Sigarayı bıraktım... Ama..

Elvinnnnn

Üye
Kayıtlı Üye
15 Şubat 2013
22
9
bugün 7. günüm.. Kararlıyım içmeyeceğim. Ama boğazımda bir ağrı var ve başım sepet gibi.. boşa basıyor gibi oluyorum bazen, içim geçecek pat diye bayılıverecekmiş gibi oluyorum.. iştahım açıldı, tavuk gibi 10 da uykum geliyor. sabah 6 da bi bakıyorum uyanmışım. çok fazla sinirli değilim. normal mi bunlar arkadaşlar.. en çok da şu denge sorunu canımı sıkıyor. olmuş muydu ki böle acaba size de??

merhaba,

3. günde vucudundan bütün nikotin çıktı, çok çok rahat ol. tebrik ederim tertemizsin:)))) o iğrenç maddeyi attın hayatından.
aklına sigara geliyor olmasından kaynaklıdır bu durum. google da allen carr sigarayı bırakmanın kolay yolu videosu diye bir arat, izle. 60 dk çok iyi gelecek sana. bu durumlarda neler yapman gerektiğini anlatıyor. yalnız izle, bölünme ama önemli. kendini vermen lazım..terapi gibi düşün.

ve unutma bir tanecik diye birşey yok!!!! :nazar::nazar::nazar::nazar:

bugün 7. günüm.. Kararlıyım içmeyeceğim. Ama boğazımda bir ağrı var ve başım sepet gibi.. boşa basıyor gibi oluyorum bazen, içim geçecek pat diye bayılıverecekmiş gibi oluyorum.. iştahım açıldı, tavuk gibi 10 da uykum geliyor. sabah 6 da bi bakıyorum uyanmışım. çok fazla sinirli değilim. normal mi bunlar arkadaşlar.. en çok da şu denge sorunu canımı sıkıyor. olmuş muydu ki böle acaba size de??

Meraketme bunlar geçici vucudum eksıklık hıssedıyor suan ama gececek bırazda psıkolojık kendını boşlukta hısedıyorsun cunku bırsey eksık sureklı yapıtıgın bırseyı yapmıyorsun ılk hafta banada olmustu ama gecıyor 13.gunumdeyım ve daha huzurluyum aklındanda cıkacak gun gectıkce,aklına geldıgınde bırsey yap mutlaka yapacak bırseyler vardır kafan dagılır.Arkadasın dedıgı gıbı allen car'ın videosunu ızleyebılırsın ve kitabını okuyabılırsın ben tamamını okudum :)

http://www.fadonet.net/wp-content/uploads/2008/01/sigara.pdf

teşekkür ederim cevaplarınız için.. bugün 8. gün, daha iyiyim bugün.. içme isteğim yok denecek kadar az.. bazen içim cız ediyor ne yapıyorum ben, sigarayı bıraktım mı şimdi ciddi ciddi der gibi :) inşallah gittikçe daha da iyi olurum..

teşekkür ederim cevaplarınız için.. bugün 8. gün, daha iyiyim bugün.. içme isteğim yok denecek kadar az.. bazen içim cız ediyor ne yapıyorum ben, sigarayı bıraktım mı şimdi ciddi ciddi der gibi :) inşallah gittikçe daha da iyi olurum..

bravo 8. gun gerısı daha kolay olacak bence içen insanları gözlemle istersen onlar hala sıgaraya mecburlar ama bız degılız.manevı zararları yetmıyormus gıbı maddı zararıda cok resmen saglıgımızı bozmak ıcın satın alıyoruz o illeti..normalde ne kadar sıgara alıyordun gunde 1 paket yada 2 gunde 1 paket o parayı aynı alıyormus gıbı kumbarana at bak kısa surede paran bırıkecek cebınde hep paran kalacak bıtmıyor ya dıyeceksın :)

Harika, çok çok geçmiş olsun!!!!
Herkesin bu "kanser çubuğundan" kurtulması dileğiyle,

bravo 8. gun gerısı daha kolay olacak bence içen insanları gözlemle istersen onlar hala sıgaraya mecburlar ama bız degılız.manevı zararları yetmıyormus gıbı maddı zararıda cok resmen saglıgımızı bozmak ıcın satın alıyoruz o illeti..normalde ne kadar sıgara alıyordun gunde 1 paket yada 2 gunde 1 paket o parayı aynı alıyormus gıbı kumbarana at bak kısa surede paran bırıkecek cebınde hep paran kalacak bıtmıyor ya dıyeceksın :)
desteğinizi okumak çok güzellll :) çok mutlu ediyor beni. Haklısın Sigaraya vereceğim parayı koyayım kenara..

desteğinizi okumak çok güzellll :) çok mutlu ediyor beni. Haklısın Sigaraya vereceğim parayı koyayım kenara..

birbirimize destek oluyoruz:KK66: daha bende yolun en basındayım daha 13. gündeyim,kesınlıkle bızı daha hızlı oldurmesı ıcın kıralık katil tutmayacagız artık :):)

çok güzel...ben 10 ayı bitirdim...çok şükür içimden de içmek gelmiyor. ilk 2 ay çok zordu..şimdi eşim şarabın yanında yak bitane diyor ama inan o kokuya dayanamadığımdan içmiyorum..

çok güzel...ben 10 ayı bitirdim...çok şükür içimden de içmek gelmiyor. ilk 2 ay çok zordu..şimdi eşim şarabın yanında yak bitane diyor ama inan o kokuya dayanamadığımdan içmiyorum..

süper vallaa tebrık edıyorumm bızlerde nice nice 10 aylar goruruz inşallah :)

Allah'ın izniyle bugün 20. gün dedik sigarasız, Mübarek Ramazan başlamadan önce.. İçimdeki mutluluğu anlatamam.. Çok çok daha iyiyim ilk günlerime göre.. Ara ara sıkıntılarım oluyor ama o kadar sıkıntım sigara içerken de başka şeyler için oluyordu.. Kesinlikle bırakın ve bu duyguyu yaşayın derim.. Ağzımın tadı yerinde, içim bir huzurlu ki sormayın gitsin..

bırakmakla hayatınızın en doğru kararını almışsıınız tebrik ederim :) bende çok küçükken başlamıştım 8 sene kadar içtim.ve bu sene ocağın 18inde biranda paketi kırıp bıraktım.sağlık açıdan zararı tartışılmaz artı olarakta bi bayanın güzel kokması gerekirken kül tablası gibi kokması harbiden çok kötü birşey :KK25: sigarayı bıraktıktan sonra türk kahvesinin yanında bi tane içme alışkanlığımdan kurtulamamıştım.normalde sade içerdim artık sütlü içiyorum ve bu sayede canım artık onuda istemiyor :KK16: birde karabaş otunu demleyip içmenizi öneririm çok etkisi var. sigarasız sağlıklı günler herkese :KK16:

79. gün bugün. Sigara içtiğimi unuttum resmen.. Sigara içenlerden gelen koku, sigaranın kokusu, sigara içilmiş ortamlardaki koku beni acayip derecede tiksindiriyor. Bu noktaya geldiğim için çok mutluyum.. Hiç aklıma bile gelmiyor gün içinde artık. Bıraktım dediğim günden bu yana tek bir dal bile içmedim, 79 gündür tertemizim.. Kendimi şahane hissediyorum.

79. gün bugün. Sigara içtiğimi unuttum resmen.. Sigara içenlerden gelen koku, sigaranın kokusu, sigara içilmiş ortamlardaki koku beni acayip derecede tiksindiriyor. Bu noktaya geldiğim için çok mutluyum.. Hiç aklıma bile gelmiyor gün içinde artık. Bıraktım dediğim günden bu yana tek bir dal bile içmedim, 79 gündür tertemizim.. Kendimi şahane hissediyorum.

Canı gönülden tebrik ediyorum. Harika...İnşallah bende bu günlere gelebilirim.
10.günüm, şeytan çok sık uğruyor. Yenilmek istemiyorum o yüzden motivasyon peşindeyim.

Canı gönülden tebrik ediyorum. Harika...İnşallah bende bu günlere gelebilirim.
10.günüm, şeytan çok sık uğruyor. Yenilmek istemiyorum o yüzden motivasyon peşindeyim.

o günler hep öyle oluyor canım benim.. Hiç aldırış etme. hepsi geçiyor, hemde öyle güzel geçiyor ki.. sonra sana çok manasız geliyor o sıkıntılı zamanlar. o yüzden aman deyim, şeytana uyma :KK70: sigarasız hayat gibisi yok.. insan onun boşluğunu çok da güzel dolduruyor zamanla..

başlığını takip ediyordum bugün de görünce bu mesajını çok mutlu oldum tebrikler çook uzun zaman olmuş darısı tüm içenlerin başına :KK9:

X