İğneli Epilasyon Iğneli Epilasyon Yaptiranlarin Paylasim Alani

1 haftada tüylerinizin ne kadarı çıktı geri? 15 günden önce pek çıkmamlı diye biliyorum, o bile az bir süre... Ama az bir kısmı atabiliyor.

Daha önce de bu konuda yazmıştım. yüzüm için bulunduğumm ilde bir iğneli epilasyon merkezine gidiyordum.aşırı kabuklanma ve sonrasında oluşan kırmızılıklar sebebiyle başka bir merkez arayışı içindeydim.
Dün Gül Hanım' a gittim.Kendisi burda anlatıldığı gibi çok tatlı,ilgili,samimi ve içten biri.
Ben aslında yukarıda da söylediğim gibi yüzüm için gitmiştim.Yüzümde ki tüyler açık renk ama uzunlar ve ten makyajı yaptığım zaman daha çok göze batıyorlar. Ama Gül Hanım çok açık renk oldukları için kök çıkışlarının görmenin zor olduğunu ve yapmamanın daha hayırlı olacağını söyledi. Ancak benim yüzümde ki tüyler takıntım oldu artık.Her ne kadar sağolsun Gül Hanım kötü görünmediğini söylese de.Obsesif bir biçimde aynaya baktığımda gözüme batıyorlar. nasıl olupta görünür hale getirebilirim kökleri diye düşünmekteyim. Sizin de fikirlerinizi almak istedim. Şimdilik aklıma gelen ya epilasyona girmeden baticon sürmek. ya da şu bronzlaştırıcı kremlerle cildimi koyulaştırıp tüylerden farklı hale getirmek cildimi.
Bu arada de o kadar yol gitmişken göbeğimde ki tüylerden kurtulayım dedim:).Kabuklanma olacak mı ben de merak içindeyim))) Çünkü yüksek akım çalıştı gül hanım. Tüylerim sandığımdan daha dayanıklı imiş.Size de gelişmeleri bildiririm.Bu arada kullandığı solüsyon gerçekten cildi yatıştırıyor.

Daha önce de bu konuda yazmıştım. yüzüm için bulunduğumm ilde bir iğneli epilasyon merkezine gidiyordum.aşırı kabuklanma ve sonrasında oluşan kırmızılıklar sebebiyle başka bir merkez arayışı içindeydim.
Dün Gül Hanım' a gittim.Kendisi burda anlatıldığı gibi çok tatlı,ilgili,samimi ve içten biri.
Ben aslında yukarıda da söylediğim gibi yüzüm için gitmiştim.Yüzümde ki tüyler açık renk ama uzunlar ve ten makyajı yaptığım zaman daha çok göze batıyorlar. Ama Gül Hanım çok açık renk oldukları için kök çıkışlarının görmenin zor olduğunu ve yapmamanın daha hayırlı olacağını söyledi. Ancak benim yüzümde ki tüyler takıntım oldu artık.Her ne kadar sağolsun Gül Hanım kötü görünmediğini söylese de.Obsesif bir biçimde aynaya baktığımda gözüme batıyorlar. nasıl olupta görünür hale getirebilirim kökleri diye düşünmekteyim. Sizin de fikirlerinizi almak istedim. Şimdilik aklıma gelen ya epilasyona girmeden baticon sürmek. ya da şu bronzlaştırıcı kremlerle cildimi koyulaştırıp tüylerden farklı hale getirmek cildimi.
Bu arada de o kadar yol gitmişken göbeğimde ki tüylerden kurtulayım dedim:).Kabuklanma olacak mı ben de merak içindeyim))) Çünkü yüksek akım çalıştı gül hanım. Tüylerim sandığımdan daha dayanıklı imiş.Size de gelişmeleri bildiririm.Bu arada kullandığı solüsyon gerçekten cildi yatıştırıyor.

merhaba pandora.ben de senin gibi uzun süren kabuklar ve kırmızı izler sebebiyle başka bir iğneli epilasyon uzmanı ararken gül hanımla karşılaştım. dün ilk defa kol bölgesinde çalıştık.kabuklanma olmayacak gibi görünüyor, şu an durum çok iyi.iğneli epilasyon gibi işlerin insan sağlığının hiçe sayılarak sadece ticarete dönüştüğü şu zamanda gül hanım gibi uzman biri eğer yüz bölgenin epilasyona uygun olmadığını söylüyorsa ben tavsiyesine uy derim.sonuçta üç kuruş daha fazla kar etmek için sana pembe vaatlerde bulunup işlem de yapabilirdi ama olmaz diyorsa bir bildiği vardır.yüz bölgesi biliyorsun çok hassas bir bölge,vücut gibi de değil,burada çıkan bir aksilik seni daha fazla üzebilir.sen şimdi oraya odaklandığın için hep onu görüyorsun yüzüne bakınca.ama insanlar bizim tek tek tüylerimizi incelemiyor emin ol:) yazını okuyunca ben de deneyimlerimi paylaşmak istedim seninle,inşallah herşey istediğin gibi olur cnm.

lsls sen ne yaptın? aysel hanımın kardeşine gittin mi?

yok pandora daha gidemedim, ama ayten hanıma giden arkadaşım gül hanıma gitti göbeği için. ayten hanımda çok kabuk oluyordu, ama önemsemiyodu o. gül hanıma yaptırdıktn sonra durum nasıl daha bilmiyorum ama biraz onu takip edeceğim ben.

ARKADAŞLARRRRR!!!!
biliyrum başlık bu değil ama dikkat ettim insanların en çok yorum yaptığı ve gözlemlediği başlaık burası bende çareyi buraya yazmakta buldum açıkcası :) benim yüzümde akne rozasea hastalığı var halk dilinde güllenme olarak geçer.ama bu vücutta çıkan gül hastalığı değl o farklı..yüzde çıkıyor bu kızarıklık olarak...eğer burda bu rahatsızlığı geçirmiş yada bilen biri varsa derman olabilirmi bu derdeee yıllardır uğraşıyorumda belki aranızdan biri geçirmş yada akrabası geçirmiştir bana yardımcı olabileecek bir allahın kulu varmı?:KK43:((((

sevgili pandora uzman kişinin dediği gibi çok ince ise tüylerin gerek yok ama anlaşılan o ki sen bunları sorun yapmıssın.böyle ince tüylerin köklerine ulaşabilmeyi kolaylaştıran bir ürün var mürekkep gibi kıl köklerni belirgin hale getiren epilasyondan sonra da kolayca silinip yüzünde leke bırakmıyor.bu ürünü sen bulmakta zorlanabilirsin gül hanım daha kolay ulaşabilir.epilasyon iğne ve epilasyon sonrası ürünleri olan velona marka.

bende güneşten korktuğum için sonbaharda başlamak istiyorum,malum yazın tatil vs.falan olacak..lekeden korkuyorum zaten hafif bi lekem var,iyice koyulaşmasın bari,bakırköy doruk güzellik merkezinden memnun olanlar vardı,hala varlar mı acaba?malum bıyık bölgesi düşündüğüm için...

bende güneşten korktuğum için sonbaharda başlamak istiyorum,malum yazın tatil vs.falan olacak..lekeden korkuyorum zaten hafif bi lekem var,iyice koyulaşmasın bari,bakırköy doruk güzellik merkezinden memnun olanlar vardı,hala varlar mı acaba?malum bıyık bölgesi düşündüğüm için...

merhaba niltt bence hiç korkmana gerek yok çünkü bende yazın bıyıklarımı gül hanıma aldırdım ve hiçbir leke olmadı tatilimi de güzelce geçirdim bu konuda gül abbasoğlu' nu size tavsiye ediyorum rahatlıkla yaptırabilirsin asla leke olmaz

sevgili pandora uzman kişinin dediği gibi çok ince ise tüylerin gerek yok ama anlaşılan o ki sen bunları sorun yapmıssın.böyle ince tüylerin köklerine ulaşabilmeyi kolaylaştıran bir ürün var mürekkep gibi kıl köklerni belirgin hale getiren epilasyondan sonra da kolayca silinip yüzünde leke bırakmıyor.bu ürünü sen bulmakta zorlanabilirsin gül hanım daha kolay ulaşabilir.epilasyon iğne ve epilasyon sonrası ürünleri olan velona marka.

Teşekkür ederim Kircin ilgin için.İnce ama uzun oldukları için takıntı yaptım tüylerimi. Gül Hanıma hemen ileteceğim verdiğin bilgiyi.Tekrar teşekkür ederim

merhaba niltt bence hiç korkmana gerek yok çünkü bende yazın bıyıklarımı gül hanıma aldırdım ve hiçbir leke olmadı tatilimi de güzelce geçirdim bu konuda gül abbasoğlu' nu size tavsiye ediyorum rahatlıkla yaptırabilirsin asla leke olmaz

ya fiyatlar nasıl acaba?seans başı ne alınır?sırf bıyık için...??bi de ben avrupa yakasındayım ya,b.köy den deniz otbüsüyle ancak gidebilirim,kadıköy merkeze yakın mıdır?madem leke olmadı başlayayım bende ay çok güzel bi haber bu teşekkürler...a.s.

şu göezenekleri belirginleştiren sıvı da neymiş öyle? faydası oluyormu acaba,bu konuyu başka konuşan olmamış sanırım...

Gözenekleri belirginleştiren sıvı, sevgili kircin 'ın bana tavsiye ettiği bir epilasyon malzemesi
açık tenli olduğum ve tüylerimde sarı oldukları için köklerinin çıktığı gözeneklerin görülmesi zor oluyordu epilasyon için.
Gül Hanım' a ilettim, kircin ın tavsiyesindeki bilgileri. Araştıracak ve bulabilirse bir sonraki gidişimde deneyeceğiz. Sonuçları burdan paylaşırım.

ya fiyatlar nasıl acaba?seans başı ne alınır?sırf bıyık için...??bi de ben avrupa yakasındayım ya,b.köy den deniz otbüsüyle ancak gidebilirim,kadıköy merkeze yakın mıdır?madem leke olmadı başlayayım bende ay çok güzel bi haber bu teşekkürler...a.s.

Nillt anladığım kadarıyla Gül Hanım ' a gitmeyi düşünüyorsun.Bıyık bölgesi için seans ücreti diye bir şey söyleyemem.Dakika olarak ücretlendiriliyor .Ancak Gül Hanım Fiyat konusunda çok uygun çalışıyor. Dakikası 1 tl .ve hatta bunun üzerindende indirim yaptı bana uzun süre çalışınca cumartesi günü gittiğimde..Şunu söyleyebilirim.Ben Kocaelinden gittim kendisine ve yol ücretini eklediğimde dahi burda ki merkezden daha uyguna geldi bana epilasyon masrafım..Yalnız benim bıyık bölgeme çalışırken,bu bölgeye beş dakikadan fazla çalışmıyorum demişti.Hassas olduğu için çok şişebiliyormuş çünkü daha uzun sürerse..

Son düzenleme:

Sevgili kircin, bu mürekkep gibi olan ürünün tam adını söyleyebilir misin? demiştim.. Biraz aradım nette velomark diye bir ürün buldum. Sanırım aynı ürün.
Sana tekrar çok teşekkür ederim.Ne kadar sevindim anlatamam bu ürünü görünce.

Son düzenleme:
Sevgili kircin, bu mürekkep gibi olan ürünün tam adını söyleyebilir misin? demiştim.. Biraz aradım nette velomark diye bir ürün buldum. Sanırım aynı ürün.
Sana tekrar çok teşekkür ederim.Ne kadar sevindim anlatamam bu ürünü görünce.
ürünün markası velona..firmanın telini vereyim size 212 288 15 40

evet bende bu ürüne netten baktım,30 lira civarı, 10 ml.lik. kullannanlar var mı acaba?

şimdi bu sıvıyı epilasyondan hemen önce sürüyoruz,gözenekler belirginleşiyor,peki epilasyon bitince nasıl çıkarıcaz onu?su deymemesi gerek ya... ve gerçekten faydası oluyor mu,yapan kişi açısından... faydası olacaksa epilasyoncumuza elimizde onunla gideriz:) netten alınabiliyor. bi de bu çıktı şimdi:)

ya kızlar ben 2-3 gün önce tüm yüzüme yaptırdım ilk gün biraz kızardı geçti sonra pek bişey yoktu ama şimdi bi sürü minik minik kabuklar var ve bi kaç tane kocaman sivilce oluştu =/ bunlar kaç güne geçer tüm yüzüm kırmızı fondoten sürmeden dışarı çıkamıyorum =( geçen sefer yaptırdığımda böyle bir kabuklanma olmamıştı :S

evet bende bu ürüne netten baktım,30 lira civarı, 10 ml.lik. kullannanlar var mı acaba?

şimdi bu sıvıyı epilasyondan hemen önce sürüyoruz,gözenekler belirginleşiyor,peki epilasyon bitince nasıl çıkarıcaz onu?su deymemesi gerek ya... ve gerçekten faydası oluyor mu,yapan kişi açısından... faydası olacaksa epilasyoncumuza elimizde onunla gideriz:) netten alınabiliyor. bi de bu çıktı şimdi:)

pamukla kolayca çıkıyor.çok çok ince ve sarı tüylerde rahat çalışılıyor.ben müşterimden almasını istemiyorum elimde bulunduruyorum.

X