2014 Ocak Bebekleri Ultrason Görüntüleri

maşallahhhh :) genital tüberkül görünmüyor, dr a söyleseydiniz yorum yapmasa bile genital tepenin göründüğü bir foto verebilirdi. eli bacağı herşeyi meydanda ama tepeyi saklamış :)

parmaklarına kadar gördük saydık ama bacacıklarını açmadı kız galiba dedi doktorda

$9 Hafta 3 Gün.jpg :nazar:

Bu da benim meleğim... Doktorumuz içime erkek gibi doğdu sanki ama bir şey göremedim dedi :) Bakalım prensimiz mi olacak prensesimiz mi :KK49:

Görüyorsun değil mi koca kafalıyı? :)
İnşallah bakar bu hafta sonu doktor. Bakar bence, iki dakikalık iş sonuçta.

Şimdi kayınvalidemede gösterdim saçı çıkmıış sanki:) maşallah maşallah diyim nası büyümüş mucize resmen ay şuan hissediom mesela bende hareket edio gündüz nası bişiler hareket etti içimde tam yemeğe oturuodum bişeyler yedim geçti acıktı heralde:) inşallah bakar ya baksın zaten elinemi yapışacak ağrım var de kandır olmadı:)

Şimdi kayınvalidemede gösterdim saçı çıkmıış sanki:) maşallah maşallah diyim nası büyümüş mucize resmen ay şuan hissediom mesela bende hareket edio gündüz nası bişiler hareket etti içimde tam yemeğe oturuodum bişeyler yedim geçti acıktı heralde:) inşallah bakar ya baksın zaten elinemi yapışacak ağrım var de kandır olmadı:)

Saç değil kız o, beyni görünüyor. Kafası şeffaf herhalde daha da ondan :)

Merhaba,
bu bebiş'in ile benim bebeğim'in duruş şekli hemen hemen aynı :) demekki benimde kızım olucak:) Sheila05 aferin valla ya dediğin doğru çıkıcak galiba:)

Valla doktor kıza benzetti de neresinden benzetti bilmiyorum tabii. Kız olursa çin takvimi bende tutmuş olacak.

Hayırlısıyla kucaklarınıza alın evlatlarınızı inşallahhhhhh
bende 2013 ocak annesiyimmmmmmmmm çok tatlı bir oğlum oldu çok şükür
darısı hepinizin başına sizleri çok öpüyorum çiçeği burnunda anne adaylarııııııııı

evet sizinki erkek olacak galiba diyorum bennnnnn

sağol cnm öylemi düşünüyosun .bizimde gönlümüzdeki erkek geçiyo ama sağlıklı olsunda.artık
doktorumuz 10+2 de söylemedi erken dedi. ama bi şaka yaptı ben cinsiyet ne zaman belli, olur dedim
oda cinsiyeti erkek dedi sonrada 3.5 cm'lik bebeğin cinsiyeti belli olurmu dedi.
ama özellikle erkek demesi.kafamı karıştırdı..
bakalım cuma günü ikili testimiz var.12+2 olucağız o zaman söyler diye düşünüyorum..
Hayırlısı artık..

X