2014 mayis,haziran,temmuz,agustos,eylul veya ekimde hamile kalmak isteyenler

hamile anne adayi nasil ki dokuz ay bebegini bekliyorsa sende oyle farzet ve bekle cnm.esinin tedavisi tam olarak ne zaman bitecek? ayrica hangi ildensin

hamile anne adayi nasil ki dokuz ay bebegini bekliyorsa sende oyle farzet ve bekle cnm.esinin tedavisi tam olarak ne zaman bitecek? ayrica hangi ildensin

eşim kendini nezaman tam iyi hissederse..süreyi o belirleyecek bir nevi.. ama bana bu hiç mantıklı glmiyor. hepimiz dönem dönem stres,sorun,sıkıntı yaşayıp depresyon belirtileri gösterebiliyoruz... dört dörtlük bir dönem olamaz ki ...
niğdedeyim canım ben

hani tedavi bittikten sonra olsa neyse de kendimi iyi hissettikten sonra ne demek? Kendini ne zaman iyi hissedecek? hastaligi duzelse bu sefer maddi manevi sorunlardan bunalacak belki de... Esinin çocuk istedigine emon misin acaba seni oyaliyor olmasin? Aklima hersey geldi simdi yoksa çocugu olmuyor da oyle oyaliyor mu acaba seni? kafam çok karisti valla cnm simdi bunu diyince.hakiinda hayirlisi olsun diyelim o zaman.

hani tedavi bittikten sonra olsa neyse de kendimi iyi hissettikten sonra ne demek? Kendini ne zaman iyi hissedecek? hastaligi duzelse bu sefer maddi manevi sorunlardan bunalacak belki de... Esinin çocuk istedigine emon misin acaba seni oyaliyor olmasin? Aklima hersey geldi simdi yoksa çocugu olmuyor da oyle oyaliyor mu acaba seni? kafam çok karisti valla cnm simdi bunu diyince.hakiinda hayirlisi olsun diyelim o zaman.

yok canım hamd olsun eşimin dürüstlüğünden, açık sözlülüğünden hiç şüphem yok.. öyle oyalayacak biri değil. dr demişti eşiniz iyileştiğini hissedecektir zaten falan diye.. ama eşim fazla mükemmelliyetçi oyüzden ben iyileştiğini anlayacağından şüpheliyim.herşey yolunda,dört dörtlük olmasını beklicek ama hayatta öyle bişey yok.heran sıkıntıyla sorunla karşılaşabiliriz. bi sıkıntıyla karşılaşsa eyvah iyileşemiorum işte evhamına kapılıyor.. hatta bu bende bile oluyor eşim yorgun hasta vs olduğunda azcık ilgilenmese soğuk davransa eyvah yine başa mı dönüyoruz gibi düşüncelere kapılıyorum.. ama sonra düşünüyorum ki hayatta hep böyle durumlar olacak bu kadar detaylı hesba gerek yok..
bilmiyorum yanlş mı düşünüyorum ama aklımdan geçenler bunlar

oooo o zaman hersey mukemmel olmasini beklersen senelerce anne olamazsin en iyisi esini ikna yoluna git.olmadi hamile kal gizlice cnm :)

oncelikle esini bi sure çocuj istemedigine ikna edeceksin ardindan pref pisik yapiyo sevmiyorum diyip pref biraktiracaksin doktora danistim dogum kontrol ilaci içicem diyceksin.içtigini soyleyip içmeyip hamile kalacaksin.hamilekkalincada uzulmus gibidavran:) aklima baska bise gelmyorvileda elimde oturdum neler yaziyorum :) temizlik arasinda senaryo yazdim

oncelikle esini bi sure çocuj istemedigine ikna edeceksin ardindan pref pisik yapiyo sevmiyorum diyip pref biraktiracaksin doktora danistim dogum kontrol ilaci içicem diyceksin.içtigini soyleyip içmeyip hamile kalacaksin.hamilekkalincada uzulmus gibidavran:) aklima baska bise gelmyorvileda elimde oturdum neler yaziyorum :) temizlik arasinda senaryo yazdim

aaayyyy olur mu ki? senaryo iyi de..bilmem ki, ona haksızlık olmasın.. kafam karıştı ya...
dün akşam rüyamı anlattım ona.. rüyamda gebe oduğumu neler hissettiğimi falan.. sen gebe olunca hep konuşursun onunla falan dedi ama hiç olsa mı ki falan diye bişey söylemedi..

oturdum dusunuyorum ya esini ikna edeceksin ki olmuyor ya esini bekleyeceksin ya da gizlie hamimile kalacaksin cnm baska yolu yok

Bende 6 aylik evli 6 aylik hamileyim:)Cok sukur sorunsuz ilerliyor.Rabbim cocuk isteyen herkese hayirlisiyla nasip etsin insallah anne olmak onu hissetmek muhtesem bir duygu..Bazen dusunuyorum nasil bir iyilik yaptim ki rabbim bizim icin bir insan yaratti ve onu bize verdi gercekten cok buyuk bir nimet evlat sahibi olmak..Yapmamiz gereken sadece hayirlisini istemek Insallah rabbim butun isteyenlere hayrlsyla tattirir bu duyguyu...

hayirlisiyla bebegini kucagina alirsin ins.firtt diye hamile kalmissin :)

evet oyle oldu :)Ama olsun istiyorduk zaten.Hem ben cocugumla birlikte buyumek onunla ark gbi olmak istiyorum:)Hayirlisi olur insallah rabbim hayirlisiyla ona kavusmami nasip etsin insallah

Mabel la adetin kaç gün geçince 600 çıktı benim dört gün sonra 336 çıktı da biraz daha bekleyip öyle gideyim en iyisi doktora

slm cnm benim adeti bir gun geçince 144 çikmisti herkezin farklidir.bence bekleme bi doktora git tekrarlasinlar.iki gunde bir bile yapilabiliyor.

hepinize merhaba kizlar bende araniza geldim
dha bugün esimle ilk defa acikca konusduk insAllah bende nisan-mayis gibi bi mucize isdiyorum Rabbimden bende Avusturyadan ebru 1 sene8aydir evliyim :-)))

insallah kizlar dilediginiz zamanda hamile kalirsiniz ben biraz vazgeçtim gibi.çalismaayya baslasam mi diyorum

insallah kizlar dilediginiz zamanda hamile kalirsiniz ben biraz vazgeçtim gibi.çalismaayya baslasam mi diyorum

hep beraber basliyalim
insallah burayada yazalim kolay ve saglikli hamile kalmak icin yapilabilecekleri Rabbim
kucaklarimizi bos birakmasin insAllah:KK49::KK15:

insallah cnm evliliginde baya olmus cunku artik bebisin zamani gelmis.bekliyoruz acele etsin

X