İğneli Epilasyon Iğneli Epilasyon Yaptiranlarin Paylasim Alani

Bu yazının sonrasında bana söz hakkı düşmüş diye görüyorum.Ayten Hanım'a 4.seansına gidecek biri olarak öncelikle Ayten Hanım hiçbir gidişimde bana madecasolu 1 hafta sonra kullanacaksın demedi.2-3 gün normal pudra kullanıyorum sonra madecasolu sürüp günlük yüz pudramı sürüyorum.benim cilt yapımdan dolayı biraz daha uzun sürüyor iyileşme süreci..Bir de canınızın yandığından bahsetmişsinz canınızın yanması normal sonuçta cildinize iğne giriyor.Bunun akımla ilgili olduğunu pek sanmıyorum yani akım az da olsa o iğne girecek çok ta olsa iğne girecek.Emin olun Sizin epilasyon öncesi o kremi kullanmanıza gerek olsaydı Ayten Hanım Sizi uyarırdı.Ben özellikle sordum kullanayım mı diye gayet dayanıklısın dedi.Bence Siz bir süre daha deneyin, eğer kabuklanma çok olursa Ayten hanıma iletin akımı azaltacaktır.Ben ısrarla 2 haftada 1 gitmek istememe rağmen kabul de etmiyor cildim hassas olduğundan ;( sabredicem mecburen..Geçmiş olsun.. karşılaşmak dileğiyle :KK66:

cnm sende kabuk oluyormu peki??bidee kabuklardan sonra böle cildinde kızarıklık veyaa çöküntüler oluşuyormu merak ettimde?senninde cildin hassasmışş çünküü ben mi sorunluuyum anlmadım..yüzüne yaptırıyorsun sende dimi?

cnm sende kabuk oluyormu peki??bidee kabuklardan sonra böle cildinde kızarıklık veyaa çöküntüler oluşuyormu merak ettimde?senninde cildin hassasmışş çünküü ben mi sorunluuyum anlmadım..yüzüne yaptırıyorsun sende dimi?

evet ben de bıyık kısmına yaptırıyorum.kabuklanma ve kızarıklık var ama herhangi bir çöküntü yok çok şükür yapılan yerler belli ilkinden beri ama bunun zamanla geçeceğini Ayten hanımın söylemesi dışında yaptırmış olan birkaç arkadaşımda da gördüm.şöyle ki daha önce kalçadan dize kadar yanan bacağımı madecassol sayesinde yanık izinden kurtulmuş biri olduğumdan önce Ayten hanıma sonra da mad.e güveniyorum.beni pek rahatsız etmiyor kabuklanma kızarıklık..

CERENıCıOUS arkadaşım ben yeni üye olduğum için sana özel msj yollayamıyorum. esterde kimin uygulama yaptığını hatırlıyorsan bana isim verebilir misin cnm gidip görüşeyim..senden acil haber bekliyorum cnmm..

CERENıCıOUS arkadaşım ilgin için çok teşekkür ediyorum cnm.esterde kime uygulama yaptırdığını cnm isim olarak bana verebilir misin ben yeni üye olduğum için özel msj atamıyorum sana şu an.ben de activaya gidiyorum şu an ama yüzümde hep kahverengi leke kaldı yaa napcam bilemiyorum.ayrıca tam da yaptırmadım böyle olunca bi kısmı yapıldı bi kısmı duruyor çok kötü bi görüntü tabi.bana cevap yaz olur mu..senden haber bekliyorum.sağlıcakla kal..

ayyy çok tşk ediyorum cnm yaa..şimdi aradım bilgi aldım evet sonay adı.14 yıldır burada çalışıyorum dedi.gidip yüz yüze görüşecem.artık ne der bilmiyorum yüzümün bu haline.pek cnm sen hangi bölgeyi yaptırdın,ne kadar sürede sonuç aldın.

ben 2 ay kadar gidebildim oraya sonra istanbula döndüğüm için burda devam ettim. Ama iyiydi leke iz gibi sorunlar oluşmuyodu, git görüş uygulama yaptır sonra deneyimlerini paylaşırsın :)

Gitcem yaa :) bakalım inş kurtulurum bu kıllardan tüylerden..deneyimlerimi paylaşırım burada..sen neresindensin malatyanın bu arada cnm.

kızlar bugün gittim bi epilasyon merkeziyle görüştüm benden iğne parası olarak 20ytl istediler. sizce normal mi bu miktar ?

bencede çok ama iğne nemokronsa10mılyon bu normal bi rakam diğerleri 3er milyon

kujum iğnenin ne olduğunu soramadım henüz ama epilasyona gitmeyi düşünüyorum oraya 1 kereliğine şimdilik hani çok desem de fiyatı indireceklerini sanmıyorum ama napıyim burada başka yer yok gidebileceğim burasıda olmazda açıktayım valla kızlar kıllarım ve tüylerimle :)

lütfen şu yaptırdığınınız gerçekten gönül rahatlığıyla önerebileceğiniz bu yerin tel. özelden msj atarsanız çok memnun olurum yüzüm çok kötü yardım bekliyorum

Bu yazının sonrasında bana söz hakkı düşmüş diye görüyorum.Ayten Hanım'a 4.seansına gidecek biri olarak öncelikle Ayten Hanım hiçbir gidişimde bana madecasolu 1 hafta sonra kullanacaksın demedi.2-3 gün normal pudra kullanıyorum sonra madecasolu sürüp günlük yüz pudramı sürüyorum.benim cilt yapımdan dolayı biraz daha uzun sürüyor iyileşme süreci..Bir de canınızın yandığından bahsetmişsinz canınızın yanması normal sonuçta cildinize iğne giriyor.Bunun akımla ilgili olduğunu pek sanmıyorum yani akım az da olsa o iğne girecek çok ta olsa iğne girecek.Emin olun Sizin epilasyon öncesi o kremi kullanmanıza gerek olsaydı Ayten Hanım Sizi uyarırdı.Ben özellikle sordum kullanayım mı diye gayet dayanıklısın dedi.Bence Siz bir süre daha deneyin, eğer kabuklanma çok olursa Ayten hanıma iletin akımı azaltacaktır.Ben ısrarla 2 haftada 1 gitmek istememe rağmen kabul de etmiyor cildim hassas olduğundan ;( sabredicem mecburen..Geçmiş olsun.. karşılaşmak dileğiyle :KK66:

canim biraz gec oldu ama teşekkür ederim cvbin icin. ben gobek ve bel bolgesini yaptiriyorum belki de o yuzden bana farkli önermiş olabilir. 1hafta sonra kullan dedi bana ama ben dayanamadm 3 gun sonra kullanmaya basladim madecassolu 2 haftada gobeğim tamamen iyileşti belimde cok az kabuklar var.canimin yanmasindan sikayetci değilm ben sanirim yanlis anladin. yuksek akim kullanilmis olabilir dedi naz arkadasimiz
o yuzden evet olabilir cunku cok acidi dedim=) beni acidan cok haddinden fazla huylu bi insan olusum zorluyo cok gidiklaniyorum yamulup sekilden sekle giriyorum ayten hnmin eli degdikce=) bana da iyi dayandin demisti gidiklanma harcinde pek gikim cikmadi gecen sefer ama bugun sanrim regl doneminde oldugum icin daha cok aci hissettim. kabuklanmadan yana bi sikayetim yok uygun gördüğü her akimda calissin ayten hnm bence.killardan kurtulalim ve "kalici" iz kalmasin yeter 2-3 haftalik kabuklar pek önemli değil bence. cildin hassassa sabretmen en doğrusu tabi tüylerden kurtulucam derken cildini mahvetmek var işin ucunda allah korusun..
haftasonu bi gün çenesinde piercing, sol kolunda dövme (en dikkat ceken ozelliklerim bunlar=) olan birini görürsen aha da o benimdir muhtemelen=) karsilasmak dilegiyle..

lütfen şu yaptırdığınınız gerçekten gönül rahatlığıyla önerebileceğiniz bu yerin tel. özelden msj atarsanız çok memnun olurum yüzüm çok kötü yardım bekliyorum

gül abbasoğlunada gönül rahatlığıyla gidebilirsiniz bi deneyin derim memnun kalırsınız.

X