İğneli Epilasyon Iğneli Epilasyon Yaptiranlarin Paylasim Alani

bu arada neden memnun kalmadığımı merak etmişsiniz ama sizi korkutmak da istemem, ben çok beyaz tenliyim ve sivilce lekem bile geçmez, o yüzen belki sizde o izler kısa zamanda kaybolur, bilmiyorum.. kantaron yağını, madecassolu deneyin siz de, belki farkı görürsünüz hemen.

bişey daha, aysel hanımın sitesinde epilasyon fotoğrafları var, iz yok şişlik yok, bakıp kıyaslayabilirsiniz kendi izleriniz ne şekilde. benimkiler delik deşik falan değil ama iğne ucu boyutunda da olsa ufak kırmızı izler var, hatta bazı yerlerde iğne ucundan büyük kahverengi izler, çünkü bende çok kabuk olmuştu ilk yapıldığında, belki o zamandan kalmadır diyorum. kabuk olmamalı diyenler var, sizde olmuş muydu

turkce_ogrt, sizin göbekte kabuk oluyor muydu, benim mesela çok kabuk yapmıştı, o zamandan beri de pürüzsüz lekesiz falan değil, birkaç ay oldu? sizin izleriniz 3 4 ayda geçmiş, kabuklarınız büyük müydü peki?

Aysel Hanım'ın sitesini bilmiyorum açıkcası.O yüzden karşılaştıramadım.Ben burayı tesadüfen internetten bulmuştum.Ve ızmitte bulabileceğimden pek umudum yoktu.Ama ıstanbula gidip gelmek epilasyon için açıkcası zor geliyor.Ben başlayalı 3 hafta oldu.Ve son randevum geçtiğimiz çarşamba idi.Bende 2.gün kabuklanmalar oldu.Ama bunlar bazı arkadaşların söylediği gibi belli olmayan cinsten değil.Bariz belli oluyor.ılk görüşmeye gittiğimde yüz bölgesine iğneli epilasyon yaptıran iki kişi ile karşılaşmıştım onlarda iz kalma olmamıştı.Ama insan yine de tedirgin oluyor.
Teşekkür ederim ilgi gösterip sorularımı içtenlikle yanıtladığınız için.

Değerli pandora2 ve lsls,
Reklama girer düşüncesi ile önceleri yazmak istemedim ama belki denemek istersiniz diye bir bilgiyi sizinle paylaşmam gerekiyor sanırım. Benim bu mesleği öğrettiğim tek bir kişi var. O kişi ablam ve kendisi bu işi 15 yıldır yapıyor ve şu an Gölcük/Kocaelinde yaşıyor. Eğer ilginizi çekerse bana telefon ile ulaşırsanız size kendisinin iletişim bilgilerini verebilirim. İyi akşamlar diliyorum.

Tabi ki ilgimi çeker. Eğer sakıncası yoksa bahsettiğiniz kişinin iletişim bilgilerini özel mesajla gönderebilirseniz sevinirim. Teşekkür ederim ilginiz için.ıyi akşamlar

arkadaşlar ben zeynep hanıma gittiğimden bahsediyorum burada hep ki kendisinden çok memnunum, konusunda cidden oldukça iyi. Buraya bu foruma girerken kendime uygun uzman arıyordum ve ismi tesadüf eseri bir kez geçmişti zeynep hanımın evime çok yakın kendisi hemen gidip görüştüm sonrada uygulamaya geçtik ve subattan beri de devam ediyorum. Bu arada burada gül hanım isimli bir uzmanın reklamını cok yanlış bi şekilde yapan bazı üyeler vardı ve biçok kişi rahatsz olmuş takışmıştık kendileriyle, ki onların ihraç edilmesini yönetimden bizzat ben istedim. Uzman araştırıyorken ocak ayı gibi gül hanımın sitesine üye olmuştum ve kendisi bugün benimle iletişime geçti, gerçekten çok tatlı bi bayanmış uzun uzun sohbet ettik ben sorular sordum kendisi bi uzman olarak yanıtladı ve bana nelere dikkat etmem gerekir hususunda bilgiler verdi. Konusuna hakim görünüyor (artık uzmanın iyisini kötüsünü anlayabiliyorm:) Bence anadolu yakasında oturanlar gül hanımı avrupa yakasında oturanlar zeynep hanımı tercih edebilirler.. Ben gül hanıma hiç uygulama yaptırmadım dediğim gibi ve kendi uzmanımdan çok da memnunum ama yakınlık uzaklık ulaşım bunlarda önemli kriterler. Zaten her ikisi de aynı makineyi aynı iğneyi kullanıyo yıl olarak aynı tecrübeye sahiplermiş ve her ikiside yenilikleri takip eden haberdar olan bayanlar, bunlara önem veren biri olarak yorumumu yapmak istedim de :)

evet cerenicious ben de o yüzden syntethic nickli arkadaşı mera etmiştim, o da gül hanıma gidip sana zeynep hanımı önermişti, ve ben de o komedinin bitmesinden memnunum. gül hanıma da anadolu yakasında oturanlar gitmeli gerçekten, mesela ben zeynep hanımın olduğu yere gitmeye kalksam izmitten sonra bir sürü vesait demek bu. en azından göztepe yakın, ve ben de ikisiyle de konuştum, ikisi de gayet iyi gözüküyorlar.

Son düzenleme:
evet ben de çok isterim, aysel hanıma ben bütün okuduklarımdan sonra çok güveniyorum. mutlaka ararım, çok teşekkürler.

yok pandora aynı yerden bahsetmiyoruz, bana yengemin önerdiği birisiydi, sizin o dediğniz yeri de ben bilmiyorum, ama zaten izmitte denemek istemiyorum artık. istanbuldaki isimleri deneyeceğim.ya zeynep hanımı ya gül hanımı. aslında ayseepilasyon nickli bayan bu konuda çok iyi ama o izmirde. ve onun kullandığı iğneleri de istanbulda kullnan birini duymadım, o yüzden şimdilik iki seçeneğim var. bi üçüncüsü de taksimde ayten hanımdı, arkadaşım ona gidiyor benim, ama arattırıp sordurttum iğne markasını söylememiş. bacağa da çelik iğne kullanıyormuş, benim de içim rahat etmedi. bu konuda kesin bi fikri olan varsa söyleyebilir ayten hanıma giden ya da çelik iğne iyi mi değil mi bilen.

selam isis dikkat edersen bu forumdaki istanbuldaki uzmanların çoğu velona iğne kullanıyor neden acaba diye bir düşün lütfen ben diğer iğneleride biliyorum ama en iyisi velona bence en iyisi o kararsız kalmışsın hiç kalma velona son sistem makinelerin iğnesi diğer iğneler asla uymaz son sistem makinelere çelik iğne değilde altın iğne kullanırsan daha iyi edersin bence iğneni kendin al derim çünki iğne fiyatları gerçekte çok düşük karar senin .

zaten uzmanlar artık iğne parası almıyor. konuştuğum çoğu kişi öyle diyor, ya da ben uzun saatler gideceğim diye öyle dediler bilmiyorum, ama evet kararsızım iğne markaları ve çeşidi konusunda.

zaten uzmanlar artık iğne parası almıyor. konuştuğum çoğu kişi öyle diyor, ya da ben uzun saatler gideceğim diye öyle dediler bilmiyorum, ama evet kararsızım iğne markaları ve çeşidi konusunda.

genelde alırlar iğne parasını ama başlamadan önce başlıyacağın yere sorarsın iğneyi ücretsizmi verip vermediklerini o zaman almazsın giderken.

bide sunu belirtmek isterim ki makineymis igneymis hepsi bir yere kadar...igneli epilasyon TAMAMEN yapanin uzmanligina bagli bence...ben guzellik uzmani degilim ama bu derdim pek cok sey ogretti bana.cildi delmeden yapabilmek,dogru bir akimla calismak ve akimi kil kokune verebilmek tamamen uzmanlik gerektiren bi olay.cunku dogru yere verilmeyen akim hicbir sekilde tuyleri bitirmio sadece can acisi oluo ve izler iyilesmio...o yuzden gideceginiz uzmani cok iyi belirleyin bence.cunku cildimizde yuzumuzde kalan en ufak bir iz leke bizim hayatimizi mahveder epilasyonculara bisey olmaz onlar paralarini alir islerine bakarlar olan bize olur...

kesinlikle katılıyorum bu sözlerin hepsine, uzman iyi olacak uzman:)

Son düzenleme:
arkadaşlar ben zeynep hanıma gittiğimden bahsediyorum burada hep ki kendisinden çok memnunum, konusunda cidden oldukça iyi. Buraya bu foruma girerken kendime uygun uzman arıyordum ve ismi tesadüf eseri bir kez geçmişti zeynep hanımın evime çok yakın kendisi hemen gidip görüştüm sonrada uygulamaya geçtik ve subattan beri de devam ediyorum. Bu arada burada gül hanım isimli bir uzmanın reklamını cok yanlış bi şekilde yapan bazı üyeler vardı ve biçok kişi rahatsz olmuş takışmıştık kendileriyle, ki onların ihraç edilmesini yönetimden bizzat ben istedim. Uzman araştırıyorken ocak ayı gibi gül hanımın sitesine üye olmuştum ve kendisi bugün benimle iletişime geçti, gerçekten çok tatlı bi bayanmış uzun uzun sohbet ettik ben sorular sordum kendisi bi uzman olarak yanıtladı ve bana nelere dikkat etmem gerekir hususunda bilgiler verdi. Konusuna hakim görünüyor (artık uzmanın iyisini kötüsünü anlayabiliyorm:) Bence anadolu yakasında oturanlar gül hanımı avrupa yakasında oturanlar zeynep hanımı tercih edebilirler.. Ben gül hanıma hiç uygulama yaptırmadım dediğim gibi ve kendi uzmanımdan çok da memnunum ama yakınlık uzaklık ulaşım bunlarda önemli kriterler. Zaten her ikisi de aynı makineyi aynı iğneyi kullanıyo yıl olarak aynı tecrübeye sahiplermiş ve her ikiside yenilikleri takip eden haberdar olan bayanlar, bunlara önem veren biri olarak yorumumu yapmak istedim de :)

çok sevindim böyle düşünmene ben deboshayallersmile çünkü ben de gül hanımı böyle hafiye gibi iz sürerek buldum. google da iğneliepilasyon.com yazıp aratsanız bile karşınıza çıkan siteyi aradığınızda yok biz lazer yapıyoruz iğneli epilasyon yapmama kararı aldık bi süre diyorlar. ınternetten bu işi iyi yapan bi uzman bulmak çok zor olmuştu benim için. çok memnunum hem yaptığı işten hem insanlığından hem karakterinden yaklaşımından. hatta diyodum ki ona gül abla seni kimseye tavsiye falan etmiycem önce benim işimi bitir benim işim uzun sonra başka müşteriler alırsın :sm_cool: kısacası onun veya onun yaptığı işi methedenlerin yanlış anlaşılmasına çok üzülmüştüm. ama şu an bunların yazılıyo olması beni sevindirdi gerçekten.

Son düzenleme:
Ben zeynep polat isimli bayana gidiyorum yüzüm için yeri fulya girişine cevahirin yan tarafı, ben memnunum Suicide, zaten forumda coktandır paylaşıoruz bu konuları geçmiş mesajları oku bence

syntestetic vardı ya onu merak ediyorum ben aynı anda başladık epilasyona o gül hanıma gidiyodu, nası acaba azalma hissetmeye başladımı

kirmizili, ayten hanıma gittin mi acaba?

IsIs; Kusura bakmayın 2 haftadır feci halde AÖF sınavına hazırlandığım için hiiç birşeyle ilgilenemedim, gidemedim de maalesef.ama gidip görüştüğümde emin olun görüşme sonrası size ileticem bunu.. :hulya:

IsIs; Kusura bakmayın 2 haftadır feci halde AÖF sınavına hazırlandığım için hiiç birşeyle ilgilenemedim, gidemedim de maalesef.ama gidip görüştüğümde emin olun görüşme sonrası size ileticem bunu.. :hulya:

teşekkürler kirmizili. dediğim gibi ayten hanıma arkadaşım gidiyor, ama iğne markasını söylememiş, çelik kullanıyorum demiş, ben de çok merak ediyorum sen memnun kalacak mısın, benim arkadaşım memnun ama çok kafasına takmıyo kabukları olsa da. bense hiç iz istemiyorum..

X