İğneli Epilasyon Iğneli Epilasyon Yaptiranlarin Paylasim Alani

kanarya,sonuçtan memnunsun sanırım kaçıncı senastasın,ne kadardır gidiyorsun? ayrıca sonuç derken uygulama evresimi,yoksa gerçekten sonuç mu...(yani artık çıkmıyor mu) sürekli aynı akımdamı çalışıldı,ortalama nekadar aralıklarla gidiyorsunuz acaba?

cerenicious özelden mesaj gönderemiyorum henüz :) Ben memnun kaldim, favorilerim neredeyse bitti...Cene bölgemdeki tuyler yillardan beri cekildigi icin kil kokleri guclenmis, azalma oldu fakat ciddi bir azalma yaza dogru bekleniyor...Sen memnun kaldin mi?

yaa ben şimdi iğneliden çıktım kız sadece kolaltıma yaptı yüzüne yapmam iz kalır yaz gelio dedi.lazerde yaptırmak istemiyorum mahvettiler beni napcam ben yaa:KK43:((

Benim 3 haftayı daha yeni geçti başlamam canım daha anlayamadım bi de son seansım yakındı su an tüy yok yüzümde haliyle :) Uzmanım yaza kadar %70lik bi azalma sağlarız demişti bakalım nası olucak, benim tüylerim lazerden sirlerden sonra baya coştu inşallah sonuca ulaşırız hepimiz en kısa zamanda.

kujum müge epilasyon nerede acaba,fiyatları nasıl ve en önemlisi buraya nasıl karar verdi taa oralardan,tavsiyemiii?

nette araştıtırken münevver epilasyonada bi göz attım,izmir inönü caddesi,ameerikan koleji karşısında iyi bir yere benziyor,ben murat birinciye gidiyorum,3.seansa gitmem için önce yüz için;cildimin toparlanması gerek sanırım,burada dk.sı 1.50 kuruş,seans sürelerim daha başlangıç olduğu için uzun sürüyor,1 saat =90 lira.
ama belki bana da nakit indirimi yaparlar,yoksa başka tavsiyeyle başka arayışlara gireceğim:)

daha öncede bahsettiğim gibi cihazların akımında uygulama değişikliği oluyor,derecelerde değişiklik yapıldığı gibi...blend ;flash, termoliz ve elektroliz,hepsinin etkisi farklı ve sonucu süreyi dahi etkiliyormuş,neler tavsiye ediliyor ve siz ne yaptırıyorsunuz? çok merak edilesi bence...
ayrıca senslarda hep aynı akım mı veriliyor,yoksa artması mı gerek,yapılırken takip edip soruyormusunuz?bence çok önemli...

kızlar gecen hafta cumartesı ıgnelı epılasyona çene cene altı favorılerr ılk defa gttım basta cok kızardı ama toparladı ıkı uc gune cenemde ıkı uc sıvılce var okdr sımdı ben memnun kaldım daha oncede gıtmıstım favorılerıme bı kac kere ama devam edemedım maddı acıdan o kdarda bıle faydasını gormustum bıtsın bu kıllarrrrrrrrrrr

arkadaşlar Gül Hanım sizden önce de yapıyordu bunu. kendi nicki engellendi reklam yaptığı için, başka nicklerle burda müşteri gibi yazıyor. ben de gülerek takip ediyorum kendisini. o kadar iyi bir uzmansa bu davranışlar komik kaçıyor biraz

koltuklatına lazerden sonra çıkan ince tüylere iğneli yaptıran varmı arkdşlr varsa nasıl oluyo acı hissediyomusunz ve kalanları bitiriyormu merak ediyorumm???

arkadaşlar ben bıyık ve çene olarak başladım igneli epilasyona.sonuç çok güzel.şimdi tüm vücuduma başladık.herkesin mutlaka yaptırması lazım bence...eger bilgi almak isteyen arkadaşlar olursa buradan bilgi verebilirim.özele yazamıyorum çünki...

Telefon numarası yasak

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhabalar diğer uzun konular gibi bu konuda da sıkıntısı çok olanlar bayaca bir yorum yapmışlar belli bir noktadan sonra konu dışına taşılıp tartışma yönüne geçmiş ama çok büyün bir sorun çıkmamış çok şükür.ben de daha önce sarı tüylerden kurtulmak istiyorum diye bir başlık açmıştım ve çok yazan olmasa da bir dr.umuz yardımcı olmaya çalışmıştı ben bir süre ara vermek zorunda kaldığımdan ilgilenememiştim.uzun araştırmalar sonucu benim beyaza yakın sarı tüylerimden ancak iğneli epilasyonla azaltabilir ya da kurtulabilirmişim.bu sebeple bir arkadaşım Ayten hanımı tavsiye etmişti Taksim'deymiş kendisi (ve çok tavsiye edildi çevremdekiler tar.dan) bir de bir güzellik merkezinden Aysel hanım diye birine yönlendirildim.ikisinin de telefonları mevcut,yaz yaklaşıyor sanırım ertelemek zorunda kalacağım çünkü yaz dönemi sakıncalı olabilir hele ki benim bıyık bölgem öyle iğrenç bir hassaslıkta ki elimde dokunduğumda bile sivilce ve uçuk çıkabiliyor.diğer bölgede çıkarsa çıksın sorun değil ama yüz çok önemli.Ayten hanım bana iğne ücreti olarak 20 tl.dedi ve dakikası 1.30 tl olarak iletti. Zeynep hanım da bana çok yakın onunkini de hesapladığımızda 1.15tlye denk geliyor iğne ücretini de 15 tl civarı iletmişler. (lütfen benim yazdığıma bahar hanım bişey söylemesin çünkü Gül hanım ne kadar iyi olursa olsun bakırköy bana çok uzak) oraya gidişim 2-3 vesait. o sebeple asla düşünemem.Ayten hanım ve Zeynep hanımla yüzyüze görüşme sonrası kararımı vermek istiyorum ama açıkçası korkum yara oluşması ve leke kalması cidden cildim aşırı hassas.acı vs.sorun değil ama sonrasından çok korkuyorum..

bir de ben bu iğne olayını hiç anlamadım 20 tlyi 1 kere vereceğiz ama kaç kez kullanacağız?tekrar tekrar 20 tl iğne ücreti mi veriliyor?bilen anlatsın nolur?bir de benim diz üstü bacak ve yüz bölgemde tüyler çok ince ve fazla, koltuk altı,bikini bölgesi,alt bacak kısmındakiler de biraz daha koyu ve fazlalar.ve hepsinden kurtulmak istiyorum.çok uzun sürer mi komplesi???

Ben gittiğim uzmana bir defa 15 lira ödedim iğne için. ığne bozuldukça o değiştiriyor ama her seferinde bir daha ödemiyorum.
ınce tüyler çok daha çabuk bitiyor kökleri zayıf olduğu için. Benim mesela kollarımdakiler inceydi oldukça ve 2 seansta baya azaldı, 3.den ya da 4.den sonra bir daha yaptırmama gerek kalmaz. Kalınlar kökleri daha kuvvetli olduğu için daha uzun sürebiliyor. Bir de vücudun her bölgesinin cevap vermesi farklı olabiliyormuş. Mesela yüzün tamamen bitmesi 1 seneyi buluyor hani sıfır tüy kalması. Ama bacak konusunda filan bir fikrim yok pek.

Merhabalar diğer uzun konular gibi bu konuda da sıkıntısı çok olanlar bayaca bir yorum yapmışlar belli bir noktadan sonra konu dışına taşılıp tartışma yönüne geçmiş ama çok büyün bir sorun çıkmamış çok şükür.ben de daha önce sarı tüylerden kurtulmak istiyorum diye bir başlık açmıştım ve çok yazan olmasa da bir dr.umuz yardımcı olmaya çalışmıştı ben bir süre ara vermek zorunda kaldığımdan ilgilenememiştim.uzun araştırmalar sonucu benim beyaza yakın sarı tüylerimden ancak iğneli epilasyonla azaltabilir ya da kurtulabilirmişim.bu sebeple bir arkadaşım Ayten hanımı tavsiye etmişti Taksim'deymiş kendisi (ve çok tavsiye edildi çevremdekiler tar.dan) bir de bir güzellik merkezinden Aysel hanım diye birine yönlendirildim.ikisinin de telefonları mevcut,yaz yaklaşıyor sanırım ertelemek zorunda kalacağım çünkü yaz dönemi sakıncalı olabilir hele ki benim bıyık bölgem öyle iğrenç bir hassaslıkta ki elimde dokunduğumda bile sivilce ve uçuk çıkabiliyor.diğer bölgede çıkarsa çıksın sorun değil ama yüz çok önemli.Ayten hanım bana iğne ücreti olarak 20 tl.dedi ve dakikası 1.30 tl olarak iletti. Zeynep hanım da bana çok yakın onunkini de hesapladığımızda 1.15tlye denk geliyor iğne ücretini de 15 tl civarı iletmişler. (lütfen benim yazdığıma bahar hanım bişey söylemesin çünkü Gül hanım ne kadar iyi olursa olsun bakırköy bana çok uzak) oraya gidişim 2-3 vesait. o sebeple asla düşünemem.Ayten hanım ve Zeynep hanımla yüzyüze görüşme sonrası kararımı vermek istiyorum ama açıkçası korkum yara oluşması ve leke kalması cidden cildim aşırı hassas.acı vs.sorun değil ama sonrasından çok korkuyorum..

bir de ben bu iğne olayını hiç anlamadım 20 tlyi 1 kere vereceğiz ama kaç kez kullanacağız?tekrar tekrar 20 tl iğne ücreti mi veriliyor?bilen anlatsın nolur?bir de benim diz üstü bacak ve yüz bölgemde tüyler çok ince ve fazla, koltuk altı,bikini bölgesi,alt bacak kısmındakiler de biraz daha koyu ve fazlalar.ve hepsinden kurtulmak istiyorum.çok uzun sürer mi komplesi???
slm.ben gül hanıma gidiyorum.tüm vücudu bi tur bitirdik 2.turda kıllar tüy gibi çıktı.zannedersem çok uzun sürmeyecek yaza kadar bitmiş olacak seansım.zaten bitmesede yaz boyu yapılabilirmiş.iz leke klamasının sebebi ciltte yanıkların oluşmasından dolayı leke kalıyor.ama gül hanım işinin ehli oldugu için iz,kabuk ve leke sorubu yaşamadım.ayrıca ............caddesinde çok güzel bir salonda hizmet vermektedir.epilasyonun dakikasını gül hanım 1tl ye yapıyor.saati 6otlye geliyor.dakika aşımında ise 15-20dakika farkı bile almıyor.igne igne parasıdan daha önce5tl alırken şimdi ücret almıyor.kullandıgı igne ise velona altın igne.bunları özellikle araştırarak gittim.çünki burda bir çok yorum var.insanın kafası karışıyor.benimde cildim çok hassas beyaz tenliyim.kendi kullandıgı özel solisyonda cildi sakinleştiriyor.2 saat sonra kızarıklık bile kalmıyor.benimde kıllarım güçlüydü.ilk seansta gelmekte zorlandı.2.seansta çok kolay geldi tüyler.çok kaliteli bir yerde hizmet vermektedir.çünki ben hijyene çok önem veriyorum.............bu numaradan ulaşabilirsiniz.:)

Bu mesaj telefon numarası verildiği için kısmi olarak silinmiştir.

Son düzenleyen: Moderatör:
ya kızlar bıyık bölgesine düşünüyorum ama bu mevsim de başlanır mı,leke falan yapar mı yaaa:KK43:

Değerli niltt eğer bıyık bölgeniz şimdi uygulama yaptırmaya müsait seviyede uzun ise hiç tereddüt etmeden başlamanızı öneririm. İğneli epilasyon uygulamasından sonra güneşten kaçınılmasını öneriyoruz tabii ama bu gün ışığından uzak durun anlamında değil. iyi akşamlar diliyorum.

Gül hanım Bakırköy'de mi Bağdat Cad.de mi? ya da bu Gül hanımlar farklı mı?kafam karıştı..Bağdat cad.de uzak.yol parası ile aynı denk geliyor zaten.Zeynep hanım ve Ayten hanım için de söylenenler çok iyi.bu sebeple kriterim bana yakınlığı olacaktır.

kanarya ben dün yazımı yazmadan önce de vermiş olduğunuz noyu aradım ama tel.kapalıydı.

Değerli niltt eğer bıyık bölgeniz şimdi uygulama yaptırmaya müsait seviyede uzun ise hiç tereddüt etmeden başlamanızı öneririm. İğneli epilasyon uygulamasından sonra güneşten kaçınılmasını öneriyoruz tabii ama bu gün ışığından uzak durun anlamında değil. iyi akşamlar diliyorum.

Çok teşekkür ederim bilgileriniz için..yüksek faktörlü koruma kremleri de kullanılabilir herhalde değil mi? o zaman ben haftaya başlayayım iğneli epilasyona...

Gül hanım Bakırköy'de mi Bağdat Cad.de mi? ya da bu Gül hanımlar farklı mı?kafam karıştı..Bağdat cad.de uzak.yol parası ile aynı denk geliyor zaten.Zeynep hanım ve Ayten hanım için de söylenenler çok iyi.bu sebeple kriterim bana yakınlığı olacaktır.

kanarya ben dün yazımı yazmadan önce de vermiş olduğunuz noyu aradım ama tel.kapalıydı.
kızmızılı gül hanım bagdat caddesinde.ben çok memnunum.sadece işini yapıp resmi takılan bir bayan degil ayrıca hoş sohbetli ve sıcak kanlıbirisi.teli açık olması lazım tekrar arayın bence.

kanarya çok sağol,yönlendirmenizle ulaştım kendisine söylediğiniz gibi çok cana yakın,hoş sohbet bir insan.kendisiyle iletişim bilgilerimizi paylaştık en kısa süre içerisinde görüşeceğim.cilt hassaslığım konusunda bilgi verdim o da önce bir deneme yapacağımızı iletti.ben bu siteyi tartışmalar dışında çok seviyorum yaa hangi sorunumla ilgili birşey baksam buluyorum.ne güzel.. sositososito

kanarya çok sağol,yönlendirmenizle ulaştım kendisine söylediğiniz gibi çok cana yakın,hoş sohbet bir insan.kendisiyle iletişim bilgilerimizi paylaştık en kısa süre içerisinde görüşeceğim.cilt hassaslığım konusunda bilgi verdim o da önce bir deneme yapacağımızı iletti.ben bu siteyi tartışmalar dışında çok seviyorum yaa hangi sorunumla ilgili birşey baksam buluyorum.ne güzel.. sositososito
kesinlikle haklısın kırmızılı.aradıgım herşeyi bende bu sitede buluyorum.özellikle saglıkla ilgili şeylerden çok memnun kalıyorum.tabi burda önemli olan reklam yapmadan dogru bilgilerimizi paylaşmak.sonuçta saglıkla ilgili şeyler bunlar.saglıgın şakası olmaz..faydalı olabildiysem ne mutlu:)sonucunu burda konuşuruz yine.görüşmek üzere...:)

X