İğneli Epilasyon Iğneli Epilasyon Yaptiranlarin Paylasim Alani

arkadaşlar bana bi cagre:KK43: tavsiye edebileceginiz bi yer var mıı avrupa yakasında olsun plesa

Arkadslar yorumlarinizi okumadim ama,ben yaklasik 6 yil once kaslarima igneli epilasyon yaptirdim,sonucmu?su an o ignelerin yerinde siyah siyah lekeler var ve ben bu lekelerden oldukca rahatsizim,bir suru krem kullandim bunlari gecirmek icin ama maalesef gecmedi,sizlerdede lekeler olustumu bilmiyorum ama benim cildim hassas biraz o yuzden olmus olabilir.

çok ilginç. herkesin acıya duyarlılığı farklı demek ki. bende lazerin acısına hiç dayanamıyorum. yüzümde favori bölgesi için iğneli yaptırıyorum ama belli belirsiz bir acı oluyor. koltuk altı için lazere gittim ilk defa. çığlık çığlığa tamamlayabildim seansı. ben ağdada bile çok fazla acı hissetmem ama lazere nedense dayanamadım. ikinci seansa nasıl gideceğimi kara kara düşünüyorum.

muhabbet bana özelden nerede yaptırdığını yazar mısın. bende kollarım için düşünüyorum ama alexandrite açık ve cansız tüylerde etkili değilmiş. diode bu tüyler için uygun diye duymuştum. acımıyor madem belki bende giderim. merkezin adını ve telefonunu özelden yazarsan çok sevinirim.

4 seans lazer yaptırdım. %30-40 oranında azalma oldu aslında, ama tamamen sonuca ulaşmak için herlade 5-6 seans daha gitmem gerekicek diye düşünüyorum. yani epey bir masraf olucak sonucta.
iğneli epilasyonun lazere göre fiyatı çok daha ekonomik
bu yüzden iğneliye geçmek aklımın bir köşesinde var. fakat acıyı, hijyeni, hastalık mikroplarını ve leke ihtimalini falan düşününce vazgeçiyorum.
bir de iğnelinin sarı-kumral tüylerde etkisi nedir bilen varmı acaba?

arkadaşlar paylaşmak istedim bugün bi lazer merkeziyle görüştüm e mail yoluyla 3 tür makina kullandıklarını ögrendim neden mi? beni fazlasıyla etkiledi yetkili kişi diyor ki kalın tüyler icin alexander lazer gercekten etkilidir fakat her tüy icin etkili oldugu söylenemez ince tüyler icin diode ve bir alet daha söledi üzgünüm adını unuttum:KK43: yani o kılın yapısına bakıp ona göre alet secimi yapıyorlarmış ben 5 seans bi yere gittim faydasını görmedim 2 seans alexander lazere gittim tuylüremdi incelme oldu ama bu kezde ince tüylere gec etki ediyor tantanası bakalım bu yeri denicem umarım faydasını görürüm

iğneli epilasyonyaptırıyorum şişlide bir yerde. çok memnunum biraz acıyor ama olsun değer...bacaklarımda batıklar vardı çok iyi geömeye başladılar.en çok buna seviniyorumm.

İğneli epilasyon yaptırıpta lekelerinden kurtulamayanlar varmı Canım çok sıkkın kaş ortası ve çeneye iğneli yaptıyıyorum ama leke kaldı sanırım moralim çok bozukkkkk senağlamasenağlama

merhaba arkadaşlar daha öncede defalarca yazdım lazer epilasyona gidipte hem paranızdan hemde sağlığınızdan olmayın asla ve asla kesin çözüm değil azalıyor ama bitmiyor ve uzun vadede lazerin vücuda verdiği zararlar bilinmiyor.genital bölge koltukaltı bacak kaş bıyık hepsi tamamen bitti iğneli epilasyon sayesinde inanılmaz bir rahatlık ve hiç bir şekilde iz kalmadı.tabiki yapan kişinin ustalığı sayesinde kendisi 2.kuşak iğneli epilasyonculardan kursa gidip sertifika alan kişiler hiç bir tecrübeleri olmadan kendilerini epilasyoncu ilan ediyorlar bir çok kişininde sağlığıyla oynuyorlar her seansta azalma olmuyorsa gittiğiniz yeri bırakın lütfen alsa sonuç alamazsınız epilasyonda önemli olan kıl kökünün yönüne doğru iğneyi batırmak o yönde batırılmıyorsa izde kalır sonuçta alamazsınız

eğer delik yoksa lekeler zamanlar gder iz kalmaz benim gittiğim yerde komple bıyığımı almıyordu mesela her gittiğimde azar azar alıyordu böylece ilk 2-3 gündeki kızarıklıklar göze batmıyordu ve bu aydan itibaren yüz bölgesini almıyorlar güneş leke yapar eğer yüz bölgenize başlamadıysanız sonbaharı bekleyin

Ya canımmm selen bende bırakıcam zaten delik yok ama kızarıklık geçtikten sonra kahverengi lekeler kaldı sanki sendede böle bi prblem varmı canım ya kaş ortasına 20 gündür yaptırmıyorum ama kahverengi sanki kına yakmış gebi canım çok sıkkın ya :çok üzgünüm::çok üzgünüm:

ben epilasyonda bir kaç yer denedim sonuç alamadım bunların neticesindede yüzümde kahverengi lekeler oldu özellikle bıyık bölgemde bende izler geçmiycek diye çok korktum ama zamanla geçiyor en az 1 sene geçmesi gerekiyor bol bol krem sür lekeler geçtikten sonrada son gittiğim yere yaptırdım söylediğim gibi bir kaç gün kabuklanmalar oluyor ondan sonrada hiç bir şey kalmıyordu

banada bır kagıt ımzalattılar. koltuk altımı yaptırdım 10 gun oldu kollarımda hafıf felc gecırırsınızya oyle oldu sol kolum hala oyle agrıyo ayrıca cok agrıdı kalb atışlarım bıle hızlandı yaparken bu normalmı

Selen yani kahverengi lekeler geçiyo diymi benim ödüm patladı. Dün epilasyon yaptırdım yere gittim ve onlara dava açıcamı söledim. Onlarda bana 3 ay bekle sonra dava aç dediler çünkü 3 aya kadar o kahverengi lekeler geçicekmiş. İnş. dedim valla geçmezse davayı açıcam. Kızzz moralim çok bozuk kınalı kuzu gibi dolanıyorum ortalkıta :dance: ay bgn formumdayım ya :))

benim ilk yaptırdığım yerde öyle kahverengi lekeler olmuştu hergün aynaya bakıyordum ne zaman geçicek diye bayağı uzun sürdü eğer delikl yoksa lekeler uzun sürüyor ama geçiyor

ben iğneli yi kollarıma yaptırmayı düşünüyorum ama bölge bölge diyorlar . kaç ay alır size göre tamamen kurtulmam ?? lazeremi başvursam diye düşnüüyrum

leylii yaptırmak için kışı bekle sonbaharda başlarsın Güneşten koruman gerekiyo oda zor. Ama hormonların düzenliyse lazer yaptır derim ben.

kızlar bende arkadaşımın iğneliden sonuç almasına tanık olunca karar verdim iğneli epilasyona. favori bölgesi ve çene altı için yaptırmaya başladım mart ayı başında. beyaz ve hassas tenli olduğum için seanstan sonra kızarık ve biraz kabarık geziyorum ama değdi inanın... ilk seansım 45 dk sürmüştü.7 seans gittim bugüne kadar ve %80 azaldı. çok geç çıkıyolar ve en son seansım 11 dk sürdü..acısından da korkmayın ayrıca.ne acılar çekiyoruz biz kadınlar :) ve lazerden farklı olarak avantajı yüz bölgesi olduğu için uzatmak yerine çıktıkça gidip yaptırdım. hatta şu an estetisyenim 1 ay sonrasında bişey kalmıycak gibi diyo. bu biter bitmez koltuk altı için başlıycam... tavsiye ediyorum herkese ama bu mevsimde güneşten koruyabilecekseniz yaptırın..

bende çok düşündüm acaba güneşten korunabilirmiyim diye ama biran önce kurtulmak istediğime karar verdim bu yüzden acilen iğneliye başlamak istiyorum.gerekirse yaz boyunca sadece akşamları dışarı çıkarım :KK70: ama kararlıyım.gamzezy çok teşekkürler yorumun için.lazeri sorduğumda tamamen kurtulmazsın tüylerden dediler.ve sadece yarım kolumu yapabilirlermiş diğer yarım da tüyler çok ince olduğu için.

Kızlar bu forumu baştan sona okudum bende zamanında yüzüme lazer deneyerek az olan tüyleri jilet değdiği için çoğaltmış briydim..Daha sonra iğneliye başladım iğneli sabır varsa gayet güzel bir çözüm tavsiye ederim
Sizden ricam ben şuan anadolu yakasındayım ve bu tarafta işinin ehli olan iyi bir iğneli epilasyoncu arıyorum... tavsiye edebileceğiniz bir yer varsa lütfenn yazarsanız çokkk sevinirim

X