İğneli Epilasyon Iğneli Epilasyon Yaptiranlarin Paylasim Alani

grissini34 arkadaşım bende bacak için gideceğim .
sen istanbulda nerde gittin. şu an kaçıncı seansın. bide acısı nasıl? koltukaltı gibi azmı acıyor yoksa genital gibi dayanılmaz bir acımı?
benim batıklardan kalma lekeler var bacaklarımda sende böyle bir problem varmıydı?

ben cilt bakım kursuna gittiğimde lazer epilasyona gecmiştik
acı veriyo başka bişi demiyorum :S

Valla Ben Iğneli Yaptirdim Ama Sonuç Alamadim Ve Cok Aci çektim Su An Lazer E Basladim Hayirlisi

kıslar lazerli epilasyon yüzde leke yapıyomuş igneli epilasyonda yüzde yaralar cıkıyomuş ve lazerli epilasyon kesin sonuc vermiyomuş ne yapacagımı şaşıdım yardımcı olurmusunuz ?

bu iğneli epilasyonu yaptırıyor arkadaşım çenesine sakal gbi kılları var.5 . seans olmuş.bitmiyor bi türlü.hani bioder bile kullansa çoktan bitmişti.hem acı çektiriyor hemde leke riski var..

slm kızlar bende tecrübemi paylayaşayım dedim.Geçen sene bende igneli epilasyon yaptırdım.Ayda bir kez bir sene boyunce gittim.Gerçekten acı verici bi işlem ve sabır lazım.Sıkıldım her ay gitmekten sonra bıraktım,gerçekten çok azaldı ama sanki sonradan arttı.İlk başaldığımda bir koltuk altım 1 saat kadar sürüyordu sonra 3-5 dk kadar düştü.Şimdi cıkanları cımbızla almak bile yetiyor .SONUÇ GÜZEL OLUNCA ÇEKİLEN ACIYA DEĞİYOR AMA İYİ DÜŞÜNÜN DERİM :KK66:

meraba arkadaşlar iğneli hakkında bişey sorucam ben bugün başladımda yüz bölgem için,epilasyonu yapan kadın epilasyon iğnesini uzun bir süre kullanabileceğimizi söyledi acaba yanlış mı?bilgilendirirseniz sevinirimm.

6 ayda azalma çok azsa orayı bırakmanı tavsiye ederim.2 sene boyunca çenemdeki bir kaç kıl için iğneli epilasyona gittim bitiremediler daha sonra 6 ay başka bir yere gittim sonuç yine aynı ve en son ayten ablayla tanıştım her sensta azalma oldu ben bile inanamadım umudumu kaybetmek üzereydim çünkü .şu an koltuk altı genital bölge bacak göğüs ucu bıyık ve kaş bitmiş durumda anlayacağınız kıl problemim yok herkese tavsiye ederim ama uzman birine ve bence tek kesin çözüm iğneli epilasyon

yüz bölgesindeki iğne gümüş olduğu için uzun süre kullanılıyor ama vücut yaklaşık 3-4 saatte bir değiştiriliyor

SELENAYHAN CANIM lütfen bana fikir ver :çok üzgünüm:
yazında göğüsucuna yap0tırdığını yaçzmışsın.. bunun göğüse bi zararı olmuyor mu? bende çok rahatsız olyrm göğüs ucu tüylerimden..
zarar lı mı değil mi?
bi yan etkisi var mı? iz vs kalıyor mu?
ya da ilerde emzirmede sorun olur mu?

lütfen bildiklerini paylaş

sevgilerimle:çok üzgünüm:

merhaba arkadaşlar.göğüs ucuna hiç ama hiç bir zararı yok hiç düşünmeden yaptırabilirsiniz diğer bölgelere nazaran acısıda daha az ve çok çabuk sonuç veriyor. tabiki yapan kişide çok önemli herkes kıl köküne giremiyor daha öncede bir kaç yerde yaptırmıştım sonuç alamadım ayten ablada şunu farkettim iğneyi batırırken şekilden şekile giriyor kılın çıkma yönüne göre iğneyi batırıyor artı verilen akımda çok önemli kasık bölgesinde canım çok yanıyordu ne olur az elektirik ver diyordum az elektirik verirsem bitmez senelerce gelip gidersin demişti böyle yapan merkezlerde var çok elektirik verilincede iz kalıyor bunun ayarlamak çok önemli ayten ablayı tavsiye ederim ben çok memnunum zaten burası bir güzellik merkezi değil sadece epilasyo yapılıyor ve erken 1 hafta sonraya randevu alabiliyorsunuz.istanbul dışında olan arkadaşlarada şunu tavsiye ederim rastgele bir merkeze gidip yaptırmayın birisinde kesin sonucu gördüyseniz gidin böyle yerlere senelerce para akıtan insanlar var

merhaba hayrinisangül bütün vucudumu yaptırdım ama hiç bir zaman cıs diye bir ses duymadım seneler önce bir akrabam bıyık bölgesine yaptırmıştı resmen delikler oluşmuştu nasıl bu hale geldin diye sorduğumdada o kadar çok elektirik veriyorduki etimin yandığını hissediyordum cıs diye sesler geliyordu dedi oraya gitmeden önce bir kez daha düşünmeni tavsiye ederim.lazeride sakın düşünme lazerle tamamen bitiren birine rastlamadım artı çok zararlı olduğunu uzun vadede ne gibi sorunlar çıkartıcağının bilinmediğin söyledi doktorum

herkeste aynı korku var iz kalır mı?gerçekten uzman birine yaptırırsanız iz kalmıyor birde iyi bakmak önemli bol bol pudralayıp bir an önce kabukların kuruyup kendiliğinden dökülmesini bekliyin vücutta ilk seanslardan sonraki manzara kötü ama kıllar azaldıkça daha az kabuk oluyor onlarda hemen dökülüyor en hassas bölge bıyık bazıları aylarca kahverengi lekelerle dolaşmak zorunda kalıyor ama benim bıyık bölgemde hiç iz olmadı çünkü gidipte bir kerede hepsini aldırtmadım o zaman çok belli oluyor 15 günde bir gidip çok az aldırıyordum onlarda göze batmıyordu.ama bütün acılara ve o kabuklara değiyor mesele ağda yada sir yaptıran insanların bacaklarına baktığınızda gözenekler belirgindir çok kötü duruyor kıl dönmeleri oluyor çıkartıyorsunuz yara oluyor ömür boyunca uğraşıyorsunuz.epilasyondan sonra o gözenekler kapanıyor cildiniz bebek teni gibi oluyor.

sümer epilasyon taksimde şu an bulamazsan telefon numarasınıda verebilirim

canım içimi rahatlattın Allah razı olsun..
bi sorum daha olacak..
kabuklanma demişsin.. göğüsucundada kabuklanma yaptı mı? yapıyor muy muş? bide göğüsucuna yapılınca izler ne kadar sürede geçiyor ortalama?

bired canım göğüs ucundan kurtulman tüylerinden kaç ayda bitti?

çok teşekkür ediyorum canım...

Ya kızlar bence iğneli yaptırmayın ya da araştırın çok ama çok iyi bi yer bulun. Bakın ben 2 sene önce yüzüme yaptırdım.Halen izleri var. Üstelik gittiğim kadın çok iyiydi sözüm ona. Saatide taaa o zaman 120 YTL'ydi. O yüzden aman dikkat.

göğüs ucundaki kabuklanmalar çok küçüktü belli bile olmuyordu rahatsız edici bir görüntü yok için rahat olsun yanlış hatırlamıyorsam 6 sensta bitmişti ama şu kadar seansta biticek diye kendinizi şartlandırmayın kılın cinsine ve yapan kişiye göre değişiyor.bende hiç bir iz kalmadı ama benim daha önce orada yaptıran arkadaşlarım olmuştu onlardaki sonucu gördükten sonra yaptırmaya karar verdim bide şu var birisinden duyorsunuz ben gidiyorum azaldı iz filanda yok diyorlar hemen başlıyorsunuz kesin çözümü görmedğiniz sürece tamamen bitti ve iz kalmadı diyen olmadıkça başlamayın 120 ytl çok astronomik bir rakam ben en son gittiğimde 60 ytl ydi

herkeze selamlar, iğneli epilasyon hakkında yazılanları okudum biraz korktum açıkçası, ve bende bir hafta önce yeni başladım iğneli epilasyona bakalım neler olucak. sonuçları yazarım...

X