İğneli Epilasyon Iğneli Epilasyon Yaptiranlarin Paylasim Alani

elktroliz(yavaş akım),
termoliz(hızlı akım),
blend(karma akım)
hangisi olduğunu cihazın tur ve martkasını yazar mısın bizefisfisfis
akımı tüylerin yapısına göre ayarladılar ben de ilk gittiğimde yüksek akım verildi 2.de tüylerin bir çoğu sarıydı diğerleri de çok inceydi...şimdi bacağımın bir kısım yerlerinde tüy çıkmıyor ki daha 1 ay oldu başlayalı...ağdadan çok farklı bir iz olmuyor o da zaten 1 gün sürüyor,yara,yanık ve kabuk zaten olmadı...eczanelerde sporcuların sakatlanmalarında uygulanan bir sprey var adını hatırlamıyorum ancak mavi kapaklı bir sprey,her ihtimale karşı ondan aldım canım yanacak gibi olursa ondan sıkıp bir kaç dakikalık uyuşukluk sağlıyor zaten sonra da alışmış oluyor o bölge ve canım acımıyor, solaryuma da girdim,güneşe de çıktım, duşumu da alıyorum ve hiçbir sorun yaşamadım sanırım en fazla 1 ay içinde tüylerin tamamı sarı olacak,şu anda bile bazı tüyler köksüz şekilde düşüyor...

Arkadaşlar mecidiyeköy okmeydanı veya beşiktaş ta önerebileceginiz igneli epilasyon yapan bir yer varmı ?

ArkadaŞlar kımseye lazer epılasyonu tavsıye etmem defalarca yaptırmama raĞmen hıÇ bı sonuÇ alamadıĞım gıbı daha da beter oldu her yerım ve ÜstÜne ÜslÜk bıde cıldım yandı ve sım sıyah yanık ızlerı kaldı bende Üzerınden 5 sene geÇmesıne raĞmen hala o ızler geÇmedı lÜtfen kanmayın-ınanmayın!

Son düzenleme:
iğneli yüzde yüz çözüm müdür ya bide iz kalır diyen çok gerçekten iz kalıyo mu

kızlar ben bşraz evvel 4. seansımı yaptırdım koltukaltıma, sanırım son 2 seansta kesin bitiyo, parmakla sayılacak kadar azalmış ama bende sie birşey sormak istiyorum ankaradaa bikini bölgesinin alt tarafına iğneli yapan biyer varmı bildiğiniz? ben bikini bölgesinede gidiyorumda üstü yapıyo altı yapmıyo, oda çok çok azald alt taraflada uğraşmak istemiyorum , yardımcı olabilecek birileri varmı ?

Arkadaşlar istanbulda igneli eplasyon yaptırabilecegim güvendiginiz bir yer varmı lütfen özelden mesaj atın

iğneli yüzde yüz çözüm müdür ya bide iz kalır diyen çok gerçekten iz kalıyo mu

canım ben seni yanıltmak istemem sonuçta bu işi yapan insanlarda var burda ama gene de kendi deneyimlerimi paylaşmak isterim seninle...
çenemdeki bir kaç kılı bu yaz sıcağında iğneli epilasyonla hallettim sayılır üstelik 4 seans falan sürdü tek dikkat ettiğim şey güneşe çıkmadan önce güneş koruyucu sürmek ve ellememekti..özellikle yüz bölgesi en sıkıntı yaratan bölgeymiş ve bende bembeyaz ve hassas bir tene sahibim bunu da belirteyim...

kızlar ben bşraz evvel 4. seansımı yaptırdım koltukaltıma, sanırım son 2 seansta kesin bitiyo, parmakla sayılacak kadar azalmış ama bende sie birşey sormak istiyorum ankaradaa bikini bölgesinin alt tarafına iğneli yapan biyer varmı bildiğiniz? ben bikini bölgesinede gidiyorumda üstü yapıyo altı yapmıyo, oda çok çok azald alt taraflada uğraşmak istemiyorum , yardımcı olabilecek birileri varmı ?

arkadaşlar lütfen birileri yardımcı olsun ankarada bildiğiniz güvenilir yerleri paylaşalım hep birlikte..

ankarada iğneli epilasyon yaptırıp memmun kalanınız varsa lutfen özelden yazsın kafayı yemek uzereyım yuzum berbat oldu lazerden

8 ay önce olsa gel bana derdim ama..Sanırım Ankara da uzman bulmanız biraz zor olacak. Kendim araştırmadım ama hizmet sunduğum 7 yıl boyunca da inanın iğneli epilasyon konusunda övgüyle bahsedilen bir güzellik salonu duymadım. Orada ki dostlarım ızmir e yolu düştüklerinde buluyorlar hala beni.. hay allah utandım ya sanki reklamımı yapıyormuşum gibi oldu ama gerçek ne yapayım:)

akımı tüylerin yapısına göre ayarladılar ben de ilk gittiğimde yüksek akım verildi 2.de tüylerin bir çoğu sarıydı diğerleri de çok inceydi...şimdi bacağımın bir kısım yerlerinde tüy çıkmıyor ki daha 1 ay oldu başlayalı...ağdadan çok farklı bir iz olmuyor o da zaten 1 gün sürüyor,yara,yanık ve kabuk zaten olmadı...eczanelerde sporcuların sakatlanmalarında uygulanan bir sprey var adını hatırlamıyorum ancak mavi kapaklı bir sprey,her ihtimale karşı ondan aldım canım yanacak gibi olursa ondan sıkıp bir kaç dakikalık uyuşukluk sağlıyor zaten sonra da alışmış oluyor o bölge ve canım acımıyor, solaryuma da girdim,güneşe de çıktım, duşumu da alıyorum ve hiçbir sorun yaşamadım sanırım en fazla 1 ay içinde tüylerin tamamı sarı olacak,şu anda bile bazı tüyler köksüz şekilde düşüyor...
benim merak ettiğim acısız olan hangi cihaz türü

selam arkadaşlar ben iğneli epilasyoncu olarak sizlerin sorularına yanıt vere bilirim sormak istediğiniz sorularınızı benim le paylaşabilirsiniz nerelere yapılır kimlere yapılmaz bütün sorularınıza yanıt verebilim sizlere yardımcı olmayı çok isterim lütfen doğru yerleri araştırırken daha dikkatli olun size ilk tavsiyem bu iğneler hakında makinalar hakında yapılacak bölge hakında nasıl acısız olur ne kullan malıyım gibi butün sorularınıza yanıt verebilirim...

elktroliz(yavaş akım),
termoliz(hızlı akım),
blend(karma akım)
acı en az olanın hangisi olduğunu cihazın tur ve markasını yazar mısınız bize.teşekkürler.opuyorumnanaktan

mine kardeşim iğneli epilasyonda esas olan cihaz değil uygulayıcının uzmanlığıdır . Bu sebeple yanlış arayışlar içine girmemelisin. Sonuçta bu cihazların hepsi elektrik akımı ile çalışıyor ve kılın kalınlığına , bulunduğu bölgeye göre akım şiddetini ayarlayanda uzmanın kendisi. Uzman yetersiz akım tercih ederse etkisi olmaz, gereğinden fazla akım tercih ederse gereksiz yere fazla acı hissettirir. En son teknoloji yeni cihazla bile uzman olmayan bir kişi en eski cihazla çalışan uzman bir kişiden daha fazla acıya sebep olabilir.

istanbulda etiler reşitpaşa tarafında iğneli epilasyon yaptıran varmı yerini söyleyebilirmi
benim kayın validem yaptırdı 4 5 senedir henüz azaldı yüzündeki çene ve boğazdaki tüyleri fakat 2 farklı yere gitti şimdide gittiği yerler kapatmış nereye gideceğini bilmiyor bilen varsa yazın lütfen....

a.s.Arkadaşlar merhaba hepinize, ben de iğneli yaptıranlardanım önemli bi şey sormak istedim. İğneliye gidiyoruz, zamanla tüyler azalıyor ve bir kıl ortalama 4 seferde filan tamamen yok oluyor, yani benim bildiklerm ve deneyimlerm böle ama kafam karıştı son günlerde. Böyle değilde tek uygulamada uygulama yapılan tümm tüylerin bir daha çıkmadığını duydum ve çok şaşırdım. Yani tek seansda uygulama yapılan tüyler bir daha çıkmaz gibi. Ben mi hep yanlış uygulama yaptırdım nedir ne diildr fikirlernizi paylaşırsanız çok sevinirimm. Şimdiden teşekkürler =)

kızlar ben kaşlarım için iğneli epilasyona gidiyorum üç seans gittim. çok acıyor benim sizlere sorum şu: ilk iki seansı yapan kişi izinliydi üçüncüsünü başka birisi yaptı. ilk iki seansta hep kıl köklerine battığı zaman kırılma sesine benzer sesler geliyordu. son seansata birkaç kere böyle hissettim başka da birşey hissetmedim ağrı dışında. acaba hangisi yanlış bir uygulama yaptı. bilgisi olanlar lütfen cevap yazın cuma günü yine gideceğim ve bilmem lazım.

Değerli evzel iğneli epilasyon konusunda 23 yıllık bir uzman olarak soruna yanıtım şu olacak. Kaş ya da diğer bir bölge farketmez , Uygulama anında kırılma sesine benzer bir ses gelmesi olmaz ancak eğer uygulayıcı doğru bir işlem yaptıysa kıl büyüklüğüne göre ayarladığı akım şiddetine ve senin o günki vücut hassasiyetine göre bir acı hissedersin, ancak akım verme işleminin hemen akabinde cımbız ile uygulama yapılan kılın alınışını hiç hissetmemen gerekir. Eğer cımbız ile alınmayı hissedersen işlem doğru olarak uygulanmamış demektir. sağlıklı günler dileklerimle.

X