundan olabirmi ?

canım geçmiş olsun öncelikle ama sorun şundan kaynaklanabilir mi ? kaş ve çevresisinde kılcaal damarlar bulunduğu için cilde zarar verebiliyomuş.benim epilasyoncunun biri yaparız dedei, diğeri risk alamam dedi.bundan olabirmi ?

çok teşekkür ederim
evet kesinlikle ondan da olabilir. alın bölgesine yaptırmak hiç iyi değilmiş, göze giden damarlar falan etkilenebiliyormuş :KK43:
fakat dudaklarımda da şişlik olunca, ben daha çok uygulayandan kaynaklı diye düşündüm

merhaba kızlar bişey sormak istiyorum size
ben bıyık ve çeneden 10 seans lazere gittim ve tüyler cansızlaştı ve sarı artık
bi yerden duydum bıyık bölgesine iğneli yapılması ilerde leke kalma riski varmış ne yapıcağımı şaşırdım
sizce ne yapmalıyım bıyık bölgesindeki sarı tüylere iğneli yapılabilir mi ?
beyaz tenliyim cildim o kdr hassas değil 3 kez yaptırmım iz kalmadı çenemde

lazer epilasyon yaptırdım, kıllarım koyu renk ve tenim beyaz olmasına rağmen yeterli verim alınamadı. yarı yarıya kıllar yanmadı diyebilirim. yapan kadın kıllarımın kızıl olduğunu söyledi?!!

iğneli yaptırmaya karar verdim ama işin içinde iğne olunca korkuyorum (dövmelerimi bile korka korka hastalık kapmayacağımı teyid ettikten sonra yaptırdım) hepatit falan kapmaktan...

bana tavsiye edebilecek kimse var mı? istanbulda iyi bir yer?

lütfen yardımmm...

iğneler kişeye özel oluyo ilk defa senin için açılıo ve uygulamadan sonra sana veriliyo o yüzden her hangi bi hastalık yapmazsın merak etme

ığnelide güvenilir bir yer bulduktan sonra herhangi bir problem yaşanacağını sanmıyorum. Şuanda benim yüz bölgem bitti ve gayet memnunum.Çilek82 arkadaşımda bıyık bölgesine iğneli yaptırıyor herhangi bir lekesi yok ilk yaptırdığın seansta belki biraz kabarma olabilir ama ondan sonra gideceğin seanslarda ilkindeki gibi bir kabarma olmaz diye düşünüyorum. Ve yanlış hatırlamıyorsam bıyık bölgesine 10 dk dan fazla yapmıyorlar fazla kabarma olabilir diye.Onu da bir araştır bence :)

İğnelide güvenilir bir yer bulduktan sonra herhangi bir problem yaşanacağını sanmıyorum. Şuanda benim yüz bölgem bitti ve gayet memnunum.Çilek82 arkadaşımda bıyık bölgesine iğneli yaptırıyor herhangi bir lekesi yok ilk yaptırdığın seansta belki biraz kabarma olabilir ama ondan sonra gideceğin seanslarda ilkindeki gibi bir kabarma olmaz diye düşünüyorum. Ve yanlış hatırlamıyorsam bıyık bölgesine 10 dk dan fazla yapmıyorlar fazla kabarma olabilir diye.Onu da bir araştır bence :)

saol leyli ya ben 3 kez yaptırdım bıyık bölgeme tam 1 hafta oldu aynlarda 2 tane nokta kdr leke var ben aıcıdı die hareket edince öle olmuş geçer mi bilemiyorum. bnm gözüm korktu iğneliden açıkcası. bazı dr.lar bıyığa iğneli yapmıyolar. bnmki zaten lazerle iice sarardı iplke alıcam galiba daha sonrada farklı bi lazerciye gidicem başka çarem yokkafamçokkarıştı

arkadaslar bısı sorcam?
YA LAZER MI YAPILMALI YOKSA IGNLEI MI???
YOKSA ONCE LAZER SONRA IGNELIMI ?
ANLAMADIM BEN OLAYI

arkadaslar bısı sorcam?
YA LAZER MI YAPILMALI YOKSA IGNLEI MI???
YOKSA ONCE LAZER SONRA IGNELIMI ?
ANLAMADIM BEN OLAYI

cnm ya tüylerin eğer çok sert ve siyahsa önce lazerle onları zayıflaştır. daha sonra iğneliye geç. bak ben dudak üstü ve çene altı için 10 seans lazer yaptırdım tüyler çok inceldi iğneliye geçtim. şimdiki aklım olsa 5 seans lazer yaptırıp iğneliye geçerdim.

merhaba bayanlar yazdıklarınızın bi kısmını okudum ve hemen foruma üye oldum. ben lazer yaptırıodum fakat lazer yapan bayan artık iğneli yaptırmam gerektiğini tüylerimi lazerin görmediğini söyledi ben de iğneli epilasyon için çokk ii bi yer arıorum. iz kalmasından çok korkuorum o yüzden bana istanbulda ii bi iğneli epilasyon merkezi önerebilirmisiniz. buraya isim werilemio galiba o yüzden msjlarınızı bekliorum. çok teşekkür ederimmm..

İğnelide güvenilir bir yer bulduktan sonra herhangi bir problem yaşanacağını sanmıyorum. Şuanda benim yüz bölgem bitti ve gayet memnunum.Çilek82 arkadaşımda bıyık bölgesine iğneli yaptırıyor herhangi bir lekesi yok ilk yaptırdığın seansta belki biraz kabarma olabilir ama ondan sonra gideceğin seanslarda ilkindeki gibi bir kabarma olmaz diye düşünüyorum. Ve yanlış hatırlamıyorsam bıyık bölgesine 10 dk dan fazla yapmıyorlar fazla kabarma olabilir diye.Onu da bir araştır bence :)

leyli yüz bölgem bitti demişsin acaba kaç seans yaptırdın ve tamamen bitti mi tüylerin bende yaptırıyorum bitmicek diye korkuyorum gerçi yeni başladım ama:/

Benim kaç seyans olmuştur 3 ay boyunca 2 haftada bir gidiyordum 6 seans yani sonra ayda bir gelmemi söylediler 6 ayım bu benim yanlış hatırlamıyorsam 9 seans 10 seans arasında birşey :) bende bitmez diye başlamayı düşünmüyordum ama bitti :) gayet rahatım.Gerçi yalan söylemek istemem dudağımın hafi yanına doğru baktığımda yüzümün yumuşak yerinde kırmızı noktalar var ama geçmeye başladı onlar belirgin de değiler ztn :) beni gören herkes yüzün açılmış bi güzelleşmişsin sen diyorlar :KK70: ahaha çok hoş bir duygu. Bu sorunla uğraşan herkesinde yaptırdıktan sonra böyle iltifatlar alacağına eminim :) kollarımıda yaptıracaktım ben ama çok uzun sürer diye lazere gittim bendekide şans 1 seans gittim ve 3 ay oldu tüylerim çıkmadı hala ep. bayanda çok şaşırdı,ama çok sevindirici bir durum olduğunu söyledi.

arkadaşlar ben de yüzüme iğneli epilasyon yaptırmak istiyorum ayva tüyü gibi ama biraz daha kalın izmirde en iyi yer neresi bilgilendirebilir misiniz?

AYNEN izmirde yaptıran ve sonuc alan arkadaşlar lütfen özelden bililendirimisiniz bizi. çok büyük sevap valla:)

merhaba bayanlar yazdıklarınızın bi kısmını okudum ve hemen foruma üye oldum. ben lazer yaptırıodum fakat lazer yapan bayan artık iğneli yaptırmam gerektiğini tüylerimi lazerin görmediğini söyledi ben de iğneli epilasyon için çokk ii bi yer arıorum. iz kalmasından çok korkuorum o yüzden bana istanbulda ii bi iğneli epilasyon merkezi önerebilirmisiniz. buraya isim werilemio galiba o yüzden msjlarınızı bekliorum. çok teşekkür ederimmm..

slmlar herkese :)

ben hakkaten her başlığa bir yazı yazıyorum nerdeyse, duyduğum her şeyi deniyorum sanırım hihoyyyt

ben lazer epilasyondan ışın verildiği için vücuda korkuyorum, canım yansın ama ben bildiğiniz eski usul iğnelerle devam edeyim dedim. bi kaç gündür de kk ile yatıp kalktığımdan bugün bi gaza gelip iğneli epilasyon yaptırmaya gittim :eek:

hayatımda ilk defa yaptırdım ve çok küçük bi bölgede sadece deneme amaçlı gittim, pek hoşuma gitmedi gittiğim yer bi de temiz gelmedi.

beyaz tenli olduğumdan leke falan olur diye de çok korkuyorum.

istanbulda iğneli epilasyon yapan bi yer biliosanız, lütfen bana da söler misiniz? bilinen, denenmiş, memnun olunan bi yere gitmeyi tercih ederim tabi ki :dance:

lütfen bana da mesaj nooooolur:ecrin_bebek:

hiç kimse istanbulda iğneli epilasyon yaptırıp memnun kalmadı mı? senağlama

nolur bi yer önerin bana da, sabah o beğenmediğim yerle randevum var çünkü :a015:

ben yaptırıyorum şu anda :) ama istanbulun neresindesin? avrupa yakasında gaziosmanpaşada benim gittiğim yer, yengemler gitmişti memnun kaldılar diye onlardan cesaret alıp gittim bende, çene kısmımda birkaç tane vardı baktım ciddi ciddi azalıyo şimdide bıyık bölgesine başladım.. bakalım şimdilik iyi gidiyo inşallah çabuk biter :)

cnm çok teşekkürler, bana biraz ters oluo gaziosmanpaşa, yine de çk teşekkürler hihoyyyt

bana beşiktaş civarında lazım da ama daha yakında başka bi yer bulamazsam, adını vs alırım senden a.s

tekrar tşk a.s.

cnm çok teşekkürler, bana biraz ters oluo gaziosmanpaşa, yine de çk teşekkürler hihoyyyt

bana beşiktaş civarında lazım da ama daha yakında başka bi yer bulamazsam, adını vs alırım senden a.s

tekrar tşk a.s.

bende beşiktaş levent civarı arıorummmm.... yardımm we acil yaz geliooo:Saruboceq:

X