2014 mayis,haziran,temmuz,agustos,eylul veya ekimde hamile kalmak isteyenler

ikinci bir bebegi dusunen veya 2013-2014''te evlenip hamile kalmak isteyen yok mu hiç?

1 yıl aradan sonra yine umutla bebek planlıyoruz eşimle.. yaşanan onca hayal kırıklığının ardından yeni bir umutla merhaba diyorumm 2014 uğuruyla gelsin:))

1 yıl aradan sonra yine umutla bebek planlıyoruz eşimle.. yaşanan onca hayal kırıklığının ardından yeni bir umutla merhaba diyorumm 2014 uğuruyla gelsin:))

k_aria cnm insallah ugurlu gelir.ilk bebek mi? Ayrica yas kaç cnm

elaaaam cnm bir senedir mi dusunuyorsunuz neden olmuyormus pekiinsallah topic ugurlu gelirde hemen hamis olursun

elacim peki doktora gitmediniz mi sorun kimde.bi arastirin.gerci kiminin hemen olmazmis.insaallah Siziinnde oyledir.yas kaç nerdensin cnm bu arada

selam kızlar bende Rabbimden istiyorum nasip eder inşallah.ben martta gebeliğimi öğrendim 10 haftalıkken kalbi durdu :KK43:( 2. bebeğimdi bir oğlum var şükürler olsun Rabbime onda hiçbir sorun yaşamamıştım doktor 6 ay korun dedi 29 mayısta kürtaj oldum bir diğer doktorda 3 ay yeter dedi ama biz görev sebebiyle hakkarideyiz ve düşük sonrası kanda pıhtılaşma yatkınlığım olduğunu öğrendim gebe kalınca kan sulandırıcı iğne kullanmam gerekiyormuş bu sebeble burda tekrar düşünemem ve temmuzda tayin zamanımız işte böyle dediğiniz gibi 2014 yılında Rabbim hayırlısıyla nasip etsin inşallahh yada ne zaman hayırlıysa bunu biz bilemeyiz ancak Rabbimiz bilir.benim hikayem bu 28 yaşındayım eylülde 29 inşallah.

bafs cnm hosgeldin aramiza.saol cnm laflariz aiyi olur.bu arada benimde kizim var 2014te dusunuyoruz.

elacim peki doktora gitmediniz mi sorun kimde.bi arastirin.gerci kiminin hemen olmazmis.insaallah Siziinnde oyledir.yas kaç nerdensin cnm bu arada

doktora gittm ama sadece ben gittm asagdan muayene etti hc br soru yok ddi bu ay yne olmadı aguststa esmle gitcez bkalm nlcak:18::18:

tatlisim bende 28 yasindayim.benim 14 Aylik Bi Kizim Var Ikinci Hamileligi 2014te Dusunuyorum.antalyadanim Ayrica.yalniz dedigin gibi asagidan muayene ile olmaz tahlil gerekir.esine de sana da.insallah bisi çikmaz zamanini bekliyordur.

tatlisim bende 28 yasindayim.benim 14 Aylik Bi Kizim Var Ikinci Hamileligi 2014te Dusunuyorum.antalyadanim Ayrica.yalniz dedigin gibi asagidan muayene ile olmaz tahlil gerekir.esine de sana da.insallah bisi çikmaz zamanini bekliyordur.

oooooooo tam tatl yeri yaaaaa bu sene antlyaya glmk ksmet olmdı ober seneye artk bz ankarada evde otralm oyleeeeee:KK5::KK5::KK5: sz kyfni ckarn artk:KK53:

çok sicak ama burasi ya yaniyoruz resmen.çalisiyor musun bu arada aslen nerelisiniz

bende çalismiyorum.aslen istanbulluyuz ama antalyada yasiyoruz

X