Sayfa: 1/3 123 SonSon
Toplam 21 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Sigarayı bıraktım... Ama..

1. Konu Sahibi : Elvinnnnn #1

Sigarayı bıraktım... Ama..

bugün 7. günüm.. Kararlıyım içmeyeceğim. Ama boğazımda bir ağrı var ve başım sepet gibi.. boşa basıyor gibi oluyorum bazen, içim geçecek pat diye bayılıverecekmiş gibi oluyorum.. iştahım açıldı, tavuk gibi 10 da uykum geliyor. sabah 6 da bi bakıyorum uyanmışım. çok fazla sinirli değilim. normal mi bunlar arkadaşlar.. en çok da şu denge sorunu canımı sıkıyor. olmuş muydu ki böle acaba size de??

2. Konu Sahibi : Elvinnnnn #2
    merhaba,

3. günde vucudundan bütün nikotin çıktı, çok çok rahat ol. tebrik ederim tertemizsin:)))) o iğrenç maddeyi attın hayatından.
    aklına sigara geliyor olmasından kaynaklıdır bu durum. google da allen carr sigarayı bırakmanın kolay yolu videosu diye bir arat, izle. 60 dk çok iyi gelecek sana. bu durumlarda neler yapman gerektiğini anlatıyor. yalnız izle, bölünme ama önemli. kendini vermen lazım..terapi gibi düşün.

ve unutma bir tanecik diye birşey yok!!!!

3. Konu Sahibi : Elvinnnnn #3
    Alıntı Elvinnnnn kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    bugün 7. günüm.. Kararlıyım içmeyeceğim. Ama boğazımda bir ağrı var ve başım sepet gibi.. boşa basıyor gibi oluyorum bazen, içim geçecek pat diye bayılıverecekmiş gibi oluyorum.. iştahım açıldı, tavuk gibi 10 da uykum geliyor. sabah 6 da bi bakıyorum uyanmışım. çok fazla sinirli değilim. normal mi bunlar arkadaşlar.. en çok da şu denge sorunu canımı sıkıyor. olmuş muydu ki böle acaba size de??
    Meraketme bunlar geçici vucudum eksıklık hıssedıyor suan ama gececek bırazda psıkolojık kendını boşlukta hısedıyorsun cunku bırsey eksık sureklı yapıtıgın bırseyı yapmıyorsun ılk hafta banada olmustu ama gecıyor 13.gunumdeyım ve daha huzurluyum aklındanda cıkacak gun gectıkce,aklına geldıgınde bırsey yap mutlaka yapacak bırseyler vardır kafan dagılır.Arkadasın dedıgı gıbı allen car'ın videosunu ızleyebılırsın ve kitabını okuyabılırsın ben tamamını okudum :)

http://www.fadonet.net/wp-content/up.../01/sigara.pdf

4. Konu Sahibi : Elvinnnnn #4
    teşekkür ederim cevaplarınız için.. bugün 8. gün, daha iyiyim bugün.. içme isteğim yok denecek kadar az.. bazen içim cız ediyor ne yapıyorum ben, sigarayı bıraktım mı şimdi ciddi ciddi der gibi :) inşallah gittikçe daha da iyi olurum..

5. Konu Sahibi : Elvinnnnn #5
    teşekkür ederim cevaplarınız için.. bugün 8. gün, daha iyiyim bugün.. içme isteğim yok denecek kadar az.. bazen içim cız ediyor ne yapıyorum ben, sigarayı bıraktım mı şimdi ciddi ciddi der gibi :) inşallah gittikçe daha da iyi olurum..
    bravo 8. gun gerısı daha kolay olacak bence içen insanları gözlemle istersen onlar hala sıgaraya mecburlar ama bız degılız.manevı zararları yetmıyormus gıbı maddı zararıda cok resmen saglıgımızı bozmak ıcın satın alıyoruz o illeti..normalde ne kadar sıgara alıyordun gunde 1 paket yada 2 gunde 1 paket o parayı aynı alıyormus gıbı kumbarana at bak kısa surede paran bırıkecek cebınde hep paran kalacak bıtmıyor ya dıyeceksın :)

6. Konu Sahibi : Elvinnnnn #6
    Harika, çok çok geçmiş olsun!!!!
    Herkesin bu "kanser çubuğundan" kurtulması dileğiyle,

7. Konu Sahibi : Elvinnnnn #7
    Alıntı GNZ kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    bravo 8. gun gerısı daha kolay olacak bence içen insanları gözlemle istersen onlar hala sıgaraya mecburlar ama bız degılız.manevı zararları yetmıyormus gıbı maddı zararıda cok resmen saglıgımızı bozmak ıcın satın alıyoruz o illeti..normalde ne kadar sıgara alıyordun gunde 1 paket yada 2 gunde 1 paket o parayı aynı alıyormus gıbı kumbarana at bak kısa surede paran bırıkecek cebınde hep paran kalacak bıtmıyor ya dıyeceksın :)
    desteğinizi okumak çok güzellll :) çok mutlu ediyor beni. Haklısın Sigaraya vereceğim parayı koyayım kenara..

8. Konu Sahibi : Elvinnnnn #8
    desteğinizi okumak çok güzellll :) çok mutlu ediyor beni. Haklısın Sigaraya vereceğim parayı koyayım kenara..
    birbirimize destek oluyoruz;) daha bende yolun en basındayım daha 13. gündeyim,kesınlıkle bızı daha hızlı oldurmesı ıcın kıralık katil tutmayacagız artık :):)

9. Konu Sahibi : Elvinnnnn #9
    veeee 10. gün bugün kızlar.. Daha iyiyim şimdi. İsteğim yok denecek kadar azaldı gitti. Biraz sinirliyim sanki :)

10. Konu Sahibi : Elvinnnnn #10
    Giriş tarihi
    Jul 2012
    çok güzel...ben 10 ayı bitirdim...çok şükür içimden de içmek gelmiyor. ilk 2 ay çok zordu..şimdi eşim şarabın yanında yak bitane diyor ama inan o kokuya dayanamadığımdan içmiyorum..

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 03-09-2014

Hamileliğimin 35. haftası içindeyim.
    Bebeğimi kucağıma almama 40 gün kaldı.

Doğum sırasında kan kaybı kaçınılmaz olduğu için, bu arada plasenta rahim duvarından ayrılmak zorundadır. Kan fazlalığından dolayı, bir miktar kan kaybı aşırı risk oluşturmaz. Bol miktarada sıvı tüketmeye, yeterli demir, kalsiyum, bakır ve K Vitamini almaya devam etmelisiniz. Bebeğinizin başı aşağıya dönerek doğuma hazırlanıyor olabilir.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 2490 gr. - Yaklaşık boyu : 46.2 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Takvimi - Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Sayfa: 1/3 123 SonSon