İğneli Epilasyon Iğneli Epilasyon Yaptiranlarin Paylasim Alani

Eğer işlem doğru yapılsaydı tek seansta biterdi. Max 2 seansta 4 adet kılın bitmesi lazım o da maksimum. Muhtemelen iğneyi kıl köküne doğru açı ve doğru miktarda sokmuyor. Bence iyice araştırarak başka bir merkeze bakın
Ben bıyık bölgeme 4 tur yaptırdım hiç azalma olmadı. Haliyle tur süreside turlar arasındaki zaman aralığıda değişmedi aynı.Dört turda en az yüzde 30-40 bir azalma olması gerekirdi diye düşünüyorum. Yanlışmı düşünüyorum

Ben yaptırdım. Çok da net hatırlayamıyorum ama sanırım 1 seansı 2'ye bölerek, önce bir kısmını sonra diğer kısmını yaptırmıştım. Tek seferde tamamını aldırırsam dayanamam diye yani. Daha sonra biraz azalma olduğunu düşünüyorum ama tekrar gitmedim. Önce diğer yerleri bitireyim sonra enseye yaptırırım dedim. Şu an kol, bacak, göğüs ucu çevresi yaptırıyorum bittiğinde göbek düşünüyorum, belki ense de olabilir. Ben uyuşturucu krem sürmüştüm enseye giderken. Epicream miydi neydi öyle bir adı vardı küçük beyaz bir tüp içinde. Kremli yerler acımamıştı ama kremin gelmediği yerlerde tam kemiğimin üstü çok acımıştı.

İğnelinin kesin çözüm olduğunu düşünüyorum. Koltukaltına ve bikini bölgesine lazere gitmiştim (yaklaşık 4-5 yıl önceydi sanırım) fayda gördüm ama son zamanlarda bikini bölgesinde artış var biraz. Hep jiletle aldım kalanları tam bitmemişti çünkü. Koltukaltımda öyle bir sorun yok çok şükür ama bikiniye de belki iğneliye giderim diyorum.
merhaba göğüs ve göbek bölgesi çok acıyor mu krem sürüyor musunuz

Merhaba kızlar ben de 2 aydır falan favori bölgesi için iğneli epilasyona gidiyorum fakat yüzümde mınık mınık iğne izleri var elmacık kemıgıne yakın yerler hafıf cukurumsu gıbı zamanla geçer mi bu izler böyle bir durum yaşayan oldumu baya psikolojimi bozdu :KK43:

hangi krem acaba,bir de iğnelide göbek işe yaradı mı saprano buz lazer mi yoksa iğneli mi yapsam çok kararsızım.
Adı epi cream miydi neydi küçük beyaz bir tüp. Göbeği galiba bir kere yaptırdım çok hatırlayamıyorum, az da olsa işe yaradı tek sefer bile ama önce diğer yerleri bitirme kararı aldım devam etmedim, pandemi sebebiyle de hala gidemedim.

Adı epi cream miydi neydi küçük beyaz bir tüp. Göbeği galiba bir kere yaptırdım çok hatırlayamıyorum, az da olsa işe yaradı tek sefer bile ama önce diğer yerleri bitirme kararı aldım devam etmedim, pandemi sebebiyle de hala gidemedim.
evet ben de şu an gidemiyorum maalesef böyle durmak zorundayım bir ay, teşekkürler tavsiye için

Ben de burdan antalyalıları uyarmak istedim geçenlerde auraform adında bi yere gittim bi apartmanda kendini doktor diye tanıtan estetisyen bayanın resmen 4 tl dakikası 4 tl dediği işlem 1saat konuşmanın sonunda 5 TLye çıktı ne hikmetse ve Şeyda Hanım durmadan Türkiye'de sadece kendisinin bu işi düzgün yaptığını söyledi durmadan ve başka yerde randevum vardı ben de iğneli yaptırıp gitmişti randevuya bana keskin bir dille yapamam ben asla sana bu işlemi yapamam seni kovmadığma şükret dedi ayrıca çok kaba davrandı yanımda başka müşteriyle konuşup telefonu kapandıktan sonra yanındaki elemanına bundan da 200 kopardık dedi ben de işlemi yaptırmadım uzunca düşündüm bayan beni işlem yaptırmadığım halde bana kadınlar klubüne kendisi hakkında iyi yorumlar yazmamı istedi ki ben yaptırmadığım bişey için yorum falan yazamam etik değil kendisi buraya fake açıp yazıyor sanırım çünkü işleme giden de pek yok işini iyi yaptığını düşünmüyorum ben sadece merak edip gittim Allahtan kendisine işlem yaptırmamışım kendisi işleme başlayınca benim lazer görmemden dolayı tüylerimin artacağını ilk başlarda böyle olacağını söyledi o anda bana dank etti öyle bişey yok benim zaten tüylerim azaldı ben alternatif bi yer bulunsun diye gittim kendisine de allaha şükür dk klinik maymuna dönmüş yüzümü adam etti onların sayesinde yüzüm insan içine çıkılır hale geldi yani diyeceğim o ki mağduriyetinizi kullanan insanlara prim vermeyin arkadaşlar.
Ah keske ben de bu yorumlari okusaydim 2021 de dk sini 8 tl ye cikardi. Auraform adli yeri ben de kimseye onermem resmen paramla rezil oldum 2500 tl vermeme ragmen koltuk altimda hic azalma olmadi. Fake hesap acip kendine yorum yaptiriyor bence esine dostuna da soyluyor. Siz de gidip magdur olmayin arkadaslar.

Merhaba kızlar.iğneli sonrası kollarda kahve kırmızı lekelerim 2 ay oldu geçmedi? Basına gelen var mı acaba

Ben 3 aydır yüz bölgeme başladım ..her hafta 40 dk çalışılıyor işlem görmemiş olmasına rağmen oldukça yoğun..3.ayımdayım biraz farketti sanki uzmanım ince ve kısa olanları almıyor zaten tamemen temizlenmesine karşı ..cildin ayvacık tüylerde ihtiyacı var diyor.dün gittim en son artık 2 haftaya çıkaralım seans aralığını dedi .ilk seanslarda da canım çok yandı ama şuan fazla yanmıyor kökler inceldi diyor uzmanım..buna rağmen apranax ford içip anestol krem sürüp gidiyorum ..uzmanıma görede gelişme ve azalma var .Yanlız en önemli nokta sürekli güneş koruyucu kullanıyorum iz leke vs.olmaması için.çok şükür şimdilik yok.umarım önümüzdeki yaza bitmiş olur.
Tecrübelerim bu yönde gelişmeleri paylaşırım

Ben Epifirst Nagehan gittim hiç memnun kalmadım kesinlikle önermiyorum. İzlerini geçirene kadar çok fazla uğraştım. Ki birkaç tane beyaz beyaz yanık izleri hala var.

Merhaba,

Başıma bu sefer de başka bi dert açtım, araştırma bahanesiyle de yıllar sonra foruma girdim, boş durmayım bu süreçte edindiğim tecrubeleri de paylaşayım dedim.

Birkaç ay once kolumdaki tüyler açık renkli olduğu için iğneli epilasyona başladım Istanbulda.
Madde madde özetleyecek olursak;

*Kesin çözümmü ?? Evet
*Ekonomik mi ? Yapan kişini dk ücretine, elinin çabukluğuna ve kıl yoğunluguza gore değişir.. Bunu hesap edin mutlaka..
*Açıyor mu ?? Benim acı eşiğim yüksek, kalın bölgelerde etkilenmedim pek ama özellikle kemiğe yakın yerlerde durum değişiyor Dikkat!!
Ne kadara, nerde yaptırdım ? İstanbulda bir evde dk sı 1 liraya yaptırdım.
Memnun muyum ? Artı ve eksileri var diyelim.

Artısı
+Kesin çözüm
Eksisi
-Tüylerim açık renk olsada yoğun olduğu için tahminimden dah uzun sürdü ve daha pahalıya geldi (ki ben ekonomik bir yere gitmeme ragmen)
-Zayıf olan tüylerin güçlenerek hiç ortada yokken coşkulu bi şekilde çıkması da süreci uzattı, bunu da mutlaka göz önünde bulundurun.
-Tenimde koyu renk izler kaldı, bronzlaşınca geçecektir vücudumu tanıyorum. Bu herkeste böyle olacak diye bir şey yok benim yapımdan da kaynaklı fakat kış dönemi yaptırmakta fayda var.
-İşlem sonrası kolum şişti ve nokta nokta yaralar oldu, etraftan gelecek sorulara hazırlıklı olun.
-Saatlerce sürüyor benim gibi çalışanlar için zor ve sıkıcı.
Tam olarak bitmedi tüy gibi olanları yapan kişi içinde görülmesi zor ama artık onlar da benim gözüme batıyor.

Velhasıl kadınlar alemi olarak rahatsızız :-) ama durur muyuz bence hayır.
Aklıma gelenler bunlar, merak ettiğiniz noktaları msj atarsınız. Foruma girersem cevaplarım :-)
Sevgiler..
Çok uzun zaman olmuş ama, teninizde koyu renk izler kalmıştı onlar geçici mi kalıcı mı oldu? Bronzlaşınca vs

UMAYUMA çok iyi bir yerde yaptırırsan iz kalmıyo bende mersinde sadece iğneli epilasyon yapan ve bu işi 30 yıldır yapan bi yerde yaptırıyorum hiç bi iz yok.ama bi ara mersin dışında bir şehirdeydim kıllar da uzadığı için mecburen yaptırdım orda biraz iz kaldı ama koltuk altında kaldı bu iz.ben çene ve göğüs ucunuda yaptırıyorum ama aklınız varsa koltuk altını yaptırmayın çok acıyo bi de pahallı oluyor lazerde daha erken bitiyormuş
ama yüzünüze kesinlikle iğneli epilasyon yaptırın tabi ki göğüs ucuna sırtınıza falan da iğneli yaptırın.
mine -22 kol için paket programının ücreti ne kadar bi de çok acır gibime geliyo. hiç denedin mi
NERDE MERSİNDE LÜTFEN ÇOK İHYİYACIM VAR

UMAYUMA çok iyi bir yerde yaptırırsan iz kalmıyo bende mersinde sadece iğneli epilasyon yapan ve bu işi 30 yıldır yapan bi yerde yaptırıyorum hiç bi iz yok.ama bi ara mersin dışında bir şehirdeydim kıllar da uzadığı için mecburen yaptırdım orda biraz iz kaldı ama koltuk altında kaldı bu iz.ben çene ve göğüs ucunuda yaptırıyorum ama aklınız varsa koltuk altını yaptırmayın çok acıyo bi de pahallı oluyor lazerde daha erken bitiyormuş
ama yüzünüze kesinlikle iğneli epilasyon yaptırın tabi ki göğüs ucuna sırtınıza falan da iğneli yaptırın.
mine -22 kol için paket programının ücreti ne kadar bi de çok acır gibime geliyo. hiç denedin mi
neresi acaba

X