İğneli Epilasyon Iğneli Epilasyon Yaptiranlarin Paylasim Alani

ilk etapta ben de o şekilde okumuştum(tüm sayfaları tek tekkk) bidikuur.sonra anladım ki yoğunluk bağdat cad.diyor.o yüzden hiiiç kafa yormadım. ki Gül hanımla tel.de konuştuğumuzda O da bağdat cd.demişti.bu arada ben konusunda benim de bir sorum olacak cımbızla almak tehlikeli mi tüyleri??? ben alıyorum da o yüzden? bayanssulusmile
ooobilmiyorumkismile uygulamaya başlanan bölgelerde hiçbir yöntemle kıla müdahele edilmiyor tatlım bana öyle söylendi. Erkek arkadaşımla onun yakın arkadaşı da benimle aynı yerde elmacık kemiklerinin üstünde çıkan sakallara yaptırıyorlardı, geçen bu iki kafadar bir güzel kırpmışlar makasla:)) Gül hanım çok karşı çıktı bu duruma mesela.

merhaba,özelden mesaj atamadığım için buraya yazmak durumundayım. Bana Gül Hanımın yerini tam olarak tarif edebilirseniz sevinirim. Ben İzmit ten gelicem.veTrenle gelmeyi düşünüyorum.Siz ben de hiç kabuk oluşmadı dediniz.Bu yüzden Gül Hanım ı tercih edicem bende.İzmit te gittiğim yerden bu yüzden memnun kalmadım.İki hafta kabuklarla dolaştım.Sonrasında da kırmızılıklar kaldı cildimde.

Trenden indiğinde direk sağa dönüp aşağı doğru 10 dakika yürümek gerekirmiş. Gül hanım böyle tarif etti bana ben de oraların yabancısıyım aslında. Evimden çıkınca 3 vesait değiştiriyorum:)) :emir_bebek: Gül Abbasoğlu diye google da yazıp aratırsan 0539 ile başlayan numarası çıkıyor, o numaradan Gül hanım a ulaşıp kendisinden öğrenmen daha sağlıklı olur canım:)) inşallah kolay gelirsin.

veee eveeettt ben de artık iğneli epilasyon yaptıranlar kervanına katıldımmm..
normalde bugün gitmem gereken randevuya dün gidince :KK66:) Ayten hanımın müşterisi de hazır gecikmişken beni alıverdi içeri ben de şaşırdım :KK66:) ciyak ciyak bağırmadım (bağıranlar çokmuş) ama canm acıdı tabi gözümden yaş geldii birazz ama başlamış oldukk, 3 hafta sonra tekrar gidicem (yaza yetişir mi ki??) 5-6 seans sürebilir dedi, çünkü yoğun tüy var.inceler daha çok gerçi ama sürer mi acep o kadar? neyse emla alayım mı diye sordum da dayanıklısın sen gerek yok dedi zemuszemus iğnesini yurtdışından getirtiyormuş, marka verse de bulunamaz.yaa ben artık başladım şu saatten sonra gidişata bakarım cildimde sorun olacak mı olmayacak mı diye. azıcık şişlik vardı gece şimdi normal su da değdirmemeye çalıştım,akrobatik hareketlerle kaydirigubbakcemile2 azıcık bi pullanma oldu da henüz kabuk yok, Sizi bilgilendiricem ark.lar.. görüşmek isteyen olursa veririm numarasını Ayten hanımın.Taksim'de çok ta merkezi biyerde.. eee ben de artık kendi epilasyoncumu anlatır dururum olumunekankayizsmile

Ben de düşünüyorum yaptırmayıı. Hatta yarın büyük ihtimalle yaptırcam ama çok korkuyorum. Canım çok mu acıyacak.. Ben dayanamam ki yaaa... Lazer yaptırmıştım ama ona emla sürdüğüm halde zor dayanmıştım acısına.. Buna da mı emla sürsem yaa. En iyisi süreyimm. Kızlar çok mu acıyooo yaa.. Ben faullerime yaptırcam. 10 dk sürer dediler. Dk.75 kuruştan bi seans 7,5 TL. bana çok uygun gibi geldi ama bir de gidenlere sormak lazımmm.. Nasıl sizce şekerleeer...

arkadaşlar aranızda zonguldakta iğneli epilasyon yapan bir uzman var mı bileniniz var mı acaba herhangi bir problem olmadan sonuçlandırabilecek bir uzman ben daha lazere başlamadım çok kararsızım gittiğim doktorda iğneli epilasyon var ama yapma taraftarı değil nd yag lazeri öneriyor sorun olmayacağını söylüyor zonguldak olduğu için sonuç alamayacağımı biliyorum ama tesadüfende olsa biri bildiklerini yazarsa şuara ayrılamayacağım bir şehir mağlesef acaba yardımcı olacak birileri var mı banabilmiyorumkismile

arkadaşlar aranızda zonguldakta iğneli epilasyon yapan bir uzman var mı bileniniz var mı acaba herhangi bir problem olmadan sonuçlandırabilecek bir uzman ben daha lazere başlamadım çok kararsızım gittiğim doktorda iğneli epilasyon var ama yapma taraftarı değil nd yag lazeri öneriyor sorun olmayacağını söylüyor zonguldak olduğu için sonuç alamayacağımı biliyorum ama tesadüfende olsa biri bildiklerini yazarsa şuara ayrılamayacağım bir şehir mağlesef acaba yardımcı olacak birileri var mı banabilmiyorumkismile
hmm:uhm: keşke bir gün de olsa kalma imkanın olan bir yer olsa İstanbul'da. O zaman çok kolay olurdu. Bu arada ben de aslen Kastamonu'luyum:)) Ben İstanbul'da yaşadığım halde emin olabileceğim bir İğneli epilasyon uzmanı bulana kadar akla karayı seçmiştim. Zonguldak ta sanmam ki olsun, baksana İstanbul sözüm ona bir metropol ve kendine özen gösteren bayanlarla dolu bir şehir ama yine de bu iş için birilerini bulmakta zorlanabiliyoruz burada bile. Belki de en kötüsünde günü birlik gelip işini halledip dönersin, yeni yol yapılmıştı Bolu ya kaç saat oldu acaba şimdi ordan burası..CADIARZU

epilasyon sonrası yüzüme su değdirmemem uçuğa sebep oldu ki bu benim kaçınılmaz sonumdu.şimdi bir yandan bıyık bölgesindeki noktacıklı kabuklarla bir yandan da dudağımdaki uçukla uğraşıyorummm. ama gözlemlediğim şöyle bir gerçek var ki, daha önceki yaralarıma oranla noktacık kabuklar öyle hızlı iyileşiyor ki şaşırdım.sonunda tüylerden kurtulacağım ya bunu bilmek bana yetiyorrr..elveda uçuklar diyeceğim günleri bekliyorum sabırsızlıkla boshayallersmile opuyorumnanaktan

kirmizili sen sadece yüz bölgesine mi yaptıracaktın? bu arada özel mesaj atamıyorum, sağol bilgi için.

hmm:uhm: keşke bir gün de olsa kalma imkanın olan bir yer olsa İstanbul'da. O zaman çok kolay olurdu. Bu arada ben de aslen Kastamonu'luyum:)) Ben İstanbul'da yaşadığım halde emin olabileceğim bir İğneli epilasyon uzmanı bulana kadar akla karayı seçmiştim. Zonguldak ta sanmam ki olsun, baksana İstanbul sözüm ona bir metropol ve kendine özen gösteren bayanlarla dolu bir şehir ama yine de bu iş için birilerini bulmakta zorlanabiliyoruz burada bile. Belki de en kötüsünde günü birlik gelip işini halledip dönersin, yeni yol yapılmıştı Bolu ya kaç saat oldu acaba şimdi ordan burası..CADIARZU

keşke olsa canım ama mağlesefsenağlamaevet haklısın çok iyi araştırmalı kesinlikle uzman biri olmalı yapan ama istanbulda bile bu kadar zorken zonguldak da samanlıkda iğne aramak gibi bir şey sanırım bana yardımcı olacak birileri yok galiba kadınlar kulübünde hiç mi zonguldak da yaşayan biri yok acaba iğneli epilasyon yaptırmasa bile sağdan soldan duydukları bir yer felan yok mu hiç kimseninbilmiyorumkismilecanım sözde yol yapılınca 4 saat olacak diyorlardı ama dört buçuk saati bazen beşi bile buluyor ama eskisi gibi altı saat olmasından iyidir heraldebilmiyorumkismile

Değerli juron,
Zonguldakta değil ama ereğli de eski belediye başkanının eşinin bir salonu vardı. Ne derece uzman olduğunu konusunda da bir bilgim yok sadece duymuştum belki faydası olur denemek istersin diye belirtmek istedim. sağlıcakla kal.

Uzmanının Beklazon krem önerdiğini söylemişti bir arkadaş. Ben Madecassol ve Bepanthen merhem kullanıyorum ama besliyor mu tüyleri diye endişe ediyorum. Bu Beklazon'un içeriğini biliyor musunuz, daha doğrusu içinde kortizon var mı acaba?

kirmizili sen sadece yüz bölgesine mi yaptıracaktın? bu arada özel mesaj atamıyorum, sağol bilgi için.

hayır bikini bölgesi de düşünüyorum IsIs.diğer bölgeleri şimdi yapamam, yetişmez dedi Ayten abla.onları ekimde yapacağız.2.gidişte bikini bölgesine de başlayalım diyeceğim..sorun değil,tahmin ettim mesaj atamayacağını ama bilgi bulunsun dedim..ben de madecasol kullanıyorum.dudağımda uçuk çıktı ona da vectavir.

Değerli juron,
Zonguldakta değil ama ereğli de eski belediye başkanının eşinin bir salonu vardı. Ne derece uzman olduğunu konusunda da bir bilgim yok sadece duymuştum belki faydası olur denemek istersin diye belirtmek istedim. sağlıcakla kal.

aysepilasyon zaman ayırıp ilgilendiğiniz için çok teşekkür ederim
ereğli oldukça yakın aslında burda hiç bulamazsam bir ihtimal olabilir çok sağolun

Herkese merhabalar....

Ayşen Hn. merkezinizin adres ve tel nosunu özelden yazabilirseniz çok sevinirim.Görüşmek üzere...

hayır diil. Yazmıstım, daha önce gittiğim istanbulda çok iyiler diye övülen bi merkezin bakırköy subesindeki sahibesi.

merhaba arkadaşlar.ben foruma yeni üye oldum.sizlere bir sorum olacaktı.kollarımın üst kısmında ki tüyler lazerin göremeyeceği kadar ince ama çok yoğunlardı.ben de bunun için iğneli epilasyon yaptırmaya karar verdim ve deneyimli bir uzmana gitmeye başladım.seans sonrası kabuklanma oldu ama bunlar 3 hafta içinde kayboldu.ancak şimdi 4 hafta geçmiş olmasına rağmen kollarımda çok küçük bir sürü sivilce ve kırmızı izler var,cildime dokunduğumda da haliyle pürüzlülük hissediyorum.sizce bu durum normal mi,bu sizvilce ve izlerin geçmesi uzun mu sürer?yoksa bu gittiğim kişinin iyi bir uzman olmadığını mı gösteriyor? iğneli epilasyonu ilk defa yaptırdığım için kararsız kaldım ve tedirginim.deneyimli biri bana bilgi verebilir mi acaba?

Beklazon hakkındaki soruma kimsenin cevabı yok muu :)

selam.bepanthenin uzun süreli kullanımda tüyleri beslediğini duymuştum,ama bir iki hatfa sorun olmaz sanırım.beklazon da kortizon içeren bir kremdir.doktor 2 günden fazla kullanmamam gerektiğini söylemişti;galiba fazla kullanınca enfeksiyon riskini arttırıyor,2 günden sonra bepanthene devam ettirmişti.

X