2014 Ocak Bebekleri Ultrason Görüntüleri

Güzel kızının kız olduğunu kaçıncı haftada öğrendin, banada 11+6 da kız dediler prensesimmi acaba yoksa 2. prensmi kafayı yicem 17 ağustosta gidicem tekrar

14+3'te öğrendim yani 15. haftamın içindeyken.Doktorum profesör olduğundan yanılma olmaz diye düşünüyorum.Normalde daha erken diyor duyanlar ama doktorum gayet kesin konuştu.Kısmetse prenses geliyor yani :) Allah gönlüne göre versin, sağlıkla doğsun bebişin inşallah :nazar:

14+3'te öğrendim yani 15. haftamın içindeyken.Doktorum profesör olduğundan yanılma olmaz diye düşünüyorum.Normalde daha erken diyor duyanlar ama doktorum gayet kesin konuştu.Kısmetse prenses geliyor yani :) Allah gönlüne göre versin, sağlıkla doğsun bebişin inşallah :nazar:

banada 11+6 da %95 kız dedi rüyamda erkek doğmuştu rüyadan beri telaştayyım :)))))

benim bebişimin 10+5 günlük görüntüsü bende oğluşumu 16+0da öğrendim

Eklentiler

• $Görüntü0500.jpg
    $Görüntü0500.jpg
    33,4 KB · Görüntüleme: 104
Yanlış anlama anlatış tarzına çok güldüm....

Allah sağlıklı sıhhatli versin kucaklarımıza inşallah....[/Q

yanlış anlamadımki :))) Amin inşallah, ben hep kızım diye sevdim hep kız kıyafetlerine baktım, ultrasonda çük görünce çok şaşırdık 2 tane aslan gibi oğlum oluca :)) gelinler yandı

Yanlış anlama anlatış tarzına çok güldüm....

Allah sağlıklı sıhhatli versin kucaklarımıza inşallah....

yanlış anlamadımki :))) Amin inşallah, ben hep kızım diye sevdim hep kız kıyafetlerine baktım, ultrasonda çük görünce çok şaşırdık 2 tane aslan gibi oğlum oluca :)) gelinler yandı

:KK1::KK1:

Benim de iki tane kızım olacak Allah nasip ederse.... Araları dört yaş olacak.... İki de damadım olacak Allah nasip ederse... Ay, ne zor işler.... Büyüyünce dertleri de büyür derdi annem ne haklıymış...

:KK1::KK1:

Benim de iki tane kızım olacak Allah nasip ederse.... Araları dört yaş olacak.... İki de damadım olacak Allah nasip ederse... Ay, ne zor işler.... Büyüyünce dertleri de büyür derdi annem ne haklıymış...

Öyle valla büyüdükçe dertleride büyüyor, benimkilerin arası 5 yaş isteyen herkese Rabbim sağlıklı hayırlı evlatlar nasip etsin, evlat diye yanıp tutuşan nice insanlar gördüm :KK43:

X