2014 mayis,haziran,temmuz,agustos,eylul veya ekimde hamile kalmak isteyenler

yumurtlama takibini bir türlü çözemedim bir uygulama indirdim ona göre bu hafta yumurtlama haftam ama ben akıntıyı geçen hafta gördüm adetten sonra gün aşırı yaptık şimdi kafam karıştı hangisi olabilir ki benim sol yumurtalığımda yapışıklık var o yüzden bilemedim kafam çok karıştı :KK5::KK5:

canım otomatik hesaplayıcılara bakma ben 2 ay önce 16. gün geçen ay 13. gün bu ay 10. gün yumurtladım

bu kadar net konuşmamın sebebi ov. kiti ateş ve akıntı takibi canım hepsi yumoş olduğunu gösterdi

yani yumoş zamanı belli olmuyor anlayacağın sen gün aşırı ilişkiye devam et adete kadar garantilersin

canım otomatik hesaplayıcılara bakma ben 2 ay önce 16. gün geçen ay 13. gün bu ay 10. gün yumurtladım

bu kadar net konuşmamın sebebi ov. kiti ateş ve akıntı takibi canım hepsi yumoş olduğunu gösterdi

yani yumoş zamanı belli olmuyor anlayacağın sen gün aşırı ilişkiye devam et adete kadar garantilersin

inşallah nasip kısmet demekten başka birşey gelmez elden şimdilik iyi akşamlar herkese:KK16::KK16:

inşallah canım benim umarım gelmiştir bebiş :emir_bebek: :emir_bebek: :emir_bebek:
geldi canım geldi :)

tatlımmmm, demiştim sana, tebrik ederim hayırlı oolsun çok sevindimm, bata kaç gün vardı ve hangi testi yaptın meraktayımm:KK33:
evet canım demiştin ve cıktı gercekten cok mutluyum teşekkür ederim darısı basınıza laboquıck test canım bat yarın

predictörü eşim bulamamış diğerlerinden tırsıyorum negatifi göremeyeyim diye bilemedim canım meraktayım kan mı versem normal test mi yapsam, tok karna doğru sonuç alır mıyım onu da bilemiyorum :KK14:

tatlım olacak olduktan sonra cıkar zaten ben de uyduruk bi testten aldım sunucumu nihayetinde

Son düzenleme:
Dün muayene olmuştum doktor herşeyin normal dedi fsh lh e2 testine de bakalım ama hormonlara bakmadan önce eşin de bi doktora gitsin dedi. Hamilelik de yok adet olacaksın dedi :KK43: kızlar ben eşimi doktora nasıl ikna edebilirim?

Gözün aydın cnm sevindim çok darısı başımıza

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi
saol tatlım allah sana da göstersin en kısa zamanda :)

Kızlarrr silik çizgi cikti :-) kan için gittim sıra yoktu perşembye kadar yaptıramayiz :KK43: yeni test aldim bi daha mi yapsam yarin mi yapsam :KK34:
mgul yarın git erkenden bi yerlerden kana baktır canım yeni de olsa cıkar hadi bakalım :)
hade be neler olmuş maşallah maşallah afroditve mgül tebrik ederim gözünüz aydın darısıbaşımıza en kısa zamanda :KK16:

teşekkür ederiz canım inşllah mgulunki de kesinleşir ama bence o da hamile cünkü biz cok konustuk onla belirtiler aynıydı bizim :)

kızlar yorumlarınızı cevapsız bırakmak istemedim hep,n,ze tekrar teşekkür ederim kanda değerim 213 cıktı bayramdan sonra da doktoruma gideceğim inşallah sorun yoktur :)

kızlar yorumlarınızı cevapsız bırakmak istemedim hep,n,ze tekrar teşekkür ederim kanda değerim 213 cıktı bayramdan sonra da doktoruma gideceğim inşallah sorun yoktur :)

Hep böyle gitsin inş canım darısı başımıza :KK16: :KK16:

Dün muayene olmuştum doktor herşeyin normal dedi fsh lh e2 testine de bakalım ama hormonlara bakmadan önce eşin de bi doktora gitsin dedi. Hamilelik de yok adet olacaksın dedi :KK43: kızlar ben eşimi doktora nasıl ikna edebilirim?
Alıp karşına adam akıllı konuşacaksın canım ne kadar istekli olduğunu gördüğünde seni üzmemek için bile olsa bunu yaptırmalı benimde bu denemede de olmazsa eşim sperm testi yaptıracak kendi kararıyla diliyorum seninki sana zorluk çıkarmaz

Bu arada hamilelik yok derken ? Batın 3 ağustos bu kadar erken mi görmüş doktorun

Kızların sizi cok özledim :) bu yakınlarda biraz yorgunum o yüzden giremiyorum hafif hafif mide bulantım başladı çok olmasada. beta hgc değerim 1000 ni geçti çok mutluyum o yüzden kocaman öptüm hepinizi :*

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Son düzenleme:
Kızlar sizi cok özledim :) bu yakınlarda biraz yorgunum o yüzden giremiyorum hafif hafif mide bulantım başladı çok olmasa beta hgc değerim 1000 ni geçti çok mutluyum o yüzden kocaman öptüm hepinizi :*

oooo güzel haberler peşpeşe maşallah maaşallah kuzum dikkat et kendine ve miniğe inşallah çok fazla bulantın olmadan atlatırsın bu dönemi

oooo güzel haberler peşpeşe maşallah maaşallah kuzum dikkat et kendine ve miniğe inşallah çok fazla bulantın olmadan atlatırsın bu dönemi
Amin inşallah kuzucum dün ilk deneyimi yaşadım bu konuda herseyi kabul etmiyor artık mide iştahim kapandı biraz zorla yiyorum ama çok şükür yavrum büyüsünde zorlada olsa minnak minnak yerim ben :) sizi bekliyoruz heyecanla :)

maşallh :nazar: :nazar: ne güzel hamiş sayımız hızla artıyor :KK49: peş peşe böyle güzel haberler görmek beni çok mutlu etti ve heyecanımı arttırıp umutlandırdı :KK16: bugün yakın bi arkadaşımında hamile olduğunu öğrendim ona da çok sevindim.. :KK49:
mgül ve Afrodit tekrardan tebrik ederim canlarım :nazar:

geldi canım geldi :)

evet canım demiştin ve cıktı gercekten cok mutluyum teşekkür ederim darısı basınıza laboquıck test canım bat yarın

tatlım olacak olduktan sonra cıkar zaten ben de uyduruk bi testten aldım sunucumu nihayetinde

Ayyyy maşallah diyeyim önce nazar falan değmesin. Tebrik ederim canım. Valla böyle güzel haberler duydukça umutlanıyorum. İnşallah en kısa zamanda ben ve isteyen herkesin güzel haberleride burada duyrulur canım.

temmuz bayağı bereketliymiş 9 hamiş ilerleme var 6-9-12 de ağustosda olur bu orantıyla gidersek bi daki sene bu zaman da herkes hamile olur gerci kimi doğum bile yapmış olur:KK17::KK17:

temmuz bayağı bereketliymiş 9 hamiş ilerleme var 6-9-12 de ağustosda olur bu orantıyla gidersek bi daki sene bu zaman da herkes hamile olur gerci kimi doğum bile yapmış olur:KK17::KK17:

Ahhh ahhh bizde yakın zamanda görürüz inşallah kuzum

maşallh :nazar: :nazar: ne güzel hamiş sayımız hızla artıyor :KK49: peş peşe böyle güzel haberler görmek beni çok mutlu etti ve heyecanımı arttırıp umutlandırdı :KK16: bugün yakın bi arkadaşımında hamile olduğunu öğrendim ona da çok sevindim.. :KK49:
mgül ve Afrodit tekrardan tebrik ederim canlarım :nazar:
sağolasın canımmm daha da devamı gelsin inşallah butun liste böle dolsun :KK52::)

Ayyyy maşallah diyeyim önce nazar falan değmesin. Tebrik ederim canım. Valla böyle güzel haberler duydukça umutlanıyorum. İnşallah en kısa zamanda ben ve isteyen herkesin güzel haberleride burada duyrulur canım.

amin canım inşallah takip edicem hepinizin hamiş haberlerini alıcam burda sizlere de kendim kadar sevinicem :):KK16::KK16:

Mrhb iyi aksamlar benimde bat 27 temmuz adete dair bi belirtim yok ne zaman test yapsam sizce evde testin var ama yapmakla yapmamak arasında kararsizim

X