İğneli Epilasyon Iğneli Epilasyon Yaptiranlarin Paylasim Alani

sen hangi bölgeyi düşünüyosun canım

canım ben koltuk altı ve göbeğimde henüz kıl olmayan ve alarak kıl olmasını istemediğim tüyler için düşünüyorum:)) ya bu sitede göğüslerine yaptıran bi sürü insan var demekki zararı yok diyorum ama sonra gene acaba diyorum
ayyy ne kararsızım yaa

ben yeni üye oldum ve yazılanları okudum bende bugün iğneli epilasyona başladım hayırlısıyla 2 senedirde lazere gitmekteyim .Benim soracağım bir sorum var iğneli epilasyondan sonra yanaklarda şişme oluyormu bende şişme oldu çalışılan bölgenin yoğunluğu sebebiyle olmuştur denildi yaptırdığım yer tarafından doğrumu acaba .Gittiğim yer düzgün bi yer.

benimde ilk seansım anlattıkları kadar acı verici değil bencede altın iğne kullanıldı hafif kızaklık var ama olur denildi bence korkmayın iğne minnacık bişey hafif acıyor benimde canım tatlıdır ama hissetmedim çok şükür..

acıması şişmesi kızarması normal...
bende yaprırdığımda çok acıtıyor..

kesin çözümmü gerçekten dk 1yt bugün 40 ytl verdim ara ara çalışma yaptılar yanak kısmımda Altın iğnenin fiyatı 20 ytl ayrıca bilmiyorum inş.kurtulurum .Birde lazere başlayack arkadaşlar ince tüylere yaptırmasın lazer görmediğin etkilemiyor ve artış oluyor.

arkadaşlar merhaba, dün iğneli epilasyona başladım. aslında kasık bölgesi için düşünüyordum ilk başlarda, fakat sonra koltuk altım da problemli olduğu için onu da yaptırmaya karar verdim. ve normalde ağdada koltuk altım enaz acıyan yer olduğu için oradan başlayalım dedim, fakat inanılmaz bir acı olduğu için kremle uyuşturmaya karar verdik. emla ile 1.5 saat bekledikten sonra koltuk altım dokunurken uyuşuktu, fakat elektrik verilirken yine çok acıdı. dayanılacak gibi bir acı değil, çok şaşırdım çünkü buradan okudğum kadarıyla kimsede böyle bir şey olmamış. sonuç olarak şu anda sağ koltuk altım küçük tüyler dışında temiz, sol ise tüylü duruyor =(
yani sanırım emla bende bir işe yaramıyor, acaba başka şeyler kullanan var mı, daha fazla etkili bir uyuşturucu krem falan? çünkü çok istememe rağmen sanırım devam edemeyeceğim böyle giderse=(

arkadaşlar merhaba, dün iğneli epilasyona başladım. aslında kasık bölgesi için düşünüyordum ilk başlarda, fakat sonra koltuk altım da problemli olduğu için onu da yaptırmaya karar verdim. ve normalde ağdada koltuk altım enaz acıyan yer olduğu için oradan başlayalım dedim, fakat inanılmaz bir acı olduğu için kremle uyuşturmaya karar verdik. emla ile 1.5 saat bekledikten sonra koltuk altım dokunurken uyuşuktu, fakat elektrik verilirken yine çok acıdı. dayanılacak gibi bir acı değil, çok şaşırdım çünkü buradan okudğum kadarıyla kimsede böyle bir şey olmamış. sonuç olarak şu anda sağ koltuk altım küçük tüyler dışında temiz, sol ise tüylü duruyor =(
yani sanırım emla bende bir işe yaramıyor, acaba başka şeyler kullanan var mı, daha fazla etkili bir uyuşturucu krem falan? çünkü çok istememe rağmen sanırım devam edemeyeceğim böyle giderse=(

http://www.kadinlarkulubu.com/igneli-epilasyon/268892-igneli-epilasyonda-anestezi-urunleri.html

sanırım faydası olura.s

deme öyleee yarın başlıyorum bende epilasyonaaa korkutma beniigamyoncuiremsu

gttim bugün ilk seansıma
acı beklediğim kadar değilmiş sinek ısırığı gibi bişeydi şişme falan da olmadı sadece hafif kabarıklıklar ve kızarklıklar var o da geçicek inşallah bi iki güne..
tırsıp gidemeyen arkadaşlara tavsiyem cesaretlerini toplayıp gitsinler bir an önce..bi şekilde o kılları alıcaksak biraz para verip kökünden kurtulmak daha iyi değilmi?

bende ilk seansımda 30 dk dayanabilmiştim. 5. seansa gidicem sadece 10 dk alabiliyorum. çünkü ilkinde fazla elektrik vermedikleri için acı olmuyo. daha sonra elektriği yüksek verdikleri zaman daha çok acı hissediyosun

bende ilk seansımda 30 dk dayanabilmiştim. 5. seansa gidicem sadece 10 dk alabiliyorum. çünkü ilkinde fazla elektrik vermedikleri için acı olmuyo. daha sonra elektriği yüksek verdikleri zaman daha çok acı hissediyosun

valla onu bilmiyorum canım 25 dakika çalışıldı bugün bende
hatta bayana sordum elektirk veriyomusunuz ki diye evet acımıyomu dedi yoo dedim hiç beklediğim gibi bi acı değildi
dayanabildim yani inşallah sonraları da iyi olur

inşl. iyi olur cnm. valla ben şuan ilk seansta nsl 30 dk dayanabildim die düşünürken epilasyoncu düşük elektrikle başladık demişti. ondan diyorum yani

inşl. iyi olur cnm. valla ben şuan ilk seansta nsl 30 dk dayanabildim die düşünürken epilasyoncu düşük elektrikle başladık demişti. ondan diyorum yani

hımm olabilir canım ayy inşallah dayanırım ya kurtulmak istiyorum tamamen

merhaba arkadaşlar;

ben de iğneli epilasyon yaptırmaya karar verdim ama sağlam bir yer arıyorum, var mı pendik'te gidip memnun kalan birileri, kartal da olabilir....

gttim bugün ilk seansıma
acı beklediğim kadar değilmiş sinek ısırığı gibi bişeydi şişme falan da olmadı sadece hafif kabarıklıklar ve kızarklıklar var o da geçicek inşallah bi iki güne..
tırsıp gidemeyen arkadaşlara tavsiyem cesaretlerini toplayıp gitsinler bir an önce..bi şekilde o kılları alıcaksak biraz para verip kökünden kurtulmak daha iyi değilmi?

zenku gittin sonunda demek yerimseniben hayırlı olsunn çok sevindim memnun kaldığına:)) öyle doğru söylüyosun ki... gitmek gerek diyorum ben de yaptıran memnun biri olarak.

selam kızlar tüylerle başı dertte olan biri daha geldi aranıza benneyaptımki

yüümde kollarımda sırtımda sert deiller ayva tüğsü hepsi ama yoğunlar .. yüzümdekiler çok yoğun değil çenemde de hiç yok ..sadece belirgin olan fualler-tatlicadiarzu-

enseden rahatsızdım çok..2 sene önce 4 seans gittim normal ler şuan ..kaydirigubbakcemile2 yani olması gerektiği gibi

belime yaptırdım 2 seans hiç bi işe yaramadı gene aynı çıktılar :nazar:

kollarım ve yüzüm için lazer görmez işe yaramaz diolar :nazar:

iğneli epilasyona dayanamam çünkü tüyler çok yoğun :nazar:

ama hiç görüşmeye gitmedim :nazar:

semtimizde bi lazer salonu kampanya başlatmış bu akşam ona bakıcim :nazar:

tüm vücut 600 lira bitme garantili.1hafta içinde ki başvuruları kabul ediceklermiş :nazar:

bikini bölgemde üst bacaklarımda k.altımda çok az tüy var -tatlicadiarzu- çıkacak yerde çıkmıo namussuzlar -tatlicadiarzu-

bi ara tüy azaltıcı kremleri inceliodum ..ondan da pek iyi sonuç alanlar olmamı naapsam ben ya senağlama

X