2014 Ocak Bebekleri Ultrason Görüntüleri

doğru diyorsunda seda ama ilk bebek olunca telaşlanıyorum işte,kimiside hiç bir sorun yoksa,rahatsan,bebeğin erkek diyor,var mı böyle bişey?

bende 11 haftalık hamileyim benimde ilk bebeğim ve ne mide bulantısı ne baş dönmesi ne aşerme hiç bişey yaşamadım hala da yok ultrasonda bebeimi görmesem hamile olduğuma inanmıcam bu güzel bişey evet ama insan merak ediyo herşeyin yolunda olup olmadıgını

bizimde 10+5 ultrason görüntüsü...gerci ölçümlerde 11+2 çıktı.maşşallaah kuzuma.

Eklentiler

• $fotoğraf0378.jpg
    $fotoğraf0378.jpg
    19,8 KB · Görüntüleme: 77
Buda benim bebişin 11+4 günlük hali :) şu anda 13 haftalık oldum,bir şeye benzeten var mı?:))) Cinsiyet tahmini olan .:))

Eklentiler

• $son 003.jpg
    $son 003.jpg
    30,6 KB · Görüntüleme: 91
bende 11 haftalık hamileyim benimde ilk bebeğim ve ne mide bulantısı ne baş dönmesi ne aşerme hiç bişey yaşamadım hala da yok ultrasonda bebeimi görmesem hamile olduğuma inanmıcam bu güzel bişey evet ama insan merak ediyo herşeyin yolunda olup olmadıgını

Esila bende öyleyim canım,sırf rahat geçiyor hamilelik diye doktor'a erken gittim normal tarihinden :) Şanslımıyız acaba nedir bilemiyorum.:KK34:

Esila bende öyleyim canım,sırf rahat geçiyor hamilelik diye doktor'a erken gittim normal tarihinden :) Şanslımıyız acaba nedir bilemiyorum.:KK34:

bence şanslıyız aynen bende erken gittim iyimi bi sorunmu var diye :))) çalışan biriyim allah çok şükür yardımcımız oluyor mide bulantısı yaşayanlardan biliyorum aşırı halsizlik oluyormuş çok şükür çok rahat geçiyor böylede devam eder umarım ikili testi yaptıran varmı kaçıncı haftada yapılıyor benim geçen gittiğimde 11 haftalıktı ensesini göremiyorum bir hafta sonra gel dedi normalmi görememesi merak ediyorum

bence şanslıyız aynen bende erken gittim iyimi bi sorunmu var diye :))) çalışan biriyim allah çok şükür yardımcımız oluyor mide bulantısı yaşayanlardan biliyorum aşırı halsizlik oluyormuş çok şükür çok rahat geçiyor böylede devam eder umarım ikili testi yaptıran varmı kaçıncı haftada yapılıyor benim geçen gittiğimde 11 haftalıktı ensesini göremiyorum bir hafta sonra gel dedi normalmi görememesi merak ediyorum

Normal normal,zaten anormal bir durum görürse doktor'lar direk söylüyor,görüyorlar ultrasonda ikili test 11-14 haftalar arası o sebepten yapılıyor zaten.

Ben cuma test için kan verdim :) hayırlısı bir hafta sonra sonuç cıkacakmış.Doktor haftadan ziyade boyuna bakarak testi uyguladı bana,ense kalınlığı güzel dedi .beklemek sıkıcı :KK6:

Buda benim bebişin 11+4 günlük hali :) şu anda 13 haftalık oldum,bir şeye benzeten var mı?:))) Cinsiyet tahmini olan .:))
çok şeker
bence kesinlikle erkekkk yüzde yüzz :KK1:

bizimde 10+5 ultrason görüntüsü...gerci ölçümlerde 11+2 çıktı.maşşallaah kuzuma.
çok sevimli ya patilere bak şunun.bebeğin erkek mi? bence erkek :KK9:
Eki Görüntüle 750263
İşte burda kızçem. 14+1'iz burda :)

çok güzel bi bebek olucak maşallah ağzı burnu nası da kibarcık duruyo :KK9:

Öyle mi :) Kayınvalidem abartıp bebeğin bana benzediğini iddia etti. Bana benziyor diye de çok seviniyor, çok sever beni sağ olsun :)
Yavaş yavaş yüzleri şekilleniyor ne acayip yahu :)

maşallah çok şeker çook baksana yüzüne annesiii nerdeyse belli olucak sana benzediği az kalmış
gerçi k.validen kendini aşmış tabi de :KK1:
bizimki de bana benzesin istiyo.
kendileri biraz esmer de,soyumuzun rengi açılsın biraz diyo :KK52:

X