Sizce başarır mıyım?

daha 3 haftanız varmış , konuları bölerseniz yetiştirebilirsiniz..

orta düzeyde kaygı başarı getirir ,fazla kaygılanmamaya çalışın..
Allah yardımcınız olsun..

Kaç saattir okumaktan beynim jöle oldu, gözlerim yanıyor :KK14:
Allahım sen bana yardımcı ol. Bu sınavları geçemezsem bittim ben :KK14:

Öncelikle Rabbimiz yar ve yardımcınız olsun.
Ama bilgisayarınızı kapatmanızı, Bu zaman zarfında gözlerinizi dinlendirmenizi tavsiye ederim.
Hatta uykunuzu alın. Dinlenmiş halde okuyacağınızı daha etkin okur ve cabuk anlarsınız inşAllah.

Bu sınavları başaramassam biterim şeklinde olumsuz telkinler yapmayın kendinize.
Siz elinizden geleni yapn ve Allah'a güvenin. Allahın izniyle ve yardımıyla başaracağım şeklinde olumlu düşünmenizi tavsiye ederim.

Rabbi yessir vela tüassir Rabbi temmim bil hayr = Allahım kolaylaştır, zorlaştırma, (başladığım bu işi) hayırla bitirmeme yardım eyle.

Son düzenleme:
Öncelikle Rabbimiz yar ve yardımcınız olsun.
Ama bilgisayarınızı kapatmanızı, Bu zaman zarfında gözlerinizi dinlendirmenizi tavsiye ederim.
Hatta uykunuzu alın. Dinlenmiş halde okuyacağınızı daha cabuk anlarsınız.

Bu sınavları başaramassam biterim şeklinde olumsuz telkinler yapmayın kendinize.
Siz elinizden geleni yapn ve Allah'a güvenin. Allahın izniyle ve yardımıyla başaracağım şeklinde olumlu düşünmenizi tavsiye ederim.

Rabbi yessir vela tüassir Rabbi temmim bil hayr = Allahım kolaylaştır, zorlaştırma, (başladığım bu işi) hayırla bitirmeme yardım eyle.

Çok teşekkür ederim bu yorum çok iyi geldi şu an :) kendimi her konuda olumlu düşünmeye alıştırmıştım, fakat zaman yaklaştıkça insan doğal olarak geriliyor. Bu sınavları geçemezsem neden biterim? Çünkü ERASMUS programıyla İstanbul Bahçeşehir Üniversitesinde Yeni Medya bölümünde 6 ay okumaya hak kazandım. En büyük hayalim bu benim :KK14: Açığım olursa kaydım yanar gidemem

Son düzenleme:
Olsun yinede üzülmeyin. Hakkınızda hayırlısı olsun.

Siz elinizden geleni yapın, gerisi için Allah kerim.

Ama burada çok fazla vakit kayp etmeyin. Bu zamanı dinlenerek geçirmenizi tavsiye ederim :)

X